Spinneriet 1 CAPS EXO d 4 Hane (K) GIP S*Kung Bore's Yeah-Yeah LO311270 Malmsten Ingela CK
190525 2 CAC EXO g 9 Hona Gozels Bethany LO352931 Siöström Marie GRK
3 CACS EXO es 3 Hane GIC S*Kung Bore's Zest for Life LO311273 Malmsten Ingela CK
samtliga uppgifter är hämtade från klubbens katalog / inrapporterade resultatlista - (K) identifierar kastrerade katter 4 Champion EXO n 22 9 Hona S*Hagabodas Ximena LO355071 Kinhult Isabelle ÖSTK
eventuella siffror inom parantes för kategori 2,3 och 4 är antalet katter tillhörande preliminärt godkända raser 5 CACS NOM BIS EXO f 22 3 Hona GIC S*Athelstones The Sign JW LO347637 Larsson Lisbeth NERK
kategori 1 66 kategori 2 131 kategori 3 45 kategori 4 58 huskatt korthår 8 huskatt långhår 3 6 EX1 EXO f 02 62 12 Hona S*Yomano's ChilliBee LO359240 Christensen Christel BIK
senior 1 senior 0 senior 2 senior 4 huskatt senior 1 7 HP NOM BIS PER n 2 Hane (K) SW SP S*Athelstones Rock Punch LO341546 Jacobsson Siv KKOJ
veteran 1 veteran 1 veteran 2 veteran 0 huskatt veteran 1 8 CAC PER n 9 Hona Gozels Bernadette LO352930 Siöström Marie GRK
fertil hane 16 fertil hane 25 fertil hane 7 fertil hane 6 9 EX1 BIV NOM BIS PER n 11 Hane Preciousice Wishmaster LO359984 Åkerman Annette ÄK
fertil hona 17 fertil hona 33 fertil hona 12 fertil hona 18 10 EX2 PER n 11 Hane Boggie's Liam LO356121 Svensson Catharina ELK
kastrat hane 13 kastrat hane 14 kastrat hane 7 kastrat hane 11 11 HP NOM PER d 2 Hane (K) SP Boggie's Samuel LO233751 Andersson Anette NERK
kastrat hona 3 kastrat hona 12 kastrat hona 4 kastrat hona 6 12 EX1 PER g 12 Hona SE*Applejack's Blueberry Lizen LO358413 Thenberg Kicki ELK
junior hane 3 junior hane 9 junior hane 2 junior hane 2 14 Champion PER n 24 9 Hane S*Pirayas Devil in the Disguise LO348732 Knutsson Ida ÄK
junior hona 3 junior hona 8 junior hona 1 junior hona 5 15 EX1 PER n 24 12 Hona S*Hagabodas Zelinda LO360901 Kinhult Isabelle ÖSTK
ungdjur hane 3 ungdjur hane 14 ungdjur hane 6 ungdjur hane 4 16 HP PER n 02 62 1 Hane GIC S*Yomano's Maserati LO328374 Christensen Christel BIK
ungdjur hona 8 ungdjur hona 16 ungdjur hona 6 ungdjur hona 6 17 EX1 PER n 02 62 11 Hane S*Livanda's Ballantines LO355514 Kvick Eva PK
18 CACIB PER d 02 62 7 Hane Led Zeppelin av Reffsgård (N) LO187775 Strømnes Linda ÖSTFO
KATEGORI 1 19 CAPS NOM PER e 02 62 4 Hona (K) GIP SC S*Meibel's Mary Poppin JW LO270589 Jonsson Waylett ÖSTK
Bästa vuxen hane: 20 CAP PER e 03 10 Hane (K) S*Brånsta's Gentleman LO296036 Andersson Anette NERK
GIC S*Asterion's Winston, Hane, RAG n 03 21 Internationell Champion PER g 02 62 7 Hona CH Touch of Heaven av Reffsgård (N) LO185363 Strømnes Linda ÖSTFO
Äg: Gerdin Marie, SYDK 22 CAPS PER n 02 21 62 4 Hane (K) IP GIC IDP*Schneider's Don Juan LO349816 Kvick Eva PK
Bästa vuxen hona: 23 CACS PER a 01 21 62 3 Hane GIC Elegian Odd of Glimmertwins LO339048 Molin Marie ÄK
GIC S*Athelstones The Sign JW, Hona, EXO f 22 24 ABS PER d 02 21 62 2 Hane (K) SP IC S*Livanda's Benjamin DSM LO321350 Ulveborg Helene PK
Äg: Larsson Lisbeth, NERK 25 Internationell Champion PER f 03 22 7 Hona CH IDP*Schneider's Cinderella LO351395 Kvick Eva PK
Bästa junior: 26 EX1 PER f 03 22 12 Hona IDP*Schneider's Madicken LO359837 Kvick Eva PK
Preciousice Wishmaster, Hane, PER n 27 CAP RAG n 10 Hane (K) S*Creamy Blueeye Milton Nicolas LO350867 Olsson Jeanette ÄK
Äg: Åkerman Annette, ÄK 28 CAGCIB BIV NOM RAG n 5 Hona IC S*Chorotegas Princess Sofia LO337036 Ekdahl Ulla SPIN
Bästa ungdjur: 29 CACIB RAG n 7 Hane CH SE*Kungsragg Gutta LO348605 Karlsson Kalendarovic Sara VK
NO*Fagerlis Little Drummer Boy, Hane, RAG a 03 30 EX1 RAG n 11 Hona S*Admire's Wild Child LO356979 Bråneke Lena ELK
Äg: Wadsten Britt, NERK 31 EX1 RAG n 12 Hona SE*Smulan's Miss Bojjan LO361047 Norrman Agnetha VÄK
Bästa kastrat hane: 32 CAC RAG a 9 Hane SE*Olem Stars Leonardo LO354145 Spännar Jenny VK
SW SP S*Athelstones Rock Punch, Hane (K), PER n 33 Champion RAG a 9 Hona SE*Ispanterns Vidia D'Mamo LO328138 Byström Elina ÄK
Äg: Jacobsson Siv, KKOJ 34 CACS BIV NOM BIS RAG n 03 3 Hane GIC S*Asterion's Winston LO344108 Gerdin Marie SYDK
Bästa kastrat hona: 35 CACS RAG n 03 3 Hona GIC S*Admire's They call me Karma LO340629 Bråneke Lena ELK
S*Rytorps Blaze of Glory, Hona (K), TUV f 62 36 CAC RAG n 03 9 Hane SE*TillyTrotter's Charming Jax LO352821 Karlsson Kalendarovic Sara VK
Äg: Berggren Emma, VK 37 CAPS RAG a 03 4 Hane (K) GIP SC S*Dan Dara's Mr Money Talks LO297727 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
