Spinneriet 421 CAGCIB EXO n 5 Hane IC S*Subwoofer Holger LO373916 Hansson Marie-Therese PK
220522 422 CAC BIV NOM BIS EXO n 9 Hane DK*Star Wars Darth Sidious LO368055 Siöström Marie ÄK
423 EX1 NOM EXO n 11 Hona Gozels Eleonora LO395312 Andersson Anette NERK
samtliga uppgifter är hämtade från klubbens katalog / inrapporterade resultatlista - (K) identifierar kastrerade katter 424 CACIB EXO f 7 Hona (N)Avonlea Dream's Laila JW LO395648 Hansson Marie-Therese PK
eventuella siffror inom parantes för kategori 2,3 och 4 är antalet katter tillhörande preliminärt godkända raser 425 CAC EXO g 9 Hona SE*Yffranes Nothing But A Dream LO367917 Kvick Eva DK
kategori 1 75 kategori 2 121 kategori 3 76 kategori 4 52 huskatt korthår 4 huskatt långhår 2 426 CAC EXO d 22 9 Hona SE*Omse's Trophy LO395554 Magnusson Anette MSK
senior 4 senior 3 senior 6 senior 3 huskatt senior 1 427 CAGPIB NOM EXO f 22 6 Hona (K) NW'18 PR SC S*Athelstones The Sign JW LO347637 Larsson Lisbeth NERK
veteran 1 veteran 2 veteran 3 veteran 1 huskatt veteran 0 428 CAC EXO f 22 9 Hona SE*Omse's Thunderbird LO395553 Magnusson Anette MSK
fertil hane 12 fertil hane 23 fertil hane 12 fertil hane 11 429 CAGPIB EXO ds 23 62 6 Hane (K) PR S*Atitza's Smoke Poirot LO376857 Clintesparr Patrik ÄK
fertil hona 25 fertil hona 48 fertil hona 23 fertil hona 19 430 CAPIB EXO ds 23 62 8 Hona (K) CH S*Atitza's Silver Patricia LO376859 Clintesparr Patrik ÄK
kastrat hane 15 kastrat hane 14 kastrat hane 11 kastrat hane 6 431 CAPIB NOM BIS EXO n 02 62 8 Hane (K) PR SE*Nightshade's Rhinestone Cowboy LO375429 Larsson Lisbeth NERK
kastrat hona 11 kastrat hona 14 kastrat hona 10 kastrat hona 7 432 CAGPIB NOM PER w 62 6 Hane (K) PR S*Scarlet's Davidoff LO360218 Davidsson Olsson Camilla VÄK
junior hane 2 junior hane 3 junior hane 2 junior hane 0 433 CACS PER w 62 3 Hona S*Scarlet's Sheer Love LO328987 Strandberg Karin MSK
junior hona 5 junior hona 8 junior hona 1 junior hona 3 434 Internationell Champion NOM BIS PER w 62 7 Hona CH S*Scarlet's Serena van der Woodsen LO386224 Hofmeijer Emelie MSK
kattunge hane 3 kattunge hane 3 kattunge hane 6 kattunge hane 0 435 CAGPIB NOM PER n 6 Hane (K) IP SE*Yffranes I Am The Night LO378545 Jacobsson Siv KKOJ
kattunge hona 2 kattunge hona 8 kattunge hona 11 kattunge hona 6 436 CAGPIB PER n 6 Hona (K) IP S*Athelstones Hotter than July LO373929 Jacobsson Siv KKOJ
437 CACIB BIV NOM PER n 7 Hona CH S*Scarlet's Juicy Couture LO392524 Hofmeijer Emelie MSK
KATEGORI 1 438 CAC PER n 9 Hona S*Shahi's Black Jade LO395408 Åkerman Annette DK
Bästa vuxen hane: 439 EX1 NOM PER n 11 Hona Sissi Di Casa Grande LO401253 Sellgren Agneta SUK
DK*Star Wars Darth Sidious, Hane, EXO n 440 EX1 ej cert PER a 5 Hane IC Mellowrose Monkey Man LO371007 Kvick Eva DK
Äg: Siöström Marie, ÄK 441 HP PER d 2 Hane (K) SP Boggie's Samuel LO233751 Andersson Anette NERK
Bästa vuxen hona: 442 CAPIB PER f 8 Hona (K) PR El Zaburs Belleza LO368161 Strandberg Karin MSK
CH S*Scarlet's Serena van der Woodsen, Hona, PER w 62 443 EX1 NOM BIS PER f 11 Hona SE*Helostrian's Queen Jane LO395546 Åkerman Annette DK
Äg: Hofmeijer Emelie, MSK 444 CAGPIB PER g 6 Hona (K) IP IC S*Scarlet's Coco Chanel LO360219 Davidsson Olsson Camilla VÄK
Bästa junior: 445 CAGPIB PER gs 6 Hona (K) IP My Fantasy's Sweet Love LO355532 Branding Lena ÄK
SE*Helostrian's Queen Jane, Hona, PER f 446 CACIB PER n 22 7 Hona FI*Ayser's Bohemian Rhapsody LO391928 Palombo Monica ÖSTK
Äg: Åkerman Annette, DK 447 HP PER a 24 1 Hona SC SE*Perfect Paws Cajsa LO328051 Fridh Eva CK
Bästa kattunge: 448 EX1 NOM PER d 22 12 Hane El Zaburs Crazy Moon LO402917 Sellgren Agneta SUK
First Love av Reffsgård(N), Hane, PER d 01 62 449 CAPIB PER n 02 62 8 Hane (K) PR GIC S*Yomano's Maserati LO328374 Christensen Christel BIK
Äg: Jonsson Waylett, ÖSTK 450 EX1 PER a 01 62 12 Hona S*Meibel's Hanna Montana LO400127 Andersson Jenny NERK
Bästa kastrat hane: 451 EX1 NOM BIS PER d 01 62 12 Hane First Love av Reffsgård(N) LO400750 Jonsson Waylett ÖSTK
PR SE*Nightshade's Rhinestone Cowboy, Hane (K), EXO n 02 62 452 CAPS PER d 02 62 4 Hane (K) IP IDP*Schneider's Marcello LO359590 Sjölin Agneta SYDK
Äg: Larsson Lisbeth, NERK 453 ABS PER d 02 62 6 Hane (K) PR SE*Joyride's First Naga King LO377556 Kvick Daniel DK
Bästa kastrat hona: 454 EX1 PER e 03 11 Hona IDP*Schneider's Candy Creme LO399799 Sjölin Agneta SYDK
NW GIP SC NO*Stalderkattens Leyla DSM, Hona (K), SBI f 455 CAC PER f 02 62 9 Hona (N)Lord Bute's Macarena My Love LO377096 Andersson Jenny NERK
Äg: Björk Ķdinsdķttir Linda, Web 456 CACIB PER f 02 62 7 Hona S*Yomano's Sweet Sapphire LO392302 Christensen Christel BIK
Bästa senior: 457 CACIB PER ds 02 62 7 Hane SE*Darling Angels Redsmokin' Hot LO386667 Branding Lena ÄK
IP SC SE*Noble Wonder's Chanel, Hona (K), SBI n 458 CACIB RAG n 7 Hane CH SE*Rättvikskullans Bernard LO381662 Hagberg Ulrica SK
Äg: Montonen Karin, SPIN 459 CAGPIB RAG n 03 6 Hane (K) IP S*Asterion's In My Dreams LO364249 Sundler Martina VÄK
