Kattklubben SVISS 1 CAC EXO n 22 9 Hona S*Hagabodas Ximena LO355071 Kinhult Isabelle ÖSTK
190518 2 Champion EXO n 24 9 Hona S*Subwoofer Thelma LO352325 Ljungström Malin SKKK
3 CACS NOM EXO f 22 3 Hona GIC S*Athelstones The Sign JW LO347637 Larsson Lisbeth NERK
samtliga uppgifter är hämtade från klubbens katalog / inrapporterade resultatlista - (K) identifierar kastrerade katter 4 EX1 EXO ds 22 62 11 Hane Hassellidens Peach Cintarro LO355956 Olsson Susanne SYDK
eventuella siffror inom parantes för kategori 2,3 och 4 är antalet katter tillhörande preliminärt godkända raser 5 CAC PER n 9 Hona S*Hagabodas Unni LO350442 Kinhult Isabelle ÖSTK
kategori 1 62 kategori 2 123 kategori 3 64 kategori 4 33 huskatt korthår 3 huskatt långhår 1 6 EX1 NOM PER n 11 Hane Preciousice Wishmaster LO359984 Åkerman Annette ÄK
senior 1 senior 1 senior 1 senior 2 huskatt senior 0 7 EX1 PER f 12 Hona SE*Applejack's Cherry Iris LO358414 Jarl Alexandra MIN
veteran 0 veteran 4 veteran 0 veteran 1 huskatt veteran 1 8 EX1 NOM PER g 12 Hona SE*Applejack's Blueberry Lizen LO358413 Thenberg Kicki ELK
fertil hane 5 fertil hane 28 fertil hane 8 fertil hane 3 9 CAPS NOM BIS PER ns 11 4 Hane (K) GIP S*Qimmipek's Kenzo LO289440 Stenholmer Karin CK
fertil hona 22 fertil hona 22 fertil hona 22 fertil hona 9 10 ABS PER ds 11 6 Hona (K) IP CH S*IxiDixi's Ghost Whisperer JW LO270433 Thenberg Kicki ELK
kastrat hane 8 kastrat hane 27 kastrat hane 12 kastrat hane 5 11 CAC PER ny 11 9 Hona Malwina Cathut*PL LO357339 Grönvall Bozena SYDK
kastrat hona 5 kastrat hona 9 kastrat hona 8 kastrat hona 4 12 CACS PER a 24 3 Hona GIC SE*Perfect Paws Cajsa LO328051 Fridh Eva ÄK
junior hane 7 junior hane 6 junior hane 2 junior hane 2 13 Champion PER n 01 62 9 Hona SE*Summersnows Miss Mekthild LO350999 Fridh Eva ÄK
junior hona 9 junior hona 8 junior hona 2 junior hona 4 14 CAP NOM PER n 02 62 10 Hane (K) SC S*Headturners Call Me Mr JW LO310119 Eliasson Eva CK
ungdjur hane 1 ungdjur hane 11 ungdjur hane 6 ungdjur hane 2 15 CAC PER n 02 62 9 Hona SE*Summersnows Miss Elissa LO351002 Eliasson Eva CK
ungdjur hona 5 ungdjur hona 12 ungdjur hona 4 ungdjur hona 4 16 CAP RAG n 10 Hona (K) S*Raggababa 's RosaLee LO304397 Borg Monica SYDK
17 CAC RAG n 9 Hane S*Medina's Dolls King Caspian LO355623 Mourujärvi Eva SYDK
KATEGORI 1 18 CAC RAG n 9 Hona S*Eurovisions Occidentali's Karma LO341815 Wahlgren Stéphanie SYDK
Bästa vuxen hane: 19 CAC RAG a 9 Hona SE*Sacul's CostaRica Quesada LO355282 Sokolowska Rut SYDK
S*Gunbertus Matrix, Hane, RAG a 03 20 EX1 RAG a 11 Hane (K) S*Medina's Dolls La Crosse LO356781 Lagerqvist Jessica SYDK
Äg: Johansson Ulla, CK 21 CACIB RAG n 03 7 Hona CH SE*Lil'Magics  Amiable Amie LO229606 Bronke Susanne & Jesper Racekatten
Bästa vuxen hona: 22 CAC RAG n 03 9 Hona SE*Sennerstams Sasha LO355181 Sennerstam Gabriella MIN
GIC SE*Altona Kitten's Euphoria, Hona, SBI b 23 EX2 RAG n 03 11 Hona SE*Lil'Magics Ace of Spades LO355326 Thisell Anna CK
Äg: Svensson Lise-Lotte, CK 24 EX1 BIV NOM BIS RAG n 03 11 Hona S*Medina's Dolls Magnolia LO357317 Mourujärvi Eva SYDK
Bästa junior: 25 EX1 NOM BIS RAG n 03 12 Hona S*Gunbertus Cheap Monday LO359237 Johansson Ulla CK
S*Medina's Dolls Magnolia, Hona, RAG n 03 26 ABS RAG a 03 8 Hane (K) PR S*Gunbertus I Don't Wanna Face It LO344268 Åkesson Maria SYDK
Äg: Mourujärvi Eva, SYDK 27 HP NOM RAG a 03 1 Hona SC S*Medina's Dolls Yoldia LO329032 Mourujärvi Eva SYDK
Bästa ungdjur: 28 CACS RAG a 03 3 Hona GIC S*Medina's Dolls Effie JW LO342788 Mourujärvi Eva SYDK
S*Gunbertus Cheap Monday, Hona, RAG n 03 29 CAC BIV NOM BIS RAG a 03 9 Hane S*Gunbertus Matrix LO353921 Johansson Ulla CK
Äg: Johansson Ulla, CK 30 ABS RAG a 03 11 Hona SE*Lil'Magics Winona LO357051 Thisell Anna CK
Bästa kastrat hane: 31 EX1 RAG g 03 11 Hona FI*Celestial's Pilke Silmäkulmassa LO358798 Johansson Ulla CK
GIP S*Qimmipek's Kenzo, Hane (K), PER ns 11 32 EX2 RAG n 03 21 11 Hane Ragpublic Stars and Stripes RX360552 Leitis Jönsson Eva SYDK
Äg: Stenholmer Karin, CK 33 EX1 RAG n 03 21 11 Hane S*Marric's Iztor for Good LO358988 Altin AnnSofi CK
Bästa kastrat hona: 34 ABS RAG n 03 21 11 Hona Brooklyn Koci Eden*PL LO360890 Thisell Anna CK
