Spinneriet 400 CAPS EXO d 4 Hane (K) GIP S*Kung Bore's Yeah-Yeah LO311270 Malmsten Ingela CK
190526 401 Champion EXO g 9 Hona Gozels Bethany LO352931 Siöström Marie GRK
402 CACS EXO es 3 Hane GIC S*Kung Bore's Zest for Life LO311273 Malmsten Ingela CK
samtliga uppgifter är hämtade från klubbens katalog / inrapporterade resultatlista - (K) identifierar kastrerade katter 403 CACIB EXO n 22 7 Hona S*Hagabodas Ximena LO355071 Kinhult Isabelle ÖSTK
eventuella siffror inom parantes för kategori 2,3 och 4 är antalet katter tillhörande preliminärt godkända raser 404 CACS NOM BIS EXO f 22 3 Hona GIC S*Athelstones The Sign JW LO347637 Larsson Lisbeth NERK
kategori 1 57 kategori 2 114 kategori 3 37 kategori 4 47 huskatt korthår 7 huskatt långhår 4 405 EX1 EXO f 02 62 12 Hona S*Yomano's ChilliBee LO359240 Christensen Christel BIK
senior 1 senior 0 senior 1 senior 3 huskatt senior 1 406 HP NOM BIS PER n 2 Hane (K) SW SP S*Athelstones Rock Punch LO341546 Jacobsson Siv KKOJ
veteran 1 veteran 1 veteran 2 veteran 0 huskatt veteran 1 407 EX1 ej cert PER n 9 Hona Gozels Bernadette LO352930 Siöström Marie GRK
fertil hane 14 fertil hane 26 fertil hane 7 fertil hane 6 408 EX1 BIV NOM BIS PER n 11 Hane Preciousice Wishmaster LO359984 Åkerman Annette ÄK
fertil hona 16 fertil hona 28 fertil hona 8 fertil hona 12 409 EX2 PER n 11 Hane Boggie's Liam LO356121 Svensson Catharina ELK
kastrat hane 11 kastrat hane 11 kastrat hane 5 kastrat hane 10 410 HP NOM PER d 2 Hane (K) SP Boggie's Samuel LO233751 Andersson Anette NERK
kastrat hona 1 kastrat hona 4 kastrat hona 4 kastrat hona 3 411 CACS BIV PER d 3 Hane GIC Stargate's Maris 185136 Iversen Siri NORAK
junior hane 4 junior hane 8 junior hane 2 junior hane 1 412 Internationell Champion PER d 7 Hane Delfief Djengis LO1879061 Danning Hege ADELK
junior hona 1 junior hona 6 junior hona 2 junior hona 6 413 EX1 NOM PER d 11 Hane (N)Bombalurina's John Mcenroe LO189803 Tøgersen Marit ÖSTFO
ungdjur hane 0 ungdjur hane 13 ungdjur hane 5 ungdjur hane 4 414 CACIB PER f 7 Hona CH (N)Stargate's Phoibe LO188476 Iversen Siri NORAK
ungdjur hona 10 ungdjur hona 18 ungdjur hona 4 ungdjur hona 5 415 CAGCIB PER g 5 Hona S*Freeloader's November Rain LO347127 Fredholm Maria PK
416 EX1 NOM PER g 12 Hona SE*Applejack's Blueberry Lizen LO358413 Thenberg Kicki ELK
KATEGORI 1 418 CACIB PER n 24 7 Hane S*Pirayas Devil in the Disguise LO348732 Knutsson Ida ÄK
Bästa vuxen hane: 419 EX1 PER n 24 12 Hona S*Hagabodas Zelinda LO360901 Kinhult Isabelle ÖSTK
GIC S*Asterion's Winston, Hane, RAG n 03 420 CACIB PER f 22 7 Hona CH (N)Stargate's Phedra LO188477 Iversen Siri NORAK
Äg: Gerdin Marie, SYDK 421 HP PER n 02 62 1 Hane GIC S*Yomano's Maserati LO328374 Christensen Christel BIK
