Elfsborgskatten 550 EX2 EXO n 9 Hane S*Subwoofer Holger LO373916 Hansson Marie-Therese PK
211114 551 CAC NOM BIS EXO n 9 Hane d'Eden Lover Impy LO379864 Stråhle Ulf ÖSTK
552 EX1 NOM EXO a 11 Hane SE*Yffranes Rockin Blue Cheesecake LO390584 Sigfridsson Marina MSK
samtliga uppgifter är hämtade från klubbens katalog / inrapporterade resultatlista - (K) identifierar kastrerade katter 553 EX1 EXO f 11 Hona SE*Yffranes Heaven s On Fire LO390583 Sigfridsson Marina MSK
eventuella siffror inom parantes för kategori 2,3 och 4 är antalet katter tillhörande preliminärt godkända raser 554 EX1 NOM BIS EXO f 12 Hona (N)Avonlea Dream's Laila LO395648 Hansson Marie-Therese PK
kategori 1 112 kategori 2 149 kategori 3 95 kategori 4 66 huskatt korthår 5 huskatt långhår 5 555 EX1 NOM EXO g 11 Hona SE*Yffranes Rockabye Baby LO390582 Sigfridsson Marina MSK
senior 5 senior 3 senior 2 senior 5 huskatt senior 1 556 CAC NOM EXO n 24 9 Hona SE*Mallju's Dolly Parton LO376976 Palombo Monica ÖSTK
veteran 1 veteran 3 veteran 3 veteran 0 huskatt veteran 1 557 CAPS NOM EXO d 22 4 Hane (K) GIP GIC IDP*Wendelvos Berlin LO328039 Clintesparr Patrik ÄK
fertil hane 18 fertil hane 26 fertil hane 18 fertil hane 10 558 CAPIB NOM EXO f 22 8 Hona (K) NW'18 SC S*Athelstones The Sign JW LO347637 Larsson Lisbeth NERK
fertil hona 39 fertil hona 50 fertil hona 30 fertil hona 17 559 CAPIB EXO ds 23 62 8 Hane (K) S*Atitza's Smoke Poirot LO376857 Clintesparr Patrik ÄK
kastrat hane 14 kastrat hane 14 kastrat hane 9 kastrat hane 9 560 CACIB EXO ds 23 62 7 Hona S*Atitza's Silver Patricia LO376859 Clintesparr Patrik ÄK
kastrat hona 13 kastrat hona 12 kastrat hona 9 kastrat hona 5 561 CACS NOM EXO es 24 62 3 Hane GIC S*Atitza's Silver Lotus LO344310 Gustavsson Gitt SKKK
junior hane 1 junior hane 6 junior hane 2 junior hane 1 562 CAP NOM EXO n 02 62 10 Hane (K) SE*Nightshade's Rhinestone Cowboy LO375429 Larsson Lisbeth NERK
junior hona 7 junior hona 12 junior hona 9 junior hona 7 563 ABS EXO a 01 21 62 9 Hane S*Wild Wilma's Lights Up LO378920 Andersson Anette NERK
kattunge hane 7 kattunge hane 13 kattunge hane 9 kattunge hane 7 564 ABS EXO g 01 21 62 11 Hona S*Wild Wilma's Euphoria LO388942 Stråhle Susanne ÖSTK
kattunge hona 13 kattunge hona 16 kattunge hona 9 kattunge hona 10 565 CACIB PER w 61 5 Hane PT*White'R'Us DiCaprio JW LO371495 Lindgren Jens MSK
566 CAPIB PER w 62 8 Hona (K) IC Mirage Blanc Inchala LO321592 Strandberg Karin MSK
KATEGORI 1 567 HP PER w 62 1 Hona SC S*Scarlet's Sweetheart LO317496 Strandberg Karin MSK
Bästa vuxen hane: 568 CACS PER w 62 3 Hona IC S*Scarlet's Sheer Love LO328987 Strandberg Karin MSK
d'Eden Lover Impy, Hane, EXO n 569 EX1 BIV NOM BIS PER w 62 11 Hona S*Scarlet's Serena van der Woodsen LO386224 Hofmeijer Emelie MSK
Äg: Stråhle Ulf, ÖSTK 570 EX1 PER w 63 11 Hona SE*Nightshade's Valkyrie of HN LO389982 Hermansson Susanna DK
Bästa vuxen hona: 571 CAPIB PER n 8 Hane (K) SE*Yffranes I Am The Night LO378545 Jacobsson Siv KKOJ
CH DK*Maine Maliwi's Miss Copenhagen, Hona, RAG a 03 572 CAPIB PER n 8 Hona (K) S*Athelstones Hotter than July LO373929 Jacobsson Siv KKOJ
Äg: Bronke Jesper och Susanne, DARAK 573 Premier BIV NOM BIS PER n 10 Hane (K) S*Scarlet's Bazooka LO377656 Davidsson Olsson Camilla VÄK
Bästa junior: 574 EX1 ej cert PER n 3 Hane GIC SE*Hippolyte's Isfahan Iconic Esprit LO358667 Sellgren Agneta SUK
S*Scarlet's Serena van der Woodsen, Hona, PER w 62 575 CAGCIB PER n 5 Hona CH SE*Hippolyte's Intense Iconic Esprit LO358666 Sellgren Agneta SUK
Äg: Hofmeijer Emelie, MSK 576 ABS PER n 9 Hane S*Freeloader's In Bloom LO385276 Fredholm Maria PK
Bästa kattunge: 577 EX2 PER n 12 Hane SE*Hippolyte's Taicon Iconic Tornado LO392541 Sellgren Agneta SUK
(N)Avonlea Dream's Laila, Hona, EXO f 578 EX1 PER n 12 Hane S*Shahi's Black Diamond LO395409 Höök Johansson Kajsa DK
Äg: Hansson Marie-Therese, PK 579 EX3 PER n 12 Hona d'Eden Lover Scarlet LO396895 Hofmeijer Emelie MSK
Bästa kastrat hane: 580 EX2 PER n 12 Hona S*Scarlet's Juicy Couture LO392524 Hofmeijer Emelie MSK
S*Scarlet's Bazooka, Hane (K), PER n 581 EX1 BIV PER n 12 Hona S*Shahi's Black Pearl LO395411 Höök Johansson Kajsa DK
Äg: Davidsson Olsson Camilla, VÄK 582 CACIB BIV PER a 7 Hane Mellowrose Monkey Man LO371007 Kvick Eva DK
Bästa kastrat hona: 583 CAC PER a 9 Hane S*Freeloader's Oh Me LO385277 Clintesparr Patrik ÄK
NW PR SC NO*Stalderkattens Leyla DSM, Hona (K), SBI f 584 CAC PER a 9 Hona SE*Helostrian's Enola LO381874 Åkerman Annette DK
Äg: Odinsdottir Linda Björk, WEBK 585 HP PER d 2 Hane (K) SP Boggie's Samuel LO233751 Andersson Anette NERK
Bästa senior: 586 Supreme Premier PER f 4 Hona (K) PR GIC S*Athelstones Glossip DSM LO271159 Sigfridsson Marina MSK
SC IDP*Holygateway's Afrodite, Hona (K), SBI g 21 587 CACIB PER f 7 Hona S*Tashmoore's Here she comes again LO345577 Stråhle Ulf ÖSTK
Äg: Silén Maria, TCC 1588 CAC PER f 9 Hona S*Tashmoore's Cherry Blossom LO374677 Stråhle Ulf ÖSTK
Bästa veteran: 588 CAPIB PER g 8 Hona (K) IC S*Scarlet's Coco Chanel LO360219 Davidsson Olsson Camilla VÄK
PR GIC S*Athelstones Glossip DSM, Hona (K), PER f 589 EX1 PER g 12 Hona SE*Hippolyte's Savannah Sun LO392537 Sellgren Agneta SUK
Äg: Sigfridsson Marina, MSK 590 CAC PER es 9 Hona S*Atitza's Smoke Organza LO376853 Gustavsson Gitt SKKK
Bästa avelshane: 591 ABS PER gs 6 Hona (K) PR My Fantasy's Sweet Love LO355532 Branding Lena ÄK
GIC S*Atitza's Silver Lotus,  : 20 p 592 HP PER ns 11 2 Hane (K) SP CH S*Ogopogo's Double Trouble LO298869 Torstensson Christer VK
Äg: Gustavsson Gitt, SKKK 593 CAC NOM PER n 22 9 Hona FI*Ayser's Bohemian Rhapsody LO391928 Palombo Monica ÖSTK
Bästa avelshona: 594 HP PER a 24 1 Hona SC SE*Perfect Paws Cajsa LO328051 Fridh Eva CK
GIC SE*Hippolyte's Erienne Esprit Walker,  : 16,7 p 595 CACIB PER d 22 7 Hane S*Tashmoore's Redneck Romeo LO373635 Stråhle Ulf ÖSTK
Äg: Sellgren Agneta, SUK 596 CAC PER es 22 62 9 Hane S*Atitza's Silver Olle LO376854 Thenberg Kicki ELK
Bästa uppfödning: 597 EX2 PER n 01 62 9 Hona SE*Sweet Nose Fiona LO366635 Almgren Anette BK