Bästa senior: 38 EX1 NOM BIS RAG a 03 12 Hane NO*Fagerlis Little Drummer Boy LO361287 Wadsten Britt NERK
GIP SC S*Meibel's Mary Poppin JW, Hona (K), PER e 02 62 39 CAGPIB RAG d 03 6 Hane (K) IP S*Jörgårdens QM Blueberry Ivan LO342408 Dümpel Lovisa SPIN
Äg: Jonsson Waylett, ÖSTK 40 EX1 RAG d 03 21 12 Hane S*Klinthede'z Christmas Saffron LO359948 Klinthede Mimmi SPIN
Bästa veteran: 41 EX1 ej cert RAG f 03 21 7 Hona CH S*ElHeMa's Rafiki fri LO332921 Klinthede Mimmi SPIN
SP Boggie's Samuel, Hane (K), PER d 42 ABS RAG n 04 9 Hona Una Timela*PL LO355824 Wendel Liselotte SPIN
Äg: Andersson Anette, NERK 43 CAC RAG n 04 9 Hona S*Creamy Blueeye Oliana Phoebe LO354333 Köhlberg Inger SPIN
44 HP RAG a 04 2 Hane (K) SP S*Asterion's Orion LO326365 Torphage Malin SYDK
KATEGORI 2 45 CAP RAG a 04 10 Hane (K) S*Creamy Blueeye Qhristopher Robin LO355103 Olsson Jeanette ÄK
Bästa vuxen hane: 46 EX1 ej cert RAG a 04 9 Hane S*Settebello's Jordgubben LO351975 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
S*Stortassen's Daniel JW, Hane, MCO n 03 47 CAC RAG a 04 9 Hona S*Creamy Blueeye Ida Jacqueline LO338896 Köhlberg Inger SPIN
Äg: Pettersson Mattias, ÖSTK 48 ABS RAG a 04 11 Hona SE*Diamondhouse Andrea LO356210 Lundqvist Celinn VÄK
Bästa vuxen hona: 49 EX1 NOM RAG a 04 11 Hona SE*Ocmamis Gaia LO356432 Olszewska Marzanna SPIN
IC S*Topzy Tail's Foxy Lady, Hona, MCO f 03 22 50 EX1 BIV NOM RAG a 04 12 Hona S*Chorotegas Juliet of Uranus LO358484 Eborn Ulrika SYDK
Äg: Dahllöf Annelie, ELK 51 EX1 RAG f 04 12 Hona SE*Fujujung's Ellie Mae LO358851 Bartelsen Marie ÄK
Bästa junior: 52 EX1 RAG g 04 11 Hona SE*Snösvansens Mississippi LO357546 Byström Elina ÄK
S*Kronängens Teddy Boy, Hane, NFO as 09 24 53 HP SBI n 2 Hona (K) SP SE*Silverdimman's Ivoiré LO320326 Svensson Patrik SK
Äg: Carravieri Lorena, ANFI 54 CAGPIB SBI n 6 Hane (K) IP SC SE*Noble Wonder's Bazil LO304171 Montonen Karin SPIN
Bästa ungdjur: 55 ABS SBI n 7 Hane CH Dawid von den Schneeblumen LO347540 Verkénius Liz NERK
SE*Rivershore's Flisan, Hona, NFO fs 02 21 62 56 EX1 SBI n 12 Hona SE*Norlids Glimma LO358544 Landén Inger NERK
Äg: Svensson Jan-Olof (Olle), ELK 57 EX1 ej cert SBI a 10 Hane (K) SE*Pixlingens Jigglypuff LO336894 Svahn Karin SPIN
Bästa kastrat hane: 58 Champion SBI a 9 Hane Freyr Adoration*RU LO359892 Verkénius Liz NERK
SP SC S*Pax' Galileo JW DVM, Hane (K), NFO n 01 21 62 59 CAGCIB BIV NOM SBI b 5 Hane CH Berlioz RX347155 Pirklbauer Gabriella BIK
Äg: Nilsson Eleonor, ELK 60 CACIB SBI b 7 Hona CH Queen Amidala of Sembelance (N) LO181772 Olsen Aina Karina AGDER
Bästa kastrat hona: 61 EX2 SBI b 7 Hona CH S*Kilenskogens Yamina LO350541 Bentzer Ann BIK
SP IC S*AceroRamos Page Arizona, Hona (K), SIB f 09 24 62 CAC SBI b 9 Hona Mamma Mia of Sembelsnice LO188129 Fløystad Popdimtchev Torhild AGDER
Äg: Torstensson Eva, ÖSTK 63 EX1 SBI b 12 Hane S*Tinywinys Xpress Xylos LO361306 Montonen Karin SPIN
Bästa veteran: 64 Grand Internationell Premier SBI c 6 Hane (K) IP Lucky One of Sembelance(N) LO175364 Hansen Rita AGDER
SP S*Myselisia's Curry DVM, Hane (K), NFO d 65 CAGCIB SBI e 5 Hane CH IDP*Backkara's Wesley LO335475 Magnusson Helena SPIN
Äg: Nilsson Eleonor, ELK 66 CACIB SBI e 7 Hona CH S*Kilenskogens Ånja LO355134 Gruffman Maud NERK
Bästa avelshona: 67 HP SBI a 21 1 Hane NW GIC SE*Amloves Viva La Vida JW LO339032 Ekström Erman Katarina VK
IC S*Topzy Tail's Foxy Lady, MCO f 03 22 : 23,3 p 68 Champion TUV n 21 61 9 Hane S*Lejongapet's Folke Flagyl LO339015 Elofsson Annika VÄK
Äg: Dahllöf Annelie, ELK 69 CACIB TUV d 62 7 Hane Harry Fenix Eye*PL LO332020 Berggren Emma VK
Bästa uppfödning: 70 CACIB TUV d 62 7 Hona CH SE*Midflos Pussy Galore LO341037 Midflo Christina VK
S*Myselisia's,  : 44 p 71 ABS TUV f 21 62 10 Hona (K) GIC S*Wailet's Raring RX274315 Brynning Wailett SPIN
Äg: Gylling Cecilia, ELK 72 CAPIB NOM BIS TUV f 62 8 Hona (K) S*Rytorps Blaze of Glory RX340801 Berggren Emma VK
73 CAC LPL f 03 23 9 Hona S*Ägirs Hus BC Ölva RX327416 Björs Nina VK
KATEGORI 3 74 CAC LPL n 03 32 9 Hane SE*Believe inMagic Charles Aznavour RX351893 Björs Nina VK
Bästa vuxen hane: 75 CAC LPL n 03 33 9 Hona SE*Believe inMagic Edith Piaf RX351892 Björs Nina VK
SE*Hjällnäs Carl-Johan, Hane, KBL n 09 24 76 CAPS MCO n 4 Hona (K) GIP S*Checkers Bayliss DM LO310043 Karlsson Lena VÄK
Äg: Sonesson Britt-Marie, VK 77 ABS MCO n 1 Hane SC Zeman Scameron*IT LO313303 Andersen Hartman Nettis SYDK
Bästa vuxen hona: 78 ABS MCO n 3 Hona IC SE*Tippy Wee's Lakrits Puck LO341778 Andersen Hartman Nettis SYDK
