Elfsborgskatten 1 CAC, BIV, NOM, BIS EXO n 9 Hane d'Eden Lover Impy LO379864 Stråhle Ulf ÖSTK
211113 2 EX2 EXO n 9 Hane S*Subwoofer Holger LO373916 Hansson Marie-Therese PK
3 EX1 EXO n 12 Hane SE*Mallju's Lucifer LO389964 Eriksson Bianca VK
samtliga uppgifter är hämtade från klubbens katalog / inrapporterade resultatlista - (K) identifierar kastrerade katter 4 EX1 EXO a 11 Hane SE*Yffranes Rockin Blue Cheesecake LO390584 Sigfridsson Marina MSK
eventuella siffror inom parantes för kategori 2,3 och 4 är antalet katter tillhörande preliminärt godkända raser 5 EX1, BIV, NOM EXO f 11 Hona SE*Yffranes Heaven s On Fire LO390583 Sigfridsson Marina MSK
kategori 1 116 kategori 2 172 kategori 3 108 kategori 4 73 huskatt korthår 6 huskatt långhår 5 6 EX1 EXO f 12 Hona (N)Avonlea Dream's Laila LO395648 Hansson Marie-Therese PK
senior 5 senior 3 senior 3 senior 3 huskatt senior 1 7 EX2 EXO f 12 Hona SE*Starbounds Bianca Del Rio LO393775 Ljungström Malin SKKK
veteran 2 veteran 3 veteran 3 veteran 0 huskatt veteran 1 8 EX1, NOM EXO g 11 Hona SE*Yffranes Rockabye Baby LO390582 Sigfridsson Marina MSK
fertil hane 18 fertil hane 29 fertil hane 18 fertil hane 9 9 EX1 EXO n 22 12 Hane SE*Omse's Trident LO395556 Magnusson Anette MSK
fertil hona 37 fertil hona 54 fertil hona 31 fertil hona 20 10 CAC EXO n 24 9 Hona SE*Mallju's Dolly Parton LO376976 Palombo Monica ÖSTK
kastrat hane 11 kastrat hane 14 kastrat hane 10 kastrat hane 12 11 ABS EXO d 22 4 Hane (K) GIP GIC IDP*Wendelvos Berlin LO328039 Clintesparr Patrik ÄK
kastrat hona 13 kastrat hona 12 kastrat hona 10 kastrat hona 6 12 CAPIB, NOM EXO f 22 8 Hona (K) NW'18 SC S*Athelstones The Sign JW LO347637 Larsson Lisbeth NERK
junior hane 2 junior hane 9 junior hane 2 junior hane 0 13 EX1, NOM EXO f 22 12 Hona SE*Omse's Thunderbird LO395553 Magnusson Anette MSK
junior hona 9 junior hona 13 junior hona 9 junior hona 7 14 CAP, NOM EXO n 02 62 10 Hane (K) SE*Nightshade's Rhinestone Cowboy LO375429 Larsson Lisbeth NERK
kattunge hane 9 kattunge hane 18 kattunge hane 11 kattunge hane 9 15 CAC EXO a 01 21 62 9 Hane S*Wild Wilma's Lights Up LO378920 Andersson Anette NERK
kattunge hona 17 kattunge hona 23 kattunge hona 17 kattunge hona 10 16 ABS EXO g 01 21 62 11 Hona S*Wild Wilma's Euphoria LO388942 Stråhle Susanne ÖSTK
17 CACIB, NOM PER w 61 5 Hane PT*White'R'Us DiCaprio JW LO371495 Lindgren Jens MSK
KATEGORI 1 18 Premier PER w 62 10 Hona (K) IC Mirage Blanc Inchala LO321592 Strandberg Karin MSK
Bästa vuxen hane: 19 HP PER w 62 1 Hona SC S*Scarlet's Sweetheart LO317496 Strandberg Karin MSK
d'Eden Lover Impy, Hane, EXO n 20 Grand Internationell Champion PER w 62 5 Hona IC S*Scarlet's Sheer Love LO328987 Strandberg Karin MSK
Äg: Stråhle Ulf, ÖSTK 21 EX1, BIV, NOM, BIS PER w 62 11 Hona S*Scarlet's Serena van der Woodsen LO386224 Hofmeijer Emelie MSK
Bästa vuxen hona: 22 EX1 PER w 63 11 Hona SE*Nightshade's Valkyrie of HN LO389982 Hermansson Susanna DK
CH DK*Maine Maliwi's Miss Copenhagen, Hona, RAG a 03 23 CAPIB, BIV, NOM, BIS PER n 8 Hane (K) SE*Yffranes I Am The Night LO378545 Jacobsson Siv KKOJ
Äg: Bronke Jesper och Susanne, DARAK 24 CAPIB PER n 8 Hona (K) S*Athelstones Hotter than July LO373929 Jacobsson Siv KKOJ
Bästa junior: 25 CAP PER n 10 Hane (K) S*Scarlet's Bazooka LO377656 Davidsson Olsson Camilla VÄK
S*Scarlet's Serena van der Woodsen, Hona, PER w 62 26 CACS PER n 3 Hane GIC SE*Hippolyte's Isfahan Iconic Esprit LO358667 Sellgren Agneta SUK
Äg: Hofmeijer Emelie, MSK 27 CAGCIB, BIV PER n 5 Hona CH SE*Hippolyte's Intense Iconic Esprit LO358666 Sellgren Agneta SUK
Bästa kattunge: 28 ABS PER n 9 Hane S*Freeloader's In Bloom LO385276 Fredholm Maria PK
S*Scarlet's Juicy Couture, Hona, PER n 29 CAC PER n 9 Hona S*Ladyhawk's Riviera LO376052 Johansson Yvonne GRK
Äg: Hofmeijer Emelie, MSK 30 EX1 PER n 11 Hona S*Ladyhawk's Fiorenza LO389866 Johansson Yvonne GRK
Bästa kastrat hane: 31 EX2 PER n 12 Hane SE*Hippolyte's Taicon Iconic Tornado LO392541 Sellgren Agneta SUK
SE*Yffranes I Am The Night, Hane (K), PER n 32 EX1 PER n 12 Hane S*Shahi's Black Diamond LO395409 Höök Johansson Kajsa DK
Äg: Jacobsson Siv, KKOJ 33 EX2 PER n 12 Hona d'Eden Lover Scarlet LO396895 Hofmeijer Emelie MSK
Bästa kastrat hona: 34 EX1, BIV, NOM, BIS PER n 12 Hona S*Scarlet's Juicy Couture LO392524 Hofmeijer Emelie MSK
PR GIC S*Athelstones Glossip DSM, Hona (K), PER f 35 EX3 PER n 12 Hona S*Shahi's Black Pearl LO395411 Höök Johansson Kajsa DK
Äg: Sigfridsson Marina, MSK 36 CACIB PER a 7 Hane Mellowrose Monkey Man LO371007 KviCK DK
Bästa senior: 37 ABS PER a 9 Hane S*Freeloader's Oh Me LO385277 Clintesparr Patrik ÄK
IC Mirage Blanc Inchala, Hona (K), PER w 62 38 CAC PER a 9 Hona SE*Helostrian's Enola LO381874 Åkerman Annette DK
Äg: Strandberg Karin, MSK 39 HP PER d 2 Hane (K) SP Boggie's Samuel LO233751 Andersson Anette NERK
Bästa veteran: 40 CAPS, NOM, BIS PER f 4 Hona (K) PR GIC S*Athelstones Glossip DSM LO271159 Sigfridsson Marina MSK
PR GIC S*Athelstones Glossip DSM, Hona (K), PER f 41 CACIB PER f 7 Hona S*Tashmoore's Here she comes again LO345577 Stråhle Ulf ÖSTK
Äg: Sigfridsson Marina, MSK 1042 CAC PER f 9 Hona S*Tashmoore's Cherry Blossom LO374677 Stråhle Ulf ÖSTK
Bästa avelshona: 42 Premier, NOM PER g 10 Hona (K) IC S*Scarlet's Coco Chanel LO360219 Davidsson Olsson Camilla VÄK
GIC SE*Hippolyte's Erienne Esprit Walker,  : 26,7 p 43 EX1 PER g 12 Hona SE*Hippolyte's Savannah Sun LO392537 Sellgren Agneta SUK
Äg: Sellgren Agneta, SUK 44 ABS PER gs 6 Hona (K) PR My Fantasy's Sweet Love LO355532 Branding Lena ÄK
Bästa uppfödning: 45 HP PER ns 11 2 Hane (K) SP CH S*Ogopogo's Double Trouble LO298869 Torstensson Christer VK
S*Scarlet's,  : 48 p 46 EX1 PER n 22 11 Hona FI*Ayser's Bohemian Rhapsody LO391928 Palombo Monica ÖSTK
Äg: Strandberg Karin, MSK 47 HP, NOM PER a 24 1 Hona SC SE*Perfect Paws Cajsa LO328051 Fridh Eva CK
48 Champion, NOM PER d 22 9 Hane S*Tashmoore's Redneck Romeo LO373635 Stråhle Ulf ÖSTK
KATEGORI 2 49 CAC PER es 22 62 9 Hane S*Atitza's Silver Olle LO376854 Thenberg KiCK ELK
Bästa vuxen hane: 50 CAC PER n 01 62 9 Hona S*Meibel's Lyrica LO378674 Jonsson Waylett ÖSTK
S*Myselisia's Jafar, Hane, NFO n 03 24 51 CAP, NOM PER n 02 62 10 Hane (K) GIC S*Yomano's Maserati LO328374 Christensen Christel BIK
Äg: Gylling Cecilia, ELK 52 ABS PER n 02 62 9 Hane SE*Nightshade's Cowboy Cocktail LO375428 Söderberg Åse VÄK
Bästa vuxen hona: 53 CAP PER d 02 62 10 Hane (K) SE*Joyride's First Naga King LO377556 KviCK DK
SE*Sankt Halvard's Britta Blanche, Hona, MCO w 63 54 EX1 PER f 02 62 12 Hona S*Yomano's Sweet Sapphire LO392302 Christensen Christel BIK
Äg: Kindbom Charlotta, ELK 55 CAC PER f 02 21 62 9 Hona Boggie's Vanja LO367693 Thenberg KiCK ELK