S*Scarlet's,  : 40 p 598 CAC NOM PER n 01 62 9 Hona S*Meibel's Lyrica LO378674 Jonsson Waylett ÖSTK
Äg: Strandberg Karin, MSK 599 CAP PER n 02 62 10 Hane (K) GIC S*Yomano's Maserati LO328374 Christensen Christel BIK
600 CAP PER d 02 62 10 Hane (K) SE*Joyride's First Naga King LO377556 Kvick Daniel DK
KATEGORI 2 601 EX1 PER f 02 62 12 Hona S*Yomano's Sweet Sapphire LO392302 Christensen Christel BIK
Bästa vuxen hane: 602 CAC PER f 02 21 62 9 Hona Boggie's Vanja LO367693 Thenberg Kicki ELK
S*Myselisia's Jafar, Hane, NFO n 03 24 603 CAPIB PER f 03 22 8 Hona (K) IC IDP*Schneider's Cinderella LO351395 Kvick Eva DK
Äg: Gylling Cecilia, ELK 604 ABS PER ds 02 62 9 Hane SE*Darling Angels Redsmokin' Hot LO386667 Branding Lena ÄK
Bästa vuxen hona: 605 CAP RAG n 10 Hona (K) CH S*Admire's Wild Child LO356979 Pontinder Carina SPIN
IC S*Myselisia's Adele JW, Hona, NFO f 01 21 63 606 CACS NOM RAG n 3 Hane WW'18 GIC SE*Frums Foster JW LO351805 Landén Marcus MSK
Äg: Markert Evelina, ELK 607 CAGCIB RAG n 5 Hona IC SE*Frums Toohey's LO351804 Landén Marcus MSK
Bästa junior: 608 CACS RAG a 3 Hona GIC S*Mariamores LÎsle de ręves LO337859 Brandin Maria VK
S*AceroRamos Natt af Sensodyne, Hona, SIB fs 09 24 609 CACIB RAG a 7 Hona CH DK Flowerchild Yucca Mynthe LO239453 Sørensen Pia RACE
Äg: Lönnqvist Kerstin, DK 610 Champion BIV RAG a 9 Hona S*Admire's Tears of Lys LO378433 Bråneke Lena ELK
Bästa kattunge: 611 CAC RAG e 9 Hona S*Gunbertus Pink the Fairy LO386997 Leitis Jönsson Eva SYDK
DK*Toonscat's Lakridsrod, Hane, NFO n 01 21 62 612 CAPIB NOM RAG n 03 8 Hane (K) S*Asterion's In My Dreams LO364249 Sundler Martina VÄK
Äg: Dahlkvist Sylvia, SPIN 613 CAC BIV NOM RAG n 03 9 Hane (N)Amasing Star's Zakarias ZigZag of Admires LO386924 Bråneke Lena ELK
Bästa kastrat hane: 614 CAC RAG n 03 9 Hona SE*Purple Rose Celiné Dion LO370610 Byström Elina ÄK
SP SC S*Pax' Galileo JW DSM DVM, Hane (K), NFO n 01 21 62 615 CACIB RAG n 03 7 Hona SE*On three hill's Incredible Iris LO381627 Danielsson Nina SYDK
Äg: Nilsson Eleonor, ELK 616 EX2 RAG n 03 9 Hona S*Medina's Dolls Isla LO383207 Mourujärvi Eva SYDK
Bästa kastrat hona: 617 CAGPIB RAG a 03 6 Hane (K) PR S*My Bonnie Sugar & Spice LO343442 Wibring Carina DK
WW'15 IP SC S*AmiliiSibiri's Prinzessin Glorina DSM DVM, Hona (K), SIB ny 24 618 CAP RAG a 03 10 Hane (K) (N)Wickmann's Quiz LO363751 Pontinder Carina SPIN
Äg: Kedert Sören, UK 619 CAGCIB BIV NOM BIS RAG a 03 5 Hona CH DK*Maine Maliwi's Miss Copenhagen LO234560 Bronke Jesper och Susanne DARAK
Bästa senior: 620 CAC RAG a 03 9 Hane SE*Alicendy's Herman LO379068 Hansson Susanna SYDK
SC S*Dalkullans Billy Bisquit DM JW DSM DVM, Hane (K), NFO d 09 24 621 CAC RAG a 03 9 Hona S*Settebello's Toy LO379707 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
Äg: Andersson Inger, VÄK 622 ABS RAG a 03 9 Hona SE*Meyma's Xayah LO384177 Torphage Malin SYDK
Bästa veteran: 623 EX1 RAG a 03 11 Hona S*Medina's Dolls Kamelia LO389388 Mourujärvi Eva SYDK
GIP SC S*Räserråttan's Greta DM JW DSM DVM, Hona (K), NFO f 24 624 EX1 RAG a 03 12 Hane S*Medina's Dolls Othello LO392734 Danielsson Nina SYDK
Äg: Bäcklund Ann-Kristin, DÄK 625 EX1 BIV NOM RAG a 03 12 Hona DK Farrugia's Baby Jane LO241177 Bronke Jesper och Susanne DARAK
Bästa avelshane: 626 ABS RAG a 03 12 Hona S*Asterion's Alma LO390767 Thorén Marie SYDK
SE*Sankt Halvard's BlueBerry,  : 16,7 p 627 CAPS RAG d 03 4 Hane (K) GIP S*Jörgårdens QM Blueberry Ivan LO342408 Dümpel Lovisa SPIN
Äg: Dahllöf Annelie, ELK 628 CAC RAG d 03 9 Hane S*Klinthede'z Electronic Ruben LO385618 Klinthede Mimmi SPIN
Bästa uppfödning: 629 CAP NOM RAG g 03 10 Hona (K) SE*Fujujung's Eudora LO358850 Bartelsen Marie ELK
S*Myselisia's,  : 52 p 630 CAC RAG g 03 9 Hona S*Gunbertus Amber Queen LO386996 Danielsson Nina SYDK
Äg: Gylling Cecilia, ELK 631 EX1 NOM RAG n 04 11 Hona (K) SE*Meyma's Easter Candy LO389406 Sjögren Katja SYDK
632 EX1 NOM RAG n 04 12 Hona SE*Smonnie's Alice LO392903 Josefsson Linn SYDK
KATEGORI 3 633 CAGCIB RAG a 04 5 Hona CH DK*Fjordbaekken's Ellie LO239358 Bronke Jesper och Susanne DARAK
Bästa vuxen hane: 634 CACIB RAG g 04 7 Hona S*Gunbertus Luna LO378921 Johansson Ulla CK
SE*Myrtassen's Emmet, Hane, BSH b 635 EX2 RAG g 04 7 Hona SE*Snösvansens Mississippi LO357546 Byström Elina ÄK
Äg: Vannemyr Camilla, VÄK 636 CAGPIB RAG d 04 21 6 Hane (K) IP S*Klinthede'z Blizzard Chili LO340949 Nyblom Josefine VK
Bästa vuxen hona: 637 EX2 SBI n 9 Hane S*Tinywinys Elon El Leon LO384317 Magnusson Helena SPIN
S*KungsgardenCats Dollydoodle, Hona, BEN n 24 638 EX3 SBI n 9 Hane SE*Bergåsens Carat LO373421 Mandre Liselotte SK
Äg: Sköldenklev Sanna, SYDK 639 Champion SBI n 9 Hane NO*Stalderkattens Rasmus RX386672 Torstensson Christer VK
Bästa junior: 640 CAC BIV SBI n 9 Hona S*Tinywinys Zudoku Zuperztar LO364110 Westman Gudrun SKKK
S*Rödjebackens Anemone, Hona, BLH g 01 62 641 EX2 SBI n 9 Hona NO*Stalderkattens Rikke LO199233 Stalder Jan WEBK
Äg: Bjäreklint Rose-Marie, SYDK 642 EX2 SBI n 12 Hane SE*Stensängen's Franz LO390619 Svensson Christina ELK
Bästa kattunge: 643 EX1 BIV SBI n 12 Hane NO*Stalderkattens Tusse RX394023 Bentzer Ann BIK
SE*Hot Thundereans Caipirinha, Hona, OCI b 24 644 EX3 SBI n 12 Hane SE*Bergåsens Diamant Blue Hope LO394258 Mandre Liselotte SK
Äg: Boskär Hans, NERK 645 EX1 SBI n 12 Hona NO*Stalderkattens Trulte RX394064 Karlsson Cecilia CK
Bästa kastrat hane: 646 CACS BIV SBI a 3 Hona GIC S*Sun Mountain Inferno LO298489 Jadesjö Karin ELK
SE*Forever Loved Stitch, Hane (K), BSH ns 22 64 647 CACS SBI a 3 Hane IC S*Calmiza's Hayman LO355625 Edling Birgitta MSK
Äg: Härsjö Lundh Jennie, ÄK 648 CACIB SBI a 7 Hona CH S*Bibendums Henriette Dream Girl VIII LO359875 Meinking Pirkko CK
Bästa kastrat hona: 649 EX1 NOM SBI a 12 Hona S*Meinking's Spring Magic Blue Akleja LO391759 Meinking Pirkko CK
NW'19 GIC S*KungsgardenCats Labradoodle JW, Hona (K), BEN n 24 650 HP BIV SBI b 1 Hane SC Berlioz RX347155 Pirklbauer Gabriella BIK
Äg: Lindblom Granlid Ulrica, SYDK 651 CAC SBI b 9 Hona S*Ida's Cyndi Lauper LO376846 Johansson Eva DK
Bästa senior: 652 EX1 SBI b 12 Hona SE*Bergåsens Diamant of Tiffany LO394260 Mandre Liselotte SK