Bästa veteran: 460 CACIB RAG n 03 7 Hane CH (N)Amasing Star's Zakarias ZigZag of Admires LO386924 Bråneke Lena ELK
SP Boggie's Samuel, Hane (K), PER d 461 CAC RAG n 03 9 Hona S*Admire's Barbie Q LO394082 Bråneke Lena ELK
Äg: Andersson Anette, NERK 462 HP RAG a 03 2 Hane (K) SP SC S*Dan Dara's Mr Money Talks LO297727 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
Bästa avelshona: 463 ABS RAG a 03 6 Hona (K) IP S*My Bonnie Dream Charlotte LO353443 Wibring Carina DK
S*Scarlet's Sheer Love, PER w 62 : 50 p 464 ABS RAG a 03 7 Hona CH S*Eurovisions Je Me Casse LO391124 Memedov Zvezdan SPIN
Äg: Strandberg Karin, MSK 465 EX1 ej cert RAG d 03 4 Hane (K) GIP S*Jörgårdens QM Blueberry Ivan LO342408 Dümpel Lovisa SPIN
466 Champion RAG d 03 9 Hane S*Klinthede'z Electronic Ruben LO385618 Klinthede Mimmi VK
KATEGORI 2 467 CAC RAG f 03 9 Hona SE*DeBeer's Finest Jelly Belly LO393942 Lundquist Dorit SPIN
Bästa vuxen hane: 468 ABS RAG f 03 11 Hona SE*Wendeltassens Friend Adele LO397744 Wendel Liselotte SPIN
IC S*Myselisia's Jafar, Hane, NFO n 03 24 469 CAPIB RAG g 03 8 Hona (K) SE*Fujujung's Eudora LO358850 Bartelsen Marie ELK
Äg: Gylling Cecilia, ELK 470 EX1 RAG n 03 21 11 Hane Miel Blue-eyed Dream*CZ LO402537 Mogren Carin NERK
Bästa vuxen hona: 471 CAGPIB RAG n 04 6 Hane (K) IP S*My Bonnie Chicago LO376253 Wibring Carina DK
CH SE*Sankt Halvard's Britta Blanche, Hona, MCO w 63 473 CAC RAG a 04 9 Hona S*Wihlthos BisKvi LO367195 Mogren Carin NERK
Äg: Kindbom Charlotta, ELK 474 ABS RAG a 04 12 Hona S*Eurovisions Didai Didai Dai JW LO397243 Memedov Zvezdan SPIN
Bästa junior: 475 Grand Internationell Champion RAG f 04 5 Hona IC SE*Fujujung's Ellie Mae LO358851 Bartelsen Marie ELK
S*Little L's Bad Boy Boggie JW, Hane, NFO w 61 476 EX1 RAG f 04 12 Hona SE*DeBeer's Finest Little Sweetie LO400217 Lundquist Dorit SPIN
Äg: Dahlkvist Sylvia, SPIN 477 Grand Internationell Premier RAG d 04 21 6 Hane (K) IP S*Klinthede'z Blizzard Chili LO340949 Nyblom Josefine VK
Bästa kattunge: 478 CAPS SBI n 4 Hane (K) GIP SE*Mirënya Prins Caspian av Friardalen LO329930 Andersson Saga DK
S*Rockringen's Doja Cat, Hona, NFO n 09 24 479 CAGPIB BIV NOM SBI n 6 Hona (K) IP SC SE*Noble Wonder's Chanel LO312117 Montonen Karin SPIN
Äg: Andersson Hanna, VÄK 480 CAPIB SBI n 8 Hona (K) GIC NO*Stalderkattens Jackie LO181545 Stalder Tove & Jan Web
Bästa kastrat hane: 481 CACS BIV NOM SBI n 3 Hane IC Taropaves Xanax LO354564 Finnebäck Annelie NERK
CH SE*Sankt Halvard's Rosso JW, Hane (K), MCO d 22 482 CACIB SBI n 7 Hane CH NO*Stalderkattens Rasmus RX386672 Torstensson Christer VK
Äg: Boss Jenny, SPIN 483 EX2 SBI n 7 Hona CH IDP*Lorelei's Orchid LO349849 Magnusson Madelaine DK
Bästa kastrat hona: 484 Internationell Champion SBI n 7 Hona CH NO*Stalderkattens Rikke LO199233 Stalder Tove & Jan Web
GIP S*Checkers Bright, Hona (K), MCO n 23 485 CAC SBI n 9 Hane S*Tinywinys Elon El Leon LO384317 Magnusson Helena SPIN
Äg: Karlsson Lena, VÄK 486 CAGPIB SBI a 6 Hona (K) CH (N) Tonefjellet's Olivia LO181351 Myrvold Marit Östf
Bästa senior: 487 CAGCIB SBI a 5 Hona IC SE*Noble Wonder's Rosalind Starlight LO369972 Montonen Karin SPIN
WW'21 WW'15 BW'22 GIP SC S*AmiliiSibiri's Prinzessin Glorina DSM DVM, Hona (K), SIB ny 24 488 CAC SBI a 9 Hona SE*Noble Wonder's Xandra Liss LO389903 Montonen Karin SPIN
Äg: Kedert Sören, UK 489 EX1 SBI a 11 Hane S*RausHöjden's McLouis RX396221 Möller Helle Mundikat
Bästa veteran: 490 EX1 BIV SBI a 11 Hona DK*Liljebacken Perfect isn´t easy RX398406 Pirklbauer Gabriella BIK
SP CH S*Ulvstorps Gårds Mimosa, Hona (K), SIB f 23 491 EX1 NOM SBI a 12 Hane SE*Noble Wonder's Yankee Glide LO399352 Hansson Jenny SPIN
Äg: Eriksson Annelie, DK 492 CAPS SBI e 4 Hane (K) GIP SE*Solstakatten Rozzi Pavarotti LO310556 Andersson Saga DK
Bästa avelshane: 493 CAPIB SBI e 8 Hane (K) IC IDP*Backkara's Wesley LO335475 Magnusson Helena SPIN
SC S*Uncut Diamond Öystein DVM, NFO ds : 60 p 494 CAPS NOM BIS SBI f 4 Hona (K) NW GIP SC NO*Stalderkattens Leyla DSM LO184711 Björk Ķdinsdķttir Linda Web
Äg: Dahlkvist Sylvia, SPIN 495 EX1 ej cert SBI f 7 Hona CH S*Ida's Fröken Fräken LO359139 Johansson Eva DK
Bästa avelshona: 496 CAGCIB SBI g 5 Hona IC SE*Miss Elodie's Khaleesi LO375785 Lemcke Elodie SYDK
CH S*Little L's Midnight Pearl, NFO n 09 24 : 33,3 p 497 CACS NOM SBI n 21 3 Hona IC NO*Stalderkattens Ronja LO199232 Stalder Tove & Jan Web
Äg: Dahlkvist Sylvia, SPIN 498 CACIB SBI n 21 7 Hona Ärtan's Nattrun Zudokudottir LO387991 Westman Gudrun SKKK
Bästa uppfödning: 499 CACIB SBI d 21 7 Hane NO*Stalderkattens Tobias LO201270 Stalder Tove & Jan Web
SE*Sankt Halvard's,  : 60 p 500 Supreme Champion TUV f 62 3 Hona GIC SE*Anjivans Caffe Macchiato RX303237 Fredholm Angelica VÄK
Äg: Dahllöf Annelie, ELK 501 CAC LPL n 03 23 9 Hane SE*Well Borns BC Hagrid RX381441 Bielk Louise BIK
502 Champion LPL d 22 9 Hona SE*Well Borns BC Girls from tomorrow LO378715 Bielk Louise BIK