Bästa junior: 56 Premier PER f 03 22 10 Hona (K) IC IDP*Schneider's Cinderella LO351395 KviCK DK
S*Stortassen's Vanja, Hona, MCO f 25 57 ABS PER f 03 22 12 Hona Boggie's Fay LO392571 Söderberg Åse VÄK
Äg: Öhrberg Annika, DK 58 ABS PER ds 02 62 9 Hane SE*Darling Angels Redsmokin' Hot LO386667 Branding Lena ÄK
Bästa kattunge: 59 ABS PER ds 03 22 12 Hona Boggie's Navi LO392568 Söderberg Åse VÄK
DK*Toonscat's Lakridsrod, Hane, NFO n 01 21 62 60 CAP RAG n 10 Hona (K) CH S*Admire's Wild Child LO356979 Pontinder Carina SPIN
Äg: Dahlkvist Sylvia, SPIN 61 CACS, BIV RAG n 3 Hane WW'18 GIC SE*Frums Foster JW LO351805 Landén Marcus MSK
Bästa kastrat hane: 62 CAGCIB RAG n 5 Hona IC SE*Frums Toohey's LO351804 Landén Marcus MSK
SP SC S*Pax' Galileo JW DSM DVM, Hane (K), NFO n 01 21 62 63 CAC RAG n 9 Hane SE*Rättvikskullans Bernard LO381662 Hagberg Ulrica SK
Äg: Nilsson Eleonor, ELK 64 CACS RAG a 3 Hona GIC S*Mariamores LÎsle de ręves LO337859 Brandin Maria VK
Bästa kastrat hona: 65 CACIB RAG a 7 Hona CH DK Flowerchild Yucca Mynthe LO239453 Sørensen Pia RACE
WW'15 IP SC S*AmiliiSibiri's Prinzessin Glorina DSM DVM, Hona (K), SIB ny 24 66 CAC, BIV RAG a 9 Hona S*Admire's Tears of Lys LO378433 Bråneke Lena ELK
Äg: Kedert Sören, UK 67 CAC RAG e 9 Hona S*Gunbertus Pink the Fairy LO386997 Leitis Jönsson Eva SYDK
Bästa senior: 68 Premier RAG n 03 10 Hane (K) S*Asterion's In My Dreams LO364249 Sundler Martina VÄK
WW'15 IP SC S*AmiliiSibiri's Prinzessin Glorina DSM DVM, Hona (K), SIB ny 24 69 CAC RAG n 03 9 Hane (N)Amasing Star's Zakarias ZigZag of Admires LO386924 Bråneke Lena ELK
Äg: Kedert Sören, UK 70 EX2 RAG n 03 9 Hona SE*Purple Rose Celiné Dion LO370610 Byström Elina ÄK
Bästa veteran: 71 Champion RAG n 03 9 Hona SE*On three hill's Incredible Iris LO381627 Danielsson Nina SYDK
GIC S*Checkers Rossi, Hane (K), MCO ns 22 72 EX3 RAG n 03 9 Hona S*Medina's Dolls Isla LO383207 Mourujärvi Eva SYDK
Äg: Karlsson Lena, VÄK 73 EX1, BIV, NOM RAG n 03 12 Hona S*My Bonnie Kira LO390134 Bay Marie VK
Bästa avelshane: 74 ABS RAG a 03 6 Hona (K) PR S*My Bonnie Dream Charlotte LO353443 Wibring Carina DK
SE*Sankt Halvard's BlueBerry,  : 16,7 p 75 CAP RAG a 03 10 Hane (K) (N)Wickmann's Quiz LO363751 Pontinder Carina SPIN
Äg: Dahllöf Annelie, ELK 76 Internationell Champion, BIV, NOM, BIS RAG a 03 7 Hona CH DK*Maine Maliwi's Miss Copenhagen LO234560 Bronke Jesper och Susanne DARAK
Bästa uppfödning: 77 CAC RAG a 03 9 Hane SE*Alicendy's Herman LO379068 Hansson Susanna SYDK
S*Stortassen's,  : 58 p 78 CAC RAG a 03 9 Hona S*Settebello's Toy LO379707 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
Äg: Öhrberg Annika, DK 79 ABS RAG a 03 9 Hona SE*Meyma's Xayah LO384177 Torphage Malin SYDK
80 EX1, NOM RAG a 03 11 Hona S*Medina's Dolls Kamelia LO389388 Mourujärvi Eva SYDK
KATEGORI 3 81 EX1 RAG a 03 12 Hane S*Medina's Dolls Othello LO392734 Danielsson Nina SYDK
Bästa vuxen hane: 82 EX1, BIV RAG a 03 12 Hona DK Farrugia's Baby Jane LO241177 Bronke Jesper och Susanne DARAK
CH*K&K ForYourEyesOnly JW, Hane, SIN 83 EX2 RAG a 03 12 Hona S*Asterion's Alma LO390767 Thorén Marie SYDK
Äg: Ljunggren Hans Owe, ÄK 84 CAPS RAG d 03 4 Hane (K) GIP S*Jörgårdens QM Blueberry Ivan LO342408 Dümpel Lovisa SPIN
Bästa vuxen hona: 85 CAC RAG d 03 9 Hane S*Klinthede'z Electronic Ruben LO385618 Klinthede Mimmi SPIN
GIC S*Kustens Follia d'Amore, Hona, SIN 86 CAP RAG g 03 10 Hona (K) SE*Fujujung's Eudora LO358850 Bartelsen Marie ELK
Äg: Hansson Jenny, SK 87 CAC RAG g 03 9 Hona S*Gunbertus Amber Queen LO386996 Danielsson Nina SYDK
Bästa junior: 88 EX1 RAG f 03 21 12 Hona SE*Maverick's Brave Bonnie LO393146 Axelsson Louise BK
S*Rödjebackens Anemone, Hona, BLH g 01 62 89 CAPIB, NOM RAG n 04 8 Hane (K) PR S*My Bonnie Chicago LO376253 Wibring Carina DK
Äg: Bjäreklint Rose-Marie, SYDK 90 EX1 RAG n 04 11 Hane Dollicious Royal Valentino LO395973 McLaughlin Katarina SYDK
Bästa kattunge: 91 EX1 RAG n 04 11 Hona (K) SE*Meyma's Easter Candy LO389406 Sjögren Katja SYDK
SE*Hot Thundereans Caipirinha, Hona, OCI b 24 92 Internationell Champion, NOM RAG a 04 7 Hona CH DK*Fjordbaekken's Ellie LO239358 Bronke Jesper och Susanne DARAK
Äg: Boskär Hans, NERK 93 DRAGEN RAG g 04 7 Hona S*Gunbertus Luna LO378921 Johansson Ulla CK
Bästa kastrat hane: 94 Champion RAG g 04 9 Hona SE*Snösvansens Mississippi LO357546 Byström Elina ÄK
SE*Forever Loved Stitch, Hane (K), BSH ns 22 64 95 CAC SBI n 9 Hane S*Tinywinys Elon El Leon LO384317 Magnusson Helena SPIN
Äg: Härsjö Lundh Jennie, ÄK 96 MB3 SBI n 9 Hane SE*Bergåsens Carat LO373421 Mandre Liselotte SK
Bästa kastrat hona: 97 MB2 SBI n 9 Hane NO*Stalderkattens Rasmus RX386672 Torstensson Christer VK
NW'19 GIC S*KungsgardenCats Labradoodle JW, Hona (K), BEN n 24 98 EX2 SBI n 9 Hona S*Tinywinys Zudoku Zuperztar LO364110 Westman Gudrun SKKK
Äg: Lindblom Granlid Ulrica, SYDK 99 CAC, BIV SBI n 9 Hona SE*Noble Wonder's Priscilla Spin LO369968 Schönström Anna SPIN
Bästa senior: 100 MB3 SBI n 9 Hona NO*Stalderkattens Rikke LO199233 Stalder Jan WEBK
GIP SC Katzalano Whiterock, Hane (K), SIN 101 EX1, BIV SBI n 12 Hane NO*Stalderkattens Tusse RX394023 Bentzer Ann BIK
Äg: Ljunggren Hans Owe, ÄK 102 EX2 SBI n 12 Hane SE*Corylus Chap LO393155 Schönström Anna SPIN
Bästa veteran: 103 EX3 SBI n 12 Hane SE*Bergåsens Diamant Blue Hope LO394258 Mandre Liselotte SK
CH Suncat's Kisses of Fire, Hona (K), BSH f 104 EX1 SBI n 12 Hona NO*Stalderkattens Trulte RX394064 Karlsson Cecilia CK
Äg: Stefansson Ulrika, VRK 105 CACS SBI a 3 Hona GIC S*Sun Mountain Inferno LO298489 Jadesjö Karin ELK
Bästa avelshane: 106 Grand Internationell Champion SBI a 5 Hane IC S*Calmiza's Hayman LO355625 Edling Birgitta MSK
SC Maximo del Millars*ES,  : 33,3 p 107 CACIB SBI a 7 Hona CH S*Bibendums Henriette Dream Girl VIII LO359875 Meinking Pirkko CK
Äg: Höglund Linnea, VRK 108 CAC SBI a 9 Hona S*Kilenskogens Flora LO379406 Gruffman Maud NERK
Bästa uppfödning: 109 EX1, BIV SBI a 12 Hona S*Meinking's Spring Magic Blue Akleja LO391759 Meinking Pirkko CK
SE*Forever Loved,  : 46 p 110 HP, BIV, NOM SBI b 1 Hane SC Berlioz RX347155 Pirklbauer Gabriella BIK
Äg: Härsjö Lundh Jennie, ÄK 111 EX1 SBI b 12 Hona SE*Bergåsens Diamant of Tiffany LO394260 Mandre Liselotte SK
112 EX2 SBI b 12 Hona SE*Bergåsens Diamant of Venethia LO394261 Mandre Liselotte SK
KATEGORI 4 113 HP SBI c 1 Hona SC DK*Liljebacken Sweet Never Let You Go JW RX333107 Pirklbauer Gabriella BIK
Bästa vuxen hane: 114 EX1 SBI d 12 Hane SE*Out of forest's Timo LO391113 Karlsson Cecilia CK
Syntax Ufne Koty*PL, Hane, OSH b 25 115 Internationell Premier, NOM SBI f 8 Hona (K) NW PR SC NO*Stalderkattens Leyla DSM LO184711 Odinsdottir Linda Björk WEBK
Äg: Eek Magnusson Iréne, FRÄS 116 CAP SBI f 10 Hona (K) S*Meinking's TuttiFrutti LO363455 Franzen Per CK