GIP SC Katzalano Whiterock, Hane (K), SIN 653 EX2 SBI b 12 Hona SE*Bergåsens Diamant of Venethia LO394261 Mandre Liselotte SK
Äg: Ljunggren Hans Owe, ÄK 654 HP SBI c 1 Hona SC DK*Liljebacken Sweet Never Let You Go JW RX333107 Pirklbauer Gabriella BIK
Bästa veteran: 655 EX1 SBI d 12 Hane SE*Out of forest's Timo LO391113 Karlsson Cecilia CK
SP SC Artizto Catz Edward A DSM DVM, Hane (K), BEN n 22 656 CAGPIB NOM BIS SBI f 6 Hona (K) NW PR SC NO*Stalderkattens Leyla DSM LO184711 Odinsdottir Linda Björk WEBK
Äg: Lidenskog Anette, ÄK 657 CAP SBI f 10 Hona (K) S*Meinking's TuttiFrutti LO363455 Franzen Per CK
Bästa avelshane: 658 EX1 SBI g 12 Hona Savannah du Castel Walou LO395446 Johnsson Annika BIK
SC Maximo del Millars*ES,  : 30 p 659 CACIB SBI n 21 7 Hona NO*Stalderkattens Ronja LO199232 Stalder Jan  WEBK
Äg: Höglund Linnea, VRK 660 CACIB SBI a 21 7 Hona SE*Tjuderuttans Derbi RX371491 Nyrell Annicka FMK
Bästa uppfödning: 661 Premier SBI b 21 10 Hona (K) SC S*Catitzie's Khensani LO296368 Mårtensson Annelie SYDK
S*KungsgardenCats,  : 42 p 662 CACIB SBI c 21 7 Hona S*White Treasure's Yust a Yewel JW LO366264 Johnsson Annika BIK
Äg: Lindblom Granlid Ulrica, SYDK 663 CAPS SBI f 21 4 Hona (K) PR IC S*Ida's Amaryllis LO289027 Bentzer Ann BIK
664 CAP NOM SBI g 21 10 Hona (K) SC IDP*Holygateway's Afrodite LO303603 Silén Maria TCC
KATEGORI 4 665 Champion SBI g 21 9 Hona S*Storeklev's Petite Piaf LO356739 Silén Maria TCC
Bästa vuxen hane: 666 EX1 TUV d 61 11 Hona S*Wi'nte Sams Fanny Mae LO389456 Molin Lundahl Kajsa VÄK
Syntax Ufne Koty*PL, Hane, OSH b 25 667 CACS TUV f 62 3 Hona GIC SE*Anjivans Caffe Macchiato RX303237 Fredholm Angelica VÄK
Äg: Eek Magnusson Iréne, FRÄS 668 CAPS MCO n 4 Hane (K) GIP SE*DärUte's Tuffa Herbert LO343732 Bergsten Lotta BIK
Bästa vuxen hona: 669 CAGPIB MCO a 6 Hona (K) IP CH S*Checkers Manzi LO346818 Johansson Niklas CK
SE*Amor Regis Pennies from Heaven JW, Hona, DRX n 24 670 CAC NOM MCO a 9 Hane SE*Sankt Halvard's BlueBerry LO373444 Dahllöf Annelie ELK
Äg: Carnbrand Åsa, ÖSTK 671 ABS MCO a 9 Hona SE*Tippy Wee's Second-out Kenzi"" LO366495 Olofsson Petra ELK
Bästa junior: 672 EX1 MCO a 12 Hona SE*Härjarligan's Budweiser LO392244 Molin Lundahl Kajsa VÄK
SE*Datakatten Zadie, Hona, DRX fs 673 HP NOM MCO n 03 1 Hane GIC S*Stortassen's Daniel JW LO350901 Pettersson Mattias ÖSTK
Äg: Persson Helen, ÄK 674 ABS MCO a 03 9 Hane IT*Stormborn Lynx Finn LO381004 Eklund Suzanna VK
Bästa kattunge: 1675 ABS MCO n 09 9 Hona SE*Muzzcot Queen Zindra LO383488 Olofsson Petra ELK
FI*Sweetpurr's Mata Hari, Hona, CRX f 03 675 EX1 MCO n 09 12 Hane S*Magoria's Slipknot LO389828 Ewerlöf Matilda ELK
Äg: Saari Harri, TUROK 676 CAPS NOM MCO n 23 4 Hona (K) IP S*Checkers Bright LO335178 Karlsson Lena VÄK
Bästa kastrat hane: 677 CAPIB MCO n 22 8 Hane (K) SC S*Stortassen's Viktor JW DVM LO336377 Thelin Åsa DK
WW'18 SW'19 SP S*Rexlicious Rebus JW, Hane (K), CRX b 03 678 ABS MCO n 23 9 Hane SE*Sankt Halvard's Elliot LO382234 Dahllöf Annelie ELK
Äg: Jansson Susanne, MSK 1679 Champion BIV MCO n 23 9 Hane SE*Sankt Halvard's Floyd LO382760 Dahllöf Annelie ELK
Bästa kastrat hona: 679 EX1 MCO n 22 12 Hane SE*Sankt Halvard's Harry LO394591 Dahllöf Annelie ELK
SE*Amor Regis Lilla My, Hona (K), DRX n 22 680 ABS MCO n 24 12 Hane S*Stortassen's Yngve LO394186 Öhrberg Annika DK
Äg: Karlsson Birgitta, SYDK 681 EX1 MCO n 22 12 Hona S*Stortassen's Yrsa LO394193 Öhrberg Annika DK
Bästa senior: 682 CAP MCO n 03 24 10 Hona (K) S*Island Coon's Karija l'Osu LO339283 Asp Johan VÄK
SC SE*Arextocats Jake Sully DSM DVM, Hane (K), CRX n 03 683 CAPIB NOM MCO n 09 22 8 Hona (K) SE*Golden Shades BatGirl by Diva LO369130 Grieger Maria SYDK
Äg: Karlsson Helena, BIK 684 CAGCIB MCO n 09 22 5 Hane IC SE*Sankt Halvard's Thom LO359687 Augustsson Martin ELK
Bästa avelshane: 685 CAC MCO n 09 22 9 Hane SE*Marfinn's Jon Snow LO381687 Aringskog Jannica ÄK
FI*Kisompa's Oliviero,  : 33,3 p 686 CAC BIV MCO n 09 22 9 Hona S*Magoria's KISS LO364533 Asp Johan VÄK
Äg: Carnestedt Inger, SK 687 EX2 MCO n 09 24 9 Hona SE*Marfinn's Joan Jett LO381688 Finnilä Maria ELK
Bästa uppfödning: 688 ABS MCO n 09 22 11 Hona S*Magoria's Pain LO388110 Svallilng Sofia VÄK
SE*Amor Regis,  : 44 p 689 EX2 MCO n 09 22 11 Hona S*Magoria's Nervosa LO388113 Barnes Marie VÄK
Äg: Karlsson Birgitta, SYDK 690 EX1 BIV MCO n 02 21 62 11 Hona S*Magoria's Trouble LO388112 Enberg Sanna VÄK
691 EX1 MCO n 09 24 12 Hona S*Stortassen's Yvette LO394188 Öhrberg Annika DK
HUSKATT 692 ABS MCO f 9 Hona Balbina Futersony*PL RX353968 Finnilä Maria ELK
Bästa korthår: 693 Champion BIV MCO f 25 9 Hona Felix Theory Belinda LO366743 Bråneke Lena ELK
SW'19 SW'18 NW'19 NW'18 NW'16 Dancer DSM, Hona (K), HCS n 09 23 694 EX2 MCO f 23 9 Hona S*Stortassen's Sanna LO385349 Öhrberg Annika DK
Äg: Hellkvist Eva, BIK 695 EX4 MCO f 11 Hona SE*Smedjegården Asta LO388293 Augustsson Martin ELK
Bästa långhår: 696 EX2 MCO f 25 11 Hona S*Stortassen's Vanja LO390056 Öhrberg Annika DK
Scirocco, Hane (K), HCL n 09 24 697 EX3 MCO f 25 11 Hona S*Stortassen's Vilda LO390057 Forsén Susanne UK
Äg: Hellkvist Eva, BIK 698 EX1 BIV MCO d 22 11 Hona S*Musslan Dagny LO390202 Kindbom Charlotta ELK
Bästa senior: 699 EX2 MCO d 22 12 Hane SE*Sankt Halvard's Ian LO394693 Dahllöf Annelie ELK
SW'19 SW'18 NW'19 NW'18 NW'16 Dancer DSM, Hona (K), HCS n 09 23 700 EX1 MCO d 22 12 Hane SE*Sankt Halvard's Ike LO394692 Olsson Jeanette SYDK
Äg: Hellkvist Eva, BIK 701 HP MCO f 09 22 2 Hona (K) SP SE*Sankt Halvard's RoxAnne LO348106 Augustsson Martin ELK
Bästa veteran: 702 Champion NOM MCO f 09 9 Hona SE*Marfinn's Funny Face LO368989 Augustsson Martin ELK
Goliat DSM, Hane (K), HCS ns 1703 EX2 MCO f 03 9 Hona Ecliptic Gea LO396667 Kindbom Charlotta ELK
Äg: Ewerlöf Matilda, ELK 703 EX1 BIV NOM MCO d 03 23 11 Hane S*Musslan Dennis LO390200 Kindbom Charlotta ELK
704 EX1 MCO g 09 22 11 Hona AtlanticAcadia Izabelle LO394775 Rosbacke Mona FRÄS
705 EX1 MCO f 09 22 12 Hona SE*Whitewater's Lola Montez LO392195 Fredholm Angelica VÄK