IC Gooseberry I Love Applause, Hona, MAU ns 24 79 EX2 MCO n 7 Hona CH (N) Galions Cats Peppa LO186443 Dørum Randi VKK
Äg: Løkke Rebekka, ÖSTFO 80 CACIB BIV MCO n 7 Hona CH SE*Tippy Wee's Sagogryn LO350068 Bjerke Emilia ELK
Bästa junior: 81 Champion MCO a 9 Hane S*Ywannas Thenzi LO352198 Åhrén Maria ÖSTK
S*Svedbergakulle Viking, Hane, BEN n 24 82 EX1 MCO n 12 Hane DE Buttercupcake's Bellissimo Royal RX362099 Olofsson Petra ELK
Äg: Lindhe Jeanette, FMK 83 EX1 MCO a 12 Hona SE*Manawa Venus LO359586 Andersson Kurt-Inge SYDK
Bästa ungdjur: 84 EX2 MCO n 03 7 Hane CH DK*Stoltze's Labomé LO229842 Josefsen Maria & Morten JYRAK
S*Vanilla's Lovikka, Hona, SRL a 85 CACIB NOM BIS MCO n 03 7 Hane S*Stortassen's Daniel JW LO350901 Pettersson Mattias ÖSTK
Äg: Sandell Joanna, DK 86 CAPS BIV MCO n 22 4 Hona (K) GIP DK*Thomnille's Dana LO217004 Poulsen Grandjean Pernille  JYRAK
Bästa kastrat hane: 87 CAGPIB MCO n 22 6 Hane (K) SE*Tippy Wee's Kid LO341777 Andersen Hartman Nettis SYDK
SW SP S*KungsgardenCats Koala, Hane (K), BEN n 24 32 88 CAPIB MCO n 22 8 Hane (K) PR SC Lynx Lynx Frodo LO299148 Kindbom Charlotta ELK
Äg: Wahlberg Lennart, SYDK 89 HP BIV NOM MCO n 22 1 Hane SC S*Stortassen's Viktor JW LO336377 Thelin Åsa DK
Bästa kastrat hona: 90 Supreme Champion MCO n 24 3 Hona GIC (N) Galions Cats Maya Mi LO182947 Dørum Randi VKK
NW PR SC S*Mästertassen Nadee DSM DVM, Hona (K), KOR 91 CAGCIB MCO n 24 5 Hane IC (N) Galions Cats Marco Polo LO182949 Eriksen Birthe VKK
Äg: Dessne Karin, FRÄS 92 EX2 MCO a 22 5 Hane IC Queen Tails Coral Blue LO338508 Allotta Andersson Silvana SYDK
Bästa senior: 93 CACIB MCO n 23 7 Hona CH SE*Katthemmet's Anna Karenina LO345947 Allotta Andersson Silvana SYDK
SP SC Hallonstrands Captain Morgan, Hane (K), EUR n 22 94 EX1 BIV NOM MCO n 22 11 Hane SE*Tippy Wee's Pär-Pjoter den Perfekta RX357341 Andersen Hartman Nettis SYDK
Äg: Johansson Veine, DK 95 EX2 MCO a 23 11 Hane S*Country Dream's Dante LO357750 Kindbom Charlotta ELK
Bästa veteran: 96 EX1 MCO n 24 11 Hona SE*Katthemmet's Tuva-Li LO356635 Allotta Andersson Silvana SYDK
SC S*Panorama's The Fairy, Hane, BEN n 22 97 EX2 MCO n 09 22 9 Hane SE*Farm Moggie's Ariat LO347950 Siversson Lena VK
Äg: Olovsson Åsa, ÄK 98 CAC MCO n 09 22 9 Hane RO*Panco's Te'Zorro RX356036 Westin Elsy ÄK
Bästa uppfödning: 99 EX1 BIV MCO n 03 23 11 Hane S*Stortassen's Frank LO356949 Finnilä Maria VK
SE*Forever Loved,  : 22 p 100 EX1 MCO n 09 22 11 Hona S*Checkers Molina LO358417 Karlsson Lena VÄK
Äg: Härsjö Lundh Jennie, ÄK 101 EX3 MCO n 09 22 12 Hane SE*Sankt Halvard's Thom LO359687 Augustsson Martin ELK
102 EX4 MCO n 03 24 12 Hane DK*Stoltze's Obelix LO233588 Stoltze Tina JYRAK
KATEGORI 4 103 EX1 BIV MCO n 01 21 62 12 Hane S*Musslan Zeke LO360495 Kindbom Charlotta ELK
Bästa vuxen hane: 104 EX2 MCO n 02 21 62 12 Hane SE*Silvershade's Black & White LO361629 Olsson Jörgen VÄK
SC SE*Arextocats Jake Sully DSM DVM, Hane, CRX n 03 105 CACS BIV MCO f 22 3 Hona GIC SE*Sankt Halvard's Dream Girl DVM LO302571 Dahllöf Annelie ELK
Äg: Karlsson Helena, BIK 106 Champion MCO d 22 9 Hane SE*Sankt Halvard's Rosso JW LO348109 Boss Jenny SPIN
Bästa vuxen hona: 107 EX1 MCO d 24 12 Hane Summerplace Alessio LO361354 Westin Elsy ÄK
CH S*Koroleva Rebella by Pavlina, Hona, RUS 108 EX1 MCO e 12 Hona SE*Farm Moggie's Baylie LO358958 Siversson Lena VK
Äg: Merta Kaija, RYSS 109 EX2 MCO f 12 Hona SE*Farm Moggie's Brooklyn LO358959 Ohlsson Linda SPIN
Bästa junior: 110 CAGPIB MCO f 09 22 6 Hona (K) SE*Sankt Halvard's RoxAnne LO348106 Augustsson Martin ELK
(N)Kiachero Ziro Zorroto, Hane, SOM o 111 CAGCIB BIV NOM BIS MCO f 03 22 5 Hona IC S*Topzy Tail's Foxy Lady LO322615 Dahllöf Annelie ELK
Äg: Wiker Anne, LIRAK 112 Internationell Champion MCO f 09 23 7 Hona Ne'Ver More des GreenFayleens LO229156 Stoltze Tina JYRAK
Bästa ungdjur: 113 CAC MCO f 02 21 64 9 Hona DK*Stoltze's Bohée Mienne LO229839 Stoltze Tina JYRAK
NO*RoGis Fairytale Bianca, Hona, OSH n 24 114 EX2 MCO g 09 9 Hona SE*Luddtassens Caol-Ila LO347788 Ohlsson Linda SPIN
Äg: Lönstrup Pedersen Anne, JYRAK 115 EX1 MCO f 09 22 11 Hona DK*Stoltze's Million Dollar baby LO358032 Barnes Marie VÄK
Bästa kastrat hane: 116 EX1 MCO d 03 22 12 Hane SE*Sankt Halvard's Theo LO359686 Dahllöf Annelie ELK
NW PR SC (N) Kiachero Litchi JW DSM DVM, Hane (K), SOM n 117 EX3 MCO f 09 12 Hona SE*Marfinn's Black Widdow RX359112 Finnilä Maria VK
Äg: Wiker Anne, LIRAK 118 EX1 BIV MCO f 09 12 Hona SE*Sankt Halvard's Tootzie LO359682 Dahllöf Annelie ELK
