Västerås Kattklubb 401 ABS EXO a 9 Hona Segolene d'Eden Lover LO407606 Hellström Catarina MSK
240505 402 ABS EXO d 24 12 Hane IT*Pyrampepe Hooky Spooky under reg Hellström Catarina MSK
403 CAC EXO f 9 Hona Anitwas Pebbles LO415074 Kvarnheden Susanne PK
samtliga uppgifter är hämtade från klubbens katalog / inrapporterade resultatlista - (K) identifierar kastrerade katter 404 CAC NOM EXO e 33 9 Hane Ostermond's Beam-Me-Up-Of-Anitwas LO419994 Kvarnheden Susanne PK
eventuella siffror inom parantes för kategori 2,3 och 4 är antalet katter tillhörande preliminärt godkända raser 405 CAC EXO d 21 33 9 Hona JCH S*Böörs Instant Karma LO418180 Böörs Lena NERK
kategori 1 55 kategori 2 148 kategori 3 81 kategori 4 44 huskatt korthår 1 huskatt långhår 3 406 HP PER w 62 1 Hona SW'24 SC S*Scarlet's Serena van der Woodsen DSM LO386224 Hofmeijer Emelie MSK
senior 3 senior 2 senior 1 senior 1 huskatt senior 1 407 ABS PER w 62 11 Hona Persy de Gal's White Magnolia LO428333 Hellström Caroline DÄK
veteran 1 veteran 1 veteran 1 veteran 2 huskatt veteran 0 408 HP PER n 2 Hane (K) SP SE*Yffranes I Am The Night LO378545 Jacobsson Siv MSK
fertil hane 8 fertil hane 16 fertil hane 10 fertil hane 5 409 HP NOM BIS PER n 2 Hona (K) SP IC S*Scarlet's Juicy Couture DVM LO392524 Hofmeijer Emelie MSK
fertil hona 16 fertil hona 35 fertil hona 29 fertil hona 10 410 HP BIV NOM BIS PER n 1 Hane BW'18 SC Blackfire Aventador JW DSM DVM LO336865 Sigfridsson Marina MSK
kastrat hane 11 kastrat hane 17 kastrat hane 12 kastrat hane 4 411 HP NOM PER n 1 Hona NW'23 SC SE*Ulvus Midnight Rambler JW LO396992 Sigfridsson Marina MSK
kastrat hona 10 kastrat hona 9 kastrat hona 7 kastrat hona 8 412 CAGCIB PER n 5 Hona CH SE*La Juicy's Dream Angel LO407818 Strandberg Karin MSK
junior hane 2 junior hane 18 junior hane 0 junior hane 3 413 CACIB PER n 7 Hona S*Shahi's Black Pearl LO395411 Höök Johansson Kajsa DK
junior hona 5 junior hona 19 junior hona 1 junior hona 5 414 CACJ NOM BIS PER n 11 Hane (K) KCH SE*La Juicy's Toy Boy LO420129 Strandberg Karin MSK
kattunge hane 0 kattunge hane 12 kattunge hane 7 kattunge hane 5 415 ABS PER d 5 Hane CH Noel de la Horský parkSK RX406345 Hellström Caroline DÄK
kattunge hona 3 kattunge hona 22 kattunge hona 15 kattunge hona 4 416 CAGPIB PER f 6 Hona (K) IP SE*La Juicy's Flowerbomb LO407935 Runarsdotter Anna MSK
417 ABS PER f 11 Hona Persy de Gal's Bombshell LO428334 Hellström Caroline DÄK
KATEGORI 1 418 CACJ PER n 22 11 Hane (K) SE*La Juicy's Aventus LO420131 Runarsdotter Anna MSK
Bästa vuxen hane: 419 ABS PER f 24 9 Hona Paloma Mia de la Horský parkSK RX411024 Hellström Caroline DÄK
BW'18 SC Blackfire Aventador JW DSM DVM, Hane, PER n 420 CACJ NOM PER ns 24 62 11 Hane KCH SE*La Juicy's Bad Boy LO420130 Hofmeijer Emelie MSK
Äg: Sigfridsson Marina, MSK 421 Premier PER d 03 10 Hane (K) SE*Mirjam-Mary's Caspian LO417642 Olovsson Karin NERK
Bästa vuxen hona: 422 Premier PER f 03 10 Hona (K) SE*Mirjam-Mary's Chanel LO417641 Olovsson Karin NERK
GIC SE*Birmatösen's Maia JW DVM, Hona, RAG n 03 423 CAP PER g 03 10 Hona (K) S*Ladyhawk's Oona by AlDa LO417112 Ådahl Maria NERK
Äg: Strand Anna-Karin, DÄK 424 HP PER a 03 22 2 Hane (K) SP S*Ladyhawk's D'Angelo LO338086 Ådahl Maria NERK
Bästa junior: 425 CAGPIB NOM PER ds 03 22 6 Hona (K) IP CH Boggie's Navi LO392568 Söderberg Åse VÄK
KCH SE*La Juicy's Toy Boy, Hane (K), PER n 426 ABS PER e 33 7 Hane CH S*Cinatellina's UllTuss LO370960 Qvarnström Eva G. PK
Äg: Strandberg Karin, MSK 427 ABS PER f 33 7 Hona CH Florindo's Patricia LO376870 Qvarnström Eva G. PK
Bästa kattunge: 428 CAC PER d 21 33 9 Hona JCH S*Böörs I want Candy LO418181 Böörs Lena NERK
SE*Quinaldo's Fairway Ruby, Hona, RAG a 03 429 CAGCIB RAG n 5 Hane IC SE*Rättvikskullans Bernard LO381662 Hagberg Ulrica BIRKA
Äg: Lidén Elin, UK 430 CAGCIB RAG a 5 Hona IC SE*Pälsklingens Donna LO404595 Sirberg Michaela DÄK
Bästa kastrat hane: 431 CAC RAG a 9 Hona S*Raggarungarna's Gloria LO414292 Cato Berwick Birgit VRK
GIP S*Eurovisions Dance You Off, Hane (K), RAG a 03 432 EX2 RAG n 03 8 Hona (K) PR SE*Mångudinnan Hedda LO396653 Wallgren Marie NERK
Äg: Jacobsson Siv, MSK 433 Internationell Premier RAG n 03 8 Hona (K) PR SE*Birmatösen's Jazz LO402673 Torsbring Ann SPIN
Bästa kastrat hona: 434 CACS NOM BIS RAG n 03 3 Hona GIC SE*Birmatösen's Maia JW DVM LO358395 Strand Anna-Karin DÄK
SP IC S*Scarlet's Juicy Couture DVM, Hona (K), PER n 435 ABS RAG n 03 7 Hane SE*Lil'Magics Runnin  Wild LO403791 Olofsson Sari VRK
Äg: Hofmeijer Emelie, MSK 436 ABS RAG n 03 12 Hona S*Jörgårdens DM Mini LO425468 Olofsson Sari VRK
Bästa senior: 437 CAPS NOM BIS RAG a 03 4 Hane (K) GIP S*Eurovisions Dance You Off LO391125 Jacobsson Siv MSK
BW'18 SC Blackfire Aventador JW DSM DVM, Hane, PER n 438 CACJ NOM RAG a 03 11 Hona KCH SE*Quinaldo's Amazing Grace LO423141 Lidén Elin UK
Äg: Sigfridsson Marina, MSK 439 CACC NOM BIS RAG a 03 12 Hona SE*Quinaldo's Fairway Ruby LO424150 Lidén Elin UK
Bästa veteran: 440 CAPS RAG n 03 21 4 Hane (K) FI*Tekatti Bob the Builder LO2237195 Järvenpää Juha ERY-SYD
GIP SC S*Bibendums Spring Edition III, Hona (K), SBI f 441 CAC RAG n 04 9 Hona S*Ohana's Nani Amber Queen LO411156 Nyberg Marie VRK