706 CAP NOM MCO ns 22 10 Hane (K) GIC S*Checkers Rossi LO265592 Karlsson Lena VÄK
707 EX2 MCO ds 10 Hane (K) SE*Lisselhills Jesse James LO384434 Arnesson Lundberg Marie DÄK
708 CAC MCO ns 22 9 Hane SE*Djävulskatten's Ahriman LO377957 Ewerlöf Matilda ELK
709 CAC BIV MCO fs 24 9 Hona NO*Stormjegerens Talita LO372743 Arnesson Lundberg Marie DÄK
710 EX2 MCO ns 22 9 Hona SE*Djävulskatten's Iblis LO371184 Ewerlöf Matilda ELK
711 EX1 MCO ns 25 11 Hane SE*Bisgaard Nazareth LO388749 Lundblad Veronica BIK
712 EX1 MCO ns 11 Hona IDP*Stohags Jessica Clarke LO389168 Rådlund Ylwa HÄK
713 ABS MCO ns 22 12 Hane RU*Silver Style Carat LO396468 Eklund Suzanna VK
714 EX1 BIV MCO ns 25 12 Hane SE*Bisgaard Osbourne Ozzy LO394717 Lundblad Veronica BIK
715 ABS MCO fs 03 9 Hona (N)Spellbound's Delightfully Dangerous LO366699 Olofsson Petra ELK
716 EX1 MCO ds 01 21 62 12 Hane SE*Alcors Don Corleone LO395123 Svedbom Karina BIK
717 CAP MCO w 63 10 Hona (K) SC Ramone Baltoji Orchideja*LT RX314875 Johansson Niklas CK
718 CAC NOM MCO w 63 9 Hona SE*Sankt Halvard's Britta Blanche LO373442 Kindbom Charlotta ELK
719 CAGCIB BIV NOM NEM n 21 5 Hane IC T-Rex Tzar-Koshka LO385941 Stridh Marie BIK
720 CAGCIB NEM as 21 5 Hona IC SE*Tant Piggelins Maja LO375526 Stridh Marie BIK
721 CAC NEM n 21 9 Hane S*Siberietass Bud Holloway LO370124 Andersson Hanna NOS
722 EX4 NEM a 21 9 Hona SE*Corda Dreams' Miss Chantal RX379845 Andersson Hanna NOS
723 EX2 NEM a 21 9 Hona SE*House of Freya Signe LO384217 Hultberg Mathias BIK
724 EX3 NEM n 21 9 Hona SE*House of Freya Saga LO384220 Hultberg Mathias BIK
725 CAC NEM as 21 9 Hona SE*Lönnekullas Molly LO386680 Ståhl Annacarin BIK
726 ABS NEM a 21 9 Hona SE*Silvanders Amira LO386421 Forsler Annika VK
727 EX1 NOM NEM n 21 12 Hona SE*Trizeratops Plio LO393103 Hortlund Sanna NOS
728 CACS BIV NOM NEM a 09 21 3 Hane GIC Solomon Snejnaya Zima LO368281 Östbye Ann-Marie ELK
729 CAGCIB NEM n 09 21 5 Hona CH Winky Snejnaya Zima RX382563 Michalowski Beata VK
730 EX1 NEM a 09 12 Hane S*Lexcon's Pascal LO391289 Andersson Ann-Catrin NOS
731 CAGCIB NFO n 5 Hona IC SE*Änglaängen's Alcea LO356258 Johansson Annica ELK
732 CAP NFO n 09 10 Hane (K) SE*Änglaängen's Lotus LO356259 Johansson Annica ELK
733 EX2 NFO a 09 5 Hane IC SE*Lisselbacks Kenzo LO359172 Ramstedt Birgitta DÄK
734 CAGCIB NFO n 09 5 Hona IC S*Tigerögas Woodallite LO350771 Grebner Johanna ALFA
735 CAGCIB NFO n 09 5 Hane CH S*Milda ma Tildes Vill Gott LO360015 Norberg Ulrika UK
736 EX2 NFO n 09 9 Hane S*Little L's Shuffle LO363568 Pajunen Malin SPIN
737 CAC BIV NFO n 02 62 9 Hane S*Myselisia's Glitter LO194679 Hansen Janicke ADEL
738 CAP NFO n 24 10 Hane (K) S*Uncut Diamond Lamboghini LO372356 Loberg Anna UK
739 HP BIV NFO n 24 1 Hane SC S*Milda ma Tildes Alvar Al DVM LO338381 Norberg Ulrika UK
740 CAGCIB NFO n 23 5 Hane IC S*Little L's Rising Power LO357470 Pajunen Malin SPIN
741 Champion NFO a 24 9 Hona S*Morrarön's Alfetta LO377933 Hägg AnnaCarin JKK
742 EX2 NFO n 22 9 Hona SE*Ullrtass's Eleonore LO385563 Alm Anette SYDK
743 HP BIV NOM BIS NFO n 01 21 62 2 Hane (K) SP SC S*Pax' Galileo JW DSM DVM LO321121 Nilsson Eleonor ELK
744 CAPS NFO n 09 24 4 Hane (K) IP CH S*Myselisia's Oliver LO332648 Edqvist Margaretha ELK
745 CAP NFO n 03 24 10 Hane (K) SE*Snowracer's Aimo LO351699 Hörk Susanne BIRKA
746 Supreme Champion NFO n 09 23 3 Hane GIC S*Viento's Snorlax LO340338 Reise Theresa BIRKA
747 CACS NOM NFO n 03 24 3 Hona GIC S*Tigerögas Upalite LO321005 Grebner Johanna ALFA
748 EX2 NFO n 01 21 62 3 Hona GIC S*Myselisia's Wea LO345277 Lassnig Helene ELK
749 CAGCIB BIV NOM BIS NFO n 03 24 5 Hane S*Myselisia's Jafar LO372920 Gylling Cecilia ELK
750 CAC NFO n 09 24 9 Hane S*Myselisia's Ideal of Sweden LO370259 Markert Evelina ELK
751 EX3 NFO n 09 24 9 Hane SE*Hel's rike Bifrost LO378731 Andersson Hanna VÄK
752 EX2 NFO n 03 24 9 Hane S*Tigerögas Ztarman LO383164 Hedhag Annika ÄK
753 EX2 NFO n 02 21 62 9 Hona S*Myselisia's Yvon Mau LO349373 Lönnberg Robin DK
754 EX3 NFO n 03 22 9 Hona S*Drakborgens Kielo Karamelli LO361395 Strahl Katarina JKK
755 CACIB NFO n 09 24 7 Hona S*Dalkullans Quttra LO376368 Jönsson Susanne CK
756 EX4 NFO n 09 23 9 Hona S*Glömstaskogens Mona Lisa LO384246 Ridgeway Christina BIK
757 CAC NFO a 09 22 9 Hona (N)Ekebergtrollet's Fife Feliz LO200042 Kramås Maiken och Kristin ØSTF
758 EX2 NFO n 09 24 11 Hane S*Zygot's Bosse-Nova LO388753 Wester Lovisa ELK
759 EX1 NFO n 09 22 11 Hane S*Räserråttan's Uno LO390309 Schütze Pia DÄK
760 EX3 NFO n 03 23 11 Hane S*Morrarön's Delta Integrale LO390148 Hägg AnnaCarin JKK
761 EX1 BIV NOM NFO n 09 22 11 Hona S*Myselisia's Star Elite LO389591 Gylling Cecilia ELK
762 EX1 BIV NOM BIS NFO n 01 21 62 12 Hane DK*Toonscat's Lakridsrod LO394358 Dahlkvist Sylvia SPIN
763 EX1 NFO n 09 24 12 Hona S*Räserråttan's Vilma LO390312 Berntsson Carina DÄK
764 EX3 NFO n 09 22 12 Hona S*Bökestorps Kajsa Kavat LO393418 Lindh Pernilla SVISS
765 EX2 NFO n 09 24 12 Hona S*Myselisia's Temple of Beauty LO392572 Hansen Janicke ADEL
766 EX4 NFO a 01 21 62 12 Hona DK Colletto's Helga LO241943 Ipsen Marija Kulager RACE
767 HP NOM NFO f 24 2 Hona (K) GIP SC S*Räserråttan's Greta DM JW DSM DVM LO271750 Bäcklund Ann-Kristin DÄK
768 EX2 NFO d 24 5 Hona IC S*Mustela's Esprit LO345314 Hermelin Gabrielle DÄK
769 CAGCIB NFO f 22 5 Hona CH (N)Migoto's Ginni LO191775 Kramås Maiken och Kristin ØSTF
770 EX2 NFO f 9 Hona SE*Hanaskogen's Athena LO378388 Alm Anette SYDK
771 CAC NFO f 22 9 Hona S*Zimexis Rebel Heart LO386431 Dahlkvist Sylvia SPIN
772 EX1 NFO d 24 12 Hane S*Rockringen's Cobrastyle LO392885 Norberg Ulrika UK
773 EX1 BIV NOM NFO f 22 12 Hona S*Rockringen's Cyberface LO392888 Åberg Barbro NERK
774 HP NFO f 03 2 Hona (K) SP CH S*Glömstaskogens Koola Kattis LO293136 Jönsson Susanne CK
775 CAPIB BIV NOM NFO d 09 24 8 Hane (K) SC S*Dalkullans Billy Bisquit DM JW DSM DVM LO286009 Andersson Inger VÄK
776 EX2 NFO f 03 10 Hona (K) CH S*Pysida's Anemone LO321588 Andersson Hanna VÄK
777 Premier NFO g 09 22 10 Hona (K) GIC SE*Prana's Pumpkin LO346711 Olin Camilla SYDK