Bästa kastrat hona: 119 EX2 MCO g 09 12 Hona S*Street Cats You Are The Inspiration LO359929 Christiansson Torgny SKKK
GIP SC Leya Princess Amikoshi*RU JW, Hona (K), OSH a 24 120 CAP MCO es 22 10 Hane (K) SE*Marfinn's Angus Young LO347832 Augustsson Martin ELK
Äg: Schmidt Birgitta, VK 121 CAGCIB MCO ns 22 5 Hona IC Cosette Duvall Il Guardiano*IT LO347517 Christiansson Torgny SKKK
Bästa senior: 122 EX1 MCO ns 22 12 Hane NO*Wonderbar Dusty LO361764 Ewerlöf Matilda ELK
SP SC Ivanthes Eeenya, Hona (K), OSH f 03 24 123 CAPIB NOM MCO ds 09 11 8 Hane (K) PR SC Afelio Karma RX181819 Övergård Håkon ÖSTFO
Äg: Olin Camilla, DK 124 CAP MCO fs 09 22 10 Hona (K) CH Emmy Antaria*PL LO343324 Sixtensson Evelina BK
125 Internationell Champion MCO ds 09 11 7 Hane CH NO* Lady Sansa's Davos RX187436 Övergård Håkon ÖSTFO
HUSKATT 126 Grand Internationell Champion BIV NEM a 5 Hane IC Blue Stella Scorpius LO187689 Rapstad Anja WEBK
Bästa korthår: 127 Grand Internationell Champion NEM n 21 5 Hona CH SE*Aurora Stars Beauty LO341018 Michalowski Beata VK
Fritzzjunior, Hane (K), HCS d 09 22 128 ABS NEM n 21 7 Hane Mars Zvezdnaya Rossyp RX343424 Östbye Ann-Marie ELK
Äg: Hellkvist Eva, BIK 129 Champion NEM n 21 9 Hane SE*Teslatassarnas Merkurius RX352262 Englund Christina VK
Bästa långhår: 130 EX2 NEM n 9 Hona Fibi Daleka Pķlnoc*PL RX356666 Michalowski Beata VK
WW'18 Max DSM, Hane (K), HCL n 03 131 ABS NEM a 21 9 Hona SE*Teslatassarnas Sol RX352264 Östbye Ann-Marie ELK
Äg: Hellkvist Eva, BIK 132 CAC NEM ny 21 9 Hona NO*Cream Puff's Diva LO187947 Navruz Burcu NORAK
Bästa senior: 133 EX1 NEM a 21 11 Hona SE*Corda Dreams' Princess Asha RX355313 Lorentzon Joanna VK
Sören Fernström DSM, Hane (K), HCS n 09 134 ABS NEM a 21 12 Hona SE*Saltsjö-Boos Georgia LO359426 Finnig Anne BIK
Äg: Leveau Ann-Sofie, CK 135 CACS NEM a 09 21 3 Hane GIC Snejnaya Zima Dunai LO184877 Navruz Burcu NORAK
Bästa veteran: 136 CACIB NEM n 03 21 7 Hane CH Watson Vizantiysky Podarok LO189174 Michelsen Alona WEBK
Goliat DSM, Hane (K), HCS ns 137 ABS NEM a 03 21 11 Hane Kuz'kin Dom Lord Byron LO359591 Saracevic Sulaiman Nadina SPIN
Äg: Ewerlöf Matilda, ELK 138 ABS NEM e 09 21 12 Hane SE*Snapatassens Akela LO360476 Hagström Anna BIK
139 ABS NEM f 09 21 12 Hona SE*Snapatassens Shanti LO360477 Hagström Anna BIK
140 EX1 NFO n 11 Hona SE*Änglaängen's Alcea LO356258 Johansson Annica ELK
141 EX1 NFO n 12 Hona S*Gracelin's Alexi LO360280 Holgersson Maria MIN
142 CAPS NFO n 09 4 Hane (K) GIP S*Kronängens Jacob Black LO316783 Czigler Raija NERK
143 CAPIB NOM NFO n 03 8 Hane (K) PR IC S*Little L's Guess LO328032 Wolffram Katarina SPIN
144 CACIB NFO a 03 7 Hona CH NO*Havstrilens Macy Gray LO187576 Bjørkmann Hilde VKK
145 CAPS NFO n 24 4 Hane (K) GIP S*Kronängens Edward Cullen LO316784 Czigler Peter NERK
146 EX1 NFO n 23 11 Hane S*Little L's Rising Power LO357470 Pajunen Malin SPIN
147 HP BIV NOM BIS NFO n 01 21 62 2 Hane (K) SP SC S*Pax' Galileo JW DVM LO321121 Nilsson Eleonor ELK
148 Grand Internationell Premier NFO n 02 21 64 6 Hane (K) IP IC S*Little L's Whiskey LO306064 Wolffram Katarina SPIN
149 CAP NFO n 09 22 10 Hona (K) CH S*Myselisia's Kreta LO323861 Johansson Annica ELK
150 EX3 NFO n 09 22 7 Hona S*Lynx-Lair's Hedwig of FreMir LO326472 Blomgren Jennie ELK
151 EX2 NFO n 09 24 7 Hona CH S*Little L's Midnight Pearl LO341350 Dahlkvist Sylvia SPIN
152 Internationell Champion BIV NOM NFO n 09 22 7 Hona CH (N)Migoto's Zelda LO187993 Bjørkmann Hilde VKK
153 Champion NFO n 09 23 9 Hane S*Little L's Mango Tango LO341349 Bjurén Charlie SPIN
154 EX1 BIV NOM NFO n 03 24 11 Hane Tumay's Prince LO190005 Leonsen Nygård Gyri NORA
155 EX3 NFO n 03 23 11 Hane S*Rockringen's Uppercut LO357121 Åberg Barbro NERK
156 EX2 NFO n 09 24 11 Hane S*Viento's Legendary Lure LO357646 Lindström Pia SPIN
157 EX4 NFO n 02 21 64 12 Hane Sakeena's The Independent LO(DK)233733 Elkington Sakeena DARAK
158 HP NFO d 2 Hane (K) SP S*Myselisia's Curry DVM LO249826 Nilsson Eleonor ELK
159 CACS NFO f 3 Hona GIC (N) Tingoskatten's Nala LO174264 Bjørkmann Hilde VKK
160 Grand Internationell Champion NFO f 22 5 Hona IC S*Sandliljan's Arya Stark LO314058 Holgersson Maria MIN
161 ABS NFO f 22 9 Hona S*Zimexis Savage Rose LO352194 Allard Helle SPIN
162 CAC NFO d 22 9 Hona S*Pysida's Idun LO352987 Winsnes Camilla ÄK
163 EX1 BIV NFO f 24 12 Hona NO*Loza's Brianna LO190827 Leonsen Nygård Gyri NORAK
164 HP BIV NOM NFO f 03 2 Hona (K) SP IC S*Zygot's Daisy DVM LO308266 Eriksson Gunilla VÄK