Bästa vuxen hona: 117 EX1, NOM SBI g 12 Hona Savannah du Castel Walou LO395446 Johnsson Annika BIK
SE*Amor Regis Pennies from Heaven JW, Hona, DRX n 24 118 ABS SBI n 21 10 Hane (K) CH S*Eikefjord's Pop Corn RX298760 Björkman Carolin VK
Äg: Carnbrand Åsa, ÖSTK 119 CACIB SBI n 21 7 Hona NO*Stalderkattens Ronja LO199232 Stalder Jan  WEBK
Bästa junior: 120 Champion, NOM SBI a 21 9 Hona SE*Tjuderuttans Derbi RX371491 Nyrell AnniCK FMK
S*Moramyran's Lisas Saqqara, Hona, OSH h 24 121 CAP SBI b 21 10 Hona (K) SC S*Catitzie's Khensani LO296368 Mårtensson Annelie SYDK
Äg: Öhlin Maria, DÄK 122 CACIB SBI c 21 7 Hona S*White Treasure's Yust a Yewel JW LO366264 Johnsson Annika BIK
Bästa kattunge: 123 Grand Internationell Premier SBI f 21 6 Hona (K) PR IC S*Ida's Amaryllis LO289027 Bentzer Ann BIK
Orlando Oldana Crown, Hane, DSP e 33 124 CAP SBI g 21 10 Hona (K) SC IDP*Holygateway's Afrodite LO303603 Silén Maria TCC
Äg: Jonasson Liselott, SYDK 125 CAC SBI g 21 9 Hona S*Storeklev's Petite Piaf LO356739 Silén Maria TCC
Bästa kastrat hane: 126 EX1 TUV d 61 11 Hona S*Wi'nte Sams Fanny Mae LO389456 Molin Lundahl Kajsa VÄK
WW'18 SW'19 SP S*Rexlicious Rebus JW, Hane (K), CRX b 03 127 ABS TUV d 62 11 Hane S*Wi'nte Sams Fire In The Rain LO389460 Berggren Emma VK
Äg: Jansson Susanne, MSK 128 CACS TUV f 62 3 Hona GIC SE*Anjivans Caffe Macchiato RX303237 Fredholm Angelica VÄK
Bästa kastrat hona: 129 ABS TUV f 62 9 Hona SE*Croms Miracle of Life RX381794 Berggren Emma VK
SE*Amor Regis Black Velvet, Hona (K), DRX ns 130 EX1 SRL 12 Hane SE*Hyrule's Mikau RX390910 Hellman Görel ELK
Äg: Johannesson Olivia, DK 131 EX3 SRL f 12 Hona SE*Hyrule's Ikana RX390908 Hellman Jorunn ELK
Bästa senior: 132 CAPS MCO n 4 Hane (K) GIP SE*DärUte's Tuffa Herbert LO343732 Bergsten Lotta BIK
SP SE*Dragon Ace's Czar Custom Moto-Bald, Hane (K), DSP n 09 21 133 CAGPIB, NOM MCO a 6 Hona (K) IP CH S*Checkers Manzi LO346818 Johansson Niklas CK
Äg: Jonasson Liselott, DK 134 CAC, NOM MCO a 9 Hane SE*Sankt Halvard's BlueBerry LO373444 Dahllöf Annelie ELK
Bästa avelshane: 135 ABS MCO a 9 Hona SE*Tippy Wee's Second-out Kenzi"" LO366495 Olofsson Petra ELK
FI*Kisompa's Oliviero,  : 33,3 p 136 EX1 MCO a 12 Hona SE*Härjarligan's Budweiser LO392244 Molin Lundahl Kajsa VÄK
Äg: Carnestedt Inger, SK 137 Supreme Champion MCO n 03 3 Hane GIC S*Stortassen's Daniel JW LO350901 Pettersson Mattias ÖSTK
Bästa uppfödning: 1138 ABS MCO n 09 9 Hona SE*Muzzcot Queen Zindra LO383488 Olofsson Petra ELK
SE*Amor Regis,  : 48 p 138 EX1 MCO n 09 12 Hane S*Magoria's Slipknot LO389828 Ewerlöf Matilda ELK
Äg: Karlsson Birgitta, SYDK 139 Grand Internationell Premier, NOM MCO n 23 6 Hona (K) IP S*Checkers Bright LO335178 Karlsson Lena VÄK
140 CAPIB, NOM MCO n 22 8 Hane (K) SC S*Stortassen's Viktor JW DVM LO336377 Thelin Åsa DK
HUSKATT 141 ABS MCO n 23 9 Hane SE*Sankt Halvard's Elliot LO382234 Dahllöf Annelie ELK
Bästa korthår: 1142 CAC MCO n 23 9 Hane SE*Sankt Halvard's Floyd LO382760 Dahllöf Annelie ELK
SW'19 SW'18 NW'19 NW'18 NW'16 Dancer DSM, Hona (K), HCS n 09 23 142 EX2 MCO n 22 9 Hane S*Musslan Anders LO385301 Ewerlöf Matilda ELK
Äg: Hellkvist Eva, BIK 143 DRAGEN MCO a 22 9 Hona SE*Knäkatten Lady Afrodite LO367276 Niklasson Lindha ÖSTK
Bästa långhår: 144 EX1, BIV, NOM MCO n 22 11 Hane Berkano Kuma LO390292 Johnsson Charlotte SYDK
Scirocco, Hane (K), HCL n 09 24 145 EX2 MCO n 22 11 Hane Harley Bellamoondo*PL LO394017 Börsholt Caroline BIK
Äg: Hellkvist Eva, BIK 146 EX1 MCO n 22 12 Hane SE*Sankt Halvard's Harry LO394591 Dahllöf Annelie ELK
Bästa senior: 147 ABS MCO n 24 12 Hane S*Stortassen's Yngve LO394186 Öhrberg Annika DK
SW'19 SW'18 NW'19 NW'18 NW'16 Dancer DSM, Hona (K), HCS n 09 23 148 EX1 MCO n 22 12 Hona S*Stortassen's Yrsa LO394193 Öhrberg Annika DK
Äg: Hellkvist Eva, BIK 149 Premier, NOM MCO n 03 23 10 Hane (K) IC S*Stortassen's David LO350900 Hammarstedt Catarina CK
Bästa veteran: 150 EX2 MCO n 03 24 10 Hona (K) S*Island Coon's Karija l'Osu LO339283 Asp Johan VÄK
Goliat DSM, Hane (K), HCS ns 151 Premier, BIV, NOM MCO n 09 22 10 Hona (K) SE*Golden Shades BatGirl by Diva LO369130 Grieger Maria SYDK
Äg: Ewerlöf Matilda, ELK 152 CAGCIB, NOM MCO n 09 22 5 Hane IC SE*Sankt Halvard's Thom LO359687 Augustsson Martin ELK
153 CAC MCO n 09 22 9 Hane SE*Marfinn's Jon Snow LO381687 Aringskog Jannica ÄK
154 CAC, BIV, NOM MCO n 09 22 9 Hona S*Magoria's KISS LO364533 Asp Johan VÄK
155 EX2 MCO n 09 24 9 Hona SE*Marfinn's Joan Jett LO381688 Finnilä Maria ELK
156 EX1 MCO n 09 22 11 Hona S*Magoria's Nervosa LO388113 Barnes Marie VÄK
157 ABS MCO n 09 22 11 Hona S*Magoria's Pain LO388110 Svallilng Sofia VÄK
158 EX2 MCO n 09 22 12 Hona SE*Kammahags Isadora LO394174 Palmgren Anna DK
159 EX1, BIV MCO n 09 24 12 Hona S*Stortassen's Yvette LO394188 Öhrberg Annika DK
160 ABS MCO f 9 Hona Balbina Futersony*PL RX353968 Finnilä Maria ELK
161 EX2 MCO f 25 9 Hona Felix Theory Belinda LO366743 Bråneke Lena ELK
162 CAC, BIV, NOM MCO f 23 9 Hona S*Stortassen's Sanna LO385349 Öhrberg Annika DK
163 EX3 MCO f 22 9 Hona S*Sevgilims Known As Nairobi LO386331 Ellertz Sara ELK
164 EX2 MCO e 22 11 Hona Red Line La Belle LO389494 Börsholt Caroline BIK
165 EX3 MCO f 22 11 Hona SE*Marfinn's Milli Vanilli LO388187 Börsholt Caroline BIK
166 EX4 MCO f 11 Hona SE*Smedjegården Asta LO388293 Augustsson Martin ELK
167 EX1, BIV, NOM, BIS MCO f 25 11 Hona S*Stortassen's Vanja LO390056 Öhrberg Annika DK
168 EX1 MCO d 22 12 Hane SE*Sankt Halvard's Ike LO394692 Olsson Jeanette SYDK
169 EX2 MCO d 22 12 Hane SE*Sankt Halvard's Ian LO394693 Dahllöf Annelie ELK
170 EX1, BIV, NOM MCO d 22 12 Hona S*Musslan Dagny LO390202 Kindbom Charlotta ELK
171 EX2 MCO f 22 12 Hona S*Topzy Tail's Jozzy LO393674 Cervin Walter SPIN
172 HP MCO f 09 22 2 Hona (K) SP SE*Sankt Halvard's RoxAnne LO348106 Augustsson Martin ELK
173 Champion, BIV MCO e 01 62 9 Hane S*Stortassen's Ola LO370114 Hammarstedt Catarina CK
174 EX3 MCO f 09 9 Hona SE*Marfinn's Funny Face LO368989 Augustsson Martin ELK
1175 EX2 MCO f 03 9 Hona Ecliptic Gea LO396667 Kindbom Charlotta ELK
175 CAC, NOM MCO f 03 9 Hona SE*Skastas Bonnie LO385361 Cervin Walter SPIN
176 EX1, BIV, NOM MCO d 03 23 12 Hane S*Musslan Dennis LO390200 Kindbom Charlotta ELK
177 EX2 MCO d 09 22 12 Hane SE*Big paw's Armani LO391489 Jönedal Lisa BIK
178 EX1 MCO d 02 21 62 12 Hona S*Musslan Doris LO390203 Dahllöf Annelie ELK
179 EX2 MCO f 09 22 12 Hona SE*Whitewater's Lola Montez LO392195 Fredholm Angelica VÄK
180 CAP MCO ns 22 10 Hane (K) GIC S*Checkers Rossi LO265592 Karlsson Lena VÄK
181 EX2 MCO ds 10 Hane (K) SE*Lisselhills Jesse James LO384434 Arnesson Lundberg Marie DÄK
182 CAC, BIV MCO fs 24 9 Hona NO*Stormjegerens Talita LO372743 Arnesson Lundberg Marie DÄK