SC S*Raus Höjden's Bella Luna DSM DVM, Hona (K), SBI a 21 35 ABS RAG n 04 9 Hona Cloudpaws Vina LO360550 Leitis Jönsson Eva SYDK
Äg: Nilsson Christina, SYDK 36 EX1 NOM RAG n 04 11 Hane Otello Kocie Salony*PL LO360729 Sokolowska Rut SYDK
Bästa senior: 37 EX1 RAG n 04 11 Hona (N)Ragedy's All in Arwen LO360462 Altin AnnSofi CK
GIP SC S*Noppeligan's Kavat, Hane (K), SBI b 21 38 CACIB RAG a 04 7 Hane CH S*Hemi coon's Jimmy LO350468 Karlsson Maria MIN
Äg: Mårtensson Annelie, DK 39 CAC RAG a 04 9 Hona SE*Gåsapågens Rapunzel LO350937 Borg Monica SYDK
Bästa uppfödning: 40 CACIB RAG g 04 7 Hona CH DK*fjordbækken's  Mynte LO228820 Bronke Susanne & Jesper Racekatten
S*Medina's Dolls,  : 38 p 41 EX1 RAG g 04 11 Hona SE*Mallju's Bellatrix LO355775 Ljungström Malin SKKK
Äg: Mourujärvi Eva, SYDK 42 Champion RAG g 04 21 9 Hona S*Gunbertus Dancing in My Head LO353539 Johansson Ulla CK
43 CAGCIB SBI n 5 Hona IC Tempelkattens Isalena Silketass LO326884 Karsch Sylvia SVISS
KATEGORI 2 44 EX2 SBI a 12 Hona S*Super Classic's Glorious Gloria LO358260 Fridenmyr Evelyn CK
Bästa vuxen hane: 45 EX1 NOM SBI a 12 Hona S*Bibendums Henriette Dream Girl VIII LO359875 Meinking Pirkko CK
IC DK*Sakeena's Genghis Khan JW, Hane, NFO n 09 22 46 ABS SBI b 4 Hona (K) GIP SC S*Tinywinys ZuperZnällaZilverZalva LO267362 Westman Gudrun SKKK
Äg: Jönsson Caroline, MIN 47 CAGPIB NOM SBI b 6 Hona (K) IP SC S*Raus Höjden's Emmy Rose af Raus LO288991 Nilsson Christina SYDK
Bästa vuxen hona: 48 EX2 SBI b 6 Hona (K) IP SC Ärtan's Litfagra Zalvadottir LO319122 Westman Gudrun SKKK
(N ) Fiskejenta´s  Spurv, Hona, NFO f 23 49 CACS NOM BIS SBI b 3 Hona GIC SE*Altona Kitten's Euphoria LO307294 Svensson Lise-Lotte CK
Äg: Kramås Kristin & Maiken, Østfoldkatten 50 CAGCIB NOM SBI b 5 Hane IC Berlioz RX347155 Pirklbauer Gabriella BIK
Bästa junior: 51 ABS SBI b 9 Hona SE*Tjuderuttans Rega LO350258 Nyrell Annicka FMK
S*Cederskogens Östen Östanvind, Hane, NFO n 22 52 ABS SBI c 11 Hane S*Reinhardt's Rockstar LO356533 Reinhardt Ulla-Britt CK
Äg: Ståhl Andrea, SVISS 53 CAPS SBI d 4 Hane (K) GIP S*Meinking's Super Trouper RX284049 Franzen Kristina CK
Bästa ungdjur: 54 EX1 SBI f 11 Hona S*Meinking's Bumblebee LO356535 Meinking Pirkko CK
S*Derja's Pocahontas, Hona, NFO fs 09 24 55 HP SBI n 21 2 Hane (K) SP SC S*Raus Höjden's Noah af Raus JW DSM DVM LO291479 Nilsson Christina SYDK
Äg: Hjorth Anja, SKKK 56 Premier SBI n 21 10 Hane (K) GIC S*Skessans Sheridan LO311818 Mårtensson Annelie SYDK
Bästa kastrat hane: 57 Premier NOM BIS SBI a 21 10 Hona (K) SC S*Raus Höjden's Bella Luna DSM DVM LO311559 Nilsson Christina SYDK
IP SE*Tinova's Elliot, Hane (K), MCO n 22 58 Champion BIV SBI a 21 9 Hona SE*Tjuderuttans Rauna of Sweden LO350255 Nyrell Annicka FMK
Äg: Stenholmer Karin, CK 59 EX1 SBI a 21 11 Hane SE*Out of forest's Winston LO356531 Karlsson Cecilia CK
Bästa kastrat hona: 60 EX1 SBI a 21 11 Hona Tummelisa LO355319 Sten Karin CK
SP IC S*AceroRamos Page Arizona, Hona (K), SIB f 09 24 61 EX1 SBI a 21 12 Hane SE*Fridenlyckans Ikaros LO359339 Fridenmyr Evelyn CK
Äg: Torstensson Eva, ÖSTK 62 CAPS NOM SBI b 21 4 Hane (K) GIP SC S*Noppeligan's Kavat LO274175 Mårtensson Annelie SYDK
Bästa senior: 63 CAC SBI b 21 9 Hane S*Zazalinas Lexus LO344725 Linhed Annelie SKKK
GIP S*Bökestorps Odin, Hane (K), NFO n 09 22 64 Champion SBI b 21 9 Hona S*Ma'ha Gita LucyintheSkywithDiamonds LO354879 Jadesjö Karin ELK
Äg: Bengtsson Tina, SVISS 65 CAP SBI c 21 10 Hona (K) CH S*Zazalinas Heart of Hope LO288004 Linhed Annelie SKKK
Bästa veteran: 66 HP SBI e 21 2 Hane (K) SP S*Lyckohjärtats Enzo LO331994 Olsson Helena SYDK
SC S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor DSM, Hane, NFO n 03 22 67 CAC SBI g 21 9 Hona S*Reinhardt's Q LO351979 Reinhardt Ulla-Britt CK
Äg: Holgersson Malin, CK 68 EX1 SBI j 21 11 Hona S*Reinhardt's Return to sender LO356534 Reinhardt Ulla-Britt CK
Bästa avelshane: 69 EX1 TUV a 62 11 Hane S*Tufvans Gastone de Letorières RX357907 Hansson Anette SKKK
SC SE*Tippy Wee's Franz, MCO n 22 : 46,7 p 70 CAP TUV e 63 10 Hane (K) SC S*Tufvans Aeneas RX313674 Hansson Anette SKKK