Äg: Freudenthal Ditte, ALFA 442 CACC BIV NOM RAG n 04 12 Hona SE*Pälsklingens Zippity Do Da LO426457 Sirberg Michaela DÄK
Bästa avelshona: 443 CAGCIB NOM RAG a 04 5 Hane IC S*Asterion's Dante JW LO411560 Sundler Martina VÄK
IC SE*Magic Pearl's Aurora, SBI j : 20 p 444 Champion RAG n 04 9 Hane S*Ohana's Nani Abraham Darby LO411159 Cato Berwick Birgit VRK
Äg: Rausmark Linda, VRK 445 ABS RAG g 04 9 Hona CH SE*Silverkällan's Laguna Lee LO343737 Gustafsson Linda NERK
Bästa uppfödning: 446 CAC RAG a 04 21 9 Hona SE*Silverkällan's Rubin LO412153 Gustafsson Linda NERK
SE*La Juicy's,  : 38 p 447 ABS RAG a 04 21 11 Hona SE*MizzFinesse Cleo LO418849 Lindqvist Emma MSK
Äg: Hofmeijer Emelie, MSK 448 CAC NOM RAG g 04 21 9 Hona SE*Silverkällan's Molly LO417942 Gustafsson Linda NERK
449 CACC RAG g 04 21 12 Hona SE*Silverkällan's Daisy LO423987 Gustafsson Linda NERK
KATEGORI 2 450 CAGPIB NOM SBI n 6 Hane (K) IP Skogshöjdens EyeCatcher RX374966 Zimmerman Kerstin VRK
Bästa vuxen hane: 451 ABS SBI n 11 Hane SW'24 KCH Taropaves Diesel LO420918 Finnebäck Annelie NERK
JCH NO*Thaw Hearts Reizo, Hane, NEM as 09 21 452 CAGPIB SBI a 6 Hane (K) IP IC SE*Magic Pearl's Catch a falling star LO397309 Arringe Lena VRK
Äg: Westman Angelica, SUK 453 ABS SBI a 7 Hane JCH IDP*Holygateway's Claude LO418269 Silén Maria VRK
Bästa vuxen hona: 454 CAGCIB SBI b 5 Hane CH SE*Magic Pearl's Fantastic Figaro LO414977 Rausmark Linda VRK
GIC SE*Stoltheten's Joyful Juliette, Hona, SIB fy 22 455 CACJ SBI d 11 Hona (N)Cat Baloo's Witchy Sunshine Reggae LO422653 Nordström Lena ALFA
Äg: Forsman Madeleine, UK 456 CAPIB SBI e 8 Hane (K) PR SE*Vikmyra's Emrys le Gallois LO406481 Rangius Berit SK
Bästa junior: 457 Junior Champion SBI e 11 Hona SE*Vikmyra's Gazania de Soleil LO422096 Rangius Berit SK
Z`Avi Kubaland*PL, Hane, NEM n 09 21 458 CAPS NOM SBI f 4 Hona (K) GIP SC S*Bibendums Spring Edition III LO296119 Freudenthal Ditte ALFA
Äg: Lindroth Elina, HÄK 459 CAGPIB NOM SBI n 21 6 Hane (K) IP GIC Skogshöjdens Andante RX347810 Karlsson Marie DÄK
Bästa kattunge: 460 CACS SBI n 21 3 Hane GIC S*Läckerbiten's Pinocchio LO395015 Lundin Anette SK
Muffin's Jackson Jackyll, Hane, NFO n 23 461 CAGPIB SBI a 21 6 Hona (K) IP Skogshöjdens Yaguar Yazz RX325984 Zimmerman Kerstin VRK
Äg: Norberg Ulrika, UK 462 ABS SBI a 21 5 Hona IC SE*Närsrosen's Glory of Love LO406754 Berg Carina DÄK
Bästa kastrat hane: 463 CAGCIB SBI b 21 5 Hona IC SE*Magic Pearl's Fantastic Female LO414975 Rausmark Linda VRK
GIP S*SinhTsunkitthas Oops I Did It Again, Hane (K), MCO d 22 464 CAPS SBI c 21 4 Hane (K) GIP S*Francesca's Pinocchio LO369977 Allard Maria GEK
Äg: Lövgren Eva, FRÄS 465 CAP SBI d 21 10 Hane (K) IC SE*Magic Pearl's Fantastic Flames LO414978 Arringe Lena VRK
Bästa kastrat hona: 466 CAPS SBI f 21 4 Hona (K) GIP GIC S*Bibendums Felisa Spring Girl VI LO326087 Freudenthal Ditte ALFA
IP SE*Rainmaker's Ramona Hill, Hona (K), MCO f 22 467 Junior Champion TUV a 21 63 11 Hane KCH S*Lislisas Trix Cef Triaxone LO419482 Levil Karlsson Lovisa BIRKA
Äg: Torsbring Ann, SPIN 468 CAGCIB TUV e 62 5 Hane CH SE*Pareesas Oscar LO412604 Persson Ann-Heléne BIRKA
Bästa senior: 469 HP TUV f 21 62 1 Hona GIC S*Lislisas Cristina Lasaña" Pebre" RX396579 Nyman Mats BIRKA
SP S*Checkers Bright, Hona (K), MCO n 23 470 Grand Internationell Champion TUV g 21 62 5 Hona IC S*Lislisas Luisa Completo RX396578 Levil Karlsson Lovisa BIRKA
Äg: Karlsson Lena, VÄK 471 CACIB LPL d 7 Hona SE*Levin's BC Betty LO383083 Larsson Inga-Lill JKK
Bästa veteran: 472 CAC LPL d 32 9 Hane SE*Prettyperm's Bc Folke LO411983 Hyttsten Schultz Ingela MEK
SP SC S*Tigerögas Sunrise of Lynx-Lair DM DVM, Hona (K), NFO fs 09 23 473 CACC LPL n 33 12 Hane S*Racer Donnans Tteokbokki LO426661 Hyttsten Schultz Ingela MEK
Äg: Grebner Johanna, ALFA 474 EX2 LPL j 09 32 12 Hona S*Racer Donnans Bingsu LO426663 Hyttsten Schultz Ingela MEK
Bästa avelshane: 475 CACC LPL f 09 21 31 12 Hona S*Racer Donnans Kimchi LO426658 Hyttsten Schultz Ingela MEK
WW'19 SW'22 SW'19 SC S*Rockringen's Underdog DM JW DSM DVM, NFO n 03 22 : 20 p 476 CAP MCO n 10 Hane (K) SE*Snöklockan Bagheera LO417848 Engström Katarina NERK
Äg: Åberg Barbro, NERK 477 CACIB BIV MCO n 7 Hane SE*Sankt Halvard's Omega LO416555 Nyblom Josefine VK
Bästa avelshona: 478 CACJ MCO n 11 Hona S*Checkers Bell LO417965 Karlsson Lena VÄK
SE*Caradonna's Ballerina, NEM a : 16,7 p 479 CACC MCO a 12 Hona S*SinhTsunkitthas Mickan LO427506 Hammarberg Marina DÄK
Äg: Thorn Annelie, JKK 480 Champion MCO a 03 9 Hona SE*Luddkroppens Selma LO416359 Söderberg Ingela PK
Bästa uppfödning: 481 CACC MCO n 09 12 Hona SE*Kallerö's Fabulous Miss Terrific RX424995 Spoong Boivie Yvonne UK
SE*Flintspetsen's,  : 18 p 482 HP MCO n 23 2 Hona (K) SP S*Checkers Bright LO335178 Karlsson Lena VÄK
Äg: Malmsten Tina, NERK 483 CAGPIB MCO a 22 6 Hona (K) IP SE*Välistero's Rhoia LO412111 Kronelind Jenny MSK
484 ABS MCO n 22 9 Hane S*Mooniacis Wiking LO419348 Lundell Towe ÖSTK
KATEGORI 3 485 CAC MCO n 22 9 Hona S*Stortassen's Karen LO417865 Gylling Amanda NERK
Bästa vuxen hane: 486 CACJ BIV NOM MCO n 22 11 Hane Oscar I de la Chispa LO422979 Väliste Susann DÄK