183 EX1 MCO ns 25 11 Hane SE*Bisgaard Nazareth LO388749 Lundblad Veronica BIK
184 EX1 MCO ns 11 Hona IDP*Stohags Jessica Clarke LO389168 Rådlund Ylwa HÄK
185 EX1 MCO ns 24 12 Hane S*Acoonitum's Speedy Gonzalez LO392765 Cervin Walter SPIN
186 EX2 MCO ns 25 12 Hane SE*Bisgaard Osbourne, Ozzy LO394717 Lundblad Veronica BIK
187 CAC MCO ds 09 9 Hane SE*Skastas Boss LO385359 Åhrén Maria ÖSTK
188 ABS MCO fs 03 9 Hona (N)Spellbound's Delightfully Dangerous LO366699 Olofsson Petra ELK
189 EX1, BIV MCO ns 03 22 11 Hane S*Topzy Tail's Gigolo Love LO387143 Åhrén Maria ÖSTK
190 EX2 MCO ns 09 11 Hane SE*Paw controls Ivan LO390321 Niklasson Lindha ÖSTK
191 EX1 MCO ds 01 21 62 12 Hane SE*Alcors Don Corleone LO395123 Svedbom Karina BIK
192 EX1 MCO ns 09 12 Hona SE*Tinova's Leonella LO390532 Ohlsson Linda SPIN
193 CAP, NOM MCO w 63 10 Hona (K) SC Ramone Baltoji Orchideja*LT RX314875 Johansson Niklas CK
194 CAC MCO w 63 9 Hane S*Hemi coon's Izac LO361146 Johnsson Charlotte SYDK
195 CAC, NOM, BIS MCO w 63 9 Hona SE*Sankt Halvard's Britta Blanche LO373442 Kindbom Charlotta ELK
196 CAGCIB, BIV NEM n 21 5 Hane IC T-Rex Tzar-Koshka LO385941 Stridh Marie BIK
197 CAGCIB NEM as 21 5 Hona IC SE*Tant Piggelins Maja LO375526 Stridh Marie BIK
198 CAC NEM n 21 9 Hane S*Siberietass Bud Holloway LO370124 Andersson Hanna NOS
199 EX4 NEM a 21 9 Hona SE*Corda Dreams' Miss Chantal RX379845 Andersson Hanna NOS
200 CAC NEM n 21 9 Hona SE*House of Freya Saga LO384220 Hultberg Mathias BIK
201 EX3 NEM a 21 9 Hona SE*House of Freya Signe LO384217 Hultberg Mathias BIK
202 EX2 NEM as 21 9 Hona SE*Lönnekullas Molly LO386680 Ståhl Annacarin BIK
203 EX2 NEM a 12 Hona SE*Timontos Aviva LO390999 Hentilä Teresa DÄK
204 EX1 NEM n 21 12 Hona SE*Trizeratops Plio LO393103 Hortlund Sanna NOS
205 CACS, BIV NEM a 09 21 3 Hane GIC Solomon Snejnaya Zima LO368281 Östbye Ann-Marie ELK
206 Internationell Champion NEM n 09 21 7 Hona CH Winky Snejnaya Zima RX382563 Michalowski Beata VK
207 EX1 NEM a 09 12 Hane S*Lexcon's Pascal LO391289 Andersson Ann-Catrin NOS
208 CAGCIB NFO n 5 Hona IC SE*Änglaängen's Alcea LO356258 Johansson Annica ELK
209 CAGCIB NFO a 09 5 Hane IC SE*Lisselbacks Kenzo LO359172 Ramstedt Birgitta DÄK
210 CAGCIB NFO n 09 5 Hona IC S*Tigerögas Woodallite LO350771 Grebner Johanna ALFA
211 Internationell Champion NFO n 09 7 Hane CH S*Milda ma Tildes Vill Gott LO360015 Norberg Ulrika UK
212 EX2 NFO n 09 9 Hane S*Little L's Shuffle LO363568 Pajunen Malin SPIN
213 CAC, BIV, NOM NFO n 02 62 9 Hane S*Myselisia's Glitter LO194679 Hansen JaniCK ADEL
214 CAP NFO n 24 10 Hane (K) S*Uncut Diamond Lamboghini LO372356 Loberg Anna UK
215 HP NFO n 24 1 Hane SC S*Milda ma Tildes Alvar Al DVM LO338381 Norberg Ulrika UK
216 CAGCIB, BIV NFO n 23 5 Hane IC S*Little L's Rising Power LO357470 Pajunen Malin SPIN
217 EX2 NFO a 24 9 Hona S*Morrarön's Alfetta LO377933 Hägg AnnaCarin JKK
218 CAC NFO n 22 9 Hona SE*Ullrtass's Eleonore LO385563 Alm Anette SYDK
219 HP, NOM, BIS NFO n 01 21 62 2 Hane (K) SP SC S*Pax' Galileo JW DSM DVM LO321121 Nilsson Eleonor ELK
220 Grand Internationell Premier NFO n 09 24 6 Hane (K) IP CH S*Myselisia's Oliver LO332648 Edqvist Margaretha ELK
221 CAP NFO n 03 24 10 Hane (K) SE*Snowracer's Aimo LO351699 Hörk Susanne BIRKA
222 CACS NFO n 03 24 3 Hona GIC S*Tigerögas Upalite LO321005 Grebner Johanna ALFA
223 EX2 NFO n 01 21 62 3 Hona GIC S*Myselisia's Wea LO345277 Lassnig Helene ELK
224 Internationell Champion, BIV, NOM, BIS NFO n 03 24 7 Hane S*Myselisia's Jafar LO372920 Gylling Cecilia ELK
225 CAC NFO n 09 24 9 Hane S*Myselisia's Ideal of Sweden LO370259 Markert Evelina ELK
226 EX3 NFO n 09 24 9 Hane SE*Hel's rike Bifrost LO378731 Andersson Hanna VÄK
227 EX2 NFO n 03 24 9 Hane S*Tigerögas Ztarman LO383164 Hedhag Annika ÄK
228 EX2 NFO n 02 21 62 9 Hona S*Myselisia's Yvon Mau LO349373 Lönnberg Robin DK
229 EX3 NFO n 03 22 9 Hona S*Drakborgens Kielo Karamelli LO361395 Strahl Katarina JKK
230 Champion NFO n 09 24 9 Hona S*Dalkullans Quttra LO376368 Jönsson Susanne CK
231 EX4 NFO a 09 22 9 Hona (N)Ekebergtrollet's Fife Feliz LO200042 Kramås Maiken och Kristin ØSTF
232 EX1 NFO n 09 24 11 Hane S*Zygot's Bosse-Nova LO388753 Wester Lovisa ELK
233 EX1, BIV, NOM NFO n 09 22 11 Hona S*Myselisia's Star Elite LO389591 Gylling Cecilia ELK
234 EX2 NFO n 09 22 12 Hane S*Räserråttan's Uno LO390309 Schütze Pia DÄK
235 EX3 NFO n 03 23 12 Hane S*Morrarön's Delta Integrale LO390148 Hägg AnnaCarin JKK
236 EX1, NOM, BIS NFO n 01 21 62 12 Hane DK*Toonscat's Lakridsrod LO394358 Dahlkvist Sylvia SPIN
237 EX2 NFO n 09 24 12 Hona S*Räserråttan's Vilma LO390312 Berntsson Carina DÄK
238 EX4 NFO n 09 22 12 Hona S*Bökestorps Kajsa Kavat LO393418 Lindh Pernilla SVISS
239 EX3 NFO n 09 24 12 Hona S*Myselisia's Temple of Beauty LO392572 Hansen JaniCK ADEL
240 EX1 NFO a 01 21 62 12 Hona DK Colletto's Helga LO241943 Ipsen Marija Kulager RACE
241 HP NFO f 24 2 Hona (K) GIP SC S*Räserråttan's Greta DM JW DSM DVM LO271750 BäCK DÄK
242 CAGCIB NFO d 24 5 Hona IC S*Mustela's Esprit LO345314 Hermelin Gabrielle DÄK
243 Internationell Champion NFO f 22 7 Hona CH (N)Migoto's Ginni LO191775 Kramås Maiken och Kristin ØSTF
244 EX2 NFO f 9 Hona SE*Hanaskogen's Athena LO378388 Alm Anette SYDK
245 CAC NFO f 22 9 Hona S*Zimexis Rebel Heart LO386431 Dahlkvist Sylvia SPIN
246 Färgändrad, NFO e NFO es 11 Hane S*Ixa's Ubbe LO389767 Nilsson Anna-Ida BIRKA
247 EX1 NFO d 24 12 Hane S*Rockringen's Cobrastyle LO392885 Norberg Ulrika UK
248 EX1, BIV, NOM NFO f 22 12 Hona S*Rockringen's Cyberface LO392888 Åberg Barbro NERK
249 HP NFO f 03 2 Hona (K) SP CH S*Glömstaskogens Koola Kattis LO293136 Jönsson Susanne CK
250 ABS NFO f 09 22 4 Hona (K) GIP S*Myselisia's Ace Wilder LO350498 Gylling Annie ELK
251 Premier, BIV, NOM NFO d 09 24 10 Hane (K) SC S*Dalkullans Billy Bisquit DM JW DSM DVM LO286009 Andersson Inger VÄK
252 CAP NFO f 03 10 Hona (K) CH S*Pysida's Anemone LO321588 Andersson Hanna VÄK
253 EX2 NFO g 09 22 10 Hona (K) GIC SE*Prana's Pumpkin LO346711 Olin Camilla SYDK
254 ABS NFO f 02 21 63 10 Hona (K) S*Myselisia's Zinda LO349379 Edqvist Margaretha ELK
255 ABS NFO f 09 22 10 Hona (K) S*Myselisia's Jasmine LO372921 Gylling Annie ELK
256 ABS NFO f 09 24 1 Hona WW'18 SC S*Pysida's Zim-Zalabim JW DSM DVM LO317743 Gylling Annie ELK
257 CACS NFO f 09 22 3 Hona GIC SE*RazerCat'z Brumme-Lisa LO315757 Strahl Katarina JKK
258 CAGCIB NFO f 01 21 63 5 Hona IC S*Myselisia's Adele JW LO350495 Markert Evelina ELK
259 Internationell Champion NFO f 09 24 7 Hona CH S*Pysida's Havanna LO351812 Andersson Inger VÄK
260 EX2 NFO d 03 22 9 Hane SW'19 S*Bökestorps Hjalmar Gullberg JW LO355157 Lindh Pernilla SVISS
261 Champion NFO d 09 22 9 Hane DK*Kitura's Loki LO364124 Jadesjö Karin ELK