Äg: Andersen Hartman Nettis, DK 71 Premier LPL n 03 10 Hona (K) SE*Kelinges BC Keiko LO342157 Brissmyr Regina SKKK
Bästa uppfödning: 72 CAC LPL c 23 9 Hona IDP*Nyponrosen's BC Pearl Slaghoople RX358637 Henriksson Cecilia MIN
SE*Tippy Wee's,  : 40 p 73 CAC LPL g 09 22 9 Hona S*Tovik's Lady Loppan Rowena RX349076 Ejemark Anne-Li MIN
Äg: Andersen Hartman Nettis, SYDK 74 Internationell Champion LPL n 22 7 Hona CH S*Tovik's Nancy RX333603 Ejemark Anne-Li MIN
75 EX1 LPL c 32 11 Hane SE*Mirror BC Pelle LO355198 Henriksson Cecilia MIN
KATEGORI 3 76 CAP MCO a 10 Hane (K) SE*Tippy Wee's Levi LO331116 Göransson Sandra SYDK
Bästa vuxen hane: 77 CAP MCO a 10 Hona (K) CH S*Checkers Manzi LO346818 Johansson Niklas CK
IC Baheras Trötter, Hane, BML ns 11 31 78 HP BIV MCO n 1 Hane SC Zeman Scameron*IT LO313303 Andersen Hartman Nettis SYDK
Äg: Westman Gudrun, SKKK 79 CACIB MCO a 7 Hane NL*Timaracoon's Regal Blue LO354813 Samuelsson Pia SYDK
Bästa vuxen hona: 80 CACIB MCO a 7 Hona SE*Tippy Wee's One In A Million LO347433 Andersen Hartman Nettis SYDK
SW GIC S*Kustens Chi Sarà Con Te, Hona, SIN 81 EX1 MCO n 11 Hona SE*Tippy Wee's Fighter RX357346 Andersen Hartman Nettis SYDK
Äg: Spetz Stellan, ÄK 82 EX1 BIV MCO a 12 Hona SE*Manawa Venus LO359586 Allotta Andersson Silvana SYDK
Bästa junior: 83 EX2 MCO n 12 Hona SE*Eyesome's Aami Royal LO360233 Jonsson Tommy Pia SYDK
S*Svedbergakulle Viking, Hane, BEN n 24 84 CAP MCO a 09 10 Hane (K) GIC SE*WildTail's Jefferson's Of Thunder LO324692 Hammarstedt Catarina CK
Äg: Lindhe Jeanette, FMK 85 EX2 MCO n 22 6 Hane (K) IP SE*Tippy Wee's Kid LO341777 Andersen Hartman Nettis SYDK
Bästa ungdjur: 86 CAGPIB NOM BIS MCO n 22 6 Hane (K) IP SE*Tinova's Elliot LO347047 Stenholmer Karin CK
SE*Miss World's Pretoria, Hona, BML ns 11 87 CACS MCO n 22 3 Hane GIC S*Stortassen's Viktor JW LO336377 Thelin Åsa DK
Äg: Magnusson Sandra, SK 88 CAGCIB BIV NOM MCO n 23 5 Hona IC SE*Tippy Wee's Tip Top LO341776 Samuelsson Pia SYDK
Bästa kastrat hane: 89 CAGCIB MCO a 22 5 Hane CH Queen Tails Coral Blue LO338508 Allotta Andersson Silvana SYDK
IP SC SE*Miss World's Edmonton DSM DVM, Hane (K), BML ns 11 31 90 Champion MCO n 23 9 Hona SE*Katthemmet's Anna Karenina LO345947 Allotta Andersson Silvana SYDK
Äg: Moberg Pernilla, ÖSTK 91 EX1 BIV NOM MCO n 22 11 Hane SE*Tippy Wee's Pär-Pjoter den Perfekta RX357341 Andersen Hartman Nettis SYDK
Bästa kastrat hona: 92 EX2 MCO n 22 11 Hona SE*Luddtassens Davina LO355669 Stjernkvist Veronica SKKK
GIP CH SE*Tylökatten Ashley, Hona (K), BSH ns 11 93 EX1 MCO n 24 11 Hona SE*Katthemmet's Tuva-Li LO356635 Allotta Andersson Silvana SYDK
Äg: Arklund Ingrid, DK 94 EX1 MCO n 22 12 Hona SE*Lazy Lynx Olive LO360879 Johansson Niklas CK
Bästa senior: 95 CAPS MCO n 01 21 62 4 Hane (K) IP S*Acoonitum's Joker LO337148 Johansson Niklas CK
SP IC S*Gamla Bergets Blueberry Muffin, Hane (K), BSH a 22 96 EX2 MCO n 09 22 6 Hane (K) IP Caino Il Guardiano*IT LO347516 Hansson Gunilla SYDK
Äg: Sundh Anita, CK 97 CAGPIB BIV NOM MCO n 09 22 6 Hane (K) IP SE*Pansartassens Miles LO346356 Stenholmer Karin CK
Bästa avelshona: 98 CAGCIB MCO n 09 22 5 Hane IC SE*Whitewater's Rocket Man LO345623 Olsson Jörgen VÄK
IC Lumena Felis City*LT, BML ns 12 : 20 p 99 EX2 MCO a 09 22 7 Hane CH SE*Big cats Valley Blueberry Hill LO346803 Seijger Linda SYDK
Äg: Magnusson Sandra, SK 100 CACIB BIV NOM MCO n 03 23 7 Hane S*Stortassen's David LO350900 Hammarstedt Catarina CK
101 CAC MCO n 03 22 9 Hona Demetra Il Guardiano*IT LO354422 Hansson Gunilla SYDK
KATEGORI 4 102 EX1 MCO n 09 22 11 Hona S*Topzy Tail's Valkyria LO357490 Stenholmer Karin CK
Bästa vuxen hane: 103 CAC MCO d 22 9 Hona SE*KobbaCat's Fanta LO346154 Stjernkvist Veronica SKKK
SC Delicato von Imporio*A JW, Hane, SIA e 21 104 EX1 BIV NOM MCO d 22 12 Hane SE*MeaNova's Ares LO359611 Wihlborg Malin SYDK
Äg: Olin Camilla, SYDK 105 EX1 MCO g 22 12 Hona SE*MeaNova's Athena LO359612 Stjernkvist Veronica SKKK
Bästa vuxen hona: 106 HP BIV MCO d 09 1 Hane SC SE*Tippy Wee's Brandon RX329383 Andersen Hartman Nettis SYDK
IC SE*Nulli Secundus Berenike, Hona, CRX h 09 24 107 CACIB MCO d 09 24 7 Hane CH SE*KobbaCat's Enigma LO346145 Jonsson Pia SYDK