S*HumlaDumlans Simba, Hane, BSH d 02 62 487 ABS MCO n 22 12 Hane KCH S*Stortassen's Mitch LO423389 Blythe Carol-Anne SK
Äg: Hasselström Juhl Linda, ÖSTK 488 CACC MCO n 22 12 Hane SE*Pawbuddies One LO425798 Eckebring Eklund Rebecka HÄK
Bästa vuxen hona: 489 CACC MCO a 22 12 Hona SE*Kallerö's Quora LO425514 Spoong Boivie Yvonne UK
JCH SE*Forever Loved Lady Adventurer, Hona, BSH ns 22 64 490 CAGCIB MCO n 03 22 5 Hona CH SE*Whitewater's Princess Of The Dawn LO412495 Barnes Marie VÄK
Äg: Johnson Claire, SPIN 491 ABS MCO n 03 24 9 Hane JCH S*Stortassen's Kasper LO417863 Blythe Carol-Anne SK
Bästa junior: 492 ABS MCO n 02 21 62 9 Hona SE*Luddtassens Syrax LO415992 Lindh Ida NERK
S*AyuQadro's Serendipity Spier, Hona, SRL by 22 493 Kitten Champion BIV MCO n 09 25 12 Hona S*PreciousBlue's Thaïs River LO425456 Löfgren Helena HÄK
Äg: Walström Marina, VRK 494 CAPS NOM BIS MCO d 22 4 Hane (K) GIP S*SinhTsunkitthas Oops I Did It Again LO359053 Lövgren Eva FRÄS
Bästa kattunge: 495 CAGPIB NOM BIS MCO f 22 6 Hona (K) IP SE*Rainmaker's Ramona Hill LO402729 Torsbring Ann SPIN
S*HumlaDumlans Pollux, Hane, BSH d 03 496 Internationell Champion MCO f 22 7 Hona CH SE*Epaw's Cassiopeia LO398653 Forsberg Linnéa VÄK
Äg: Abrahamsson Mona, PK 497 ABS MCO g 5 Hona IC SE*KobbaCat's Jenna LO403967 Germundsjö Emilia SK
Bästa kastrat hane: 498 CACIB BIV NOM MCO d 7 Hane SE*Kungstorps Avicii LO415369 Jönedal Lisa BIK
PR SE*Alsmarks Maximus JW, Hane (K), OCI n 24 499 EX2 MCO g 7 Hona CH (N)Big Kitty Maiken LO377638 Hammarberg Marina DÄK
Äg: Alsmark Cecilia (Cessie), UK 500 CACC BIV NOM MCO d 22 12 Hane Big Giants Resort's Quico LO425496 Pedersen Anna DÄK
Bästa kastrat hona: 501 EX2 MCO d 25 12 Hane S*PreciousBlue's Kal-El Coppola Cage LO427328 Löfgren Helena HÄK
IP SE*Miss World's Lake Louise, Hona (K), BML bs 11 502 CACC MCO d 22 12 Hona SE*Believe inMagic Lysa McOrange LO425690 Miller Maria VRK
Äg: Lundgren Evelina, GEK 503 EX3 MCO f 12 Hona SE*Mytomspinna's FROST Anna LO426734 Forsberg Linnéa VÄK
Bästa senior: 504 EX2 MCO d 12 Hona SE*Fyrfotingarnas Joy to the World LO427074 Germundsjö Emilia SK
GIP GIC SE*Great News Dainty Bess, Hona (K), BSH b 505 CAPIB NOM MCO d 09 23 8 Hane (K) PR SE*Mo'Ce'Es' Cat's Eddy LO348281 Lindh Ida NERK
Äg: Lidhagen Ulla, VRK 506 CAGCIB MCO f 09 5 Hona CH SE*Eckebrings Catlin LO411095 Eckebring Eklund Rebecka HÄK
Bästa veteran: 507 EX2 MCO f 09 9 Hona SE*Kallerö's Fabulous Caipora RX406603 Spoong Boivie Yvonne UK
GIP IC S*Sommarängens Mindy, Hona (K), EUR n 24 508 CAC MCO f 03 22 9 Hona SE*Meliniuz Zindra LO410991 Melin Carina MSK
Äg: Edman Maria, VRK 509 CACJ BIV MCO g 09 22 11 Hona Red Line Bonnie Blue LO422100 Lidén Sandra GEK
Bästa avelshane: 510 EX2 MCO g 09 11 Hona KCH SE*Eckebrings Festis RX421272 Eckebring Eklund Rebecka HÄK
IC Purrpie's Igor, BSH ns 22 64 : 46,7 p 511 EX2 MCO n 09 22 12 Hona SE*Vinum's Whisky LO424391 Forsberg Erika VÄK
Äg: Gräntz Ann-Sofie, JKK 512 CAGCIB BIV MCO ns 22 5 Hona IC SE*Änga Cat's Lilja LO401670 Ferm Wallingstam Matilda JKK
Bästa avelshona: 513 EX2 MCO as 22 7 Hane CH FI*Stout-hearted Famous Rockport LO409020 Heikkilä Marion VRK
SE*Mishipeshu's 'Ekolu, BML ns 11 31 : 13,3 p 514 CACIB MCO ns 7 Hona CH IDP*Stohags Jessica Clarke LO389168 Rådlund Ylwa HÄK
Äg: Asp Elisabeth, JKK 515 CACIB NOM MCO ns 22 7 Hane SE*Luddtassens Seasmoke LO415993 Gylling Amanda NERK
Bästa uppfödning: 516 CAC MCO ns 22 9 Hona SE*Räfsnäs Riviga Aurora LO415282 Södergren Susanne DÄK
S*HumlaDumlans,  : 40 p 517 Junior Champion BIV MCO ns 11 Hane S*Checkers Ickx LO417964 Barnes Marie VÄK
Äg: Hasselström Juhl Linda, ÖSTK 518 ABS MCO ns 11 11 Hane KCH Heartbreaker Maine Coon Papillon RX423674 Ferm Wallingstam Matilda JKK
519 CACJ MCO ns 11 Hona SE*Luvinz Jasmine LO420590 Sandström Framnes Sara MSK
KATEGORI 4 520 EX2 MCO as 22 11 Hona PL*Dark Age Mirabelka LO427420 Heikkilä Marion VRK
Bästa vuxen hane: 521 ABS MCO d 12 Hane (K) SE*Epaw's Archbishop Lazarus LO424087 Quist Jenni VRK
WW'23 SW'24 JCH NO*Ennakeem's Nox JW, Hane, SIA c 522 ABS MCO a 23 12 Hane SE*Susbus Lucifer LO425044 Stensby Helene VÄK
Äg: Nygård Leonsen Sofia, VKK 523 CACC MCO ns 12 Hane SE*Eckebrings Gale LO424460 Eckebring Eklund Rebecka HÄK
Bästa vuxen hona: 524 EX2 MCO ns 12 Hona SE*Änga Cat's Olga LO424285 Jönedal Lisa BIK
CH SE*Recce Pod Assult Seagull, Hona, DRX f 24 525 CACC BIV MCO ns 24 12 Hona SE*Fierce_Kitty's Ammandine LO426191 Ferm Wallingstam Matilda JKK
Äg: Eklund Jessica, NERK 526 CAC MCO ns 09 25 9 Hona JCH SE*Cooby's Kuma LO419923 Heikkilä Marion VRK
Bästa junior: 527 Junior Champion BIV MCO ds 09 22 11 Hane JCH KCH NO*Nordic Line Dior Midnight LO423290 Spoong Boivie Yvonne UK
SE*Recce Pod Sasha Bunny, Hane, DRX n 21 33 528 EX2 MCO ns 09 22 11 Hane (K) SE*LittleFarm Granit LO420965 Sandström Framnes Sara MSK
Äg: Bello Herrera Kristy, SK 529 EX2 NEM ny 21 6 Hane (K) IP S*Mannegumman's Heidim Cappi LO368613 Aasnes Monica SK
Bästa kattunge: 530 Grand Internationell Premier NEM a 21 6 Hane (K) IP SE*Thorncat's Avicii Tribute Blizz LO394185 Lindblom Inger MSK