KATEGORI 3 503 HP MCO n 2 Hane (K) GIP SE*DärUte's Tuffa Herbert LO343732 Bergsten Lotta BIK
Bästa vuxen hane: 504 CAC MCO n 9 Hane SE*Elonen Ranch Black River LO390049 Fiebig Caroline CK
S*KungsgardenCats Oberon, Hane, BEN n 24 505 CAC MCO n 09 9 Hane S*Magoria's Slipknot LO389828 Ewerlöf Matilda ELK
Äg: Lindblom Granlid Ulrica, SYDK 506 CAPS MCO n 22 4 Hane (K) GIP SC Lynx Lynx Frodo LO299148 Kindbom Charlotta ELK
Bästa vuxen hona: 507 CAPS NOM BIS MCO n 23 4 Hona (K) GIP S*Checkers Bright LO335178 Karlsson Lena VÄK
Stjärnviks Tirawas Caiza, Hona, BUR n 508 CAGPIB BIV NOM MCO n 22 6 Hane (K) IP SC S*Stortassen's Viktor JW DSM DVM LO336377 Thelin Åsa DK
Äg: Mitzeus Sara, FMK 509 CAC MCO n 22 9 Hona SE*Malmqvist Josefina LO391676 Malmqvist Katja BIK
Bästa junior: 510 Premier MCO n 03 24 10 Hona (K) S*Island Coon's Karija l'Osu LO339283 Asp Johan VÄK
SE*Farm Moggie's Paddy, Hane, KBL n 03 22 511 CACS BIV MCO n 09 22 3 Hane GIC SE*Sankt Halvard's Thom LO359687 Augustsson Martin ELK
Äg: Eliasson Siversson Lena, ÄK 512 CACIB MCO n 09 22 7 Hane SE*Marfinn's Jon Snow LO381687 Aringskog Jannica ÄK
Bästa kattunge: 513 CAC MCO n 09 22 9 Hona S*Magoria's Nervosa LO388113 Barnes Marie VÄK
S*KungsgardenCats Cherry Pie, Hona, BEN n 24 514 Premier NOM BIS MCO d 22 10 Hane (K) CH SE*Sankt Halvard's Rosso JW LO348109 Boss Jenny SPIN
Äg: Lindblom Granlid Ulrica, SYDK 515 CAP NOM MCO f 10 Hona (K) SE*Sankt Halvard's Astrid LO372634 Boss Jenny SPIN
Bästa kastrat hane: 516 CAGCIB MCO f 22 5 Hona CH NO*Hardangerkatten Indra LO192254 Birkeland Aarra  Kine Elin BERAK
SP SC Baheras Wb Torkel DSM, Hane (K), BML by 11 31 517 CAC BIV MCO f 22 9 Hona SE*Marfinn's Milli Vanilli LO388187 Börsholt Caroline BIK
Äg: Ljunggren Hans Owe, ÄK 518 EX2 MCO f 22 9 Hona S*Topzy Tail's Jozzy LO393674 Cervin Walter SPIN
Bästa kastrat hona: 519 CACS MCO f 03 22 3 Hona GIC SE*Sankt Halvards Pixie DVM LO342346 Kindbom Charlotta ELK
NW'19 PR GIC S*KungsgardenCats Labradoodle JW, Hona (K), BEN n 24 520 CACIB MCO d 03 23 7 Hane S*Musslan Dennis LO390200 Kindbom Charlotta ELK
Äg: Lindblom Granlid Ulrica, SYDK 521 CAC MCO f 09 22 9 Hona SE*Whitewater's Lola Montez LO392195 Fredholm Angelica VÄK
Bästa senior: 522 EX1 BIV NOM MCO f 09 22 11 Hona SE*Sankt Halvard's Juni LO396181 Dahllöf Annelie ELK
SC Baheras Wb Uma, Hona (K), BML ns 11 523 EX2 MCO f 09 11 Hona SE*Marfinn's Painkiller Jane LO395891 Finnilä Maria ELK
Äg: Helmer Anna, SKKK 524 ABS MCO d 09 11 Hona SE*Marfinn's Peppermint Candy LO395892 Källman Grövle Charlotte VK
Bästa veteran: 525 ABS MCO f 01 62 12 Hona SE*Alcors Elvira LO400797 Svedbom Karina BIK
SP SC Baheras Wb Torkel DSM, Hane (K), BML by 11 31 526 ABS MCO d 09 22 12 Hona S*Musslan Eirin u reg Hansen Janicke Östf
Äg: Ljunggren Hans Owe, ÄK 527 CAC MCO ns 22 9 Hane UA*Magic Brush Rio LO385153 Dolk Maja CK
Bästa uppfödning: 528 EX4 MCO ns 25 9 Hane SE*Bisgaard Nazareth LO388749 Lundblad Veronica BIK
S*KungsgardenCats,  : 58 p 529 EX2 MCO ns 24 9 Hane S*Acoonitum's Speedy Gonzalez LO392765 Cervin Walter SPIN
Äg: Lindblom Granlid Ulrica, SYDK 530 EX3 MCO ns 25 9 Hane SE*Bisgaard Osbourne Ozzy LO394717 Lundblad Veronica BIK
531 EX3 MCO ds 22 9 Hona SE*Distillery's Tequila Sunrise LO361333 Dolk Maja CK
KATEGORI 4 532 ABS MCO ns 9 Hona SE*Alcors Umbria LO366611 Svedbom Karina BIK
Bästa vuxen hane: 533 CAC BIV MCO ns 22 9 Hona SE*Djävulskatten's Iblis LO371184 Ewerlöf Matilda ELK
IC Syntax Ufne Koty*PL, Hane, OSH b 25 534 EX2 MCO ns 23 9 Hona SE*Awesome Ellie's Shellby LO383730 Fiebig Caroline CK
Äg: Eek Magnusson Iréne, FRÄS 535 ABS MCO ns 22 11 Hane SE*WH Jolly Tail's Chris the King LO397874 Cervin Walter SPIN
Bästa vuxen hona: 536 CACIB MCO fs 03 7 Hona CH (N)Spellbound's Delightfully Dangerous LO366699 Olofsson Petra ELK
SW'22 Sommelier's Vixen Spritz JW, Hona, CRX f 03 537 Champion MCO ns 09 9 Hona SE*Korsárs Katten Xena LO392511 Malmqvist Nadja BIK
Äg: Saari Harri, TUROK 538 CAC MCO n 09 9 Hona SE*Cooligan's Rammstein Du Hast LO394893 Börsholt Caroline BIK
Bästa junior: 539 CACIB NOM BIS MCO w 63 7 Hona CH SE*Sankt Halvard's Britta Blanche LO373442 Kindbom Charlotta ELK
S*Asynjas Cce-Li-A, Hona, OSH ns 22 540 CAP NEM a 10 Hona (K) NO*NevaSky's Hermine LO189669 Vårli Mia VKK
Äg: Rasmussen Theliander Helle, ÄK 541 CACS BIV NEM n 21 3 Hane GIC T-Rex Tzar-Koshka LO385941 Stridh Marie BIK
Bästa kattunge: 542 EX2 NEM ds 21 7 Hona CH NO*Arietta Gling Glo LO197393 Lebesby Birgitte NORAK
DK*Ovinnik Silver Ganima, Hona, ABY ns 543 CAGCIB NEM as 21 5 Hona CH SE*Lönnekullas Molly LO386680 Ståhl Annacarin BIK
Äg: Wigenborg Maria, ASK 544 CACIB NEM a 21 7 Hona CH NO*NevaSky's Una LO202107 Vårli Mia VKK
Bästa kastrat hane: 545 ABS NEM a 21 9 Hona SE*House of Freya Signe LO384217 Hultberg Mathias BIK
WW'18 SW'19 SP S*Rexlicious Rebus JW, Hane (K), CRX b 03 546 ABS NEM n 21 9 Hona SE*House of Freya Saga LO384220 Hultberg Mathias BIK
Äg: Jansson Susanne, MSK 547 EX3 NEM a 21 9 Hona SE*Silvanders Amira LO386421 Forsler Annika VK