Äg: Robertsson Anna, UK663 108 CAC MCO g 03 9 Hona S*Cat de Rio Montana LO350781 Johansson Annika CK
Bästa junior: 109 EX1 MCO d 09 22 12 Hane SE*Sankt Halvard's Uno LO359690 Persson Tina SYDK
SE*Recce Pod Harpalt 2.0 JW, Hona, DRX n 24 110 EX1 MCO g 09 12 Hona S*Street Cats You Are The Inspiration LO359929 Christiansson Torgny SKKK
Äg: Lassarp Vanessa, DK 111 CAP MCO ns 10 Hane (K) SE*Big Lynx's TipTop LO354580 Persson Tina SYDK
Bästa ungdjur: 112 CAGCIB NOM MCO ns 22 5 Hona Cosette Duvall Il Guardiano*IT LO347517 Christiansson Torgny SKKK
SE*Amor Regis Once you have gone Black, Hona, DRX n 113 CAC MCO ds 09 11 9 Hona SE*Isis Filiis Daisy LO344034 Bergelin Ulrika SVISS
Äg: Karlsson Birgitta, SYDK 114 EX1 MCO ns 09 12 Hane DK*Westpricecats Gaston LO360469 Hansson Gunilla SYDK
Bästa kastrat hane: 115 EX1 NOM NFO n 03 24 11 Hane (N) Tumay´s Prince LO190005 Nygård Gyri Leonsen NORAK
SP SE*Dragon Ace's Czar Custom Moto-Bald, Hane (K), DSP n 09 21 116 EX1 NFO n 12 Hona S*Gracelin's Alexi LO360280 Holgersson Maria MIN
Äg: Jonasson Liselott, SYDK 117 ABS NFO n 09 8 Hane (K) PR SC S*Eternitgården's Lewis DVM LO304071 Södergren Marie SVISS
Bästa kastrat hona: 118 CAP NFO n 09 10 Hane (K) Quest-II North Cape*RU LO356752 Samuelsson Madde SPIN
SP SC Ivanthes Eeenya, Hona (K), OSH f 03 24 119 Premier NFO n 09 10 Hona (K) CH S*Timeda's Vilda LO301340 Johansson Michael DK
Äg: Olin Camilla, SYDK 120 HP NFO n 24 1 Hane SC S*Silent Hill's Illidan Stormrage LO331799 Hansson Annette SYDK
Bästa senior: 121 CAC NFO a 22 9 Hane Pirro Lesny Aniol*PL LO355533 Baj Karolina MIN
SP SC Ivanthes Eeenya, Hona (K), OSH f 03 24 122 ABS NFO n 22 9 Hona S*Björenklo's Mary Kay LO339666 Andersson Elisabeth MIN
Äg: Olin Camilla, DK 123 EX1 BIV NOM BIS NFO n 22 11 Hane S*Cederskogens Östen Östanvind LO355958 Ståhl Andrea SVISS
Bästa veteran: 124 EX1 NFO n 22 11 Hona SE*Ringbergens Asta LO355695 Ringberg Anna SVISS
SP S*Bråstorps Katten Carmen, Hona (K), SPH a 21 125 EX2 NFO n 22 11 Hona S*Segersjös Vimsa LO357686 Bergström Birgitta CK
Äg: Berner Ann-Kathrine, DK 126 HP BIV NOM NFO n 01 21 62 2 Hane (K) SP SC S*Pax' Galileo JW DVM LO321121 Nilsson Eleonor ELK
Bästa uppfödning: 127 CAPS NFO n 09 22 4 Hane (K) GIP S*Bökestorps Odin LO279945 Bengtsson Tina SVISS
SE*Recce Pod,  : 46 p 128 CAGPIB NFO n 09 22 6 Hane (K) GIP S*Bökestorps Emser LO307833 Erserum Åsa SVISS
Äg: Lassarp Vanessa, DK 129 CAGPIB NFO n 03 23 6 Hona (K) IP DK Rodrup Liberté LO223636 Rodrup Pia & Michael Racekatten
130 CAP NFO n 03 22 10 Hona (K) S*Mylingens Calista LO350088 Magnusson Margaret SVISS
HUSKATT 131 HP NFO n 03 22 1 Hane SC S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor DSM LO247555 Holgersson Malin CK
Bästa korthår: 132 Supreme Champion NFO n 03 24 3 Hane GIC S*Poimandres Dante Alighieri LO303443 Kiefer Monica SVISS
Lussie, Hona (K), HCS d 09 23 133 CACS NFO n 02 21 62 3 Hona GIC S*Myselisia's Vienetta LO293251 Gylling Cecilia ELK
Äg: Lindahl Ann-Marie, CK 134 EX2 NFO n 09 22 5 Hane IC S*Gesmay's Daim LO321088 Lundqvist Lori SVISS
Bästa långhår: 135 CAGCIB BIV NOM BIS NFO n 09 22 5 Hane IC DK*Sakeena's Genghis Khan JW LO340876 Jönsson Caroline MIN
Greven, Hane (K), HCL n 03 136 CAGCIB NOM NFO a 03 24 5 Hona IC (N)Mariskogens Orkidé JW LO337485 Hallengren Petra SVISS
Äg: Olsson Fanny, SYDK 137 EX3 NFO a 03 24 5 Hane CH S*Björenklo's Skillet LO351136 Dalberg Nilsson Helene SVISS
Bästa veteran: 138 CAC NFO n 09 22 9 Hane S*Fridalas Ringo LO349829 Henriksson Lill-Britt SVISS
Greven, Hane (K), HCL n 03 139 EX2 NFO n 09 24 11 Hane SE*Dearest Dream Jon Snow LO357406 Wolf Thantida SVISS
Äg: Olsson Fanny, SYDK 140 ABS NFO n 09 24 11 Hona S*Eternitgården's Polgara LO356016 Södergren Marie SVISS
141 HP NFO d 2 Hane (K) SP S*Myselisia's Curry DVM LO249826 Nilsson Eleonor ELK
142 HP NOM NFO f 2 Hona (K) SP S*Poimandres Nakano Takeko LO255337 Kiefer Monica SVISS
143 CAC NFO d 9 Hane S*Fridalas Tyson LO354714 Österlind Lena SVISS
144 Internationell Champion BIV NOM BIS NFO f 23 7 Hona (N ) Fiskejenta´s  Spurv LO187551 Kramås Kristin & Maiken Østfoldkatten
145 EX1 NFO d 22 12 Hane S*Gracelin's Algot LO360278 Holgersson Maria MIN