S*Häveröortens* Mufasa, Hane, OSH n 24 531 Grand Internationell Champion BIV NOM NEM n 5 Hona IC SE*NorthernBeauty's Bellatrix Lestrange JW LO400357 Lindroth Elina HÄK
Äg: Wicksell Elin, BIRKA 532 EX2 NEM a 7 Hona CH SE*Klosterhöjden's Leia LO403990 Isaksson Annica MSK
Bästa kastrat hane: 533 CACIB NEM ns 21 7 Hona CH SE*Tant Piggelins Pixie LO411053 Lindblom Inger MSK
IP Luqin Ufne Koty*PL, Hane (K), OSH n 02 534 CAC NEM n 9 Hona Tina Cat Siesta*PL LO422303 Spiik Malin NERK
Äg: Larsson Linn, VRK 535 ABS NEM n 21 11 Hane KCH Hector Bellaneva*PL LO425486 Stridh Marie BIK
Bästa kastrat hona: 536 CAPS BIV NOM NEM as 09 21 4 Hona (K) GIP SE*Blue Eyed Star's Dahlia LO392006 Ohlsson Anna UK
SP S*Rufu's Elleonora, Hona (K), BAL b 537 Internationell Premier NEM a 09 21 8 Hane (K) PR SE*Blue Eyed Star's Iggy LO415108 Ohlsson Anna UK
Äg: Hällgren Linda, FRÄS 538 EX2 NEM a 09 21 8 Hane (K) SE*Solvillan's Han Solo LO402870 Rochelli Julia SK
Bästa senior: 539 EX2 NEM as 03 21 5 Hane CH SE*Thorncat's Blue Baron Raff LO404270 Thorn Annelie JKK
SP SC Verona Silver Bullet, Hona (K), PEB n 540 CAGCIB NEM a 09 21 5 Hane CH SE*Blue Eyed Star's Iliaden LO415112 Saxby Filippa UK
Äg: Larsson Linn, VRK 541 Internationell Champion NEM a 09 21 7 Hona CH SE*Thorncat's Blue Bonnie Raff LO404269 Thorn Annelie JKK
Bästa veteran: 542 CACIB NOM BIS NEM as 09 21 7 Hane JCH NO*Thaw Hearts Reizo LO418884 Westman Angelica SUK
SP SC SE*Arextocats Jake Sully DSM DVM DSW, Hane (K), CRX n 03 543 CACJ BIV NOM BIS NEM n 09 21 11 Hane Z`Avi Kubaland*PL LO422330 Lindroth Elina HÄK
Äg: Karlsson Helena, BIK 544 CACS NOM NEM f 3 Hona IC Bielobog Askania Nova*HU RX412297 Spiik Malin NERK
Bästa uppfödning: 545 ABS NFO n 1 Hane GIC S*Kattilaforsens Mamoru LO401488 Schütze Pia MSK
SE*Recce Pod,  : 38 p 546 Junior Champion NFO a 11 Hane SE*Grebol's Ior LO419258 Loberg Jörgen UK
Äg: Lassarp Vanessa, DK 547 CACIB NFO n 09 7 Hona CH S*Florinella's Miss Molly Magnolia LO405523 Nilsson Inger NERK
548 EX2 NFO a 09 11 Hane SE*Grebol's Nalle Puh LO419256 Loberg Jörgen UK
HUSKATT 549 EX3 NFO a 09 11 Hane SE*Grebol's Kanin LO419257 Loberg Jörgen UK
Bästa korthår: 550 CACJ BIV NOM NFO n 09 11 Hane SW'24 KCH SE*Crazy Cat Ladys Baltzar Balsamgurka LO422477 Libenhed Tigerlilja ÖSTK
Bamse DSM, Hane (K), HCS n 09 551 CACC NFO n 09 12 Hane SE*Tough Luck's Inglorious Bastard LO425600 Liljehammar Linda NERK
Äg: Johansson Madelene, NERK 552 CAPS NOM NFO n 24 4 Hane (K) GIP S*Pysida's Jackpot LO364697 Andersson Inger VÄK
Bästa långhår: 553 EX2 NFO n 24 4 Hane (K) GIP S*Derja's Qupido LO372028 Hägg AnnaCarin JKK
Mozart, Hane (K), HCL a 33 554 Champion NFO n 22 9 Hane S*Derja's Timon LO416707 Karlsson Inger JKK
Äg: Nyman Mats, BIRKA 555 Junior Champion NFO n 22 11 Hane FI*Ratakatin Wicked Game LO423089 Söderblom Langhé Gunilla TCC
Bästa senior: 556 EX2 NFO n 24 11 Hane S*Lothloriens Barahir LO420960 Anderström Kristina DÄK
Bamse DSM, Hane (K), HCS n 09 557 CACC BIV NOM BIS NFO n 23 12 Hane Muffin's Jackson Jackyll LO427236 Norberg Ulrika UK
Äg: Johansson Madelene, NERK 558 CAGPIB BIV NOM NFO n 03 22 6 Hane (K) PR S*Rockringen's Unplugged LO357120 Söderberg Åse VÄK
559 ABS NFO n 03 22 8 Hane (K) PR S*Kinah's Kaxiga Myran LO366224 Johansson Lundberg Åsa BIRKA
560 ABS NFO n 09 22 10 Hane (K) CH S*Juvelens Onyx LO340165 Andersson Lena BIRKA
561 CAPIB NFO n 09 24 8 Hane (K) IC SE*Stjärnflockan's Chester LO366559 Vilén Monia VRK
562 CAP NFO n 09 22 10 Hane (K) JCH S*Rockringen's Gangnam Style LO416935 Åberg Barbro NERK
563 CAP NOM NFO n 09 24 10 Hona (K) S*Räserråttan's Vilma LO390312 Berntsson Kia DÄK
564 DRAGEN NFO n 03 22 1 Hane WW'19 SW'22 SW'19 SC S*Rockringen's Underdog DM JW DSM DVM LO357119 Åberg Barbro NERK
565 ABS NFO n 03 22 7 Hane CH S*Florinella's Lille Dreng af Lazarus JW LO400082 Rylander Ann-Louise UK
566 Internationell Champion NOM NFO a 03 22 7 Hane CH S*Milda ma Tildes Vinter Ny LO414325 Hägg AnnaCarin JKK
567 CACIB NFO n 09 22 7 Hona S*Florinella's Miss Mi Mimosa LO405521 Rylander Ann-Louise UK
568 EX2 NFO n 09 24 11 Hane S*Florinella's Niss Narciss LO421909 Nordlund Siv ALFA
569 CACJ BIV NFO a 09 22 11 Hane S*Florinella's Oolong Birdsong LO422052 Ferlin Djudic Marianne JKK
570 EX4 NFO n 09 24 12 Hane S*Fitnesscats Ragnar Lodbrok LO424461 Jansson Susanne NERK
571 CACC BIV NOM NFO n 09 24 12 Hane S*Juvelens Elvis LO424330 Bengtsson Anton BIRKA
572 EX2 NFO n 03 24 12 Hane (K) SE*Wildberry's Prince Wille LO425321 Karlsson Helena VRK
573 CACC NFO n 09 22 12 Hona S*Kinah's NidoQueen LO423837 Rydelius Jennie MSK
574 CAGPIB NFO d 24 6 Hane (K) IP SE*Pergitta's Frodo Bagger LO344737 Gustafsson Dick MSK
575 CAPIB NFO d 22 8 Hane (K) PR SE*Duvesjön's Justice LO371338 Wahlström Carola MSK
576 CAC NFO f 22 9 Hona SE*Tough Luck's Gwendolina LO414332 Ebert de Vesque Marianne JKK
577 EX2 NFO g 24 11 Hona SE*Grebol's Tiger LO419259 Loberg Jörgen UK
578 Junior Champion BIV NOM NFO f 24 11 Hona KCH S*Kattilaforsens Sussi Snok LO422000 Ackelid Tina UK
579 ABS NFO f 24 12 Hona SE*Stjärnflockan's Irma LO422870 Vilén Monia VRK
580 EX2 NFO f 09 22 7 Hona S*Robäckens Tirana LO399889 Wennman Johansson Susann MSK
581 Internationell Champion NFO f 03 24 7 Hona CH SE*Entourage's Unique Juni LO413645 Petersson Mikaela SK