Bästa kastrat hona: 548 EX2 NEM a 21 9 Hona SE*Corda Dreams' Whoopsie Daisy LO393634 Lorentzon Joanna VK
PR SE*Amor Regis Black Velvet, Hona (K), DRX ns 549 CAC NEM as 21 9 Hona NO*Arietta Mynte Melisse LO202770 Lebesby Birgitte NORAK
Äg: Johannesson Olivia, DK 550 EX1 NOM NEM e 21 12 Hane SE*Guldkantens Meatball LO400698 Ögren Ulrika SKKK
Bästa senior: 551 CAP NEM n 09 21 10 Hona (K) SE*Silvanders Inezza LO362363 Forsler Annika VK
SC SE*Arextocats Jake Sully DSM DVM, Hane (K), CRX n 03 552 HP NEM a 09 21 1 Hane SC Solomon Snejnaya Zima LO368281 Östbye Ann-Marie ELK
Äg: Karlsson Helena, BIK 553 CACIB NEM a 09 21 7 Hona CH Buba Snejnaya Zima LO370340 Michalowski Beata VK
Bästa veteran: 554 EX2 NEM ns 09 21 7 Hona CH SE*Teslatassarnas Auriga LO390979 Östbye Ann-Marie ELK
SP S*Fairycoons Miss April fool DSM, Hona (K), DRX f 555 EX1 BIV NEM a 09 21 12 Hona SE*Teslatassarnas Epona LO400775 Hägg Elin ELK
Äg: Järlefalk Cathrine, JKK 556 CAGPIB NFO n 03 6 Hane (K) PR IC S*Little L's Guess LO328032 Wolffram Katarina SPIN
557 ABS NFO a 03 1 Hona GIC DK*Tilia Nova's Wanda LO227680 Lind  Bette & John Racek
HUSKATT 558 CAGCIB NFO n 03 5 Hane IC (N)Migoto's Lakris Special LO239923 Graff-Nielsen Helle Racek
Bästa korthår: 559 CACIB BIV NOM NFO n 09 7 Hane CH S*Little L's Shuffle LO363568 Pajunen Malin SPIN
Yrvädret, Hona (K), HCS ns 24 560 ABS NFO n 02 62 7 Hane IC S*Myselisias Glitter LO194679 Hansen Janicke Östf
Äg: Hellkvist Eva, BIK 561 CAC NFO n 03 9 Hane (N)Migoto's Ulf LO202594 Bråthen May Adelk
Bästa långhår: 562 EX1 NOM NFO n 09 12 Hona SE*Lisselbacks Othilia LO398529 Loberg Anna UK
Smilla, Hona (K), HCL f 03 22 563 Grand Internationell Premier BIV NFO n 22 6 Hane (K) IP DK*NipNap Kong Arthur LO238382 Graff-Nielsen Helle Racek
Äg: Hellkvist Eva, BIK 564 CAPIB NFO n 24 8 Hane (K) S*Uncut Diamond Lamboghini LO372356 Loberg Anna UK
Bästa senior: 565 CAP NFO n 24 10 Hane (K) S*Pysida's Jackpot LO364697 Andersson Inger VÄK
SW'19 SW'18 NW'19 NW'18 NW'16 Dancer DSM, Hona (K), HCS n 09 23 566 CACS BIV NFO n 23 3 Hane GIC S*Little L's Rising Power LO357470 Pajunen Malin SPIN
Äg: Hellkvist Eva, BIK 567 CACIB NFO a 24 7 Hona CH S*Morrarön's Alfetta LO377933 Hägg AnnaCarin JKK
568 CAC NFO n 22 9 Hona S*SillyZone's Opal LO387153 Ledin Jessica FRÄS
569 HP BIV NFO n 01 21 62 2 Hane (K) SP SC S*Pax' Galileo JW DSM DVM LO321121 Nilsson Eleonor ELK
570 CAPS NFO n 09 24 4 Hane (K) GIP CH S*Myselisia's Oliver LO332648 Edqvist Margaretha ELK
571 Internationell Premier NFO n 03 24 8 Hane (K) PR S*Little L's Unforgettable Fire LO369643 Winterskiöld Pernilla SPIN
572 ABS NFO n 03 22 3 Hane WW'19 SW'22 SW'19 GIC S*Rockringen's Underdog JW DSM DVM LO357119 Åberg Barbro NERK
573 CACS NFO n 01 21 62 3 Hona GIC S*Myselisia's Wea LO345277 Lassnig Helene ELK
574 CACS BIV NOM BIS NFO n 03 24 3 Hane IC S*Myselisia's Jafar LO372920 Gylling Cecilia ELK
575 CACIB NFO n 09 24 7 Hane CH S*Myselisia's Ideal of Sweden LO370259 Markert Evelina ELK
576 CAGCIB NFO n 09 24 5 Hona CH S*Little L's Midnight Pearl LO341350 Dahlkvist Sylvia SPIN
577 Champion NFO n 03 24 9 Hane S*Tigerögas Ztarman LO383164 Hedhag Annika ÄK
578 ABS NFO n 09 22 9 Hane Khan de Tsavo*ES LO398045 Zobell Susanne NERK
579 Champion NFO n 09 22 9 Hona S*Myselisia's Star Elite LO389591 Gylling Cecilia ELK
580 EX1 NFO n 02 21 62 12 Hane S*Pax Romas Labbas LO401430 Dahlkvist Sylvia SPIN
581 EX1 NOM BIS NFO n 09 24 12 Hona S*Rockringen's Doja Cat LO399017 Andersson Hanna VÄK
582 CAGCIB NFO d 24 5 Hona IC S*Mustela's Esprit LO345314 Hermelin Gabrielle DÄK
583 CACIB NFO g 22 7 Hona S*Cederskogens Bibbi Blåsippa LO363340 Löfstrand Susanna SPIN
584 Champion BIV NOM NFO f 22 9 Hona S*Rockringen's Cyberface LO392888 Åberg Barbro NERK
585 EX1 NFO f 11 Hona Florentina z Krainy Asgardu*PL LO400308 Liljehammar Linda NERK
586 EX1 NFO f 22 12 Hona S*Kronängens Frida Kahlo LO399284 Holländare Anette ÄK
587 ABS NFO f 03 2 Hona (K) SP CH S*Glömstaskogens Koola Kattis LO293136 Jönsson Susanne CK
588 CAGPIB BIV NOM NFO d 09 24 6 Hane (K) IP SC S*Dalkullans Billy Bisquit DM JW DSM DVM LO286009 Andersson Inger VÄK
589 Premier NOM NFO f 03 10 Hona (K) CH S*Pysida's Anemone LO321588 Andersson Hanna VÄK
590 EX2 NFO f 02 21 63 10 Hona (K) S*Myselisia's Zinda LO349379 Edqvist Margaretha ELK
591 CACS NFO f 01 21 63 3 Hona GIC S*Myselisia's Adele JW LO350495 Markert Evelina ELK
592 CAGCIB BIV NOM NFO f 09 24 5 Hona IC (N)Vargskogens Ametyst LO189117 Vargskogen Linda Christin Adelk
593 Champion NFO d 09 22 9 Hane S*SillyZone's Arezzo LO196510 Vargskogen Linda Christin Adelk
594 CACIB NFO f 09 7 Hona SE*Duvesjön's Grace LO371337 Halemark Katri SVISS
595 CAC NFO f 09 22 9 Hona S*SillyZone's Rosalind LO394933 Ledin Jessica FRÄS
596 EX2 NFO d 03 23 11 Hona SE*Rivershore's Bonuz Girl LO394976 Svensson Jan-Olof (Olle) ELK
597 EX1 BIV NOM NFO f 03 24 11 Hona S*Little L's Cinnamon LO396803 Dahlkvist Sylvia SPIN