146 EX1 NOM NFO f 24 12 Hona NO*Loza´s Brianna LO190827 Nygård Gyri Leonsen NORAK
147 HP NOM NFO f 03 2 Hona (K) SP CH S*Glömstaskogens Koola Kattis LO293136 Jönsson Susanne CK
148 CAGPIB NFO d 09 24 6 Hane (K) IP S*Bökestorps Fahrenheit LO294064 Bengtsson Pia SVISS
149 Premier BIV NOM NFO d 03 22 10 Hane (K) SC S*Fridalas Hektor DSM DVM LO317269 Henriksson Lill-Britt SVISS
150 EX2 NFO d 09 24 10 Hane (K) S*Silent Hill's Mephisto LO351753 Hansson Annette SYDK
151 CACS NOM NFO d 03 22 3 Hona GIC S*Säterjäntan's Jamaica LO317443 Jönsson Iréne SYDK
152 CAGCIB NFO d 02 21 62 5 Hane IC S*Myselisia's Avicii LO350493 Gylling Cecilia ELK
153 Internationell Champion NFO f 09 22 7 Hona CH S*Cederskogens Yrsa LO336324 Dalberg Nilsson Helene SVISS
154 EX2 NFO g 09 22 7 Hona CH SE*Prana's Pumpkin LO346711 Olin Camilla SYDK
155 EX2 NFO d 09 22 9 Hane S*Cederskogens Älton LO346705 Nilsson Maria SVISS
156 CAC BIV NOM NFO d 03 22 9 Hane S*Bökestorps Hjalmar Gullberg LO355157 Lindh Pernilla SVISS
157 CAC NFO d 09 22 9 Hona S*Gracelin's Elsa LO347564 Holgersson Maria MIN
158 EX2 NFO f 09 22 9 Hona FI*Carwalions Diancie LO1821541 Wikberg Sofie SUROK
159 EX1 BIV NOM NFO f 09 24 11 Hona S*Cederskogens Öyvi Ögonfröjd LO355959 Hallengren Petra SVISS
160 EX1 NOM NFO d 03 22 12 Hane SE*Entourage's Hammam LO358769 Petersson Mikaela SK
161 EX1 NFO f 03 22 12 Hona (N) Fiskerjenta´s Blomst LO190085 Nygård Gyri Leonsen NORAK
162 EX2 NFO fs 09 12 Hona S*Säterjäntan's Odessa LO360241 Holländare Anette ÄK
163 CAPS NFO es 22 4 Hane (K) GIP SC S*Silent Hill's Metroid LO288165 Andersson Elisabeth MIN
164 CAGPIB NFO ns 22 6 Hane (K) IP SE*AlPeJe's Bowmore LO320748 Permin Anette SYDK
165 CAP NFO ns 24 10 Hane (K) S*Livsnjutarna's Björnbär LO349146 Axelsson Alexandra SYDK
166 CAPIB BIV NFO ns 22 8 Hane (K) S*Fridalas Primus LO343521 Permin Anette SYDK
167 CAC NFO ns 23 9 Hane SE*Annuntia Duke LO322662 Boklund Kenneth SKKK
168 EX1 BIV NOM NFO ns 12 Hane S*Derja's Pongo LO358511 Glad Madelene SKKK
169 EX1 NFO fs 22 12 Hona S*Timeda's Jacobina LO358111 Claesson Jannice SVISS
170 HP NFO ns 09 24 2 Hane (K) SP SC S*Vimmerskogen's Dennis LO231896 Jönsson Susanne CK
171 CAPS NFO ns 03 22 4 Hane (K) GIP S*Sun Mountain Slope style LO307414 Jadesjö Karin ELK
172 CAPIB NFO ns 03 22 8 Hane (K) PR S*Säterjäntan's Nixon LO341399 Jönsson Iréne SYDK
173 CAP BIV NFO ns 02 21 62 10 Hane (K) IC S*Sun Mountain Sweetwater LO338427 Jadesjö Karin ELK
174 Internationell Champion NOM NFO ns 01 21 64 7 Hane CH DK*Toonscat's Zylle LO355247 Claesson Jannice SVISS
175 CAC NFO ns 09 24 9 Hona S*Silent Hill's Akiva LO345903 Johannesen Camilla SVISS
176 EX3 NFO ns 03 23 12 Hane DK*Shadowpaw's Eagle Eye LO360593 Kvant Gunnar SVISS
177 EX2 NFO ns 02 21 62 12 Hane S*Säterjäntan's Lagavulin LO358207 Jönsson Iréne SYDK
178 EX1 NFO ds 09 22 12 Hane SE*Duvesjön's Mercy LO359322 Halemark Katri SVISS
179 EX2 NFO d 09 22 12 Hane FI*Louhelan Drummer Boy LO361627 Mårtensson Susanne SVISS
180 EX3 NFO fs 09 24 12 Hona S*Drakborgens Jina Josefina LO358837 Tullare Malin CK
181 EX1 BIV NOM BIS NFO fs 09 24 12 Hona S*Derja's Pocahontas LO358510 Hjorth Anja SKKK
182 CAP NOM NFO w 64 10 Hane (K) S*Little L's Othello LO351186 Johansson Emilia SYDK
183 CACS NFO w 63 3 Hane GIC DK Rodrups The Only One LO228314 Rodrup Pia & Michael Racekatten
184 EX1 NFO w 61 12 Hane SE*Whiteberry's Back to December LO360365 Conrad Karin CK
185 HP NOM SIB n 03 2 Hona (K) SP SE*Lurvtrollets Nanna Bumbi DSM LO316389 Torstensson Eva ÖSTK
186 ABS SIB n 02 64 7 Hona CH S*Atoll's Pied Peony RX331204 Hjert-Åstenius Ylva FMK
187 EX1 SIB n 09 11 Hane SE*Purrloin's Herr Nilsson LO357020 Ekblad Katarina SYDK
188 CAC SIB n 22 9 Hane Parys z Kociego Domu*PL LO352737 Fakhereddin Dima SKKK
189 EX2 SIB n 22 9 Hane S*Zaribs Yuri LO353300 Berger Inger SYDK
190 ABS SIB ny 23 9 Hona SE*Aanainas Uma Miso LO352719 Berger Inger SYDK
191 CAGCIB SIB ny 09 24 5 Hona CH SE*Gyllenlööfs Ceti LO351061 Ekblad Katarina SYDK
192 EX1 SIB f 24 11 Hona SE*Bullaburra Raindust Rising LO356092 van Engelen Ancilla CK
193 HP NOM BIS SIB f 09 24 2 Hona (K) SP IC S*AceroRamos Page Arizona LO289273 Torstensson Eva ÖSTK