778 ABS NFO f 02 21 63 10 Hona (K) S*Myselisia's Zinda LO349379 Edqvist Margaretha ELK
779 CACS NFO f 09 22 3 Hona GIC SE*RazerCat'z Brumme-Lisa LO315757 Strahl Katarina JKK
780 CAGCIB BIV NOM BIS NFO f 01 21 63 5 Hona IC S*Myselisia's Adele JW LO350495 Markert Evelina ELK
781 EX2 NFO f 09 24 5 Hona CH S*Pysida's Havanna LO351812 Andersson Inger VÄK
782 Champion NFO d 03 22 9 Hane SW'19 S*Bökestorps Hjalmar Gullberg JW LO355157 Lindh Pernilla SVISS
783 CACIB NFO d 09 22 7 Hane DK*Kitura's Loki LO364124 Jadesjö Karin ELK
784 CACIB NFO f 03 22 7 Hona S*Räserråttan's Tindra LO358081 Berntsson Carina DÄK
785 EX NFO f 02 21 62 9 Hona SE*Talina's Pandora LO362728 Lassnig Helene ELK
786 EX4 NFO f 03 24 9 Hona SE*Talina's Ariel LO362727 Lassnig Helene ELK
787 EX3 NFO f 09 9 Hona SE*Duvesjön's Grace LO371337 Halemark Katri SVISS
788 CAC NFO f 01 21 63 9 Hona SE*Red Cloud's Sankta Clara LO388760 Sebelius Lönnberg Anna DK
789 EX2 NFO f 09 24 9 Hona S*Dalkullans Rulta LO383028 Jansson Ewa DÄK
790 ABS NFO ft 09 11 Hona PT*Frozen Lands Intense Jasmine LO395917 Conrad Amanda CK
791 EX1 NFO d 03 22 12 Hane S*Bökestorps Lillebror LO393416 Brönnert Lindh Hanna SVISS
792 EX1 NFO f 09 24 12 Hona S*Rockringen's Cheerleader LO392887 Eriksson Gunilla VÄK
793 CAP NFO fs 24 10 Hona (K) IC S*Mustela's Aletheia LO330596 Loberg Anna UK
794 CAC NFO fs 9 Hona S*Little L's Zini LO381135 Dahlkvist Sylvia SPIN
795 EX1 NOM NFO ds 24 11 Hona S*Utblicken's Bonnie LO390189 Ehrenbåge Ylva NERK
796 CAP NOM NFO ns 09 10 Hane (K) SE*Änglaängen's Ajax LO377471 Johansson Annica ELK
797 CACIB NFO ds 03 24 7 Hane CH S*Sun Mountain Mehana LO382330 Jadesjö Karin ELK
798 ABS NFO fs 03 23 5 Hona CH SE*Jacama's Villemo Vallmo LO339074 Löfstrand Susanna SPIN
799 CAC NFO ns 09 24 9 Hane SE*Silver Ridge Orion LO379687 Ridgeway Christina BIK
800 CACIB BIV NOM NFO gs 09 24 7 Hona SE*Lisselbacks Kate LO359176 Hägg AnnaCarin JKK
801 ABS NFO fs 03 9 Hona S*Little L's Schottische LO363573 Dahlkvist Sylvia SPIN
802 CAC NFO fs 09 22 9 Hona S*Pysida's Quality LO383016 Ramstedt Birgitta DÄK
803 EX3 NFO ns 09 9 Hona SE*Mathea's One Only LO384424 Pekkala Simone ÄK
804 EX2 NFO fs 09 24 9 Hona SE*Whiteberry's Estelle Mountain LO386030 Pekkala Simone ÄK
805 EX1 BIV NOM NFO ds 01 21 62 11 Hane S*Kronängens Flash LO387830 Löfstrand Susanna SPIN
806 EX1 NFO ns 02 21 64 12 Hane S*Mylingens Hjalte LO393474 Andersson Inger VÄK
807 EX1 NFO gs 02 21 62 12 Hona DK Colletto's Lagertha LO241939 Ipsen Marija Kulager RACE
808 EX2 NFO ns 09 12 Hona S*Pysida's Utopia LO394952 Andersson Inger VÄK
1809 CAPIB NFO w 62 8 Hane (K) S*Little L's Vilmer the Prince LO374244 Bergsten Lotta BIK
809 CACIB NFO w 63 7 Hane S*Little L's Victor the Boss LO374243 Dahlkvist Sylvia SPIN
810 CAPS NOM BIS SIB ny 24 4 Hona (K) WW'15 IP SC S*AmiliiSibiri's Prinzessin Glorina DSM DVM LO290059 Kedert Sören UK
811 EX2 SIB n 24 7 Hona CH SE*Edalunds Born to Raise Hell LO359059 Houdi Jeanette UK
812 CACIB SIB n 22 7 Hona SE*Tjörnmissarna's Saima af Hiroshi RX383472 Lundström Pia VK
813 ABS SIB n 22 11 Hona SE*Lurvtrollets Belle af Paulos RX387586 Eklöf Katarina HÄK
814 EX1 SIB n 22 11 Hona S*Summer Flame's Orgasmatron LO388821 Houdi Jeanette UK
815 EX1 BIV NOM SIB n 24 12 Hane SE*Mad fairy's Gio di Dio LO393505 Olsson Madelene UK
816 ABS SIB ny 24 12 Hona SE*Solsidans Valkyrie Legend of Jon LO390727 Svensson Ulrika VK
817 CAGPIB SIB n 09 24 6 Hane (K) IP CH SE*Aanainas Pavlo av julius LO347062 Jensen Angelika VK
818 CAP SIB n 09 24 10 Hane (K) CH SE*Edalunds Bomber LO359058 Askett Mats UK
819 EX1 NOM SIB n 09 24 12 Hane FI*Lumikissan Åj Mister Cool! LO395284 Kedert Sören UK
820 EX1 SIB n 09 24 12 Hona S*Milashka's Derzhka LO392963 Eklöf Katarina HÄK
821 CACIB SIB ns 7 Hona FI*Lumikissan Neiti Kesäheinä LO367700 Kreivi Riitta DK
822 Champion SIB ns 9 Hona SE*Ajca's Eleganta Elsa LO374223 Johansson Eva DK
823 CACIB SIB ns 09 7 Hona SE*Tjörnmissarna's Dior af Suzzie LO377321 Lundström Pia VK
824 CAC SIB fs 09 11 9 Hona SE*Kreivi's fröken Sagogryn af Toodles LO385596 Kreivi Riitta DK
825 EX1 BIV NOM BIS SIB fs 09 24 11 Hona S*AceroRamos Natt af Sensodyne RX388312 Lönnqvist Kerstin DK
826 EX1 SIB fs 09 24 12 Hona S*AceroRamos Signe RX391039 Lönnqvist Kerstin DK
827 CAC SIB w 61 9 Hane FI*Cherrytail's Preacherman LO385535 Olsson Madelene UK
828 EX1 SIB w 63 12 Hona SE*Mad fairy's Raquel la belle LO393504 Olsson Madelene UK
829 CAPS NOM BEN n 22 4 Hona (K) IP SC Artizto Catz Beautiful Shira RX324584 Lidenskog Anette ÄK
830 EX1 BEN n 22 11 Hane Artizto Catz Just Different RX386941 Olovsson Åsa ÄK
831 EX1 BEN n 22 11 Hona SE*Out n About Sassy LO386620 Olovsson Åsa ÄK
832 Premier NOM BIS BEN n 24 10 Hona (K) NW'19 GIC S*KungsgardenCats Labradoodle JW LO355833 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
833 CAC NOM BIS BEN n 24 9 Hona S*KungsgardenCats Dollydoodle LO379665 Sköldenklev Sanna SYDK
834 EX1 BEN n 24 11 Hona SE*Agona Luna Nueva RX387562 Träff Carina SK
835 EX1 BIV BEN n 24 12 Hane S*KungsgardenCats Oberon LO394814 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
836 EX1 BEN n 24 12 Hona S*KungsgardenCats Bamboo Shark LO393956 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
837 EX2 BEN n 24 12 Hona S*KungsgardenCats Nymeria Direwolf RX393961 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
838 CAPIB BEN n 22 33 8 Hane (K) Artizto Catz Suzuki RX383351 Levau Johanna ÄK
839 EX1 BLH j 12 Hona SE*Nattkungens Cats Alice the star LO390893 Aamodt Henrik DK
840 CAP BLH ns 11 10 Hane (K) S*Rödjebackens Balder LO364172 Johnson Claire GRK
841 EX1 NOM BLH ny 11 12 Hane S*Mementos Bernard LO392422 Brandin Maria VK
842 EX1 NOM BLH a 24 12 Hane S*Lur Per's Archiebald the Laird LO393002 Kjell Kristina DÄK
843 CACIB BLH b 03 7 Hona S*Ullstrumpans Disa LO383167 Johansson Liselott ÖSTK
844 EX1 BLH d 03 12 Hane SE*Aalto med Klös Gourdius Red Alex LO390614 Aalto Påhlsson Maria BIRKA
845 EX1 NOM BIS BLH g 01 62 11 Hona S*Rödjebackens Anemone LO388647 Bjäreklint Rose-Marie SYDK
846 EX1 BLH h 01 62 12 Hona SE*Mina Mirakel's Madison LO393847 Roos Elisabeth ÖSTK