582 ABS NFO f 09 9 Hona S*LaSadie Charlotte LO381588 Holvander Anna NERK
583 CAC NFO f 09 9 Hona S*Fitnesscats Madame Adelaide LO416093 Karlsson Helena VRK
584 CACJ NFO d 09 22 11 Hane SE*Orchide of Lizas Benjamin LO420754 Wennman Johansson Susann MSK
585 CACJ BIV NFO f 03 24 11 Hona SE*Flintspetsen's Carmenzita LO422552 Malmsten Tina NERK
586 ABS NFO ds 3 Hane GIC SE*Skräddarbackens Challah LO397388 Augustsson Annelie GEK
587 CACIB NFO ns 22 7 Hona CH SE*Black Precious December LO413827 Olsson Melinda DÄK
588 Champion NFO ns 24 9 Hona S*Uncut Diamond Vega LO364568 Hermelin Gabrielle DÄK
589 EX2 NFO ds 11 Hane SE*Knutass Green Lantern LO419886 Augustsson Annelie GEK
590 CACJ NFO ns 24 11 Hane SE*Flintspetsen's Maystro LO422549 Eklund Deborah NERK
591 EX3 NFO ds 22 11 Hane SE*Askhagen's Odd LO421576 Henriksson Mariana NERK
592 CACJ BIV NFO fs 11 Hona S*Lothloriens Beruthiel LO420963 Kjell Ingela DÄK
593 CACC BIV NFO ns 12 Hona S*Utblicken's Ronja LO423942 Järnkvist Anna NERK
594 EX3 NFO fs 12 Hona SE*Järnskogen's Lillemor LO426404 Järnkvist Anna NERK
595 EX2 NFO as 24 12 Hona S*Mustela's Xantippa LO427114 Hermelin Gabrielle DÄK
596 HP NOM NFO fs 09 23 2 Hona (K) SP SC S*Tigerögas Sunrise of Lynx-Lair DM DVM LO300233 Grebner Johanna ALFA
597 CAPIB NFO ns 03 24 8 Hane (K) IC S*Kinah's Vihr LO381175 Rydelius Jennie MSK
598 Grand Internationell Champion BIV NOM NFO ns 03 22 5 Hane SW'22 IC S*Tigerögas grape Assario LO398001 Rylander Ann-Louise UK
599 EX2 NFO ns 09 22 5 Hane IC NO*Loza's Gabor JW LO205702 Nygård Leonsen Sofia VKK
600 CAGCIB NOM NFO ns 09 24 5 Hona IC S*Tigerögas Xanté LO361941 Grebner Johanna ALFA
601 EX2 NFO es 09 24 9 Hane SE*Flintspetsen's Mayson LO409882 Malmsten Tina NERK
602 CAC NFO ns 03 22 9 Hane WW'23 JCH SE*Tough Luck's Hubba Bubba LO417541 Liljehammar Linda NERK
603 Champion NFO fs 09 9 Hona S*Mustela's Qristall LO386628 Hermelin Gabrielle DÄK
604 CACJ NOM NFO ns 03 24 11 Hane S*Aborgatos SirPrise LO418929 Hörk Susanne BIRKA
605 EX3 NFO ns 09 24 11 Hane (K) SE*Flintspetsen's Zion LO422548 Malmsten Tina NERK
606 EX2 NFO ns 09 24 11 Hane (K) SE*Flintspetsen's Atlas LO422547 Eklund Zandrah NERK
607 CACJ NFO gs 09 23 11 Hona SE*Askhagen's Ågot LO421575 Karlsson Gunilla NERK
608 CACC BIV NOM NFO ns 09 24 12 Hane SE*Stjärnflockan's Ike LO422868 Eriksson Sten Emma VRK
609 EX3 NFO n 09 22 12 Hane Balder LO426057 Gustafsson Dick MSK
610 CACC NFO w 63 12 Hane SE*Crazy Cat Ladys Caesar Kejsarkrona LO426424 Libenhed Tigerlilja ÖSTK
611 CACC NOM NFO w 62 12 Hona SE*Crazy Cat Ladys DorabellaVitbjällra LO426426 Libenhed Tigerlilja ÖSTK
612 CACC SIB n 12 Hona SE*Lurvtrollets Noelle af Lemmy LO426807 Eklöf Katarina HÄK
613 Supreme Premier SIB n 24 4 Hane (K) GIP SE*Mad fairy's Mörkö of Lemmy LO371688 Nordbäck Denise BIRKA
614 CAGPIB SIB ny 22 6 Hane (K) PR SE*Millantorps Diamond LO404917 Andersson Veronica MSK
615 CAC SIB ny 22 9 Hona SE*Frozen Tundra's Santuzza LO418182 Skärgård Andersson Christina DK
616 CACJ SIB n 23 11 Hane S*Sibelinaz Åby:s Rubin LO422743 Landin Tina MSK
617 CACJ SIB n 24 11 Hona S*Zaribs Quincey av Macchiato RX422334 Wotinseva Galina MSK
618 EX2 SIB ny 22 11 Hona SE*Damajo's Hennie LO422588 Farnebäck Malin ÖSTK
619 Kitten Champion BIV SIB ny 24 12 Hona SE*Millantorps Honey Girl LO423734 Andersson Veronica MSK
620 HP NOM SIB n 09 24 2 Hona (K) SP SC S*Solberga Zafirs Princessa DSM DVM DSW LO314663 Danielsson Helén UK
621 CAGPIB SIB n 09 22 6 Hona (K) IP GIC S*Solberga Zafirs Sofia LO347546 Danielsson Helén UK
622 CACS BIV NOM SIB n 09 24 3 Hona GIC (N)Einhaugens Nilja Tildedatter LO396396 Boije Camilla NERK
623 CACIB SIB n 09 24 7 Hane CH SE*CosmoBelle's Dinraal LO412270 Åkerlöf Isabelle VRK
624 CAC SIB n 09 24 9 Hona SE*Lurvtrollets Sweet bite af Q RX416328 Landin Alvalie MSK
625 Junior Champion SIB n 09 23 11 Hane (K) SE*Nora Hill's Gideon LO420464 Holtenkranz Sara JKK
626 CACS BIV NOM BIS SIB fy 22 3 Hona GIC SE*Stoltheten's Joyful Juliette LO410378 Forsman Madeleine UK
627 CAGCIB SIB d 22 5 Hona NO*Smaragd Hjerte Nika LO208397 Pesehodko Tatjana ØSTFO
628 CACJ SIB f 22 11 Hona KCH SE*Stoltheten's Lovely Lara LO422901 Forsman Madeleine UK
629 CAPS SIB f 09 22 4 Hona (K) GIP SE*Amfiliki's Angel Muriel RX347654 Åkerlöf Isabelle VRK
630 CACIB SIB fs 7 Hona CH NO*Smaragd Hjerte Jasmin LO201557 Pesehodko Tatjana ØSTFO
631 CACJ SIB fs 24 11 Hona SE*Simplicity Lynx Smickra LO421559 Bergwall Agneta VRK
632 EX2 SIB fs 22 11 Hona SE*Nevannas Celia LO423442 Bergwall Agneta VRK
633 CACC BIV SIB ns 12 Hona NO*Smaragd Hjerte Rozalia LO212427 Pesehodko Tatjana ØSTFO
634 CACC SIB fs 09 11 12 Hona S*Maollich's N3 Nanna LO425416 Björk Marie BIRKA
635 ABS SIB fs 03 24 12 Hona SE*Frozen Tundra's Rufina Tsarevna LO425893 Bornestrand Susanne BIRKA
636 CACC BEN n 22 12 Hona SE*Seven Islands Gaia LO424216 Schöld Sareld Charlotte SK
637 CAP BEN n 24 10 Hane (K) N Leo Exotic LeopardHR RX422808 Eriksson Sue MSK
638 CACS BIV BEN n 24 3 Hona GIC S*Leopardettes Queen Siri LO392343 Röding Caroline SUK
639 CAC BEN n 24 9 Hona Coccos of Exoticjunglecat RX427242 Schöld Sareld Charlotte SK