Bästa vuxen hona: 422 EX1 PER n 02 62 11 Hane S*Livanda's Ballantines LO355514 Kvick Eva PK
GIC S*Athelstones The Sign JW, Hona, EXO f 22 423 CAGCIB NOM PER a 03 5 Hona IC (N) Bombalurina's Knock On Your Door JW LO185535 Mørk Hanne Dagny ÖSTFO
Äg: Larsson Lisbeth, NERK 424 CAPS NOM BIS PER e 02 62 4 Hona (K) GIP SC S*Meibel's Mary Poppin JW LO270589 Jonsson Waylett ÖSTK
Bästa junior: 425 Premier PER e 03 10 Hane (K) S*Brånsta's Gentleman LO296036 Andersson Anette NERK
Preciousice Wishmaster, Hane, PER n 426 CAPS PER n 02 21 62 4 Hane (K) IP GIC IDP*Schneider's Don Juan LO349816 Kvick Eva PK
Äg: Åkerman Annette, ÄK 427 CACS PER a 01 21 62 3 Hane GIC Elegian Odd of Glimmertwins LO339048 Molin Marie ÄK
Bästa ungdjur: 428 ABS PER d 02 21 62 2 Hane (K) SP IC S*Livanda's Benjamin DSM LO321350 Ulveborg Helene PK
S*Chorotegas Juliet of Uranus, Hona, RAG a 04 429 ABS PER f 03 22 5 Hona CH IDP*Schneider's Cinderella LO351395 Kvick Eva PK
Äg: Eborn Ulrika, SYDK 430 EX1 PER f 03 22 12 Hona IDP*Schneider's Madicken LO359837 Kvick Eva PK
Bästa kastrat hane: 431 CAP RAG n 10 Hane (K) S*Creamy Blueeye Milton Nicolas LO350867 Olsson Jeanette ÄK
SW SP S*Athelstones Rock Punch, Hane (K), PER n 432 Grand Internationell Champion RAG n 5 Hona IC S*Chorotegas Princess Sofia LO337036 Ekdahl Ulla SPIN
Äg: Jacobsson Siv, KKOJ 433 CACIB RAG n 7 Hane CH SE*Kungsragg Gutta LO348605 Karlsson Kalendarovic Sara VK
Bästa kastrat hona: 434 ABS RAG a 7 Hona SE*Ispanterns Vidia D'Mamo LO328138 Byström Elina ÄK
GIP SC S*Meibel's Mary Poppin JW, Hona (K), PER e 02 62 435 CACS BIV NOM BIS RAG n 03 3 Hane GIC S*Asterion's Winston LO344108 Gerdin Marie SYDK
Äg: Jonsson Waylett, ÖSTK 436 CACS RAG n 03 3 Hona GIC S*Admire's They call me Karma LO340629 Bråneke Lena ELK
Bästa senior: 437 Champion RAG n 03 9 Hane SE*TillyTrotter's Charming Jax LO352821 Karlsson Kalendarovic Sara VK
GIP SC S*Meibel's Mary Poppin JW, Hona (K), PER e 02 62 438 Supreme Premier RAG a 03 4 Hane (K) GIP SC S*Dan Dara's Mr Money Talks LO297727 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
Äg: Jonsson Waylett, ÖSTK 439 ABS RAG a 03 9 Hane S*Sun Hill Doll's Friendly Freddy LO349158 Andreasson Berit NERK
Bästa veteran: 440 EX1 ej cert RAG c 03 9 Hona SE*Bongsbos Ellie LO353238 Khodr Ingela SPIN
SP Boggie's Samuel, Hane (K), PER d 441 CAGPIB RAG d 03 6 Hane (K) IP S*Jörgårdens QM Blueberry Ivan LO342408 Dümpel Lovisa SPIN
Äg: Andersson Anette, NERK 442 ABS RAG a 04 2 Hane (K) SP S*Asterion's Orion LO326365 Torphage Malin SYDK
443 CAP RAG a 04 10 Hane (K) S*Creamy Blueeye Qhristopher Robin LO355103 Olsson Jeanette ÄK