262 EX NFO d 01 21 62 9 Hona S*Isalov's Flinga LO355573 Carlsson Thomas ÄK
263 Champion, BIV, NOM NFO f 03 22 9 Hona S*Räserråttan's Tindra LO358081 Berntsson Carina DÄK
264 EX NFO f 03 24 9 Hona SE*Talina's Ariel LO362727 Lassnig Helene ELK
265 EX NFO f 02 21 62 9 Hona SE*Talina's Pandora LO362728 Lassnig Helene ELK
266 EX NFO f 09 9 Hona SE*Duvesjön's Grace LO371337 Halemark Katri SVISS
267 EX3 NFO f 01 21 63 9 Hona SE*Red Cloud's Sankta Clara LO388760 Sebelius Lönnberg Anna DK
268 EX2 NFO f 03 23 9 Hona S*Riisnes Severine LO381363 Carlsson Thomas ÄK
269 EX4 NFO f 09 24 9 Hona S*Dalkullans Rulta LO383028 Jansson Ewa DÄK
270 ABS NFO ft 09 11 Hona PT*Frozen Lands Intense Jasmine LO395917 Conrad Amanda CK
271 EX1 NFO f 01 21 63 11 Hona S*Sagoskogen's LinusIda LO389644 Carlsson Thomas ÄK
272 EX1 NFO d 03 22 12 Hane S*Bökestorps Lillebror LO393416 Brönnert Lindh Hanna SVISS
273 CAP NFO fs 24 10 Hona (K) IC S*Mustela's Aletheia LO330596 Loberg Anna UK
274 CAC NFO fs 9 Hona S*Little L's Zini LO381135 Dahlkvist Sylvia SPIN
275 EX1, NOM NFO ds 24 11 Hona S*Utblicken's Bonnie LO390189 Ehrenbåge Ylva NERK
276 CAP NFO ns 09 10 Hane (K) SE*Änglaängen's Ajax LO377471 Johansson Annica ELK
277 CACIB NFO ds 03 24 7 Hane CH S*Sun Mountain Mehana LO382330 Jadesjö Karin ELK
278 Internationell Champion NFO fs 03 23 7 Hona CH SE*Jacama's Villemo Vallmo LO339074 Löfstrand Susanna SPIN
279 Champion, BIV NFO gs 09 24 9 Hona SE*Lisselbacks Kate LO359176 Hägg AnnaCarin JKK
280 ABS NFO fs 03 9 Hona S*Little L's Schottische LO363573 Dahlkvist Sylvia SPIN
281 EX2 NFO fs 09 22 9 Hona S*Pysida's Quality LO383016 Ramstedt Birgitta DÄK
282 EX1, NOM NFO ds 01 21 62 11 Hane S*Kronängens Flash LO387830 Löfstrand Susanna SPIN
283 EX1 NFO ns 02 21 64 12 Hane S*Mylingens Hjalte LO393474 Andersson Inger VÄK
284 EX2 NFO gs 02 21 62 12 Hona DK Colletto's Lagertha LO241939 Ipsen Marija Kulager RACE
285 EX1, BIV NFO ns 09 12 Hona S*Pysida's Utopia LO394952 Andersson Inger VÄK
1286 Premier NFO w 62 10 Hane (K) S*Little L's Vilmer the Prince LO374244 Bergsten Lotta BIK
286 Champion, NOM NFO w 63 9 Hane S*Little L's Victor the Boss LO374243 Dahlkvist Sylvia SPIN
287 Grand Internationell Premier, NOM, BIS SIB ny 24 6 Hona (K) WW'15 IP SC S*AmiliiSibiri's Prinzessin Glorina DSM DVM LO290059 Kedert Sören UK
288 CACIB SIB n 24 7 Hona CH SE*Edalunds Born to Raise Hell LO359059 Houdi Jeanette UK
289 Champion SIB n 22 9 Hona SE*Tjörnmissarna's Saima af Hiroshi RX383472 Lundström Pia VK
290 EX2 SIB n 22 11 Hona SE*Lurvtrollets Belle af Paulos RX387586 Eklöf Katarina HÄK
291 EX3 SIB n 22 11 Hona S*Ulvstorps Gårds Drg Ulrika Eleonora RX388757 Holst Pauline BIK
292 EX1, BIV SIB n 22 11 Hona S*Summer Flame's Orgasmatron LO388821 Houdi Jeanette UK
293 EX1, BIV SIB n 24 12 Hane SE*Mad fairy's Gio di Dio LO393505 Olsson Madelene UK
294 ABS SIB ny 24 12 Hona SE*Solsidans Valkyrie Legend of Jon LO390727 Svensson Ulrika VK
295 CAGPIB SIB n 09 24 6 Hane (K) IP CH SE*Aanainas Pavlo av julius LO347062 Jensen Angelika VK
296 CAP SIB n 09 24 10 Hane (K) CH SE*Edalunds Bomber LO359058 ASK UK
297 EX1 SIB n 09 24 12 Hane FI*Lumikissan Åj, Mister Cool! LO395284 Kedert Sören UK
298 EX1 SIB n 09 24 12 Hona S*Milashka's Derzhka LO392963 Eklöf Katarina HÄK
299 EX1 SIB f 12 Hona SE*Nora Hill's Montana LO392313 Hentilä Teresa DÄK
300 Färgändrad, SIB d 22 SIB d 09 22 9 Hane SE*Gamla Gärdes Lego LO382023 Ljungblom Maria ELK
301 CACIB SIB ns 7 Hona FI*Lumikissan Neiti Kesäheinä LO367700 Kreivi Riitta DK
302 CAC, BIV SIB ns 9 Hona SE*Ajca's Eleganta Elsa LO374223 Johansson Eva DK
303 EX1 SIB ns 24 11 Hane NO*Quettinger Wald Epic LO394019 Johansson Elin SPIN
304 EX2 SIB ns 09 7 Hona CH S*Silveråsen's MELISSA Spilloffsia LO343489 Olsson Inga-Lill VK
305 CACIB SIB ns 09 7 Hona SE*Tjörnmissarna's Dior af Suzzie LO377321 Lundström Pia VK
306 Färgändrad, SIB a 09 SIB as 09 9 Hane S*Silveråsen's MALVE Optimus LO378752 Olsson Inga-Lill VK
307 EX2 SIB as 09 9 Hona S*Silveråsen's IRIS Optimus LO378753 Olsson Inga-Lill VK
308 CAC, BIV SIB fs 09 11 9 Hona SE*Kreivi's fröken Sagogryn af Toodles LO385596 Kreivi Riitta DK
309 EX1 SIB fs 09 24 11 Hona S*AceroRamos Natt af Sensodyne RX388312 Lönnqvist Kerstin DK
310 EX1 SIB fs 09 24 12 Hona S*AceroRamos Signe RX391039 Lönnqvist Kerstin DK
311 EX2 SIB fs 09 24 12 Hona S*AceroRamos Call me Cornetto LO391574 Boije Camilla NERK
312 CAC SIB w 61 9 Hane FI*Cherrytail's Preacherman LO385535 Olsson Madelene UK
313 EX1, NOM SIB w 63 12 Hona SE*Mad fairy's Raquel la belle LO393504 Olsson Madelene UK
314 Grand Internationell Premier BEN n 22 6 Hona (K) IP SC Artizto Catz Beautiful Shira RX324584 Lidenskog Anette ÄK
315 EX1 BEN n 22 11 Hane Artizto Catz Just Different RX386941 Olovsson Åsa ÄK
316 EX1, NOM BEN n 22 11 Hona SE*Out n About Sassy LO386620 Olovsson Åsa ÄK
317 CAP, NOM, BIS BEN n 24 10 Hona (K) NW'19 GIC S*KungsgardenCats Labradoodle JW LO355833 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
318 CAC BEN n 24 9 Hona S*KungsgardenCats Dollydoodle LO379665 Sköldenklev Sanna SYDK
319 EX1 BEN n 24 11 Hona SE*Agona Luna Nueva RX387562 Träff Carina SK
320 EX1, BIV BEN n 24 12 Hane S*KungsgardenCats Oberon LO394814 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
321 EX1 BEN n 24 12 Hona S*KungsgardenCats Bamboo Shark LO393956 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
322 EX2 BEN n 24 12 Hona S*KungsgardenCats Nymeria Direwolf RX393961 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
323 Premier BEN n 22 33 10 Hane (K) Artizto Catz Suzuki RX383351 Levau Johanna ÄK
324 EX1, NOM BLH c 11 Hona SE*TailTimes Eclair LO388670 Wermundsen Eva-Lisa ÄK
325 EX1 BLH g 11 Hona SE*Lindhouse Soft Speckles LO388724 Nilsson Hjelm Helene ÖSTK
326 CAP BLH ns 11 10 Hane (K) S*Rödjebackens Balder LO364172 Johnson Claire GRK
327 EX1 BLH ny 11 12 Hane S*Mementos Bernard LO392422 Brandin Maria VK
328 EX1 BLH a 24 12 Hane S*Lur Per's Archiebald the Laird LO393002 Kjell Kristina DÄK
329 EX1 BLH n 01 62 11 Hona SE*PawsInMyHeart's Night crawler LO386838 Strid Elin NERK
330 CACIB BLH b 02 62 7 Hane CH SE*Mina Mirakel's I Love Capt'n Morgan LO352312 Strid Maud NERK
331 EX2 BLH b 03 9 Hona SE*Trashanken's Cambridge LO365001 Strid Maud NERK
332 EX3 BLH b 03 9 Hona SE*Trashanken's Don't stop me now LO373360 Strid Elin NERK
333 Champion, BIV BLH b 03 9 Hona S*Ullstrumpans Disa LO383167 Johansson Liselott ÖSTK
334 EX1 BLH c 01 62 12 Hane SE*Mina Mirakel's Manolito LO392935 SahlbaCK BIK
335 CACIB BLH c 03 7 Hane S*Ullstrumpans Diezel LO383169 Odder Hanna NERK
336 EX1 BLH d 03 12 Hane SE*Aalto med Klös Gourdius Red Alex LO390614 Aalto Påhlsson Maria BIRKA