640 CACC BEN n 24 12 Hane SE*Seven Islands Ares LO424215 Schöld Sareld Charlotte SK
641 CAGCIB NOM BEN n 24 31 5 Hona IC SE*Östermalm leos Doris Day of Rush JW RX411358 Sajanti Jonna BIRKA
642 ABS BEN n 24 32 12 Hona NO*NorthernSkyline Paloma of Scandinavia RX427036 Sajanti Jonna BIRKA
643 CAGCIB BEN n 24 33 5 Hona IC S*Retriver's Grace Stone RX413766 Lagergren Lilian BIRKA
644 Premier BLH as 11 10 Hane (K) SE*Frostborn Tott LO397457 Nilsson Sussi FRÄS
645 CACC BLH a 24 12 Hona SE*Baggbokatten's Britta LO426851 Kjell Kristina DÄK
646 CACIB BLH n 02 62 7 Hona CH SE*Trashanken's Twilight Sparkle LO406611 Strid Maud NERK
647 ABS BLH n 02 62 12 Hona SE*Kottabergets Amazing Amanda LO425849 Nyman Åse NERK
648 CAPIB BLH n 03 8 Hane (K) PR SE*Trashanken's Black Panther LO404684 Strid Maud NERK
649 Internationell Premier NOM BLH c 03 8 Hona (K) PR S*Litchi's CoraLee LO404656 Båvenäs Rebecca VRK
650 ABS BLH a 03 22 5 Hona IC IDP*Dixieland Bonnie Bleu LO412566 Nyman Åse NERK
651 EX1 ej cert BLH a 33 3 Hona GIC IDP*Kentuckygårdens Happy Alex RX357849 Andersson Eva NERK
652 CACS BLH b 33 3 Hane IC SE*Pawpoint's Day Dreamer LO414511 Starborg Jenny NERK
653 CAPIB BLH ay 21 33 8 Hane (K) SE*Frostborn Charlie RX410410 Nilsson Sussi FRÄS
654 CAPS NOM BIS BML bs 11 4 Hona (K) IP SE*Miss World's Lake Louise RX346327 Lundgren Evelina GEK
655 CACS NOM BML bs 12 3 Hane GIC SE*Miss World's Zakopane RX412027 Lundgren Evelina GEK
656 Champion BIV NOM BML ns 11 31 9 Hona SE*Mishipeshu's 'Ekolu LO361388 Asp Elisabeth JKK
657 EX3 BML ns 11 31 12 Hona SE*Grayscale's Dawn LO425120 Asp Elisabeth JKK
658 EX2 BML ns 11 31 12 Hona SE*Grayscale's Zorii LO425122 Asp Elisabeth JKK
659 CACC BML ns 11 31 12 Hona SE*Grayscale's Aurora LO425121 Asp Elisabeth JKK
660 CAGCIB BSH w 62 5 Hona IC SE*Nínim's Chaldene RX414728 Örevall Marika VRK
661 CAGPIB NOM BSH a 6 Hane (K) PR SC PL*Gotham Falcon LO373836 Stefansson Ulrika VRK
662 CAGCIB BSH a 5 Hane SW'23 IC Banksy Luludi*PL JW LO415614 Höglund Linnea VRK
663 EX2 BSH a 5 Hona IC SE*Catbromillas I heard of a girl LO385028 Broberg Mellberg Camilla VRK
664 CAGCIB BSH a 5 Hona IC SE*Newground's Snotra LO408842 Nymark Katrin VRK
665 CAC BSH a 9 Hona SE*Catbromillas Stars Align LO402463 Broberg Mellberg Camilla VRK
666 CACIB BSH a 7 Hane S*Klintehults Kobolt LO372749 Svärdelid Cecilia SK
667 CAPS BSH b 4 Hona (K) GIP GIC SE*Great News Dainty Bess LO334510 Lidhagen Ulla VRK
668 CAC BSH c 9 Hona SE*Myrtassen's Hilda LO380253 Svärdelid Cecilia SK
669 CAGCIB BIV BSH g 5 Hona CH SE*Newground's Embla LO379695 Nymark Katrin VRK
670 Champion BSH g 9 Hona JCH S*Spöktassens Edith JW LO416831 Carlsson Anna VRK
671 CACC BSH g 12 Hona SE*Vikingalundens Scarborough LO425735 Östman Margareta VRK
672 ABS BSH h 7 Hona SE*BaraBus Queen Jane Grey LO415711 Viberg Eva UK
673 ABS BSH b 25 9 Hona SE*The Missing Piece Lady Marmelade RX412747 Bohlin Monica MSK
674 CACC BSH c 22 12 Hona SE*BaraBus Ringwood LO426261 Widberg Siv MSK
675 CAC BSH o 22 9 Hona SE*BaraBus Queen Bloody Mary LO415714 Widberg Siv MSK
676 ABS BSH p 22 5 Hane IC SE*Himmelska Halid LO405412 Karlsson Alf VRK
677 CAPS NOM BSH ns 22 64 4 Hane (K) GIP SE*Belldiopas Harry Potter LO389397 Brate Inger VRK
678 CACS NOM BSH ns 22 64 3 Hane GIC SE*Forever Loved Lilleman Legolas LO404704 Härsjö Lundh Jennie ÄK
679 CAGCIB NOM BIS BSH ns 22 64 5 Hona JCH SE*Forever Loved Lady Adventurer LO416829 Johnson Claire SPIN
680 CACC BIV NOM BSH ns 22 64 12 Hane SE*Grantz Alfred LO423691 Gräntz Ann-Sofie JKK
681 EX3 BSH ns 22 64 12 Hane SE*Grantz Bernard LO423695 Danielsson Eléna SK
682 EX4 BSH ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved Snow Blizzard LO425549 Årebo Jennie ÄK
683 EX2 BSH ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved Polar Bear LO425550 Johnson Claire SPIN
684 EX2 BSH ns 22 64 12 Hona SE*Grantz Bianca LO423694 Gräntz Ann-Sofie JKK
685 CACC BSH ns 22 64 12 Hona SE*Forever Loved Snowdrop LO425551 Härsjö Lundh Jennie ÄK
686 CACC BSH ny 22 64 12 Hane SE*Grantz Bowie LO423697 Gräntz Ann-Sofie JKK
687 CACC NOM BSH ny 22 64 12 Hona SE*Grantz Alyssa LO423690 Gräntz Ann-Sofie JKK
688 CACIB BSH n 01 62 7 Hona CH S*HumlaDumlans Nala LO412598 Abrahamsson Mona PK
689 CAGCIB BSH c 03 5 Hane IC S*HumlaDumlans Mojito LO404606 Hasselström Juhl Linda ÖSTK
690 CACIB NOM BIS BSH d 02 62 7 Hane S*HumlaDumlans Simba LO412600 Hasselström Juhl Linda ÖSTK
691 Kitten Champion NOM BIS BSH d 03 12 Hane S*HumlaDumlans Pollux LO423998 Abrahamsson Mona PK
692 CACC BSH h 02 62 12 Hona S*HumlaDumlans Capella LO423997 Nilsson Hjelm Helene ÖSTK
693 Champion BSH b 33 9 Hona JCH SE*Meduseld's Skrållan LO416904 Starborg Jenny NERK
694 Internationell Champion BSH o 33 7 Hane CH Captain Caspar Solomonoff*UA LO414603 Starborg Jenny NERK
695 Champion BSH n 21 33 9 Hona Pirot Ulrica RX417703 Holmberg Tina DÄK
696 CAPIB BUR n 8 Hane (K) S*Lovestory´s Nate Dogg LO22.BUR.005.4 Hellman Mary FBe
697 Internationell Champion BUR b 7 Hona CH S*Deerhunters Venus LO398076 Hermansson Ulrika FRÄS
698 ABS BUR b 12 Hane S*Zagamin Winston LO424858 Solbreck Anna JKK
699 ABS BUR c 5 Hane IC S*Lovestory's Questlove LO22.BUR.006.4 Hellman Mary FBe