598 EX3 NFO f 09 11 Hona NO*Loza's Frøydis LO400911 Löfstrand Susanna SPIN
599 CAPIB NFO fs 24 8 Hona (K) IC S*Mustela's Aletheia LO330596 Loberg Anna UK
600 HP NOM NFO ds 1 Hane SC S*Uncut Diamond Öystein DVM LO316903 Dahlkvist Sylvia SPIN
601 EX1 BIV NFO ns 24 12 Hane S*Little L's Ecthelion JW LO399927 Dahlkvist Sylvia SPIN
602 EX1 NFO fs 24 12 Hona S*Little L's Elanor LO399930 Dahlkvist Sylvia SPIN
603 ABS NFO ns 09 10 Hane (K) SE*Änglaängen's Ajax LO377471 Johansson Annica ELK
604 CAGCIB NFO fs 02 21 62 5 Hona IC SE*Rivershore's Flisan JW LO358265 Svensson Jan-Olof (Olle) ELK
605 ABS NFO ds 03 24 7 Hane CH S*Sun Mountain Mehana LO382330 Jadesjö Karin ELK
606 CACIB BIV NFO gs 09 24 7 Hona CH SE*Lisselbacks Kate LO359176 Hägg AnnaCarin JKK
607 Champion NFO ns 09 9 Hona SE*Prana's Cha-cha-cha LO359896 Pekkala Simone ÄK
608 ABS NFO fs 02 21 62 9 Hona DK*Tilia Nova's Z-n-Match LO234687 Lind  Bette & John Racek
609 EX2 NFO ns 09 9 Hona S*Pysida's Utopia LO394952 Andersson Inger VÄK
610 EX1 BIV NOM NFO ns 03 24 11 Hane S*Little L's Cayenne LO396805 Arvehed Kristina SPIN
611 EX2 NFO ns 03 24 11 Hane S*Little L's Curry LO396804 Dahlkvist Kim SPIN
612 EX1 NFO fs 09 24 11 Hona S*Utblicken's Molly LO397089 Holmberg Marina DK
613 EX1 NFO fs 09 12 Hona SE*Emerentia's China Rose LO398403 Nilsson Eva SPIN
614 Internationell Premier NFO w 62 8 Hane (K) PR S*Little L's Vilmer the Prince LO374244 Bergsten Lotta BIK
615 CAC BIV NOM NFO w 62 9 Hane S*Zygot's Nanook LO395669 Nilsson Eleonor ELK
616 EX1 NOM BIS NFO w 61 11 Hane S*Little L's Bad Boy Boggie JW LO396029 Dahlkvist Sylvia SPIN
617 EX1 NFO w 62 11 Hona S*Viento's Sexy By Nature LO398399 Wester Camilla ELK
618 CAP SIB n 10 Hona (K) SE*Amfiliki's Mimosa av Juliia LO390368 Mellquist Jessica VK
619 CAPS SIB ny 24 4 Hona (K) WW'21 WW'15 BW'22 GIP SC S*AmiliiSibiri's Prinzessin Glorina DSM DVM LO290059 Kedert Sören UK
620 CAP SIB n 22 10 Hona (K) SE*Amfiliki's Juliia av Kaspaar RX363795 Mellquist Jessica VK
621 Grand Internationell Champion SIB ny 22 5 Hona IC S*Ulvstorps Gårds Cara Caramel LO333190 Eriksson Annelie DK
622 CACIB BIV SIB n 22 7 Hane CH Starsiberia Hiroshi LO377736 Lundström Pia DK
623 ABS SIB n 24 9 Hane SE*Mad fairy's Gio di Dio LO393505 Olsson Madelene UK
624 CAC SIB n 24 9 Hona S*Masjka's Märta Merlin HeRy's LO388197 Fryer Marie BK
625 HP NOM SIB n 03 23 2 Hane (K) SP SC S*Sibbemaffians Zaitsev DSM DVM LO300803 Johansson Eva DK
626 Grand Internationell Champion SIB n 09 24 5 Hona IC S*Ulvstorps Gårds Montserrat Caballé LO300014 Eriksson Annelie DK
627 ABS SIB n 09 24 9 Hane FI*Lumikissan Åj Mister Cool! LO395284 Kedert Sören UK
628 ABS SIB n 09 24 9 Hona (N)Einhaugens Nilja Tildedatter LO396396 Boije Camilla NERK
629 HP SIB f 23 2 Hona (K) SP CH S*Ulvstorps Gårds Mimosa LO270187 Eriksson Annelie DK
630 CAC SIB f 24 9 Hona SE*Nora Hill's Montana LO392313 Hentilä Teresa DÄK
631 CAP SIB fy 09 24 10 Hona (K) CH SE*Solsidans Ivy af Flower LO339290 Svensson Ulrika VK
632 EX2 SIB ns 5 Hona IC FI*Lumikissan Neiti Kesäheinä LO367700 Kreivi Riitta DK
633 Grand Internationell Champion BIV SIB ns 5 Hona CH SE*Ajca's Eleganta Elsa LO374223 Johansson Eva DK
634 CAC SIB ns 9 Hona S*Sibelinaz Valkyria LO394563 Westerlind Amanda VK
635 EX1 SIB ns 22 12 Hona SE*Silvertörnens Hera LO397908 Lundström Pia DK
636 HP NOM SIB fs 09 24 2 Hona (K) SP CH SE*Ajca's Mysiga Mimmi LO338436 Johansson Eva DK
637 Grand Internationell Champion BIV NOM SIB ns 09 5 Hona IC SE*Tjörnmissarna's Dior af Suzzie LO377321 Lundström Pia DK
638 EX2 SIB fs 09 11 5 Hona IC SE*Kreivi's fröken Sagogryn af Toodles LO385596 Kreivi Riitta DK
639 EX1 NOM SIB gs 03 24 12 Hona NO*Arietta Ophelia LO204107 Lebesby Birgitte NORAK
640 HP BEN n 24 2 Hane (K) GIP CH S*KungsgardenCats Yagular Come True RX314769 Ekolin Pernilla SYDK
641 CAGPIB NOM BIS BEN n 24 6 Hona (K) NW'19 PR GIC S*KungsgardenCats Labradoodle JW LO355833 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
642 CACIB NOM BEN n 24 7 Hona S*KungsgardenCats Dollydoodle LO379665 Sköldenklev Sanna SYDK
643 CACIB BIV NOM BIS BEN n 24 7 Hane S*KungsgardenCats Oberon LO394814 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
644 EX1 BEN n 24 12 Hane S*KungsgardenCats Derpy Hooves LO401556 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
645 EX1 NOM BIS BEN n 24 12 Hona S*KungsgardenCats Cherry Pie LO400323 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
646 ABS BEN n 22 32 10 Hona (K) SE*Brimes Senora Descamisada LO365600 Broberg Micaela ÄK
647 CAGPIB BEN n 22 33 6 Hane (K) IP Artizto Catz Suzuki RX383351 Levau Johanna ÄK
648 CAPIB BEN n 24 32 8 Hane (K) S*KungsgardenCats Winter Is Coming RX374055 Ekolin Pernilla SYDK
649 CAPIB NOM BEN n 24 33 8 Hane (K) PR SC Artizto Catz Just Can't Get Enough LO324590 Lidenskog Anette ÄK
650 EX1 BEN n 24 33 12 Hane Artizto Catz Knock Out Bludger LO400517 Olovsson Åsa ÄK
651 EX1 BIV BEN n 24 33 12 Hona Artizto Catz Quaffle LO400516 Olovsson Åsa ÄK