337 EX1, NOM, BIS BLH g 01 62 11 Hona S*Rödjebackens Anemone LO388647 Bjäreklint Rose-Marie SYDK
338 EX1 BLH h 01 62 12 Hona SE*Mina Mirakel's Madison LO393847 Roos Elisabeth ÖSTK
339 CACIB BLH a 33 7 Hona CH IDP*Kentuckygårdens Happy Alex RX357849 Andersson Eva NERK
340 EX1 BLH a 33 12 Hona SE*PewasSpinneri Duchess LO389942 Andersson Eva NERK
341 CAPIB, NOM BLH j 33 8 Hona (K) Åkersborgs Colour Fur You LO290336 Ljung Annika ÄK
342 CACIB BLH f 21 33 7 Hona CH IDP*Epiphany's Utopia LO380982 Ljung Annika ÄK
343 CAC BLH ns 21 33 9 Hane SE*Odontassen Ultra LO384869 Jonason Monica ÄK
344 EX1 BLH ns 21 33 11 Hane S*White Treasure's Dusty Diamond RX387419 Johnson Claire GRK
345 EX1 BLH ns 21 33 11 Hona S*Mariamores Märta Di Corleone LO389205 Brandin Maria VK
346 EX1, BIV, NOM BLH ns 21 33 12 Hona S*Mementos Bianka LO392423 Adamietz Sylvia ÄK
347 Premier, NOM BML ns 11 31 10 Hane (K) SC Baheras Trötter LO343095 Westman Gudrun SKKK
348 HP BML ns 12 31 1 Hane SC Baheras Wb Oer-Yan JW DVM LO338278 Helmer Barbro SKKK
349 Internationell Champion, BIV BSH w 62 7 Hane CH SE*Nínim's Asterion RX359012 Sjöstrand Herta VRK
350 CAC BSH w 62 9 Hona SE*Nínim's Pallene RX374563 Höglund Linnea VRK
351 EX1 BSH w 62 12 Hona SE*Nínim's Alula Borealis RX389974 Svanberg Erika VRK
352 ABS BSH n 9 Hona IDP*Nittsjöns Lava LO350305 Aalto Påhlsson Maria BIRKA
353 HP, NOM BSH a 1 Hane SC Maximo del Millars*ES LO346041 Höglund Linnea VRK
354 Champion BSH a 9 Hane Easy Rider Gotham*PL LO371351 Budzinska Anna ELK
1355 EX3 BSH a 9 Hona SE*Murkofiki Beauty LO361322 Aalto Påhlsson Maria BIRKA
355 CAC, BIV, NOM BSH a 9 Hona SE*Lindhouse Naomi Campbell RX368750 Lindgren Jens MSK
356 EX2 BSH a 9 Hona SE*Nínim's Alcyone LO380010 Jensen Andrea ÄK
357 EX1 BSH a 11 Hona SE*Nínim's Isonoe LO389972 Höglund Linnea VRK
358 Champion, NOM BSH b 9 Hane SE*Myrtassen's Emmet RX369716 Vannemyr Camilla VÄK
359 EX2 BSH b 9 Hane Britimanti Ingo LO384546 Wermundsen Eva-Lisa ÄK
360 CAP, NOM BSH c 10 Hona (K) S*Mysebos Hermione LO365382 Fyhr Anngert BIK
361 CAGCIB BSH e 5 Hane IC SE*Lindhouse Snowdon LO356910 Andersson Ewa BIRKA
362 CAC BSH e 9 Hane Matador from Bismarck Rings*LV RX362208 Shapovalova Natalia SK
363 Premier, NOM BSH f 10 Hona (K) CH Suncat's Kisses of Fire LO274173 Stefansson Ulrika VRK
364 Champion BSH h 9 Hona S*Brittgodingens Hanna LO383258 Böhm Martina BIK
365 EX1 BSH h 12 Hona SE*Ruya Luna RX392330 Andersson Emma DK
366 CAC BSH o 9 Hona Lovely of Kotoffski RX356801 Andersson Emma DK
367 CAPS BSH ns 11 4 Hane (K) GIP SE*Tylökatten Will LO326002 Böhm Martina BIK
368 CAGPIB, BIV, NOM BSH ns 11 6 Hane (K) IP SE*Tylökatten Uncle Buck LO341864 Böhm Martina BIK
369 CAP BSH ns 11 10 Hane (K) CH Roserita Silver Balthazar RX363704 Nilsson Anne-Maj TCC
370 Premier BSH ny 11 10 Hona (K) CH Doris of Golden Neko RX362513 Mattiasson Kerstin VK
371 CAC BSH ny 11 9 Hane Seginus Golden Laurina RX394755 Shapovalova Natalia SK
372 ABS BSH ay 11 9 Hona SE*Trollögas Tingeling RX374765 Mattiasson Kerstin VK
373 EX1 BSH a 24 12 Hona Zoe RX392494 Theorin Mathilda DK
375 CAPIB, NOM, BIS BSH ns 22 64 8 Hane (K) SE*Forever Loved Stitch LO358852 Härsjö Lundh Jennie ÄK
376 CAGCIB BSH ns 22 64 5 Hane IC SE*Lindhouse Donald Adams LO354421 Andersson Ewa BIRKA
377 EX2 BSH ns 22 64 9 Hona SE*Forever Loved She's Like the Wind LO370828 Härsjö Lundh Jennie ÄK
378 Champion BSH ns 22 64 9 Hona SE*Forever Loved Hungry Eyes LO370831 Härsjö Lundh Jennie ÄK
379 EX1, BIV, NOM BSH ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved Lord Emerald LO393393 Härsjö Lundh Jennie ÄK
380 EX1, NOM BSH ns 24 64 12 Hane SE*Forever Loved Lord Sapphire LO393394 Lindvall Hanna ÄK
381 EX1 BSH ns 24 64 12 Hona SE*Forever Loved Lady Diamond LO393392 Härsjö Lundh Jennie ÄK
382 EX1 BSH fs 22 62 12 Hona SE*Himmelska Enya LO393396 Andersson Emma DK
383 CAC BSH ny 25 9 Hona Rasalgethi Golden Laurina RX394754 Shapovalova Natalia SK
384 CAC, NOM BSH a 01 62 9 Hane PL*Misiowe Marzenie Zadar LO388987 Lindgren Jens MSK
385 Champion, NOM BSH f 03 9 Hona SE*Vikingalundens Chelsea LO373200 Aalto Påhlsson Maria BIRKA
386 EX1, NOM BSH f 03 11 Hona SE*Lindhouse Molly Scott LO388719 Lindgren Jens MSK
387 Champion BSH h 02 62 9 Hona Suncat's I'll Be There For You LO383926 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
388 Champion BSH ny 21 33 9 Hona S*Eikefjord's Hedvig RX315854 Bondeson Karin SPIN
389 Grand Internationell Premier BUR n 6 Hona (K) IP IC HU*Alba Regia Csiki-Csuki LO301094 ZaCK VK
390 CAC, NOM BUR n 9 Hona Stjärnviks Tirawas Caiza LO358430 Mitzeus Sara FMK
391 Premier, NOM BUR b 10 Hane (K) SE*Caruzellen's Qazanova LO384985 Bengtsson Susanne CK
392 CACS, BIV BUR b 3 Hona IC SE*Caruzellen's Lovis LO352339 Bengtsson Susanne CK
393 CAGCIB BUR b 5 Hona CH S*PascuumSilva's Ros Rita LO357786 Hedlund Alf CK
394 ABS BUR b 9 Hona SE*Caruzellen's Naomi LO361271 Bengtsson Susanne CK
395 EX1 BUR b 12 Hona Stjärnviks Skydance Zhi LO393369 Mitzeus Sara FMK
396 Champion BUR c 9 Hona S*PascuumSilva's Stella Sigrid LO367844 Hedlund Alf CK
397 CAP BUR h 10 Hona (K) SC S*PascuumSilva's Karin LO303190 Hedlund Alf CK
398 CAP EUR n 22 10 Hane (K) SP SC Hallonstrands Captain Morgan LO265694 Erlingby Veine DK
399 CAC KBL n 09 24 9 Hane SE*Farm Moggie's Killian RX381198 Eliasson Siversson Lena ÄK
400 CACS KBL f 23 3 Hona GIC SE*Kot-ā-Kuril Arwen Undķmiel RX349034 Nätynki Tuula ELK
401 CAC KBL e 02 21 62 9 Hane SE*Farm Moggie's Elliot RX361944 Eliasson Siversson Lena ÄK
402 Grand Internationell Champion MAU ns 24 5 Hona IC Maujik On the Mark of Etrnl.Spring JW LO366517 Asplund Mia ÄK
403 Premier OCI n 24 10 Hona (K) SC SE*Alsmarks Imryldeen DVM RX316704 Alsmark Cecilia FRÄS
404 CACIB OCI n 24 7 Hona SE*Alsmarks Lady Lyrica RX380835 Alsmark Cecilia FRÄS
405 EX2 OCI n 24 9 Hona SE*Alsmarks Stormray RX381461 Alsmark Cecilia FRÄS
406 Champion OCI n 24 9 Hona S*Pagngle's Lovin'You LO383334 Glennsten Agneta SPIN
407 EX1, BIV OCI n 24 12 Hane FI*Moosegrove Archer Sterling of Alsmark LO397076 Alsmark Cecilia FRÄS
408 CACIB OCI b 24 7 Hona S*Pagngle's Where is the Love LO383337 Glennsten Agneta SPIN
409 ABS OCI b 24 9 Hona SE*Hormuz Bahâr LO383723 Jiglund Benjamin FRÄS
410 EX1, NOM, BIS OCI b 24 12 Hona SE*Hot Thundereans Caipirinha RX390252 RR Boskär Hans NERK
411 ABS OCI o 24 10 Hane (K) SE*Hormuz Pâyiz LO383725 Hanlon Conleth NERK
412 Champion OCI o 24 9 Hona SE*Hormuz Lârak LO374639 Jiglund Benjamin FRÄS
413 EX1 OCI o 24 12 Hona SE*Baruhlo's Lo RX392824 Singer Aleksandra JKK
414 CAP OCI ns 24 10 Hona (K) IC SE*Singers Star Girl LO356663 Singer Aleksandra JKK
1415 ABS OCI ns 24 10 Hona (K) SE*Hot Thundereans Yolanda RX383154 Hanlon Conleth NERK
415 CAPS SIN 4 Hane (K) GIP SC Katzalano Whiterock LO299738 Ljunggren Hans Owe ÄK