700 ABS BUR f 7 Hona CH S*Deerhunters Tilja LO371252 Hermansson Ulrika FRÄS
701 Internationell Premier BUR g 8 Hona (K) PR S*Zagamin Kari LO348565 Leek Anneth VIK
702 CACC BUR g 12 Hona S*Lovestory´s Salt´N´Pepa LO23.BUR.003.5 Hellman Mary FBe
703 Kitten Champion BUR j 12 Hona S*Deerhunters Zuri LO425534 Hermansson Ulrika FRÄS
704 CAPS NOM EUR n 4 Hona (K) GIP IC S*Sommarängens Magie Noire LO255050 Edman Maria VRK
705 CAPS EUR n 24 4 Hona (K) GIP IC S*Sommarängens Mindy LO255047 Edman Maria VRK
706 Champion MAU ns 9 Hona SE*AngelFreyjas Bewitching Briar Rose LO417098 Hjälmbrink Michelle BIRKA
707 CAGCIB MAU ns 24 5 Hona IC SE*AngelFreyjas Alohomora Heart LO407335 Hjälmbrink Michelle BIRKA
708 Champion MAU ns 24 9 Hona JCH SE*AngelFreyjas Beautiful Belle LO417099 Hjälmbrink Michelle BIRKA
709 CAGPIB NOM BIS OCI n 24 6 Hane (K) PR SE*Alsmarks Maximus JW RX413521 Alsmark Cecilia (Cessie) UK
710 HP OCI n 24 1 Hona GIC SE*Alsmarks Lady Lyrica RX380835 Alsmark Cecilia (Cessie) UK
711 CACC OCI b 24 12 Hona S*John-Johns Selda Bagcan RX425542 Birkensköld Carina Pippi FRÄS
712 CAGCIB SOK 5 Hona CH SE*Lemeno's Muujiza RX415836 Nyström Jenny SK
713 CAGCIB SRL n 5 Hane IC S*Tjejringens Björn RX405361 Walström Marina VRK
714 CAC SRL p 9 Hona S*Heartbeat's Laa-Laa RX418649 Beiersen Tåve HÄK
715 Champion SRL a 03 9 Hona SE*Aelitas Talisman Curly Tiramisu RX406510 Södergren Susanne DÄK
716 ABS SRL es 11 6 Hane (K) IP S*RagGorgeous GrooGrux King RX404975 Johansson Lena VIK
717 CAGPIB SRL d 03 6 Hane (K) IP SE*Maulkin's Another Bullet RX402616 Mattsson Laila MSK
718 Internationell Premier SRL g 03 8 Hona (K) SE*Maulkin's Karamell RX414861 Mattsson Laila MSK
719 Internationell Champion SRL j 09 7 Hona CH S*Ma'ha Gita Oops! One More Try RX390806 Karlsson Lisbeth (Lisa) DÄK
720 CAP SRL ns 23 10 Hane (K) S*RexEllen's A Hard Jay's Night RX416288 Wilhelmsson Lena VRK
721 CAC SRL a 22 9 Hane S*Heartbeat's Po RX418646 Hermansson Zenitha DÄK
722 CAC SRL as 11 9 Hona S*Heartbeat's Dipsy RX418647 Beiersen Tåve HÄK
723 Junior Champion NOM BIS SRL by 22 11 Hona S*AyuQadro's Serendipity Spier RX422120 RR Walström Marina VRK
724 CAP SRS es 10 Hane (K) S*RagGorgeous Perry Mason RX418901 Wallgren Marie NERK
725 CAP SRS ns 24 10 Hane (K) S*RagGorgeous High Voltage RX418903 Johansson Lena VIK
726 HP ABY n 1 Hane SC S*Cat Claw's UnderCover Umber LO384456 Wallebo Susanna BIRKA
727 CACIB NOM ABY n 7 Hona SE*Aros af Ryssgärdet Hilda LO416453 Wallebo Susanna BIRKA
728 CACJ ABY o 11 Hona S*Aucuparia's WiTus Ida LO423573 Nordin Grape Sandra FRÄS
729 Champion ABY p 9 Hona S*Cat Claw's World of WildLing LO414574 Wallebo Susanna BIRKA
730 HP NOM BIS BAL b 2 Hona (K) SP S*Rufu's Elleonora LO364359 Hällgren Linda FRÄS
731 CACIB BAL b 7 Hona CH S*Zentry's Right 4 Rufu's LO414787 Hällgren Linda FRÄS
732 CACC BAL h 12 Hona SE*Gebirah Sophia Astarte LO426246 Plogen Ström Sofia UK
733 CACC CRX n 12 Hane Gato Zundeja*LT LO426322 Olofsson Jonna NOS
734 HP CRX n 03 2 Hane (K) SP SC SE*Arextocats Jake Sully DSM DVM DSW LO307175 Karlsson Helena BIK
735 Grand Internationell Premier NOM CRX b 09 6 Hona (K) IP S*My Twigg's Chocolate Bunny LO345523 Granat Marie FRÄS
736 CAPS CRX n 33 4 Hane (K) IP S*Dalefur's Sigge LO410594 Sjöndin Eleonor FRÄS
737 Internationell Champion CRX f 21 33 7 Hona CH S*Weminas Baklava LO403678 Wetterborg Eva-Maria VRK
738 CACIB CRX n 09 33 7 Hona JCH S*Dalefur's Unforgettable Kiss LO417451 Sjöndin Eleonor FRÄS
739 EX1 ej cert DRX a 02 62 5 Hane IC SE*Recce Pod Super Noodle LO407985 Bello Herrera Kristy SK
740 CAC DRX b 03 9 Hona SE*Royal Saskias Valentines Greta LO415890 Saskia Johansson Sara JKK
741 HP DRX f 2 Hona (K) SP S*Fairycoons Miss April fool DSM DSW RX286215 Järlefalk Cathrine JKK
742 CAGCIB NOM BIS DRX f 24 5 Hona CH SE*Recce Pod Assult Seagull LO415210 Eklund Jessica NERK
743 CAP DRX a 23 10 Hona (K) CH SE*Cutie Pets Astrid LO398941 Porseland Jenny ÄK
744 CAGPIB DRX n 03 24 6 Hona (K) IP SE*Recce Pod Kanistra LO356047 Peck Catherine SK
745 Grand Internationell Premier DRX n 31 6 Hona (K) IP SE*Aftonlötens Khaleesi LO343088 Weigl Angelica MSK
746 Junior Champion NOM BIS DRX n 21 33 11 Hane SE*Recce Pod Sasha Bunny LO420381 Bello Herrera Kristy SK
747 CACJ DRX a 21 33 11 Hona S*Intruder Jo-Jo LO421435 Porseland Jenny ÄK
748 ABS DRX d 32 12 Hane SE*Dollyscurlycats Skyler LO425654 Lundell Towe ÖSTK
749 CACJ DRX b 02 21 32 11 Hane Sandro De la land*BY LO427105 Saskia Johansson Sara JKK
750 CACJ DRX f 09 21 33 11 Hona SE*Recce Pod Squid Flamingia LO420382 Lassarp Vanessa DK
751 ABS DRX w 64 7 Hona SW'19 CH SE*Recce Pod Siberian Seagull Snack JW LO359200 Lassarp Vanessa DK
752 CACC OLH h 12 Hona S*Djupbäcken's Brummelisa LO423419 Plogen Ström Sofia UK
753 CAGCIB OSH n 5 Hona IC Toya Angel Fellis*CZ LO207496 Rønningen Lyseggen Line GRENL
754 CACJ OSH o 11 Hona JCH HU*Shagio-Chen Orsika LO422007 Öhlin Maria DÄK
755 Kitten Champion NOM BIS OSH n 24 12 Hane S*Häveröortens* Mufasa LO425218 Wicksell Elin BIRKA
756 CAPS OSH b 22 4 Hona (K) IP NO*Nerlys Frk. Oskar Sylte Ananas LO200203 Rønningen Lyseggen Line GRENL
757 CACJ NOM OSH b 24 11 Hane JCH Calenacat's Quo Vadis JW LO423815 Back Jill SK