652 EX2 BEN n 24 33 12 Hona Artizto Catz Queen Daisy LO400515 Olovsson Åsa ÄK
654 CAC BLH ns 11 9 Hona IDP*Holygateway's Olida LO367672 Jonason Monica ÄK
655 EX1 BLH ns 11 12 Hona SE*Shinseina Yavira of Kismet RX400063 Finnebäck Annelie NERK
656 Premier BLH d 03 10 Hane (K) S*Ullstrumpans Bolton LO368257 Odder Hanna NERK
657 CAGPIB BLH j 33 6 Hona (K) PR Åkersborgs Colour Fur You LO290336 Ljung Annika ÄK
658 CAGCIB BLH f 21 33 5 Hona CH IDP*Epiphany's Utopia LO380982 Ljung Annika ÄK
659 Internationell Champion BLH ns 21 33 7 Hona CH IDP*Epiphany's Honolulu LO381098 Ljung Annika ÄK
660 CAC BLH ns 21 33 9 Hane SE*Odontassen Ultra LO384869 Jonason Monica ÄK
661 HP NOM BIS BML by 11 31 2 Hane (K) SP SC Baheras Wb Torkel DSM RX283837 Ljunggren Hans Owe ÄK
662 CAGPIB BML ns 11 31 6 Hane (K) PR SC Baheras Trötter LO343095 Westman Gudrun SKKK
663 CAP BML ns 11 31 10 Hane (K) Baheras Count Zero LO381972 Helmer Anna SKKK
664 Premier BIV NOM BML ns 11 10 Hona (K) SC Baheras Wb Uma RX292591 Helmer Anna SKKK
665 CAPIB BML ns 11 31 8 Hona (K) Baheras Dorte LO380980 Helmer Barbro SKKK
666 EX1 BML ns 11 31 12 Hona Baheras Eva LO401256 Helmer Barbro SKKK
667 Internationell Premier BML ds 11 8 Hane (K) PR Baheras Wb Balthasar LO354355 Helmer Barbro SKKK
668 HP BSH a 1 Hane GIC Harley Roxera*LT LO345939 Shapovalova Natalia SK
669 CACIB BSH a 7 Hona SE*Murkofiki Beauty LO361322 Aalto Påhlsson Maria BIRKA
670 EX1 BSH b 12 Hane S*Brittgodingens Jonte LO401094 Böhm Martina BIK
671 CAC BSH c 9 Hona Fanaberia Cherry Land*PL LO396206 Jonsson Krantz Fredric SPIN
672 EX2 BSH c 9 Hona SE*Montak*s Julia LO392400 Johansson Emilia BIK
673 CACIB BSH e 7 Hane CH Matador from Bismarck Rings*LV RX362208 Shapovalova Natalia SK
674 CAC BIV BSH e 9 Hane SE*Montak*s Justin LO392401 Mäklin Heidi DK
675 CACIB BSH e 7 Hona Calypso of Baltic Breeze LO362209 Shapovalova Natalia SK
676 Internationell Champion BSH h 7 Hona CH S*Brittgodingens Hanna LO383258 Böhm Martina BIK
677 CACS BSH ns 11 3 Hane GIC Winderfayre Silver Viking LO186519 Myrvold Marit Östf
678 CAGPIB BSH ny 11 6 Hona (K) PR CH Doris of Golden Neko RX362513 Mattiasson Kerstin VK
679 HP BSH b 24 1 Hane SC IDP*Tigerligan's Frodo LO340558 Aalto Påhlsson Maria BIRKA
680 CAGCIB BSH d 22 5 Hane CH SE*Aalto med Klös Tellus LO357032 Aalto Påhlsson Maria BIRKA
681 CAC BSH h 24 9 Hona S*Brittgodingens Giza LO370754 Böhm Martina BIK
682 ABS BSH ns 22 64 6 Hane (K) PR SE*Forever Loved Stitch LO358852 Härsjö Lundh Jennie ÄK
683 CACIB BSH f 03 7 Hona CH SE*Vikingalundens Chelsea LO373200 Aalto Påhlsson Maria BIRKA
684 CACIB NOM BSH h 02 62 7 Hona CH Suncat's I'll Be There For You LO383926 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
685 ABS BSH ns 33 11 Hona SE*Havsögas Safir RX396547 Kaldemark Anna ÄK
686 CAGCIB BSH n 21 33 5 Hane CH Pirot Bell Xtravagansa LO352261 Dickson Maud ÄK
687 EX1 BSH h 21 33 12 Hona SE*Isolej's Eir LO398636 Thorén Haage Annette BIK
688 EX1 BSH j 21 33 12 Hona Åkersborgs My Point of view LO400049 Thorén Haage Annette BIK
689 Champion NOM BIS BUR n 9 Hona Stjärnviks Tirawas Caiza LO358430 Mitzeus Sara FMK
690 Internationell Premier NOM BUR b 8 Hane (K) PR SE*Caruzellen's Qazanova LO384985 Bengtsson Susanne CK
691 Supreme Champion BUR b 3 Hona GIC IDP*Moonsz Mirjah LO295120 Meller Henriette BIK
692 ABS BUR b 11 Hona NO*Beautiful Hearts Josefine LO401135 Nordström Matilda GRK
693 ABS BUR c 7 Hane Burshaly Oscar LO11939 Nordström Matilda GRK
694 CAGCIB BUR c 5 Hona CH S*PascuumSilva's Stella Sigrid LO367844 Hedlund Alf CK
695 CAPIB BUR h 8 Hona (K) SC S*PascuumSilva's Karin LO303190 Hedlund Alf CK
696 CAPIB BUR j 8 Hona (K) PR SC SE*Caruzellen's Aliza LO275756 Bengtsson Susanne CK
697 EX1 NOM BIS KBL n 03 22 11 Hane SE*Farm Moggie's Paddy LO394670 Eliasson Siversson Lena ÄK
698 ABS KBL f 23 10 Hona (K) GIC SE*Kot-ā-Kuril Arwen Undķmiel RX349034 Nätynki Tuula ELK
699 Champion BIV KBL e 02 21 62 9 Hane SE*Farm Moggie's Elliot RX361944 Eliasson Siversson Lena ÄK
700 EX1 NOM KBL d 09 22 11 Hona SE*Farm Moggie's Poppy LO394667 Eliasson Siversson Lena ÄK
701 EX1 KBL f 09 22 12 Hona SE*Hjällnäs Najla LO398932 Sonesson Britt-Marie ELK
702 HP KOR 2 Hona (K) NW'15 SP SC S*Mästertassen Nadee DSM DVM LO292232 Dessne Karin FRÄS
703 CACIB KOR 7 Hona S*Mästertassen Meja JW LO359873 Dessne Karin FRÄS
704 CACIB MAU ns 24 7 Hona Emauge A Star Is Born LO403335 Asplund Mia ÄK
705 EX1 MAU ns 24 12 Hane SE*Eternal Spring Hold my heart LO400020 Asplund Mia ÄK
706 CAP NOM OCI n 24 10 Hona (K) IC S*Wagga Wagga's Princess Leia LO334238 Cedergren Ann VK
707 EX1 NOM OCI n 24 12 Hane SE*Hormuz Toros LO398098 Jiglund Benjamin UK
708 ABS OCI n 24 12 Hona S*Vargagården's Saima RX398065 Glennsten Agneta SPIN
709 CAP OCI b 24 10 Hona (K) CH S*Pagngle's Charley's Girl RX351823 Lehto Terttu ELK
710 Internationell Champion OCI b 24 7 Hona CH S*Pagngle's Where is the Love LO383337 Glennsten Agneta SPIN