416 CACS, NOM, BIS SIN 3 Hona GIC S*Kustens Follia d'Amore LO341507 Hansson Jenny SK
417 CAC, NOM, BIS SIN 9 Hane CH*K&K ForYourEyesOnly JW LO370816 Ljunggren Hans Owe ÄK
418 CAC SRL b 9 Hane Punkster D'Ornjira Huayeek RX368760 Karlsson Lisbeth (Lisa) DÄK
419 EX1 SRL c 09 12 Hane S*Ma'ha Gita O Jason RX390808 Johnson Claire GRK
420 EX1, BIV SRL d 22 12 Hane S*Ma'ha Gita Prince Charming RX393074 Adamietz Sylvia ÄK
421 EX1 SRL g 12 Hona SE*Hyrule's Tatl RX390909 (RR) Roos Elisabeth ÖSTK
422 EX2 SRL f 12 Hona S*Ma'ha Gita Peaches RX393071 Karlsson Lisbeth (Lisa) DÄK
423 EX1 SRL j 09 12 Hona S*Ma'ha Gita Oops! One More Try RX390806 Karlsson Lisbeth (Lisa) DÄK
424 CACIB SRL a 22 7 Hona CH SE*Maulkin's Proxima Centauris RX361657 Edling Birgitta MSK
425 CAC, NOM ABY n 9 Hane S*Cat Claw's UnderCover Umber LO384456 Wallebo Susanna BIRKA
426 EX1 ABY n 12 Hona S*Windjammer's Yippie LO392376 Wolffram Katarina SPIN
427 Champion ABY ns 9 Hane SE* Inserosens Leonardo LO362239 Wigenborg Maria ASK
428 Champion ABY ns 9 Hona SE* Inserosens Lucretia LO380114 Wigenborg Maria ASK
429 HP CRX n 2 Hane (K) SP SE*PrimaRex Zinger LO319926 Bergström Torun VK
430 HP CRX a 2 Hane (K) SP S*Chagris Blue Velvet LO332621 Bergström Torun VK
431 HP, NOM, BIS CRX b 03 2 Hane (K) WW'18 SW'19 SP S*Rexlicious Rebus JW LO326700 Jansson Susanne MSK
432 Premier CRX n 03 10 Hane (K) S*Pontemonte's Berlioz LO372066 Åmell Maria DK
433 EX1 CRX n 01 62 12 Hane SE*Rex Perspective We are Venom LO393528 Gustafsson Carina VRK
434 EX1 CRX b 03 12 Hona SE*Rex Perspective Gamora LO393525 Gustafsson Carina VRK
435 Champion CRX h 9 Hona SE*Curls etc. I am Ayesha JW LO365067 Berner Ann-Kathrine SYDK
436 Premier CRX g 03 10 Hona (K) S*Axiom's Winter Breeze LO370197 Åmell Maria DK
437 CACIB CRX d 03 24 7 Hona SE*Arextocats Ginny Weasley LO379580 Lann Erica BIK
438 EX1 CRX d 03 11 Hona SE*Curls etc. Queenie Goldstein LO387326 Berner Ann-Kathrine SYDK
1439 EX1, BIV CRX f 03 12 Hona FI*Sweetpurr's Mata Hari LO2133725 Saari Harri TUROK
439 EX2 CRX d 02 62 12 Hona SE*Curls etc. KaBerry KaBOOM! LO394044 Berner Ann-Kathrine SYDK
440 ABS CRX f 03 12 Hona FI*Sommelier's Vixen Spritz 2134197 Saari Harri TUROK
441 Champion CRX n 24 9 Hona SE*Rex Perspective Black Soil LO363043 Gustafsson Carina VRK
442 CAPIB, NOM CRX b 03 24 8 Hane (K) SE*Saviour X Dragon Pulse LO384717 Robertsson Anna ÄK
443 Champion, NOM CRX n 09 22 9 Hona S*Weminas Wheel of Happiness LO2030647 Saari Harri  TUROK
444 CAPS CRX w 62 4 Hane (K) GIP SE*Nulli Secundus Constantin Rex LO355646 Robertsson Anna ÄK
445 CAP, NOM, BIS DRX ns 10 Hona (K) SE*Amor Regis Black Velvet RX364735 Johannesson Olivia DK
446 EX2 DRX b 12 Hane SE*Amor Regis Peder LO395416 Karlsson Birgitta SYDK
447 EX1, NOM DRX bs 12 Hane SE*Amor Regis Henrik LO395417 Karlsson Birgitta SYDK
448 ABS DRX f 2 Hona (K) SP S*Fairycoons Miss April fool DSM RX286215 Järlefalk Cathrine JKK
449 CACIB, NOM DRX e 22 7 Hona SE*Datakatten Vanellope Vanilja LO370350 Persson Helen ÄK
450 EX1 DRX fs 11 Hona SE*Datakatten Zadie LO387293 Persson Helen ÄK
451 EX1 DRX d 23 12 Hane S*Fiddlestix Charlie Wolf RX392469 Svelander Susanne SUK
452 EX1, BIV DRX hs 24 12 Hona SE*Amor Regis Malin LO395418 Karlsson Birgitta SYDK
453 CAGPIB DRX n 24 6 Hane (K) IP SC SE*Derexified Neville Longbottom LO306837 Jäderberg Erika DÄK
454 CAPIB DRX n 22 8 Hane (K) PR SE*Amor Regis Romeo JW LO352534 Johansson Marie-Louise SYDK
455 Premier, BIV, NOM DRX n 24 10 Hona (K) SE*Recce Pod 2S9 Nona LO365867 Bergsten Helena ÄK
456 ABS DRX n 24 10 Hona (K) SE*Amor Regis Mymlan RX374330 Johannesson Olivia DK
457 CACIB DRX n 22 7 Hane SE*Amor Regis Sniff RX374331 Karlsson Birgitta SYDK
458 CAC, BIV, NOM, BIS DRX n 24 9 Hona SE*Amor Regis Pennies from Heaven JW RX364733 Carnbrand Åsa ÖSTK
459 EX1 DRX ns 24 12 Hona SE*Derexified Daytona Beach LO392915 Forsén Malin VÄK
460 CAGCIB DRX ns 03 24 5 Hona IC SE*Derexified Virginia City LO352699 Forsén Malin VÄK
1461 EX1 DRX bs 09 21 32 12 Hona SE*Derexified Everglades LO392917 Forsén Malin VÄK
461 EX1 DRX g 02 32 11 Hona S*British Dream's Pollyanna LO387074 Nilsson Christina JKK
462 CAGCIB DRX w 64 5 Hona IC UA*Royal Elf Phoebe LO369425 Svedholm Elaine VK
463 Champion DRX w 62 9 Hona SE*Precious One Joleene LO380806 Svedholm Elaine VK
464 HP DSP n 09 21 2 Hane (K) SP SE*Dragon Ace's Czar Custom Moto-Bald RX300844 Jonasson Liselott SYDK
465 EX1, NOM, BIS DSP e 33 12 Hane Orlando Oldana Crown LO395499 Jonasson Liselott SYDK
466 CAC OLH j 9 Hona SE*Kissetantens Rån RX385744 Pettersson Alexsandra NERK
467 EX1 OSH a 12 Hane S*Limericks Skittles LO392981 BaCK SK
468 HP OSH b 2 Hane (K) SP SC S*Jean Dark Abra Kadrabra JW DSM DVM LO314840 Eklund Jessica NERK
469 EX1, NOM OSH b 12 Hane Vishous Yeswecat LO396896 Olin Camilla SYDK
470 CACS OSH j 3 Hona GIC IDP*Xantippa's Bissy LO346219 Pettersson Alexsandra NERK
471 CACIB, NOM, BIS OSH b 25 7 Hane Syntax Ufne Koty*PL LO378487 Eek Magnusson Iréne FRÄS
472 EX1 OSH d 24 12 Hona FI*LoveOriental Xandra RX394387 Eek Magnusson Iréne FRÄS
473 EX1, NOM OSH f 24 11 Hona S*Moramyran's Lisas Saqqiri RX391235 Öhlin Maria DÄK
474 EX1, NOM, BIS OSH h 24 11 Hona S*Moramyran's Lisas Saqqara RX391234 Öhlin Maria DÄK
475 CAGCIB PEB a 24 83 5 Hane CH SE*Odd I's Cokie the Clown RX371243 Canbro Jenny ÄK
476 CAGCIB PEB d 21 33 5 Hane CH Pan Tjabo Eastern Amber*PL RX384872 Canbro Jenny ÄK
477 ABS RUS 2 Hane (K) GIP S*Koroleva Rebus by Pavlina LO339297 Andersson Johanna RYSS
478 CAGCIB RUS 5 Hona IC S*Koroleva Windy of Rebella LO354926 Merta Kaija RYSS
479 CAC RUS 9 Hane S*Limelight's Zorro LO372025 Hallengren Emelie RYSS
480 EX2 RUS 9 Hona Tsaritzas Wanda LO363542 Nilsson Eva BIRKA
481 CAC RUS 9 Hona S*Sirius Star me Kitten LO375334 Sahlén Tobias RYSS
482 EX1, BIV RUS 12 Hane S*Koroleva Evangel Navalnyj LO390433 Lemke Mikaela RYSS
483 ABS RUS 12 Hona S*Koroleva Elmira Amorina LO390429 Andersson Johanna RYSS
484 ABS RUS 12 Hona SE*Blåstjärnans Iris LO391914 Dartgard-Holma Hampus RYSS
485 EX1 RUS 12 Hona S*Wildtbergs Spara-Allena LO392111 Wildtberg Ywonne SPIN
486 CAC SIA n 9 Hona Calenacat's Hillary of La Bell JW LO368763 BaCK SK
487 EX1 SIA b 12 Hane SE*Ediecats Mulberry LO392825 Forsström Lillemor SL
488 CAC SIA f 9 Hona SE*Ediecats Megan LO380820 Pigg Anne HÄK
489 CAPS SIA h 4 Hona (K) GIP GIC SE*Ediecats Charlie LO342449 Gustafsson Lena ÄK
490 CAC SIA n 21 9 Hona NO*Peppergarden's Cascabella LO373833 Kihlstrand Amanda ÄK
491 EX1 SIA b 21 12 Hona SE*Ediecats Willow LO392827 Pigg Anne HÄK
492 CAPS, NOM SOM n 4 Hane (K) IP CH NO*Oyapus Chaths LO334248 Flinkman Erina NERK
493 CACIB, BIV, NOM SOM n 7 Hane FI*Kisompa's Oliviero LO374040 Carnestedt Inger SK