165 CAPS NFO f 03 4 Hona (K) GIP SE*Nillas Alice LO300904 Eriksson Gunilla VÄK
166 CAP NFO f 09 22 10 Hona (K) S*Myselisia's Ace Wilder LO350498 Gylling Annie ELK
167 HP NOM NFO f 03 23 1 Hona SC S*Myselisia's Faith JW LO177049 Hansen Janicke ÖSTFO
168 Grand Internationell Champion BIV NOM NFO d 02 21 62 5 Hane IC S*Myselisia's Avicii LO350493 Gylling Cecilia ELK
169 CAGCIB NFO g 09 22 5 Hona IC SE*Prana's Pumpkin LO346711 Olin Camilla SYDK
170 ABS NFO d 09 22 9 Hane S*Beyond Garfield LO354516 Zobell Susanne NERK
171 ABS NFO f 09 24 9 Hona NO*Zeras Katinka LO350510 Allard Helle SPIN
172 EX1 ej cert NFO f 02 21 63 9 Hona S*Myselisia's Zinda LO349379 Edqvist Margaretha ELK
173 EX1 NFO d 03 23 12 Hane S*Myselisia's Dagg LO360845 Hansen Janicke ÖSTFO
174 EX2 NFO f 09 22 12 Hona S*Viento's Kara Kum LO360778 Wester Camilla ELK
175 EX1 BIV NOM NFO f 03 23 12 Hona S*Myselisia's Dimma LO360847 Gylling Cecilia ELK
176 EX3 NFO f 02 21 62 12 Hona S*Myselisia's Disa LO360844 Palokangas Päivi FMK
177 Grand Internationell Champion NFO fs 03 22 5 Hona CH S*Lofvens Inez Isn't She Lovely LO323565 Andreasson Lisa SPIN
178 CACIB NFO ns 03 7 Hane CH Stiv Kuling's Pacino LO182197 Busch Ullaug Vibekke VKK
179 CAC NFO ns 09 23 9 Hane SE*Emerentia's Chicago Black Hawk LO354868 Andreasson Lisa SPIN
180 Champion BIV NOM NFO fs 03 23 9 Hona SE*Jacama's Villemo Vallmo LO339074 Löfstrand Susanna SPIN
181 EX3 NFO fs 03 9 Hona S*Sjöliden's Princess Melete LO344299 Blomgren Jennie ELK
182 EX2 NFO fs 09 22 9 Hona S*Pysida's Geisha LO348972 Eriksson Gunilla VÄK
183 EX4 NFO ns 09 23 9 Hona S*Kronängens Silverclaw LO350777 Andreasson Lisa SPIN
184 EX1 NOM BIS NFO as 09 24 11 Hane S*Kronängens Teddy Boy LO2019/73 Carravieri Lorena ANFI
185 EX1 NFO ds 09 22 12 Hane SE*Duvesjön's Mercy LO359322 Halemark Katri SVISS
186 EX2 NFO d 09 22 12 Hane FI*Louhelan Drummer Boy LO361627 Mårtensson Susanne SVISS
187 EX1 BIV NOM BIS NFO fs 02 21 62 12 Hona SE*Rivershore's Flisan LO358265 Svensson Jan-Olof (Olle) ELK
188 EX3 NFO fs 09 12 Hona S*Säterjäntan's Odessa LO360241 Holländare Anette ÄK
189 EX2 NFO ns 09 12 Hona SE*Prana's Cha-cha-cha LO359896 Pekkala Simone ÄK
190 CAP NFO w 64 10 Hane (K) CH S*Little L's Jazz LO337341 Boss Jenny SPIN
191 EX1 NFO w 62 11 Hona S*Zimexis Caitlin Snow LO357720 Dahlkvist Sylvia SPIN
192 EX1 NOM NFO w 61 12 Hane SE*Whiteberry's Back to December LO360365 Conrad Amanda CK
193 ABS NFO w 64 12 Hona S*NC's Miss Snowflake LO359632 Zobell Susanne NERK
194 HP NOM SIB n 03 2 Hona (K) SP SE*Lurvtrollets Nanna Bumbi DSM LO316389 Torstensson Eva ÖSTK
195 CAGPIB NOM SIB n 22 6 Hane (K) SC S*Sibelinaz Oryx DVM LO316860 Westerlind Amanda VK
196 CAPIB SIB n 22 8 Hane (K) PR SC NO*Hinikas Idefix LO328420 Lundström Pia VK
197 CACS BIV NOM SIB n 22 3 Hane GIC (N)Einhaugens Adrian Fenrisen LO338447 Svensson Ulrika VK
198 CAC SIB ny 23 9 Hane SE*Aanainas Ulev LO352723 Fredriksson Sten Gullvi VK
199 EX1 SIB n 22 12 Hane (N)CarilloCat Teddy Bear LO191451 Bäck Anna-Karin VK
200 CAP SIB n 09 24 10 Hane (K) SE*Aanainas Pavlo av julius LO347062 Fredriksson Sten Gullvi VK
201 CAP SIB ny 09 24 10 Hona (K) SE*Schangdobel's Wilma af Sneznyí LO350700 Linderås Madelene B. VK
202 CAC SIB n 03 24 9 Hane Xanph Vivalavita*RU RX358801 Fredriksson Sten Gullvi VK
203 EX1 NOM SIB f 24 12 Hona SE*Boijhlin's Anastasia Beverly Hills LO357036 Boije Camilla NERK
204 HP NOM BIS SIB f 09 24 2 Hona (K) SP IC S*AceroRamos Page Arizona LO289273 Torstensson Eva ÖSTK
205 Internationell Champion SIB as 12 7 Hane CH od Krolowych*PL Woltan Max LO187801 Halvorsen-Tangen Elisabeth AGDER
206 CAC SIB ns 24 9 Hane Vologda Lace Chardas RX353548 Sailon Gustafsson Charlotte VK
207 EX1 BIV SIB ds 24 11 Hane (K) S*Sibelinaz Gandalf LO356428 Linderås Madelene B. VK
208 CAPIB SIB ns 09 24 8 Hona (K) SE*TwiCat's Songbird Serenade LO344779 Linderås Madelene B. VK
209 CAGCIB BIV SIB ns 09 5 Hona IC SE*Ajca's Söta Suzzie LO343586 Lundström Pia VK
210 Internationell Champion SIB fs 09 24 7 Hona CH NO*Rubel's Pote Enya LO185901 Halvorsen-Tangen Elisabeth AGDER
211 EX1 SIB gs 09 24 11 Hona S*Sibelinaz Flinga LO355195 Palombo Alexander ÖSTK
212 EX1 SIB gs 09 11 12 Hona NO* Tangenpus Adorable Anastasis LO191099 Halvorsen-Tangen Elisabeth AGDER
213 Internationell Champion SIB w 64 7 Hona CH (N)Djenhhis Cat Evita ZiZa LO18478 Halvorsen-Tangen Elisabeth AGDER
214 CAGCIB TUA n 09 5 Hane IC FI*Elekatin Pulun Taavi LO349436 Elofsson Annika VÄK