194 CAPS SIB ds 11 4 Hane (K) GIP SC SE*Mr. Ingel's Bosse LO297815 Hjert-Åstenius Ylva FMK
195 Premier SIB ds 24 10 Hane (K) SE*Gongroff's Vanheden LO349622 Lindahl Jonas CK
196 CAGCIB SIB gs 22 5 Hona IC SE*Mr. Ingel's Blå Mandel LO317505 Hjert-Åstenius Ylva FMK
197 EX1 ej cert SIB as 23 9 Hane Yatzy RX351541 Berger Inger SYDK
198 CAGCIB NOM TUA w 63 5 Hane IC S*Tufvans Gösta LO342041 Hansson Anette SKKK
199 CAPS NOM BEN n 24 4 Hane (K) GIP CH S*KungsgardenCats Yagular Come True RX314769 Ekolin Pernilla SYDK
200 CAP BEN n 24 10 Hane (K) S*KungsgardenCats Timon RX348770 Jurell Marie SYDK
201 Champion BEN n 24 9 Hona DK*Boholdt Artemis RX354732 Christensen Emma SYDK
202 EX1 BIV NOM BIS BEN n 24 11 Hane S*Svedbergakulle Viking LO358435 Lindhe Jeanette FMK
203 EX1 BEN n 24 11 Hona SE*CsonsGoldenWorld Athena LO355354 Christensen Emma SYDK
204 EX1 BEN n 24 12 Hane S*Bengal Klockans My Love RX357208 Ekström Per SVISS
205 EX2 BEN n 24 12 Hane S*KungsgardenCats One Trick Pony RX359902 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
206 EX1 BEN n 24 12 Hona S*KungsgardenCats Pony Play RX359904 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
207 ABS BEN n 22 32 10 Hane (K) Kungsgarden Lorrenzo RX360780 Jurell Marie SYDK
208 EX1 NOM BEN n 22 32 11 Hane (K) SE*CsonsGoldenWorld Adonis LO355352 Christensen Emma SYDK
209 HP NOM BEN n 24 32 2 Hane (K) SW SP S*KungsgardenCats Koala RX324858 Wahlberg Lennart SYDK
210 ABS BEN n 24 33 8 Hane (K) PR SC S*Astrums Jim LO298307 Standert Ann-Charlotte CK
211 Premier BLH e 10 Hane (K) IDP*Misgrens Enrico Caruso LO356751 Persson Sara SYDK
212 CAC BLH a 24 9 Hona S*Alway's Jewel LO351505 Svahn Helene SYDK
213 Premier BLH n 03 10 Hane (K) Suncat's My Lucky Day LO352122 Lundgren Benita CK
214 CAGPIB NOM BIS BML ns 11 31 6 Hane (K) IP SC SE*Miss World's Edmonton DSM DVM LO314719 Moberg Pernilla ÖSTK
215 CAP BML bs 11 31 10 Hona (K) SE*Miss World's Manta LO352681 Rosengren My SK
216 CACS NOM BIS BML ns 11 31 3 Hane IC Baheras Trötter LO343095 Westman Gudrun SKKK
217 CAGCIB BML ns 12 5 Hona IC Lumena Felis City*LT RX321625 Magnusson Sandra SK
218 CACIB BML ns 11 7 Hona CH SE*Miss World's Havanna RX333996 Magnusson Sandra SK
219 CAC BML ns 11 9 Hona SE*Miss World's Kisolanza RX345706 Magnusson Sandra SK
220 EX1 BML ns 11 12 Hane SE*Miss World's Ognyanovo RX358339 Rosengren My SK
221 EX1 BIV NOM BIS BML ns 11 12 Hona SE*Miss World's Pretoria RX358341 Magnusson Sandra SK
222 CAGCIB BML hs 11 31 5 Hona IC SE*Miss World's Cotacachi LO298711 Magnusson Sandra SK
223 CAC BML fs 12 31 9 Hona Baheras Wb Babsan LO354357 Helmer Barbro SKKK
224 EX1 ej cert BSH n 4 Hane (K) GIP SE*Svalörtens Adonis LO308349 Nilsson Jenny SYDK
225 CAPS BSH a 4 Hane (K) GIP SE*Svalörtens Oliver LO308350 Andersson Agneta SYDK
226 CAGPIB BSH a 6 Hane (K) IP SE*Svalörtens Willow RX316891 Nilsson Jenny SYDK
227 CAPIB BIV BSH a 8 Hona (K) PR SE*Grabs Betti  Blue LO333671 Brissmyr Regina SKKK
228 CAGCIB BSH a 5 Hona IC CatsByM Luna LO229881 Østergaard Marianne JYRAK
229 CAC BSH a 9 Hane Raptor Mystery Albion*BG RX350022 Löfström Pia SYDK
230 EX1 BSH c 12 Hane S*Billfeldt's Plura LO359050 Billfeldt Hanna CK
231 CACS BSH g 3 Hona GIC DK Wikis Mitte LO223119 Østergaard Marianne JYRAK
232 ABS BSH g 7 Hona CH S*Mysebos Princess Daisy LO343690 Lovén Carina SYDK
233 EX1 ej cert BSH g 9 Hona SE*Svalörtens Stella LO349087 Andersson Agneta SYDK
234 CAPS NOM BIS BSH ns 11 4 Hona (K) GIP CH SE*Tylökatten Ashley LO326001 Arklund Ingrid DK
235 CAC BSH n 24 9 Hona SE*Sissa's Viola LO351431 Ottosson Jessika SKKK
236 HP NOM BSH a 22 2 Hane (K) SP IC S*Gamla Bergets Blueberry Muffin LO278856 Sundh Anita CK
237 CAGCIB BSH a 24 5 Hane IC S*Skattekattens Ulliver LO328309 Paulsson Britt SYDK
238 CACS BSH a 25 3 Hane GIC S*Kärran's Charlie Blue LO329670 Sundh Anita CK
239 CAP BSH c 22 10 Hona (K) SE*Sissa's Anemone LO328472 Hallberg Camilla SYDK
240 CAGCIB BSH n 03 5 Hane IC SE*Svalörtens Cedar RX316896 Andersson Agneta SYDK
241 EX1 NOM BSH d 02 62 12 Hane SE*Vikingalundens Wincent LO359639 Lundgren Benita CK
242 CAC NOM BSH e 03 9 Hane SE*Lindhouse Billy Elliot LO352706 Lundgren Benita CK