494 CACIB SOM n 7 Hona CH S*Catnip's Belle Berenike LO355271 von Oelreich Birgitta BIK
495 CAP SOM n 10 Hane (K) Willy Wonka av Revebo(N) LO361164 Wolffram Katarina SPIN
496 Champion SOM n 9 Hona S*Ianthelagens Hoshi Sato LO385020 Christiansson Torgny SKKK
497 CACIB SOM a 7 Hane CH NO*Triforce Donner LO361486 von Oelreich Birgitta BIK
498 EX1, NOM SOM a 11 Hona SE*Eldvaktarns Freja LO387243 Rior Jessika SK
499 Premier SOM o 10 Hona (K) SC S*Catnip's Titbit Tootsie LO297992 von Oelreich Birgitta BIK
500 EX1 SOM o 11 Hona SE*Eldvaktarns Grace LO390874 Carnestedt Inger SK
501 Premier SPH g 32 10 Hona (K) SE*Naked 4 U Älva LO362133 Andersen Henrik SKKK
502 2 HCL n 03 14 Hane (K) WW'18 Max DSM LO1767 Hellkvist Eva BIK
503 3 HCL n 03 14 Hane (K) Osbourne LO1990 Christensen Nilsson Celine DK
504 1, NOM, BIS HCL n 09 24 14 Hane (K) Scirocco LO1974 Hellkvist Eva BIK
505 2 HCL f 03 22 14 Hona (K) Smilla LO1924 Hellkvist Eva BIK
506 1, NOM HCL g 09 14 Hona (K) Rosie LO1930 Johnson Claire GRK
507 2 HCS d 09 22 14 Hane (K) Fritzzjunior LO1874 Hellkvist Eva BIK
508 1, NOM HCS n 09 14 Hane (K) Bamse LO1761 Johansson Madelene NERK
509 3 HCS ns 14 Hane (K) Goliat DSM LO1202 Ewerlöf Matilda ELK
510 1 HCS a 09 14 Hona (K) Doris LO1936 König Lena BIK
511 3 HCS n 14 Hona (K) Slash LO1838 Christensen Nilsson Celine DK
512 1, NOM, BIS HCS n 09 23 14 Hona (K) SW'19 SW'18 NW'19 NW'18 NW'16 Dancer DSM LO1591 Hellkvist Eva BIK
A2 BIS avelshona kat 1 26,7 poäng PER n 16 Hona GIC SE*Hippolyte's Erienne Esprit Walker LO339086 Sellgren Agneta SUK
A11 BIS avelshane kat 3 33,3 poäng BSH a 16 Hane SC Maximo del Millars*ES LO346041 Höglund Linnea VRK
A12 BIS avelshane kat 4, 33,3 poäng SOM n 16 Hane FI*Kisompa's Oliviero LO374040 Carnestedt Inger SK
C1 Godkänd SRL d 02 62 SRL 13b Hane SE*Hyrule's Mikau RX390910 Hellman Görel ELK
C2 Godkänd SRl f SRL f 13b Hona SE*Hyrule's Ikana RX390908 Hellman Jorunn ELK
F2001 SBI b SBI b 13c Hona SE*Bergåsens Diamant of Venethia LO394261 Mandre Liselotte SK
F1001 SBI b SBI b 13c Hona SE*Bergåsens Diamant of Tiffany LO394260 Mandre Liselotte SK
F1 MCO a 22 MCO a 22 13c Hona SE*Knäkatten Lady Afrodite LO367276 Niklasson Lindha ÖSTK
F2 MCo ds MCO ds 13c Hane (K) SE*Lisselhills Jesse James LO384434 Arnesson Lundberg Marie DÄK
F3 MCO fs 24 MCO fs 24 13c Hona NO*Stormjegerens Talita LO372743 Arnesson Lundberg Marie DÄK
F4 NEM n 21 NEM n 21 13c Hane S*Siberietass Bud Holloway LO370124 Andersson Hanna NOS
F5 KBL n 09 24 KBL n 09 24 13c Hane SE*Farm Moggie's Killian RX381198 Eliasson Siversson Lena ÄK
F6 SRL f SRL f 13c Hona S*Ma'ha Gita Peaches RX393071 Karlsson Lisbeth (Lisa) DÄK
F7 DRX bs 09 21 32 DRX bs 09 21 32 13c Hona SE*Derexified Everglades LO392917 Forsén Malin VÄK
K1 1 (BIS kull kat 3) SRL 18   Tzari Mazikeen (2021-04-25) Hyrule's Hellman Görel ELK
K2 1 (BIS kull kat 1) SBI 18   S*Ida's Rosanna (2021-07-13) Bergåsens Mandre Liselotte SK
K3 1 (BIS kull kat 2) MCO 18   GIC SE*Sankt Halvard's Pixie DVM (2021-04-14) Musslans Kindbom Charlotta ELK
K4 ABS MCO 18   Reborn To Love Abajomy (2021-07-11) Stortassen's Öhrberg Annika DK
K5 2 BSH 18   SE*Forever Loved Leva (2021-07-10) Forever Loved Härsjö Lundh Jennie ÄK
K6 1 (BIS kull kat 4) DRX 18   Lirika's Tiramisu (2021-07-06) Amor Regis Karlsson Birgitta SYDK
S1 1 PER ns 11 15a Hane (K) SP CH S*Ogopogo's Double Trouble LO298869 Torstensson Christer VK
S2 1, BIS PER w 62 15a Hona (K) IC Mirage Blanc Inchala LO321592 Strandberg Karin MSK
S3 ABS PER gs 15a Hona (K) PR My Fantasy's Sweet Love LO355532 Branding Lena ÄK
S4 ABS SBI n 21 15a Hane (K) CH S*Eikefjord's Pop Corn RX298760 Björkman Carolin VK
S5 3 SBI b 21 15a Hona (K) SC S*Catitzie's Khensani LO296368 Mårtensson Annelie DK
S6 4 SBI f 21 15a Hona (K) PR IC S*Ida's Amaryllis LO289027 Bentzer Ann BIK
S7 2 SBI g 21 15a Hona (K) SC IDP*Holygateway's Afrodite LO303603 Silén Maria TCC
S8 1 NFO d 09 24 15a Hane (K) SC S*Dalkullans Billy Bisquit DM JW DSM DVM LO286009 Andersson Inger VÄK
S9 2 NFO f 03 15a Hona (K) SP CH S*Glömstaskogens Koola Kattis LO293136 Jönsson Susanne CK
S10 1, BIS SIB ny 24 15a Hona (K) WW'15 IP SC S*AmiliiSibiri's Prinzessin Glorina DSM DVM LO290059 Kedert Sören UK
S11 1 BLH j 33 15a Hona (K) Åkersborgs Colour Fur You LO290336 Ljung Annika ÄK
S12 2 BUR n 15a Hona (K) IP IC HU*Alba Regia Csiki-Csuki LO301094 ZaCK VK
S13 1, BIS SIN 15a Hane (K) GIP SC Katzalano Whiterock LO299738 Ljunggren Hans Owe ÄK
S14 2 DRX n 24 15a Hane (K) IP SC SE*Derexified Neville Longbottom LO306837 Jäderberg Erika DÄK
S15 ABS DRX f 15a Hona (K) SP S*Fairycoons Miss April fool DSM RX286215 Järlefalk Cathrine JKK
S16 1, BIS DSP n 09 21 15a Hane (K) SP SE*Dragon Ace's Czar Custom Moto-Bald RX300844 Jonasson Liselott DK
S17 1 SOM o 15a Hona (K) SC S*Catnip's Titbit Tootsie LO297992 von Oelreich Birgitta BIK
S18 1, BIS HCS n 09 23 15a Hona (K) SW'19 SW'18 NW'19 NW'18 NW'16 Dancer DSM LO1591 Hellkvist Eva BIK
A2 BIS 26,7 poäng 16 Hona GIC SE*Hippolyte's Erienne Esprit Walker LO339086 Sellgren Agneta SUK
A8 BIS 16,7 poäng 16 Hane SE*Sankt Halvard's BlueBerry LO373444 Dahllöf Annelie ELK
A11 BIS 33,3 poäng 16 Hane SC Maximo del Millars*ES LO346041 Höglund Linnea VRK
A12 BIS 33,3 poäng 16 Hane FI*Kisompa's Oliviero LO374040 Carnestedt Inger SK
U1 BIS uppfödn kat 1 48 poäng 17   S*Scarlet's u reg Strandberg Karin MSK
U2 4:a uppfödn kat 2 30 poäng 17   S*Little L's u reg Dahlkvist Sylvia SPIN
U4 2:a uppfödn kat 2 46 poäng 17   S*Myselisia's u reg Gylling Cecilia ELK
U6 2:a uppfödn kat 2 46 poäng 17   SE*Sankt Halvard's u reg Dahllöf Annelie ELK
U7 BIS uppfödn kat 2 58 poäng 17   S*Stortassen's u reg Öhrberg Annika DK
U8 BIS uppfödning kat 3 46 poäng 17   SE*Forever Loved u reg Härsjö Lundh Jennie ÄK
U9 2:a uppfödn kat 3 30 poäng 17   S*KungsgardenCats u reg Lindblom Granlid Ulrica SYDK
U11 3:a uppfödning kat 3 22 poäng  17   SE*Nínim's u reg Höglund Linnea VRK
U13 BIS uppfödn kat 4 48 poäng 17   SE*Amor Regis u reg Karlsson Birgitta SYDK
V1 1 PER d 15b Hane (K) SP Boggie's Samuel LO233751 Andersson Anette NERK
V2 1, BIS PER f 15b Hona (K) PR GIC S*Athelstones Glossip DSM LO271159 Sigfridsson Marina MSK
V3 1, BIS MCO ns 22 15b Hane (K) GIC S*Checkers Rossi LO265592 Karlsson Lena VÄK
V4 2 NFO d 09 15b Hane (K) SP CH S*Musslan Izor LO267895 Andersson Hanna VÄK
V5 1 NFO f 24 15b Hona (K) GIP SC S*Räserråttan's Greta DM JW DSM DVM LO271750 BäCK DÄK
V6 1 BEN n 22 15b Hane (K) SP SC Artizto Catz Edward A DSM DVM LO274565 Lidenskog Anette ÄK
V7 1, BIS BSH f 15b Hona (K) CH Suncat's Kisses of Fire LO274173 Stefansson Ulrika VRK
V8 2 EUR n 22 15b Hane (K) SP SC Hallonstrands Captain Morgan LO265694 Erlingby Veine DK
V9 1, BIS HCS ns 15b Hane (K) Goliat DSM LO1202 Ewerlöf Matilda ELK