215 EX1 TUA n 03 11 Hane S*Lejongapet's Palle Paclitaxel LO356807 Elofsson Annika VÄK
216 EX1 ej cert BEN n 22 3 Hane IC Artizto Catz Mo Farah RX344682 Olovsson Åsa ÄK
217 EX1 NOM BIS BEN n 24 11 Hane S*Svedbergakulle Viking LO358435 Lindhe Jeanette FMK
218 ABS BEN n 24 12 Hona S*KungsgardenCats Pony Play RX359904 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
219 HP NOM BIS BEN n 24 32 2 Hane (K) SW SP S*KungsgardenCats Koala RX324858 Wahlberg Lennart SYDK
220 HP NOM BEN n 24 33 1 Hane SC Artizto Catz Just Can't Get Enough RX324590 Lidenskog Sten ÄK
221 EX1 NOM BLH ny 11 11 Hona S*Mariamores Gull-Britt RX358576 Verkénius Liz NERK
222 HP NOM BML by 11 31 2 Hane (K) SP SC Baheras Wb Torkel RX283837 Spetz Stellan ÄK
223 CAC BSH g 9 Hona S*Firecat's Peggy LO352925 Fridlund Elisabet BIK
224 Grand Internationell Premier BSH ns 11 6 Hane (K) IP CH SE*Tylökatten Will LO326002 Böhm Martina BIK
225 Internationell Premier BSH a 24 8 Hona (K) CH S*Bokbackens Marängen LO298037 Treard Sylvia BIK
226 CAC BSH a 24 9 Hona SE*Norekärrs Asta RX353821 Bondeson Karin SPIN
227 CAC BSH b 24 9 Hona SE*LizPaws Nadia Petrova LO352626 Fridlund Elisabet BIK
228 CAC BSH ns 22 62 9 Hane IDP*Tigerligan's Lexus LO354309 Treard Sylvia BIK
229 EX2 BSH ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved Stitch LO358852 Härsjö Lundh Jennie ÄK
230 EX4 BSH ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved The Incredible Hulk LO359716 Rask Jenny ÄK
231 EX3 BSH ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved Captain America LO359715 Jochens Hans ÄK
232 EX1 BSH ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved Black Panther LO359718 Jochens Hans ÄK
233 EX2 BSH ns 22 64 12 Hona SE*Forever Loved Black Widow LO359717 Härsjö Lundh Jennie ÄK
234 EX1 BIV NOM BSH ns 22 64 12 Hona SE*Forever Loved Captain Marvel LO359719 Saternus Tone ÄK
235 ABS BSH g 03 9 Hona S*Bokbackens Rhododendron LO349727 Tångelin Elisabeth SPIN
236 CAPIB BSH h 33 8 Hona (K) IC Pirot Dane Ivy LO268315 Dickson Maud ÄK
237 HP BSH n 21 33 1 Hane SC BellArden Uriel RX288334 Dickson Maud ÄK
238 Champion BSH n 21 33 9 Hane Pirot Bell Xtravagansa LO352261 Dickson Maud ÄK
239 ABS BSH f 03 33 9 Hona SE*Stenstorp's Beata Baggrén LO347932 Baggrén Kristofer SPIN
240 ABS BUR n 11 Hona S*Spitfire's Ruby Heart LO356278 Nordström Matilda GRK
241 ABS BUR a 2 Hona (K) SW SP IC S*Piapizzi's Early Dawn DSM DVM LO262217 Ferm Anneli VÄK
242 HP NOM CYM g 09 22 51 2 Hona (K) SP SC FIN*D'manns The Queen DSM RX288633 Zander Anna JKK
243 HP EUR n 22 2 Hane (K) SP SC Hallonstrands Captain Morgan LO265694 Johansson Veine DK
244 CAC KBL w 62 9 Hona SE*Hjällnäs Neva RX347704 Sonesson Britt-Marie VK
245 EX1 BIV KBL a 22 12 Hane SE*Farm Moggie's Caspian RX358963 Siversson Lena VK
246 ABS KBL w 62 12 Hane SE*Hjällnäs Claus RX358846 Sonesson Britt-Marie VK
247 EX2 KBL w 62 12 Hane SE*Hjällnäs Conrad RX358845 Sonesson Britt-Marie VK
248 Internationell Champion NOM BIS KBL n 09 24 7 Hane SE*Hjällnäs Carl-Johan RX347699 Sonesson Britt-Marie VK
249 CAGCIB KBL f 23 5 Hona SE*Kot-ā-Kuril Arwen Undķmiel RX349034 Nätynki Tuula ELK
250 EX1 KBL d 24 12 Hona SE*Hjällnäs Nikolina RX358849 Sonesson Britt-Marie VK
251 Grand Internationell Champion KBL f 09 24 5 Hona IC Nota Island Julapp RX326144 Sonesson Daniel VK
252 EX1 KBL g 09 22 12 Hona SE*Farm Moggie's Celine RX358962 Siversson Lena VK
253 Internationell Premier NOM BIS KOR 8 Hona (K) NW PR SC S*Mästertassen Nadee DSM DVM LO292232 Dessne Karin FRÄS
254 CAC KOR 9 Hona S*Mästertassen Lussi LO349335 Dessne Karin FRÄS
255 EX1 KOR 12 Hona S*Mästertassen Meja LO359873 Dessne Karin FRÄS
256 Internationell Premier MAU ns 8 Hane (K) PR NO*Gooseberry Loco Motive LO178712 Amundröd Synnöve ÖSTFO
257 Internationell Champion MAU ns 7 Hane CH NO*Gooseberry Shh.It's Top Secret! JW LO186251 Solberg Charlotte ÖSTFO
258 CAPS MAU ns 24 4 Hane (K) GIP NO*Gooseberry Neon & On & On LO179119 Nilsen Tormod ÖSTFO
259 CAGCIB NOM BIS MAU ns 24 5 Hona IC Gooseberry I Love Applause LO186247 Løkke Rebekka ÖSTFO
260 Champion OCI n 24 9 Hona S*Pagngle's My Love RX349002 Glennsten Agneta SPIN
261 ABS OCI a 24 5 Hona IC SE*Hot Thundereans Gami LO349955 Boskär Hans NERK
262 ABS OCI b 24 10 Hona (K) SC S*Pagngle's True Love DVM RX286862 Glennsten Agneta SPIN
263 Champion OCI b 24 9 Hona S*Pagngle's Charley's Girl RX351823 Glennsten Agneta SPIN
264 CAGCIB SIN 5 Hona IC S*Kustens Lucy in Sky With Diamonds LO340140 Spetz Stellan ÄK
265 CACS NOM SIN 3 Hona SW GIC S*Kustens Chi Sarā Con Te LO341510 Spetz Stellan ÄK