243 CAGCIB BSH f 03 5 Hona IC SE*Svalörtens Thuja RX316892 Andersson Agneta SYDK
244 CACS BSH h 02 62 3 Hona GIC S*Clever Cat's Lykke Liten LO314687 Lindström Karlsson Inga-Lill CK
245 Internationell Premier NOM BUR n 8 Hona (K) PR IC HU*Alba Regia Csiki-Csuki LO301094 Zackrisson Annika VK
246 HP BUR n 1 Hona NW SC Stjärnviks Divine Embla JW DSM DVM LO308503 Mitzeus Sara FMK
247 ABS BUR n 12 Hona Stjärnviks Tirawas Caiza LO358430 Mitzeus Sara FMK
248 Internationell Champion NOM BUR a 7 Hona CH Stjärnviks Fair Ninki LO345268 Mitzeus Linda FMK
249 B1 BUR a 11 Hane Stjärnviks Samuel des Nacho RX357076 Zackrisson Annika VK
250 CACS BIV NOM BUR b 3 Hona GIC S*PascuumSilva's Magus My Sonja LO320987 Hedlund Alf CK
251 Internationell Champion BUR b 7 Hona CH SE*Caruzellen's Lovis LO352339 Bengtsson Susanne CK
252 EX1 BUR b 12 Hona S*PascuumSilva's Ros Rita LO357786 Hedlund Alf CK
253 CAPIB BUR c 8 Hona (K) PR IC SE*Caruzellen's Cazima LO296111 Bengtsson Susanne CK
254 CAGCIB NOM BUR c 5 Hane IC Bjelke´s Qualification LO229762 Bjelke Anne Marie DARAK
255 Internationell Champion BUR h 7 Hona CH Blu Jeans Amy Winehouse LO229608 Bjelke Anne Marie DARAK
256 ABS EUR d 24 7 Hona CH DK Rothe Jacobine LO158618 Helweg Rothe Ulla DARAK
257 Internationell Champion EUR f 23 7 Hona CH DK Rothe Isadora Rødkælk LO156872 Helweg Rothe Ulla DARAK
258 ABS EUR ns 22 12 Hane (K) DK*Boholdt Dirty Harry LO233746 Hansen Majbritt DARAK
259 CAPS NOM KBL n 22 4 Hona (K) GIP CH SE*Hjällnäs Natasha RX335963 Åkesson Nina CK
260 CAGPIB KBL ns 22 6 Hane (K) IP SE*Kot-à-Kuril Twinkle little star LO321245 Lundkvist Mona SYDK
261 EX1 NOM KBL w 62 12 Hane SE*Hjällnäs Conrad RX358845 Sonesson Britt-Marie VK
262 EX1 KBL d 22 12 Hona SE*Hjällnäs Nancy RX358848 Sonesson Britt-Marie VK
263 CAPS KOR 4 Hona (K) GIP GIC (N)Dala Speed Athelia Blue LO292402 Frostander Anne SYDK
264 Champion NOM KOR 9 Hona SE*Amixam's Esme LO350444 Frostander Anne SYDK
265 HP NOM SIN 1 Hane SC Dancetaria Muffin for Kustens LO226387 Ljunggren Hans JYRAK
266 CAGCIB SIN 5 Hona IC S*Kustens Lucy in Sky With Diamonds LO340140 Spetz Stellan ÄK
267 CACS BIV NOM BIS SIN 3 Hona SW GIC S*Kustens Chi Sarà Con Te LO341510 Spetz Stellan ÄK
268 Premier SRS ns 10 Hane (K) Tzari Freddy Loomis RX358030 Valldén Ulla SVISS
269 ABS SRS n 03 11 Hane S*Tiddlywinks Piertotum Locomotor RX357485 Nilsson Veronica FMK
270 CAP ABY o 10 Hona (K) GIC S*Foxglove's Bastet LO291604 Jönsson Susanne SYDK
271 CAGCIB NOM BIS CRX h 09 24 5 Hona IC SE*Nulli Secundus Berenike LO342135 Robertsson Anna UK663
272 EX1 CRX d 33 12 Hane SE*Curls etc. C-3PO LO360235 Berner Ann-Kathrine SYDK
273 HP CRX n 01 33 2 Hane (K) SP S*Curls 'n Claws Amazing etc. LO280506 Berner Ann-Kathrine SYDK
274 EX1 CRX w 62 11 Hane SE*Nulli Secundus Constantin Rex LO355646 Robertsson Anna UK663
275 HP DRX n 2 Hona (K) GIP SC SE*Amor Regis Black Widow LO316135 Ogén Annelie SVISS
276 EX1 NOM BIS DRX n 12 Hona SE*Amor Regis Once you have gone Black RX358871 Karlsson Birgitta SYDK
277 Grand Internationell Champion NOM DRX g 03 24 5 Hona IC SE*Recce Pod Militsiya LO349798 Lassarp Vanessa DK
278 CACIB DRX n 24 7 Hona CH SE*Kapow Fabulous Fabiola LO344884 Strandberg Conny SYDK
279 EX1 NOM BIS DRX n 24 11 Hona SE*Recce Pod Harpalt 2.0 JW LO356042 Lassarp Vanessa DK
280 EX1 NOM DRX n 03 24 11 Hane (K) SE*Recce Pod Supacat Jackal 2 LO356386 Bergsten Helena ÄK
281 EX1 DRX n 03 24 11 Hona (K) SE*Recce Pod Cocker Spaniel LO356384 Bergsten Helena ÄK
282 CAGPIB DRX d 09 21 32 6 Hane (K) IP SE*Ronja Mi's Gudomlige Glenn LO338565 Wass Louice CK
283 EX1 DRX fs 03 32 11 Hona SE*Ronja Mi's Nöjda Nellie LO355729 Wass Louice CK
284 EX1 DRX w 64 12 Hona SE*Recce Pod Siberian Seagull Snack LO359200 Lassarp Vanessa DK
285 HP NOM BIS DSP n 09 21 2 Hane (K) SP SE*Dragon Ace's Czar Custom Moto-Bald RX300844 Jonasson Liselott SYDK
286 HP DSP d 1 Hane SC Penkrezayo Magic Leksy RX318543 Jonasson Liselott SYDK
287 CAC OSH q 9 Hona SE*Simbelmynes Chili de Li LO353079 Hemby Natasja SL
288 EX1 OSH n 24 11 Hane S*Tammee's Impuls Ink LO357311 Tunebing Margareta SYDK