847 CAPIB BLH j 33 8 Hona (K) Åkersborgs Colour Fur You LO290336 Ljung Annika ÄK
848 CACIB BLH f 21 33 7 Hona CH IDP*Epiphany's Utopia LO380982 Ljung Annika ÄK
849 EX1 BLH ns 21 33 11 Hane S*White Treasure's Dusty Diamond RX387419 Johnson Claire GRK
850 EX1 BLH ns 21 33 11 Hona S*Mariamores Märta Di Corleone LO389205 Brandin Maria VK
851 CAPIB NOM BML ns 11 31 8 Hane (K) SC Baheras Trötter LO343095 Westman Gudrun SKKK
852 HP BML ns 12 31 1 Hane SC Baheras Wb Oer-Yan JW DVM LO338278 Helmer Barbro SKKK
853 CAGCIB BIV NOM BSH w 62 5 Hane CH SE*Nínim's Asterion RX359012 Sjöstrand Herta VRK
854 CAC BSH w 62 9 Hona SE*Nínim's Pallene RX374563 Höglund Linnea VRK
855 EX1 BSH w 62 12 Hona SE*Nínim's Alula Borealis RX389974 Svanberg Erika VRK
856 ABS BSH n 9 Hona IDP*Nittsjöns Lava LO350305 Aalto Påhlsson Maria BIRKA
857 HP BSH a 1 Hane SC Maximo del Millars*ES LO346041 Höglund Linnea VRK
858 CACIB BSH a 7 Hane Easy Rider Gotham*PL LO371351 Budzinska Anna ELK
1859 CAC BIV BSH a 9 Hona SE*Murkofiki Beauty LO361322 Aalto Påhlsson Maria BIRKA
859 EX3 BSH a 9 Hona SE*Lindhouse Naomi Campbell RX368750 Lindgren Jens MSK
860 EX2 BSH a 9 Hona SE*Nínim's Alcyone LO380010 Jensen Andrea ÄK
861 EX1 BSH a 11 Hona SE*Nínim's Isonoe LO389972 Höglund Linnea VRK
862 CACIB NOM BIS BSH b 7 Hane SE*Myrtassen's Emmet RX369716 Vannemyr Camilla VÄK
863 CAGCIB BSH e 5 Hane IC SE*Lindhouse Snowdon LO356910 Andersson Ewa BIRKA
864 CAC BSH e 9 Hane Matador from Bismarck Rings*LV RX362208 Shapovalova Natalia SK
865 CAPIB BSH f 8 Hona (K) CH Suncat's Kisses of Fire LO274173 Stefansson Ulrika VRK
866 CACIB BSH h 7 Hona S*Brittgodingens Hanna LO383258 Böhm Martina BIK
867 CAPS BSH ns 11 4 Hane (K) GIP SE*Tylökatten Will LO326002 Böhm Martina BIK
868 CAGPIB BSH ns 11 6 Hane (K) IP SE*Tylökatten Uncle Buck LO341864 Böhm Martina BIK
869 CAPIB BSH ny 11 8 Hona (K) CH Doris of Golden Neko RX362513 Mattiasson Kerstin VK
870 CAC BSH ny 11 9 Hane Seginus Golden Laurina RX394755 Shapovalova Natalia SK
871 Champion BSH ny 11 9 Hona Pirot Gold Vanessa RX342221 Knutsson Carolin BIK
872 ABS BSH ay 11 9 Hona SE*Trollögas Tingeling RX374765 Mattiasson Kerstin VK
873 CACIB BSH d 22 7 Hane CH SE*Aalto med Klös Tellus LO357032 Aalto Påhlsson Maria BIRKA
874 Champion BSH d 22 9 Hane SE*BaraBus Leominster LO378516 Sundh Anita CK
875 CAPIB NOM BIS BSH ns 22 64 8 Hane (K) SE*Forever Loved Stitch LO358852 Härsjö Lundh Jennie ÄK
876 CAGCIB BSH ns 22 64 5 Hane IC SE*Lindhouse Donald Adams LO354421 Andersson Ewa BIRKA
877 CACIB BSH ns 22 64 7 Hona SE*Forever Loved Hungry Eyes LO370831 Härsjö Lundh Jennie ÄK
878 Champion BSH ns 22 64 9 Hona SE*Forever Loved She's Like the Wind LO370828 Härsjö Lundh Jennie ÄK
879 EX1 BIV BSH ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved Lord Emerald LO393393 Härsjö Lundh Jennie ÄK
880 EX1 BSH ns 24 64 12 Hane SE*Forever Loved Lord Sapphire LO393394 Lindvall Hanna ÄK
881 EX1 BSH ns 24 64 12 Hona SE*Forever Loved Lady Diamond LO393392 Härsjö Lundh Jennie ÄK
882 CAC BSH ny 25 9 Hona Rasalgethi Golden Laurina RX394754 Shapovalova Natalia SK
883 CAC BSH a 01 62 9 Hane PL*Misiowe Marzenie Zadar LO388987 Lindgren Jens MSK
884 CAC BSH a 02 62 9 Hane SE*Skogshall Fritiof LO385854 Berglöf Liselott ÖSTK
885 CACIB NOM BSH f 03 7 Hona SE*Vikingalundens Chelsea LO373200 Aalto Påhlsson Maria BIRKA
886 EX1 NOM BSH f 03 11 Hona SE*Lindhouse Molly Scott LO388719 Lindgren Jens MSK
887 CAC BSH h 01 62 9 Hona SE*Skogshall Ebba LO384688 Berglöf Liselott ÖSTK
888 CACIB BSH h 02 62 7 Hona Suncat's I'll Be There For You LO383926 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
889 ABS BSH b 03 24 10 Hona (K) SE*Sandåsen's Barbra Streisand LO363400 Nystedt Åse CK
890 CAC BSH b 33 9 Hane Åkersborgs Colour with a sting LO385070 Granath Ewa BIK
891 CAPIB BSH g 33 8 Hona (K) PR CH DK*Empire's Venus de Milo LO264718 Thorén Haage Annette BIK
892 CAPIB NOM BUR b 8 Hane (K) SE*Caruzellen's Qazanova LO384985 Bengtsson Susanne CK
893 CACS BUR b 3 Hona IC SE*Caruzellen's Lovis LO352339 Bengtsson Susanne CK
894 CAGCIB BUR b 5 Hona CH S*PascuumSilva's Ros Rita LO357786 Hedlund Alf CK
895 ABS BUR b 9 Hona SE*Caruzellen's Naomi LO361271 Bengtsson Susanne CK
896 CACIB BUR c 7 Hona S*PascuumSilva's Stella Sigrid LO367844 Hedlund Alf CK
897 CAP BUR h 10 Hona (K) SC S*PascuumSilva's Karin LO303190 Hedlund Alf CK
898 CAC KBL n 09 24 9 Hane SE*Farm Moggie's Killian RX381198 Eliasson Siversson Lena ÄK
899 CACS KBL f 23 3 Hona GIC SE*Kot-ā-Kuril Arwen Undķmiel RX349034 Nätynki Tuula ELK
900 CAC KBL e 02 21 62 9 Hane SE*Farm Moggie's Elliot RX361944 Eliasson Siversson Lena ÄK
901 CACS MAU ns 24 3 Hona IC Maujik On the Mark of Etrnl.Spring JW LO366517 Asplund Mia ÄK
902 CAP OCI n 24 10 Hane (K) SE*EviDarlings Bagheera RX348027 Berntsson Jerry VK
903 CAPIB NOM OCI n 24 8 Hona (K) SC SE*Alsmarks Imryldeen DVM RX316704 Alsmark Cecilia FRÄS
904 CAC OCI n 24 9 Hona SE*Hot Thundereans Robear Bearbilla RX346082 Andersson Christoffer NERK
905 Internationell Champion BIV OCI n 24 7 Hona SE*Alsmarks Lady Lyrica RX380835 Alsmark Cecilia FRÄS
906 EX2 OCI n 24 9 Hona SE*Alsmarks Stormray RX381461 Alsmark Cecilia FRÄS
907 EX2 OCI n 24 7 Hona S*Pagngle's Lovin'You LO383334 Glennsten Agneta SPIN
908 EX1 OCI n 24 11 Hona SE*EviDarlings Josie LO392426 Olofsson Anna-Karin VK
909 EX1 OCI n 24 12 Hane FI*Moosegrove Archer Sterling of Alsmark LO397076 Alsmark Cecilia FRÄS
910 CACIB OCI b 24 7 Hona S*Pagngle's Where is the Love LO383337 Glennsten Agneta SPIN
911 CAC BIV OCI b 24 9 Hona S*Pagngle's Sweetest Girl RX378302 Lehto Terttu ELK
912 EX2 OCI b 24 9 Hona SE*Hormuz Bahâr LO383723 Jiglund Benjamin FRÄS
913 EX1 NOM OCI b 24 11 Hona S*Högaforsen's Silica LO388831 Vahlbom Josefin DK
914 EX2 OCI b 24 11 Hona SE*EviDarlings Lizzie LO392425 Olofsson Anna-Karin VK
915 EX1 BIV NOM BIS OCI b 24 12 Hona SE*Hot Thundereans Caipirinha RX390252 RR Boskär Hans NERK
916 CACIB OCI o 24 7 Hona SE*Hormuz Lârak LO374639 Jiglund Benjamin FRÄS
917 EX1 OCI o 24 12 Hona SE*Baruhlo's Lo RX392824 Singer Aleksandra JKK