266 EX1 NOM BIS SRL a 12 Hona S*Vanilla's Lovikka RX359013 Sandell Joanna DK
267 Premier SRL n 03 10 Hane (K) IC S*Tiddlywinks Drop Dead Gorgeous RX350043 Palokangas Päivi FMK
268 EX1 SRS n 03 11 Hane S*Tiddlywinks Piertotum Locomotor RX357485 Nilsson Veronica FMK
269 CACIB ABY n 7 Hona CH S*Amber Eyes Enchanting Ezmae LO347016 Lind Audrey GRK
270 HP ABY a 2 Hane (K) SP (N)Nature's Kalugha LO163348 Slogedal Stine Birgitte AGDER
271 CAPIB ABY o 8 Hane (K) S*Jabari's Ziggy Stardust LO188566 Christoffersen Tonje AGDER
272 Premier ABY p 10 Hona (K) GIC (N) Nature's  Enzita LO181051 Horve Ann-Kristin AGDER
273 HP CRX n 2 Hane (K) GIP GIC SE*PrimaRex Zinger LO319926 Bergström Torun VK
274 CAPS CRX a 4 Hane (K) IP S*Chagris Blue Velvet LO332621 Bergström Torun VK
275 HP NOM BIS CRX n 03 1 Hane SC SE*Arextocats Jake Sully DSM DVM LO307175 Karlsson Helena BIK
276 CACS CRX b 33 3 Hona GIC S*Catgold's Too cute for you LO338874 Rosén Lise-Lotte DK
277 HP NOM CRX n 03 33 1 Hona SC SE*Lepidus Lykke to Arextocats LO341997 Karlsson Helena BIK
278 ABS CRX h 02 33 5 Hona IC SE*Glädjetorpets Magnefik-Miracel LO331019 Rosén Lise-Lotte DK
279 EX1 DRX n 12 Hane (N)Diamond Heart's Ramses LO360594 Nasila Terttu ÄK
280 EX1 NOM DRX n 12 Hona SE*Amor Regis Once you have gone Black RX358871 Karlsson Birgitta SYDK
281 EX2 DRX n 09 9 Hona SE*Orbnacs Baherie RX353686 Canbro Jenny ÄK
282 CAC DRX a 09 9 Hona S*Tösa's Tistelfjun RX355178 Arvidsson Irén BK
283 CACIB DRX g 09 7 Hona CH SE*Ternas Nikki LO335926 Nasila Terttu ÄK
284 EX2 DRX q 02 64 9 Hona IDP*Kingfishers Same Same but Different LO349577 Canbro Jenny ÄK
285 Champion BIV DRX f 09 9 Hona S*Tösa's Snöbris RX348346 Arvidsson Irén BK
286 ABS DRX n 22 10 Hane (K) SE*Amor Regis Romeo JW LO352534 Johansson Rönnmark Marie-Louise SYDK
287 Champion DRX p 24 9 Hona SE*DevoNovaRex U-two LO354320 Fredriksson Katarina ÄK
288 EX1 NOM DRX n 24 11 Hona SE*Recce Pod Type 99 Sonia LO356043 Lassarp Vanessa DK
289 EX1 DRX n 03 24 11 Hane (K) SE*Recce Pod Supacat Jackal 2 LO356386 Bergsten Helena ÄK
290 EX1 DRX n 03 24 11 Hona (K) SE*Recce Pod Cocker Spaniel LO356384 Bergsten Helena ÄK
291 CAP DRX fs 32 10 Hona (K) SE*Ternas Lellen LO325203 Persson Carina ÄK
292 CAC DRX a 32 9 Hane FI*Mirexin QuePasa LO347493 Nasila Terttu ÄK
293 EX1 DRX g 21 32 12 Hona SE*Lovling Nest II Fru Vinter LO360866 Löfling Katja BJK
294 EX1 OSH d 03 24 12 Hane Karnaval Yasynka LO-RU-BT.7118/ORI-1080/18-LO Lönstrup Pedersen Anne JYRAK
295 CACIB OSH w 63 7 Hane CH Dominori*BY Guliver LO(DK)232480 Tholstrup Kamilla JYRAK
296 EX1 OSH w 63 11 Hane Bollinger ArakanCZ LO358917 Westfal Amanda FRÄS
298 EX1 NOM BIS OSH n 24 12 Hona NO*RoGis Fairytale Bianca RX(DK)233929 Lönstrup Pedersen Anne JYRAK
299 HP OSH a 24 2 Hane (K) SP DK Ilikethis Blua Loko LO(DK)224769 Tholstrup Kamilla JYRAK
300 HP NOM BIS OSH a 24 2 Hona (K) GIP SC Leya Princess Amikoshi*RU JW RX331888 Schmidt Birgitta VK
301 ABS OSH b 25 6 Hane (K) WW'15 SW NW IP SC S*Cross-Bow Crest Intermezzo JW LO294655 Olin Camilla SYDK
302 CAC OSH d 24 9 Hane IDP*Lejonhjärtas Tony the Tiger LO356865 Kristiansson Anette SL
303 Champion OSH f 22 9 Hona NO*Peppergarden's Phiringi Jolokia LO348517 Muhr Agneta SL
304 EX1 OSH g 24 12 Hona DK Tholstrup Skye RX(DK)233531 Tholstrup Kamilla JYRAK
305 Internationell Champion NOM OSH ds 24 7 Hane CH S*Splendid's Lion RX341009 Eriksson Anette VK
306 CAPS OSH ns 03 4 Hane (K) GIP DK Ilikethis Rapida Kaj Dijak LO(DK)224772 Lönstrup Pedersen Anne JYRAK
307 Premier RUS 10 Hona (K) S*Wildtbergs Elina Slo:sa LO351684 Wildtberg Ywonne SPIN
308 ABS RUS 5 Hane CH NO*John d'Angelo Blue Baloo Bobrov LO340650 Wildtberg Ywonne SPIN
309 CAGCIB RUS 5 Hona IC S*Wildtbergs Venus Verus LO286376 Wildtberg Ywonne SPIN
310 CACIB BIV NOM BIS RUS 7 Hona CH S*Koroleva Rebella by Pavlina LO339296 Merta Kaija RYSS
311 EX2 RUS 9 Hona S*Wildtbergs Marielle Slo:sa LO351685 Wildtberg Ywonne SPIN
312 CAC RUS 9 Hona S*Koroleva Wanda of Rebella LO354927 Eklind Kenneth RYSS
313 EX3 RUS 9 Hona S*Koroleva Windy of Rebella LO354926 Merta Kaija RYSS
315 CAC SIA b 9 Hona SE*Sillastigen Lady Kenna LO354888 Kerf Lili SL
316 CAP SIA h 10 Hona (K) GIC SE*Ediecats Charlie LO342449 Gustafsson Lena ÄK
317 ABS SIA n 21 11 Hane Don Papa Little StuartCZ LO357652 Lindkvist Cathrin NERK
318 EX2 SIA n 21 12 Hona Marilljos Mercedes LO359620 Schmidt Birgitta VK
319 EX1 SIA n 21 12 Hona Marilljos Mercury LO359621 Sjöberg Susanne VK