289 CACS OSH n 25 3 Hona GIC DK*Nyx Alleria Windrunner RX230367 Riis Charly Racekatten
290 Internationell Champion OSH a 22 7 Hona CH of Lancarrow of  Lancarrow LO230949 Riis Charly Racekatten
291 EX1 OSH b 24 12 Hane S*Tammee's Just Jackpot LO357314 Tunebing Margareta SYDK
292 ABS OSH b 25 6 Hane (K) WW'15 SW NW IP SC S*Cross-Bow Crest Intermezzo JW LO294655 Olin Camilla SYDK
293 CAP NOM OSH h 25 10 Hona (K) CH S*Garmabia's Amalthea LO307546 Hemby Natasja SL
294 Internationell Champion NOM OSH ns 22 7 Hane CH of Lancarrow Oberon LO227726 Riis Charly Racekatten
295 HP NOM BIS OSH f 03 24 2 Hona (K) SP SC Ivanthes Eeenya LO279462 Olin Camilla SYDK
296 Grand Internationell Premier NOM RUS 6 Hane (K) IP S*Koroleva Rebus by Pavlina LO339297 Andersson Johanna RYSS
297 CACIB RUS 7 Hona CH S*Boginja's Ellie Evilja LO351818 Wennergren Anna-Lena SYDK
298 CAC RUS 9 Hona S*Koroleva Wanda of Rebella LO354927 Eklind Kenneth RYSS
299 CAP SIA n 10 Hane (K) S*Elegant Angel's Lars-Åke LO337982 Åhman Erkstam Ulrica SYDK
300 ABS SIA b 5 Hona IC Marilljos Zimona JW LO346618 Johansson Inga-Lill BIK
301 HP NOM BIS SIA e 21 1 Hane SC Delicato von Imporio*A JW LO336928 Olin Camilla SYDK
302 ABS SOM n 10 Hane (K) PL*Fryga Daimos LO361087 Glad Madelene SKKK
303 CAGCIB SOM n 5 Hona IC S*Foxglove's Ponyo LO324495 Jönsson Susanne SYDK
304 EX1 SOM a 12 Hona S*Foxglove's Rikki-Tikki-Tavi LO360479 Jönsson Susanne SYDK
305 EX1 NOM SOM p 12 Hona SE*4Ever Charlie's Zelina LO359289 Jönsson Susanne SYDK
306 1 NOM BIS HCL n 03 14 Hane (K) Greven LO1909 Olsson Fanny SYDK
307 1 NOM HCS n 03 14 Hane (K) Yatzy LO1910 Olsson Fanny SYDK
308 1 NOM BIS HCS d 09 23 14 Hona (K) Lussie LO1608 Lindahl Ann-Marie CK
309 2 HCS f 09 23 14 Hona (K) Sky LO1896 Nilsson Marie SYDK
A1 BIS avelshane  467 poäng MCO n 22 16 Hane SC SE*Tippy Wee's Franz RX325676 Andersen Hartman Nettis DK
A2 BIS avelshona kat 3  200 poäng BML ns 12 16 Hona IC Lumena Felis City*LT RX321625 Magnusson Sandra SK
F1 MCO n gr 1 MCO n 13c Hona SE*Eyesome's Aami Royal LO360233 Jonsson Tommy Pia SYDK
F2 MCO d 22 gr 5 MCO d 22 13c Hane SE*MeaNova's Ares LO359611 Wihlborg Malin SYDK
F3 MCO g 22 gr 5 MCO g 22 13c Hona SE*MeaNova's Athena LO359612 Stjernkvist Veronica SKKK
F4 NFO ns 24 NFO ns 24 13c Hane (K) S*Livsnjutarna's Björnbär LO349146 Axelsson Alexandra SYDK
F5 NFO d 09 22 NFO d 09 22 13c Hane FI*Louhelan Drummer Boy LO361627 Mårtensson Susanne SVISS
F6 KBL d 22 gr 3 KBL d 22 13c Hona SE*Hjällnäs Nancy RX358848 Sonesson Britt-Marie VK
K1 1 (BIS kull kat 3) KBL 18   IC SE*Hjällnäs Nina (2018-12-02) Hjällnäs    
S1 ABS PER ds 11 15a Hona (K) IP CH S*IxiDixi's Ghost Whisperer JW LO270433 Thenberg Kicki ELK
S2 1 BIS SBI b 21 15a Hane (K) GIP SC S*Noppeligan's Kavat LO274175 Mårtensson Annelie DK
S3 ABS SBI b 15a Hona (K) GIP SC S*Tinywinys ZuperZnällaZilverZalva LO267362 Westman Gudrun SKKK
S4 1 BIS NFO n 09 22 15a Hane (K) GIP S*Bökestorps Odin LO279945 Bengtsson Tina SVISS
S5 1 BIS BSH a 22 15a Hane (K) SP IC S*Gamla Bergets Blueberry Muffin LO278856 Sundh Anita CK
S6 1 CRX n 01 33 15a Hane (K) SP S*Curls 'n Claws Amazing etc. LO280506 Berner Ann-Kathrine DK
S7 1 BIS OSH f 03 24 15a Hona (K) SP SC Ivanthes Eeenya LO279462 Olin Camilla DK
U2 BIS uppfödning kat 1  380 poäng 17   S*Medina's Dolls u reg Mourujärvi Eva SYDK
U3 BIS uppfödning kat 2  400 poäng 17   SE*Tippy Wee's u reg Andersen Hartman Nettis SYDK
U4 2:a uppfödning kat 3  340 poäng 17   S*KungsgardenCats u reg Lindblom Granlid Ulrica SYDK
U5 BIS uppfödning kat 3  400 poäng 17   SE*Miss World's u reg Magnusson Sandra SK
U6 BIS uppfödning kat 4  460 poäng 17   SE*Recce Pod u reg Lassarp Vanessa DK
V1 1 BIS NFO n 03 22 15b Hane SC S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor DSM LO247555 Holgersson Malin CK
V2 2 NFO d 15b Hane (K) SP S*Myselisia's Curry DVM LO249826 Nilsson Eleonor ELK
V3 3 NFO ns 09 24 15b Hane (K) SP SC S*Vimmerskogen's Dennis LO231896 Jönsson Susanne CK
V4 1 NFO f 15b Hona (K) SP S*Poimandres Nakano Takeko LO255337 Kiefer Monica SVISS
V5 1 BIS SPH a 21 15b Hona (K) SP S*Bråstorps Katten Carmen LO255015 Berner Ann-Kathrine DK
V1006 1 BIS HCL n 03 15b Hane (K) Greven LO1909 Olsson Fanny SYDK