711 CAC OCI b 24 9 Hona S*Vargagården's Athena LO315366 Fant Camilla VK
712 EX1 BIV NOM OCI b 24 12 Hane S*Pagngle's Boy namned Sue LO399812 Glennsten Agneta SPIN
713 EX1 OCI b 24 12 Hona S*Wagga Wagga's Sherley Temple LO401108 Fant Camilla VK
714 EX1 OCI c 24 12 Hona S*Vargagården's Silla RX398066 Lehto Terttu ELK
715 CAPIB OCI o 24 8 Hane (K) PR SE*Hormuz Pâyiz LO383725 Hanlon Conleth SYDK
716 ABS OCI o 24 9 Hona SE*Baruhlo's Lo RX392824 Singer Aleksandra JKK
717 EX1 OCI o 24 12 Hona S*Pagngle's Sunny Girl LO399814 Glennsten Agneta SPIN
718 ABS OCI ns 24 8 Hona (K) PR IC SE*Singers Star Girl LO356663 Singer Aleksandra JKK
719 CACIB NOM SIN 7 Hane CH CH*K&K ForYourEyesOnly JW LO370816 Ljunggren Hans Owe ÄK
720 CACIB SIN 7 Hona CH S*Kustens Ulla-Bella 888 LO380242 Ljunggren Hans Owe ÄK
721 CAC SRL b 9 Hona S*Ma'ha Gita Oreo Choco Chip RX390809 Keidser Elisabeth FRÄS
722 EX1 SRL a 11 Hane Abel RX396860 Wentzel Britt-Inger SPIN
723 Champion SRL f 9 Hona S*Ma'ha Gita Peaches RX393071 Karlsson Lisbeth (Lisa) DÄK
724 CACIB NOM SRL ns 11 7 Hane CH SE*Tasselyckan Jihoon RX374591 Sandell Joanna DK
725 ABS SRL a 84 11 Hane Milford RX396862 Wentzel Britt-Inger SPIN
726 CAC SRS g 03 9 Hona S*AyuQadro's Mrs Marpel RX389505 RR Keidser Elisabeth FRÄS
727 CAGCIB ABY n 5 Hona IC S*Amber Eyes Enchanting Ezmae LO347016 Lind Audrey GRK
728 CACIB BIV ABY n 7 Hane CH S*Cat Claw's UnderCover Umber LO384456 Wallebo Susanna BIRKA
729 EX2 ABY n 9 Hona S*Amber Eyes Shapely Shauna RX372326 Lind Audrey GRK
730 Champion ABY n 9 Hona S*Windjammer's Yippie LO392376 Wolffram Katarina SPIN
731 EX1 ABY n 12 Hona S*Windjammer's Acey Deecy LO397469 Scheuer Ann-Louise SPIN
732 CACIB ABY ns 7 Hane CH SE* Inserosens Leonardo LO362239 Wigenborg Maria ASK
733 CACIB ABY ns 7 Hona CH SE* Inserosens Lucretia LO380114 Wigenborg Maria ASK
734 EX1 BIV NOM BIS ABY ns 12 Hona DK*Ovinnik Silver Ganima LO403340 Wigenborg Maria ASK
735 EX1 NOM BAL f 21 12 Hona Gisella av Ramithi(N) RX402242 Pettersson Alexsandra NERK
736 HP NOM BIS CRX b 03 2 Hane (K) WW'18 SW'19 SP S*Rexlicious Rebus JW LO326700 Jansson Susanne MSK
737 CAPIB CRX n 03 8 Hane (K) SC SE*Arextocats Jake Sully DSM DVM LO307175 Karlsson Helena BIK
738 CAC CRX n 01 62 9 Hane SE*Rex Perspective We are Venom LO393528 Gustafsson Carina VRK
739 CAGCIB CRX d 03 24 5 Hona CH SE*Arextocats Ginny Weasley LO379580 Lann Erica BIK
740 Champion NOM BIS CRX f 03 9 Hona SW'22 Sommelier's Vixen Spritz JW LO2134197 Saari Harri TUROK
741 CAC CRX f 33 9 Hona SE*Dragonkeep's Sintara LO386161 Larsson Katarina ÄK
742 EX1 CRX g 33 12 Hona SE*Dragonkeep's Katla LO402019 Larsson Katarina ÄK
743 EX2 CRX n 03 33 9 Hona SE*PurrfectCurl'z Diva Worship LO368205 Larsson Katarina ÄK
744 Champion NOM CRX n 02 33 9 Hona SE*Arextocats Stardust Yvaine LO394779 Karlsson Helena BIK
745 CAPIB BIV NOM BIS DRX ns 8 Hona (K) PR SE*Amor Regis Black Velvet RX364735 Johannesson Olivia DK
746 EX2 DRX n 10 Hane (K) SE*Recce Pod M7 Spider LO381864 Stålegren Carlström Anna SPIN
747 CAP DRX b 10 Hane (K) SE*Amor Regis Peder LO395416 Westin Mia SYDK
748 CAP DRX b 10 Hona (K) SC SE*Derexified Mags Cohen LO316606 Forsén Malin VÄK
749 ABS DRX n 7 Hona CH SE*Amor Regis Once you have gone Black JW RX358871 Karlsson Birgitta SYDK
750 Champion DRX b 9 Hona SE*Well Borns Jabberwocky RX392188 Bielk Louise BIK
751 EX1 DRX n 11 Hona SE*Tinica's Yamina LO396927 Nilsson Christina JKK
752 HP DRX f 2 Hona (K) SP S*Fairycoons Miss April fool DSM RX286215 Järlefalk Cathrine JKK
753 CACS DRX e 22 3 Hona GIC SE*Datakatten Vanellope Vanilja LO370350 Persson Helen ÄK
754 CACIB DRX fs 7 Hona SE*Datakatten Zadie LO387293 Persson Helen ÄK
755 CAP DRX q 02 64 10 Hona (K) IC IDP*Kingfishers Same Same but Different LO349577 Canbro Jenny ÄK
756 CAGPIB NOM DRX n 24 6 Hona (K) IP SE*Recce Pod 2S9 Nona LO365867 Bergsten Helena ÄK
757 CACIB NOM DRX bs 24 7 Hane SE*Amor Regis Sgt Pepper LO364736 Karlsson Birgitta SYDK
758 Grand Internationell Champion DRX ns 03 24 5 Hona IC SE*Derexified Virginia City LO352699 Forsén Malin VÄK
759 CAC DRX bs 09 21 32 9 Hona SE*Derexified Everglades LO392917 Forsén Malin VÄK
760 EX1 NOM DSP f 09 21 11 Hona Shanita Don Ramzes LO398275 Jonasson Liselott SYDK
761 CACIB OLH j 7 Hona CH SE*Kissetantens Rån RX385744 Pettersson Alexsandra NERK
762 Supreme Champion OSH j 3 Hona GIC IDP*Xantippa's Bissy LO346219 Pettersson Alexsandra NERK
763 ABS OSH ns 11 Hona S*Asynjas Cce-Li-Ne LO399083 Rasmussen Theliander Helle ÄK
764 CAGCIB NOM BIS OSH b 25 5 Hane IC Syntax Ufne Koty*PL LO378487 Eek Magnusson Iréne FRÄS
765 EX1 NOM BIS OSH ns 22 11 Hona S*Asynjas Cce-Li-A LO399081 Rasmussen Theliander Helle ÄK
766 CACS PEB a 24 83 3 Hane GIC SE*Odd I's Cokie the Clown RX371243 Canbro Jenny ÄK
767 CACS PEB d 21 33 83 3 Hane GIC Pan Tjabo Eastern Amber*PL RX384872 Canbro Jenny ÄK
768 ABS RUS 2 Hane (K) SP S*Koroleva Rebus by Pavlina LO339297 Andersson Johanna RYSS