918 CAP OCI ns 24 10 Hona (K) IC SE*Singers Star Girl LO356663 Singer Aleksandra JKK
919 EX1 OCI bs 24 12 Hane SE*EviDarlings Gruffin RX393010 Hammarfjord Eveline ELK
920 Supreme Premier SIN 4 Hane (K) GIP SC Katzalano Whiterock LO299738 Ljunggren Hans Owe ÄK
921 CACS NOM SIN 3 Hona GIC S*Kustens Follia d'Amore LO341507 Hansson Jenny SK
922 CAC NOM SIN 9 Hane CH*K&K ForYourEyesOnly JW LO370816 Ljunggren Hans Owe ÄK
923 EX1 SRL c 09 12 Hane S*Ma'ha Gita O Jason RX390808 Johnson Claire GRK
924 EX1 SRL g 12 Hona SE*Hyrule's Tatl RX390909 (RR) Roos Elisabeth ÖSTK
925 CACIB SRL a 22 7 Hona CH SE*Maulkin's Proxima Centauris RX361657 Edling Birgitta MSK
926 Champion SRL ns 11 9 Hane SE*Tasselyckan Jihoon RX374591 Sandell Joanna DK
927 CAC NOM ABY n 9 Hane S*Cat Claw's UnderCover Umber LO384456 Wallebo Susanna BIRKA
928 EX1 ABY n 12 Hona S*Windjammer's Yippie LO392376 Wolffram Katarina SPIN
929 CACIB ABY ns 7 Hane SE* Inserosens Leonardo LO362239 Wigenborg Maria ASK
930 CACIB ABY ns 7 Hona SE* Inserosens Lucretia LO380114 Wigenborg Maria ASK
931 Premier CRX b 10 Hane (K) CH S*Jazz-Annas Jake Blues LO287196 Sjöberg Anna VÄK
932 EX1 CRX n 12 Hane SE*Skillywidden's Antichrist Superstar LO392560 Alftin Ronja VRK
933 HP NOM BIS CRX b 03 2 Hane (K) WW'18 SW'19 SP S*Rexlicious Rebus JW LO326700 Jansson Susanne MSK
934 CAP CRX n 03 10 Hane (K) SC SE*Arextocats Jake Sully DSM DVM LO307175 Karlsson Helena BIK
935 EX1 NOM CRX n 03 12 Hona S*Mumsikoff Chop Sue of Skillywidden LO392707 Alftin Ronja VRK
936 CACIB CRX h 7 Hona SE*Curls etc. I am Ayesha JW LO365067 Berner Ann-Kathrine SYDK
937 CACIB CRX d 03 24 7 Hona SE*Arextocats Ginny Weasley LO379580 Lann Erica BIK
938 EX1 NOM CRX d 03 11 Hona SE*Curls etc. Queenie Goldstein LO387326 Berner Ann-Kathrine SYDK
1939 EX1 BIV NOM BIS CRX f 03 12 Hona FI*Sweetpurr's Mata Hari LO2133725 Saari Harri TUROK
939 EX2 CRX d 02 62 12 Hona SE*Curls etc. KaBerry KaBOOM! LO394044 Berner Ann-Kathrine SYDK
940 ABS CRX f 03 12 Hona FI*Sommelier's Vixen Spritz 2134197 Saari Harri TUROK
941 CAPIB CRX b 03 24 8 Hane (K) SE*Saviour X Dragon Pulse LO384717 Robertsson Anna ÄK
942 CACIB CRX n 09 22 7 Hona S*Weminas Wheel of Happiness LO2030647 Saari Harri  TUROK
943 EX1 CRX n 02 33 12 Hona SE*Arextocats Stardust Yvaine LO394779 Karlsson Helena BIK
944 CAPS CRX w 62 4 Hane (K) GIP SE*Nulli Secundus Constantin Rex LO355646 Robertsson Anna ÄK
945 EX1 DRX bs 12 Hane SE*Amor Regis Henrik LO395417 Karlsson Birgitta SYDK
946 ABS DRX f 2 Hona (K) SP S*Fairycoons Miss April fool DSM RX286215 Järlefalk Cathrine JKK
947 CACIB DRX e 22 7 Hona SE*Datakatten Vanellope Vanilja LO370350 Persson Helen ÄK
948 EX2 DRX d 24 7 Hona Cheeroki of Bella Tigra LO384931 Svedholm Elaine VK
949 EX1 NOM BIS DRX fs 11 Hona SE*Datakatten Zadie LO387293 Persson Helen ÄK
950 EX1 DRX d 23 12 Hane S*Fiddlestix Charlie Wolf RX392469 Svelander Susanne SUK
951 EX1 BIV DRX hs 24 12 Hona SE*Amor Regis Malin LO395418 Karlsson Birgitta SYDK
952 CAGPIB DRX n 24 6 Hane (K) IP SC SE*Derexified Neville Longbottom LO306837 Jäderberg Erika DÄK
953 ABS DRX n 22 8 Hane (K) PR SE*Amor Regis Romeo JW LO352534 Johansson Marie-Louise SYDK
954 CAPIB DRX n 24 8 Hona (K) SE*Recce Pod 2S9 Nona LO365867 Bergsten Helena ÄK
955 CAP NOM BIS DRX n 22 10 Hona (K) SE*Amor Regis Lilla My RX374332 Karlsson Birgitta SYDK
956 CACIB DRX n 22 7 Hane SE*Amor Regis Sniff RX374331 Karlsson Birgitta SYDK
957 CAC NOM BIS DRX n 24 9 Hona SE*Amor Regis Pennies from Heaven JW RX364733 Carnbrand Åsa ÖSTK
958 EX1 DRX ns 24 12 Hona SE*Derexified Daytona Beach LO392915 Forsén Malin VÄK
959 CAGCIB DRX ns 03 24 5 Hona IC SE*Derexified Virginia City LO352699 Forsén Malin VÄK
1960 EX1 DRX bs 09 21 32 12 Hona SE*Derexified Everglades LO392917 Forsén Malin VÄK
960 EX1 DRX g 02 32 11 Hona S*British Dream's Pollyanna LO387074 Nilsson Christina JKK
961 CAGCIB DRX w 64 5 Hona IC UA*Royal Elf Phoebe LO369425 Svedholm Elaine VK
962 CACIB DRX w 62 7 Hona SE*Precious One Joleene LO380806 Svedholm Elaine VK
963 HP DSP n 09 21 2 Hane (K) SP SE*Dragon Ace's Czar Custom Moto-Bald RX300844 Jonasson Liselott SYDK
964 EX1 DSP e 33 12 Hane Orlando Oldana Crown LO395499 Jonasson Liselott SYDK
965 EX1 OSH a 12 Hane S*Limericks Skittles LO392981 Back Jill SK
966 HP NOM OSH b 2 Hane (K) SP SC S*Jean Dark Abra Kadrabra JW DSM DVM LO314840 Eklund Jessica NERK
967 EX1 OSH b 11 Hane Vishous Yeswecat LO396896 Olin Camilla SYDK
968 Champion OSH a 25 9 Hane S*Casa el Gatos Vincent LO369067 Kimnäs Regina NERK
969 CACIB NOM BIS OSH b 25 7 Hane Syntax Ufne Koty*PL LO378487 Eek Magnusson Iréne FRÄS
970 EX1 OSH d 24 12 Hona FI*LoveOriental Xandra RX394387 Eek Magnusson Iréne FRÄS
971 EX1 OSH f 24 11 Hona S*Moramyran's Lisas Saqqiri RX391235 Öhlin Maria DÄK
972 EX1 OSH h 24 11 Hona S*Moramyran's Lisas Saqqara RX391234 Öhlin Maria DÄK
973 CAGCIB PEB a 24 83 5 Hane CH SE*Odd I's Cokie the Clown RX371243 Canbro Jenny ÄK
974 CAGCIB PEB d 21 33 5 Hane CH Pan Tjabo Eastern Amber*PL RX384872 Canbro Jenny ÄK
975 CAGCIB RUS 5 Hona IC S*Koroleva Windy of Rebella LO354926 Merta Kaija RYSS
976 CAC RUS 9 Hane S*Limelight's Zorro LO372025 Hallengren Emelie RYSS
977 EX2 RUS 9 Hona Tsaritzas Wanda LO363542 Nilsson Eva BIRKA
978 CAC RUS 9 Hona S*Sirius Star me Kitten LO375334 Sahlén Tobias RYSS
979 EX1 BIV RUS 12 Hane S*Koroleva Evangel Navalnyj LO390433 Lemke Mikaela RYSS
980 ABS RUS 12 Hona SE*Blåstjärnans Iris LO391914 Dartgard-Holma Hampus RYSS
981 CAC SIA n 9 Hona Calenacat's Hillary of La Bell JW LO368763 Back Jill SK
982 EX1 SIA b 12 Hane SE*Ediecats Mulberry LO392825 Forsström Lillemor SL
983 CAC SIA f 9 Hona SE*Ediecats Megan LO380820 Pigg Anne HÄK
984 CAPS SIA h 4 Hona (K) GIP GIC SE*Ediecats Charlie LO342449 Gustafsson Lena ÄK
985 EX1 SIA b 21 12 Hona SE*Ediecats Willow LO392827 Pigg Anne HÄK
986 CACIB SOM n 7 Hane FI*Kisompa's Oliviero LO374040 Carnestedt Inger SK
987 EX2 SOM n 7 Hona CH S*Catnip's Belle Berenike LO355271 von Oelreich Birgitta BIK
988 CAP SOM n 10 Hane (K) Willy Wonka av Revebo(N) LO361164 Wolffram Katarina SPIN