320 CAC SIA a 21 9 Hona SE*Sillastigen Queen Mary LO354889 Axelsson Kristina SL
321 CAPIB NOM SIA b 21 8 Hane (K) PR Marilljos Harry Momo LO346616 Sjöberg Susanne VK
322 CAGPIB SIA e 21 6 Hane (K) IP S*Splendid's Keenan RX336649 Eriksson Anette VK
323 Internationell Premier NOM BIS SOM n 8 Hane (K) NW PR SC (N) Kiachero Litchi JW DSM DVM LO180165 Wiker Anne LIRAK
324 CAP NOM SOM n 10 Hona (K) CH Sinian Knock Out Design LO312956 Calvert Gudrun SPIN
325 ABS SOM n 10 Hona (K) S*Limhamn's K.A. Maomi LO354875 Pilhede Jessica SPIN
326 CAGCIB BIV SOM n 5 Hane IC (N)Kiachero Timian Dan JW LO187955 Wiker Anne LIRAK
327 EX1 SOM n 11 Hane (K) (N)Kiachero Aza'kio LO361544 Sundelin Ingrid och Ebba ASK
328 EX1 SOM n 11 Hona S*Catnip's Belle Berenike LO355271 von Oelreich Birgitta BIK
329 EX1 SOM n 12 Hane Willy Wonka av Revebo(N) LO361164 Wolffram Katarina SPIN
330 Supreme Premier SOM a 4 Hane (K) GIP S*Helinka's Yzantos LO158000 Slogedal Stine Birgitte AGDER
331 CACS SOM a 3 Hona IC S*Catnip's Violet Vinnie LO316699 von Oelreich Birgitta BIK
332 EX1 SOM a 12 Hane NO*Triforce Donner LO361486 von Oelreich Birgitta BIK
333 EX1 NOM BIS SOM o 11 Hane (N)Kiachero Ziro Zorroto LO189819 Wiker Anne LIRAK
334 CAP SPH n 10 Hane (K) S*Bråstorps Katten Peppar RX350109 Ragnestål Impola Carina ÄK
335 1 NOM BIS HCL n 03 14 Hane (K) WW'18 Max DSM LO1767 Hellkvist Eva BIK
336 1 NOM HCL as 23 14 Hona (K) Lysa LO1688 Sandell Joanna DK
337 2 HCL f 09 14 Hona (K) Izza DSM LO1699 Hellkvist Eva BIK
338 1 NOM BIS HCS d 09 22 14 Hane (K) Fritzzjunior LO1874 Hellkvist Eva BIK
339 2 HCS n 09 14 Hane (K) Sören Fernström DSM LO1299 Leveau Ann-Sofie CK
340 ABS HCS n 09 24 14 Hane (K) NW Prinsen LO1770 Hellkvist Eva BIK
341 4 HCS ns 14 Hane (K) Goliat DSM LO1202 Ewerlöf Matilda ELK
342 3 HCS ns 24 14 Hane (K) Oli 2003-1915 Mihajlovic Aleksandar ELK
343 2 HCS f 09 14 Hona (K) Hillbergstrollet LO1875 Leveau Ann-Sofie CK
344 1 NOM HCS n 09 23 14 Hona (K) SW NW Dancer DSM LO1591 Hellkvist Eva BIK
345 4 HCS n 09 24 14 Hona (K) Nora LO1902 Ståhlfors Miriam VK
346 ABS HCS n 24 14 Hona (K) Lillsnuttan LO1869 Hellkvist Eva BIK
347 3 HCS n 24 14 Hona (K) Svea LO1881 Wennergren Cecilia SK
A1 BIS avelshona kat 2  233 poäng MCO f 03 22 16 Hona IC S*Topzy Tail's Foxy Lady LO322615 Dahllöf Annelie ELK
F1 MCO n MCO n 13c Hane DE Buttercupcake's Bellissimo Royal RX362099 Olofsson Petra ELK
F2 SIB n 03 24 SIB n 09 24 13c Hane (K) SE*Aanainas Pavlo av julius LO347062 Fredriksson Sten Gullvi VK
K1 2 MCO 18   IC S*Topzy Tail's Foxy Lady (2018-12-12) Sankt Halvard's Dahllöf Annelie ELK
K2 1 (BIS kull kat 2) NFO 18   SW SC S*Myselisia's Northern Star DSM DVM (2019-01-23) Myselisia's Gylling Cecilia ELK
K3 ABS KBL 18   IC SE*Hjällnäs Nina (2018-12-02) Hjällnäs Sonesson Britt-Marie VK
K4 1 (BIS kull kat 3) BSH 18   IC SE*Lindhouse Cookies n' Scream (2019-01-04) Forever Loved Härsjö Lundh Jennie ÄK
S2 1 BIS PER e 02 62 15a Hona (K) GIP SC S*Meibel's Mary Poppin JW LO270589 Jonsson Waylett ÖSTK
S3 2 BML by 11 31 15a Hane (K) SP SC Baheras Wb Torkel RX283837 Spetz Stellan ÄK
S4 ABS BUR a 15a Hona (K) SW SP IC S*Piapizzi's Early Dawn DSM DVM LO262217 Ferm Anneli VÄK
S5 1 BIS EUR n 22 15a Hane (K) SP SC Hallonstrands Captain Morgan LO265694 Johansson Veine DK
S6 1 ABY a 15a Hane (K) SP (N)Nature's Kalugha LO163348 Slogedal Stine Birgitte AGDER
S7 1 BIS OSH f 03 24 15a Hona (K) SP SC Ivanthes Eeenya LO279462 Olin Camilla DK
S8 2 RUS 15a Hona IC S*Wildtbergs Venus Verus LO286376 Wildtberg Ywonne SPIN
S9 2 SOM a 15a Hane (K) GIP S*Helinka's Yzantos LO158000 Slogedal Stine Birgitte AGDER
S10 1 BIS HCS n 09 15a Hane (K) Sören Fernström DSM LO1299 Leveau Ann-Sofie CK
U1 Delad 2:a uppfödning kat 2  280 poäng 17   S*Little L's u reg Dahlkvist Sylvia SPIN
U2 BIS uppfödning kat 2  440 poäng 17   S*Myselisia's u reg Gylling Cecilia ELK
U3 Delad 2:a uppfödning kat 2  280 poäng 17   SE*Sankt Halvard's u reg Dahllöf Annelie ELK
U4 BIS uppfödning kat 3  220 poäng 17   SE*Forever Loved u reg Härsjö Lundh Jennie ÄK
U5 UTGÅR 17   S*KungsgardenCats u reg Lindblom Granlid Ulrica SYDK
V1 1 BIS PER d 15b Hane (K) SP Boggie's Samuel LO233751 Andersson Anette NERK
V2 1 BIS NFO d 15b Hane (K) SP S*Myselisia's Curry DVM LO249826 Nilsson Eleonor ELK
V3 1 BIS BEN n 22 15b Hane SC S*Panorama's The Fairy RX234536 Olovsson Åsa ÄK
V4 1 CYM g 09 22 51 15b Hona (K) SP SC FIN*D'manns The Queen DSM RX288633 Zander Anna JKK
V5 1 BIS HCS ns 15b Hane (K) Goliat DSM LO1202 Ewerlöf Matilda ELK