758 CACS NOM OSH d 25 3 Hane GIC S*Tammee's Red Maximus JW LO409956 Eek Magnusson Iréne FRÄS
759 CAGCIB OSH h 24 5 Hona CH S*Tammee's Naxara Nyx JW LO415149 Eek Magnusson Iréne FRÄS
760 Grand Internationell Premier NOM BIS OSH n 02 6 Hane (K) IP Luqin Ufne Koty*PL LO410876 Larsson Linn VRK
761 CACC NOM OSH b 03 12 Hane Alistar von Baatz(N) LO426323 Öhlin Siitari Sofia DÄK
762 Kitten Champion OSH n 03 24 12 Hona (K) NO*Englekloas Aja Omelka LO213205 Rønningen Lyseggen Line GRENL
763 HP PEB n 2 Hona (K) SP SC Verona Silver Bullet RX316176 Larsson Linn VRK
764 CACS RUS 3 Hane Emerald Snow Blue Sunshine LO267450 Mlynarczyk Angelika FPL
765 CACC RUS 12 Hane KISS IN BLUE Blue Sunrise*PL LO289764 Mlynarczyk Angelika FPL
766 CACIB SIA n 7 Hona CH FI*Mummeli Anemoninha Adele LO416162 Hällgren Linda FRÄS
767 CAC NOM BIS SIA c 9 Hane WW'23 SW'24 JCH NO*Ennakeem's Nox JW LO211053 Nygård Leonsen Sofia VKK
768 CACC SIA b 21 12 Hane SE*Happy Monkey's Hudson Hornet LO425743 Engström Katarina NERK
769 Kitten Champion SIA q 03 12 Hona S*Djupbäcken's Nalle-Maja LO423418 Lennartsson Jessica VRK
770 CAPIB NOM SOM n 8 Hane (K) CH S*Skrasselkattens Counting Stars LO408543 Lüdicke Holmgren Wilma ASK
771 ABS SOM n 10 Hane (K) SE*At Heart Hux LO416957 Sätterström Susanne ASK
772 CACJ SOM o 11 Hane (K) SE*Akahana's Grover LO422689 Lüdicke Holmgren Wilma ASK
773 ABS SPH w 64 5 Hane CH SE*Ravenoak Atlas Air RX414871 Rausmark Linda VRK
774 1 NOM BIS HCL a 33 14 Hane (K) Mozart LO2045 Nyman Mats BIRKA
775 2 HCL n 24 14 Hona (K) Bubbizz LO2028 Olsson Ann UK
776 1 NOM HCL w 63 14 Hona (K) Snövit DSM LO1912 Levil Karlsson Lovisa BIRKA
777 1 NOM BIS HCS n 09 14 Hane (K) Bamse DSM LO1761 Johansson Madelene NERK
1244 CACC BLH a 12 Hona SE*Kottabergets Amazing Alicia LO425847 Nyman Åse NERK
A15 20p BIS SBI j 16 Hona IC SE*Magic Pearl's Aurora LO372248 Rausmark Linda VRK
A16 20p BIS NFO n 03 22 16 Hane WW'19 SW'22 SW'19 SC S*Rockringen's Underdog DM JW DSM DVM LO357119 Åberg Barbro NERK
A17 16,7p LPL d 32 16 Hane SE*Prettyperm's Bc Folke LO411983 Hyttsten Schultz Ingela MEK
A18 16,7p BIS NEM a 16 Hona SE*Caradonna's Ballerina RX376307 Thorn Annelie JKK
A19 UTGÅR NFO fs 09 16 Hona S*Mustela's Qristall LO386628 Hermelin Gabrielle DÄK
A20 UTGÅR BSH ns 22 64 16 Hane SE*Grantz Alfred LO423691 Gräntz Ann-Sofie JKK
A21 UTGÅR BSH ns 22 64 16 Hane SE*Grantz Bernard LO423695 Danielsson Eléna SK
A22 13,3p BML bs 12 16 Hane GIC SE*Miss World's Zakopane RX412027 Lundgren Evelina GEK
A23 46,7p BIS BSH ns 22 64 16 Hane IC Purrpie's Igor RX410680 Gräntz Ann-Sofie JKK
A24 UTGÅR BSH ny 22 64 16 Hane SE*Grantz Bowie LO423697 Gräntz Ann-Sofie JKK
A25 UTGÅR BSH ns 22 64 16 Hona SE*Grantz Bianca LO423694 Gräntz Ann-Sofie JKK
A26 13,3p BIS BML ns 11 31 16 Hona SE*Mishipeshu's 'Ekolu LO361388 Asp Elisabeth JKK
A27 UTGÅR BSH ny 22 64 16 Hona SE*Grantz Alyssa LO423690 Gräntz Ann-Sofie JKK
F1001 Oförändrad MCO d 25 13c Hane S*PreciousBlue's Kal-El Coppola Cage LO427328 Löfgren Helena HÄK
F1003 Ny - NFO n 09 22 Grupp 4 NFO n 09 22 13c Hane Balder LO426057 Gustafsson Dick MSK
F6 Ny - NFO f 03 24 Grupp 6 NFO f 03 24 13c Hona SE*Flintspetsen's Carmenzita LO422552 Malmsten Tina NERK
F7 Ny - NFO ns 24 Grupp 7 NFO ns 24 13c Hane SE*Flintspetsen's Maystro LO422549 Eklund Deborah NERK
F8 Oförändrad SIB n 09 24 13c Hona SE*Lurvtrollets Sweet bite af Q RX416328 Landin Alvalie MSK
K7 1 18
K8 3 18
K9 2 BML 18   SE*Mishipeshu's 'Ekolu (2023-11-28) Grayscale's Asp Elisabeth JKK
K10 1 18
S9 1 BIS PER n 15a Hane BW'18 SC Blackfire Aventador JW DSM DVM LO336865 Sigfridsson Marina MSK
S10 DRAGEN PER a 03 22 15a Hane (K) SP S*Ladyhawk's D'Angelo LO338086 Ådahl Maria NERK
S11 1 SBI f 21 15a Hona (K) GIP GIC S*Bibendums Felisa Spring Girl VI LO326087 Freudenthal Ditte ALFA
S12 1 BIS MCO n 23 15a Hona (K) SP S*Checkers Bright LO335178 Karlsson Lena VÄK
S13 2 SIB n 09 24 15a Hona (K) SP SC S*Solberga Zafirs Princessa DSM DVM DSW LO314663 Danielsson Helén UK
S14 1 BIS BSH b 15a Hona (K) GIP GIC SE*Great News Dainty Bess LO334510 Lidhagen Ulla VRK
S15 1 BIS PEB n 15a Hona (K) SP SC Verona Silver Bullet RX316176 Larsson Linn VRK
S16 1 BIS HCS n 09 15a Hane (K) Bamse DSM LO1761 Johansson Madelene NERK
U15 38p BIS 17   SE*La Juicy's u reg Hofmeijer Emelie MSK
U17 18p BIS 17   SE*Flintspetsen's u reg Malmsten Tina NERK
U18 UTGÅR 17   S*Florinella's u reg Rylander Ann-Louise UK
U20 34p 17   SE*Forever Loved u reg Härsjö Lundh Jennie ÄK
U21 32p 17   SE*Grantz u reg Gräntz Ann-Sofie JKK
U22 40p BIS 17   S*HumlaDumlans u reg Hasselström Juhl Linda ÖSTK
U25 38p BIS 17   SE*Recce Pod u reg Lassarp Vanessa DK
V8 1 BIS SBI f 15b Hona (K) GIP SC S*Bibendums Spring Edition III LO296119 Freudenthal Ditte ALFA
V9 1 BIS NFO fs 09 23 15b Hona (K) SP SC S*Tigerögas Sunrise of Lynx-Lair DM DVM LO300233 Grebner Johanna ALFA
V10 1 BIS EUR n 24 15b Hona (K) GIP IC S*Sommarängens Mindy LO255047 Edman Maria VRK
V11 1 BIS CRX n 03 15b Hane (K) SP SC SE*Arextocats Jake Sully DSM DVM DSW LO307175 Karlsson Helena BIK
V12 1 DRX f 15b Hona (K) SP S*Fairycoons Miss April fool DSM DSW RX286215 Järlefalk Cathrine JKK