989 CACIB BIV NOM SOM n 7 Hona S*Ianthelagens Hoshi Sato LO385020 Christiansson Torgny SKKK
990 CACIB SOM a 7 Hane CH NO*Triforce Donner LO361486 von Oelreich Birgitta BIK
991 EX1 SOM a 11 Hona SE*Eldvaktarns Freja LO387243 Rior Jessika SK
992 CAPIB SOM o 8 Hona (K) SC S*Catnip's Titbit Tootsie LO297992 von Oelreich Birgitta BIK
993 EX1 SOM o 11 Hona SE*Eldvaktarns Grace LO390874 Carnestedt Inger SK
994 CAPIB SPH g 32 8 Hona (K) SE*Naked 4 U Älva LO362133 Andersen Henrik SKKK
995 2 HCL n 03 14 Hane (K) WW'18 Max DSM LO1767 Hellkvist Eva BIK
996 3 HCL n 03 14 Hane (K) Osbourne LO1990 Christensen Nilsson Celine DK
997 1 NOM BIS HCL n 09 24 14 Hane (K) Scirocco LO1974 Hellkvist Eva BIK
998 2 HCL f 03 22 14 Hona (K) Smilla LO1924 Hellkvist Eva BIK
999 1 NOM HCL g 09 14 Hona (K) Rosie LO1930 Johnson Claire GRK
1000 2 HCS d 09 22 14 Hane (K) Fritzzjunior LO1874 Hellkvist Eva BIK
1001 1 NOM HCS n 09 14 Hane (K) Bamse LO1761 Johansson Madelene NERK
1002 3 HCS ns 14 Hane (K) Goliat DSM LO1202 Ewerlöf Matilda ELK
1003 2 HCS n 14 Hona (K) Slash LO1838 Christensen Nilsson Celine DK
1004 1 NOM BIS HCS n 09 23 14 Hona (K) SW'19 SW'18 NW'19 NW'18 NW'16 Dancer DSM LO1591 Hellkvist Eva BIK
A550 BIS uppfödn kat 1 200 poäng EXO es 24 62 16 Hane GIC S*Atitza's Silver Lotus LO344310 Gustavsson Gitt SKKK
A551 UTGÅR EXO n 16 Hane S*Subwoofer Holger LO373916 Hansson Marie-Therese PK
A552 BIS avelshona kat 1 167 poäng PER n 16 Hona GIC SE*Hippolyte's Erienne Esprit Walker LO339086 Sellgren Agneta SUK
A553 BIS avelshane kat 2 167 poäng MCO a 16 Hane SE*Sankt Halvard's BlueBerry LO373444 Dahllöf Annelie ELK
A560 UTGÅR MCO n 09 22 16 Hona S*Magoria's KISS LO364533 Asp Johan VÄK
A561 BIS avelshane kat 3  300 poäng BSH a 16 Hane SC Maximo del Millars*ES LO346041 Höglund Linnea VRK
A562 BIS avelshane kat 4 333 poäng SOM n 16 Hane FI*Kisompa's Oliviero LO374040 Carnestedt Inger SK
F550 MCO f 25 MCO f 25 13c Hona S*Stortassen's Vilda LO390057 Forsén Susanne UK
F551 MCO g 09 22 MCO g 09 22 13c Hona AtlanticAcadia Izabelle LO394775 Rosbacke Mona FRÄS
K550 1 SBI 18   S*Ida's Rosanna (2021-07-13) Bergåsens Mandre Liselotte SK
K551 1 NFO 18   GIC FI*Slytiger's Masquerade (2021-06-08) Rockringen's Åberg Barbro NERK
K552 ABS MCO 18   Reborn To Love Abajomy (2021-07-11) Stortassen's Öhrberg Annika DK
K553 1 BSH 18   SE*Forever Loved Leva (2021-07-10) Forever Loved Härsjö Lundh Jennie ÄK
S550 1 PER ns 11 15a Hane (K) SP CH S*Ogopogo's Double Trouble LO298869 Torstensson Christer VK
S551 3 PER w 62 15a Hona (K) IC Mirage Blanc Inchala LO321592 Strandberg Karin MSK
S552 ABS PER gs 15a Hona (K) PR My Fantasy's Sweet Love LO355532 Branding Lena ÄK
S553 2 SBI b 21 15a Hona (K) SC S*Catitzie's Khensani LO296368 Mårtensson Annelie SYDK
S554 4 SBI f 21 15a Hona (K) PR IC S*Ida's Amaryllis LO289027 Bentzer Ann BIK
S555 1 BIS SBI g 21 15a Hona (K) SC IDP*Holygateway's Afrodite LO303603 Silén Maria TCC
S556 1 BIS NFO d 09 24 15a Hane (K) SC S*Dalkullans Billy Bisquit DM JW DSM DVM LO286009 Andersson Inger VÄK
S557 2 NFO f 03 15a Hona (K) SP CH S*Glömstaskogens Koola Kattis LO293136 Jönsson Susanne CK
S558 1 SIB ny 24 15a Hona (K) WW'15 IP SC S*AmiliiSibiri's Prinzessin Glorina DSM DVM LO290059 Kedert Sören UK
S559 1 BLH j 33 15a Hona (K) Åkersborgs Colour Fur You LO290336 Ljung Annika ÄK
S560 1 BIS SIN 15a Hane (K) GIP SC Katzalano Whiterock LO299738 Ljunggren Hans Owe ÄK
S561 3 CRX b 15a Hane (K) CH S*Jazz-Annas Jake Blues LO287196 Sjöberg Anna VÄK
S562 1 BIS CRX n 03 15a Hane (K) SC SE*Arextocats Jake Sully DSM DVM LO307175 Karlsson Helena BIK
S563 4 DRX n 24 15a Hane (K) IP SC SE*Derexified Neville Longbottom LO306837 Jäderberg Erika DÄK
S564 ABS DRX f 15a Hona (K) SP S*Fairycoons Miss April fool DSM RX286215 Järlefalk Cathrine JKK
S565 2 DSP n 09 21 15a Hane (K) SP SE*Dragon Ace's Czar Custom Moto-Bald RX300844 Jonasson Liselott SYDK
S566 1 SOM o 15a Hona (K) SC S*Catnip's Titbit Tootsie LO297992 von Oelreich Birgitta BIK
S567 1 BIS HCS n 09 23 15a Hona (K) SW'19 SW'18 NW'19 NW'18 NW'16 Dancer DSM LO1591 Hellkvist Eva BIK
A550 BIS 20 poäng 16 Hane GIC S*Atitza's Silver Lotus LO344310 Gustavsson Gitt SKKK
A552 BIS 16,7 poäng 16 Hona GIC SE*Hippolyte's Erienne Esprit Walker LO339086 Sellgren Agneta SUK
A553 BIS 16,7 poäng 16 Hane SE*Sankt Halvard's BlueBerry LO373444 Dahllöf Annelie ELK
A561 BIS 30 poäng 16 Hane SC Maximo del Millars*ES LO346041 Höglund Linnea VRK
A562 BIS 33,3 poäng 16 Hane FI*Kisompa's Oliviero LO374040 Carnestedt Inger SK
U550 BIS uppfödn kat 1 40 poäng 17   S*Scarlet's u reg Strandberg Karin MSK
U551 4:a uppfödn kat 2 18 poäng 17   S*Little L's u reg Dahlkvist Sylvia SPIN
U553 BIS uppfödn kat 2 52 poäng 17   S*Myselisia's u reg Gylling Cecilia ELK
U554 UTGÅR 17   S*Räserråttan's u reg Berntsson Carina DÄK
U555 2:a uppfödning kat 2 40 poäng 17   SE*Sankt Halvard's u reg Dahllöf Annelie ELK
U556 3:a uppfödn kat 2 26 poäng 17   S*Stortassen's u reg Öhrberg Annika DK
U557 2:a uppfödn kat 3 34 poäng 17   SE*Forever Loved u reg Härsjö Lundh Jennie ÄK
U558 BIS uppfödn kat 3 42 poäng 17   S*KungsgardenCats u reg Lindblom Granlid Ulrica SYDK
U559 3:a uppfödn kat 3 26 poäng 17   SE*Nínim's u reg Höglund Linnea VRK
U561 BIS uppfödn kat 4 44 poäng 17   SE*Amor Regis u reg Karlsson Birgitta SYDK
V550 ABS PER d 15b Hane (K) SP Boggie's Samuel LO233751 Andersson Anette NERK
V551 1 BIS PER f 15b Hona (K) PR GIC S*Athelstones Glossip DSM LO271159 Sigfridsson Marina MSK
V552 1 MCO ns 22 15b Hane (K) GIC S*Checkers Rossi LO265592 Karlsson Lena VÄK
V553 2 NFO d 09 15b Hane (K) SP CH S*Musslan Izor LO267895 Andersson Hanna VÄK
V554 1 BIS NFO f 24 15b Hona (K) GIP SC S*Räserråttan's Greta DM JW DSM DVM LO271750 Bäcklund Ann-Kristin DÄK
V555 1 BIS BEN n 22 15b Hane (K) SP SC Artizto Catz Edward A DSM DVM LO274565 Lidenskog Anette ÄK
V556 1 BSH f 15b Hona (K) CH Suncat's Kisses of Fire LO274173 Stefansson Ulrika VRK
V557 2 BSH g 33 15b Hona (K) PR CH DK*Empire's Venus de Milo LO264718 Thorén Haage Annette BIK
V558 1 BIS HCS ns 15b Hane (K) Goliat DSM LO1202 Ewerlöf Matilda ELK