769 CAPIB RUS 8 Hona (K) S*Koroleva Elmira Amorina LO390429 Andersson Johanna RYSS
770 ABS RUS 3 Hona GIC S*Koroleva Windy of Rebella LO354926 Merta Kaija RYSS
771 CACIB RUS 7 Hane S*Koroleva Evangel Navalnyj LO390433 Lemke Mikaela RYSS
772 CACIB RUS 7 Hona S*Koroleva Belina ma Belle LO377273 Merta Kaija RYSS
773 ABS RUS 11 Hona NO*Furbonacci  A-Punk Buffy LO202857 Davies Anne Marie Adelk
774 CAPIB NOM SIA n 8 Hane (K) Marilljos Litchi LO387399 Johansson Inga-Lill BIK
775 CACIB SIA n 7 Hane FI*Triangle Killian LO389034 Johansson Inga-Lill BIK
776 CACIB SIA n 7 Hona Marilljos Lillifee LO366033 Johansson Inga-Lill BIK
777 CAPIB SOM n 8 Hane (K) PR Willy Wonka av Revebo(N) LO361164 Wolffram Katarina SPIN
778 ABS SOM n 9 Hona SE*At Heart Cat LO374158 Ringholm Pia ASK
779 EX1 SOM n 12 Hona S*Windjammer's All In LO397470 Wolffram Katarina SPIN
780 CAGCIB SOM a 5 Hane IC NO*Triforce Donner LO361486 von Oelreich Birgitta BIK
781 EX1 SOM a 12 Hona S*Catnip's Gabby Gabriella LO398852 von Oelreich Birgitta BIK
782 Internationell Premier SOM o 8 Hona (K) PR SC S*Catnip's Titbit Tootsie LO297992 von Oelreich Birgitta BIK
783 CAC THA n 9 Hona Pretty Smart Sara LO203439 Jaskulska Stepien Nina Adelk
784 CACIB THA c 7 Hane CH Pharo Pure Blue LO199814 Jaskulska Stepien Nina Adelk
785 1 NOM HCL n 09 24 14 Hane (K) Scirocco LO1974 Hellkvist Eva BIK
786 1 NOM BIS HCL f 03 22 14 Hona (K) Smilla LO1924 Hellkvist Eva BIK
787 2 HCS d 09 22 14 Hane (K) Fritzzjunior LO1874 Hellkvist Eva BIK
788 1 NOM HCS n 09 14 Hane (K) Bamse LO1761 Johansson Madelene NERK
789 ABS HCS n 09 22 14 Hane (K) Julle LO1996 Hellkvist Eva BIK
790 2 HCS n 09 23 14 Hona (K) SW'19 SW'18 NW'19 NW'18 NW'16 Dancer DSM LO1591 Hellkvist Eva BIK
791 1 NOM BIS HCS ns 24 14 Hona (K) Yrvädret LO1997 Hellkvist Eva BIK
1052 CAC NOM RAG n 04 9 Hane RagiSternchen's Elvis LO403660 Josefsson Linn SYDK
A6 50p BIS PER w 62 16 Hona S*Scarlet's Sheer Love LO328987 Strandberg Karin MSK
A7 23,3p NEM a 09 21 16 Hane SC Solomon Snejnaya Zima LO368281 Östbye Ann-Marie ELK
A8 60p BIS NFO ds 16 Hane SC S*Uncut Diamond Öystein DVM LO316903 Dahlkvist Sylvia SPIN
A9 33,3p BIS NFO n 09 24 16 Hona CH S*Little L's Midnight Pearl LO341350 Dahlkvist Sylvia SPIN
K2 1 BEN 18   CH Artizto Catz Simona de Silvestro (2022-01-11) Artizto Catz Olovsson Åsa ÄK
S18 2 PER gs 15a Hona (K) IP My Fantasy's Sweet Love LO355532 Branding Lena ÄK
S19 1 RAG a 03 15a Hane (K) SP SC S*Dan Dara's Mr Money Talks LO297727 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
S20 2 SBI e 15a Hane (K) GIP SE*Solstakatten Rozzi Pavarotti LO310556 Andersson Saga DK
S21 1 BIS SBI n 15a Hona (K) IP SC SE*Noble Wonder's Chanel LO312117 Montonen Karin SPIN
S22 ABS NFO f 03 15a Hona (K) SP CH S*Glömstaskogens Koola Kattis LO293136 Jönsson Susanne CK
S23 1 SIB n 03 23 15a Hane (K) SP SC S*Sibbemaffians Zaitsev DSM DVM LO300803 Johansson Eva DK
S24 1 BIS SIB ny 24 15a Hona (K) WW'21 WW'15 BW'22 GIP SC S*AmiliiSibiri's Prinzessin Glorina DSM DVM LO290059 Kedert Sören UK
S25 2 SIB n 09 24 15a Hona IC S*Ulvstorps Gårds Montserrat Caballé LO300014 Eriksson Annelie DK
S26 1 BEN n 24 15a Hane (K) GIP CH S*KungsgardenCats Yagular Come True RX314769 Ekolin Pernilla SYDK
S27 3 BLH j 33 15a Hona (K) PR Åkersborgs Colour Fur You LO290336 Ljung Annika ÄK
S28 1 BIS BML ns 11 15a Hona (K) SC Baheras Wb Uma RX292591 Helmer Anna SKKK
S29 4 BUR b 15a Hona GIC IDP*Moonsz Mirjah LO295120 Meller Henriette BIK
S30 2 KOR 15a Hona (K) NW'15 SP SC S*Mästertassen Nadee DSM DVM LO292232 Dessne Karin FRÄS
S31 5 OCI b 24 15a Hona S*Vargagården's Athena LO315366 Fant Camilla VK
S32 1 BIS CRX n 03 15a Hane (K) SC SE*Arextocats Jake Sully DSM DVM LO307175 Karlsson Helena BIK
S33 1 DRX b 15a Hona (K) SC SE*Derexified Mags Cohen LO316606 Forsén Malin VÄK
S34 2 SOM o 15a Hona (K) PR SC S*Catnip's Titbit Tootsie LO297992 von Oelreich Birgitta BIK
S35 1 BIS HCS n 09 23 15a Hona (K) SW'19 SW'18 NW'19 NW'18 NW'16 Dancer DSM LO1591 Hellkvist Eva BIK
U6 UTGÅR 17   SE*Noble Wonder's u reg Montonen Karin SPIN
U7 58p 17   S*Little L's u reg Dahlkvist Sylvia SPIN
U8 60p BIS 17   SE*Sankt Halvard's u reg Dahllöf Annelie ELK
U9 30p 17   Artizto Catz u reg Olovsson Åsa ÄK
U10 38p 17   Baheras u reg Helmer Barbro SKKK
U11 58p BIS 17   S*KungsgardenCats u reg Lindblom Granlid Ulrica SYDK
V8 1 BIS PER d 15b Hane (K) SP Boggie's Samuel LO233751 Andersson Anette NERK
V9 1 NFO d 09 24 15b Hane (K) IP SC S*Dalkullans Billy Bisquit DM JW DSM DVM LO286009 Andersson Inger VÄK
V10 1 BIS SIB f 23 15b Hona (K) SP CH S*Ulvstorps Gårds Mimosa LO270187 Eriksson Annelie DK
V11 2 BEN n 22 15b Hane (K) SP SC Artizto Catz Edward A DSM DVM LO274565 Lidenskog Anette ÄK
V12 1 BIS BML by 11 31 15b Hane (K) SP SC Baheras Wb Torkel DSM RX283837 Ljunggren Hans Owe ÄK
V13 1 BUR j 15b Hona (K) PR SC SE*Caruzellen's Aliza LO275756 Bengtsson Susanne CK
V14 1 BIS DRX f 15b Hona (K) SP S*Fairycoons Miss April fool DSM RX286215 Järlefalk Cathrine JKK