KATEGORI 2 444 CAC RAG a 04 9 Hane S*Settebello's Jordgubben LO351975 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
Bästa vuxen hane: 445 ABS RAG a 04 11 Hona SE*Diamondhouse Andrea LO356210 Lundqvist Celinn VÄK
IC S*Myselisia's Avicii, Hane, NFO d 02 21 62 446 EX1 NOM BIS RAG a 04 12 Hona S*Chorotegas Juliet of Uranus LO358484 Eborn Ulrika SYDK
Äg: Gylling Cecilia, ELK 447 ABS RAG c 04 9 Hona IDP*Ekryda HKH Sonja LO354965 Khodr Ingela SPIN
Bästa vuxen hona: 448 EX1 RAG f 04 12 Hona SE*Fujujung's Ellie Mae LO358851 Bartelsen Marie ÄK
SC S*Myselisia's Faith JW, Hona, NFO f 03 23 449 EX1 RAG g 04 11 Hona SE*Snösvansens Mississippi LO357546 Byström Elina ÄK
Äg: Hansen Janicke, ÖSTFO 450 Grand Internationell Premier SBI n 6 Hane (K) IP SC SE*Noble Wonder's Bazil LO304171 Montonen Karin SPIN
Bästa junior: 451 ABS SBI n 7 Hane CH Dawid von den Schneeblumen LO347540 Verkénius Liz NERK
S*Kronängens Teddy Boy, Hane, NFO as 09 24 452 CAC SBI n 9 Hona SE*Noble Wonder's Lizette Sisu LO352772 Montonen Karin SPIN
Äg: Carravieri Lorena, ANFI 453 EX1 SBI n 12 Hona SE*Norlids Glimma LO358544 Landén Inger NERK
Bästa ungdjur: 454 CACIB SBI a 7 Hane Freyr Adoration*RU LO359892 Verkénius Liz NERK
SE*Rivershore's Flisan, Hona, NFO fs 02 21 62 455 Grand Internationell Champion SBI b 5 Hane CH Berlioz RX347155 Pirklbauer Gabriella BIK
Äg: Svensson Jan-Olof (Olle), ELK 456 CACIB BIV SBI b 7 Hona CH Queen Amidala of Sembelance (N) LO181772 Olsen Aina Karina AGDER
Bästa kastrat hane: 457 EX2 SBI b 7 Hona CH S*Kilenskogens Yamina LO350541 Bentzer Ann BIK
SP SC S*Pax' Galileo JW DVM, Hane (K), NFO n 01 21 62 458 CAC SBI b 9 Hona Mamma Mia of Sembelsnice LO188129 Fløystad Popdimtchev Torhild AGDER
Äg: Nilsson Eleonor, ELK 459 EX1 ej cert SBI c 4 Hane (K) IP Lucky One of Sembelance(N) LO175364 Hansen Rita AGDER
Bästa kastrat hona: 460 EX1 SBI c 12 Hona SE*Noble Wonder's Miriam Lady LO360987 Montonen Karin SPIN
CH Emmy Antaria*PL, Hona (K), MCO fs 09 22 461 CAGCIB SBI e 5 Hane CH IDP*Backkara's Wesley LO335475 Magnusson Helena SPIN
Äg: Sixtensson Evelina, BK 462 CACIB SBI e 7 Hona CH S*Kilenskogens Ånja LO355134 Gruffman Maud NERK
Bästa veteran: 463 EX1 SBI f 12 Hona S*Ida's Fröken Fräken LO359139 Johansson Eva DK
SP S*Myselisia's Curry DVM, Hane (K), NFO d 464 HP NOM SBI a 21 1 Hane NW GIC SE*Amloves Viva La Vida JW LO339032 Ekström Erman Katarina VK
Äg: Nilsson Eleonor, ELK 465 EX1 SBI h 21 12 Hona S*Ida's Desiré LO360387 Johansson Eva DK
Bästa avelshane: 466 EX1 LPL a 09 33 11 Hane (K) SE*Furumogården's BC Lattjo LO356546 Pellonpää Riikka ÄK
IC Queen Tails Coral Blue, MCO a 22 : 16,7 p 467 HP BIV MCO n 1 Hane SC Zeman Scameron*IT LO313303 Andersen Hartman Nettis SYDK
Äg: Allotta Andersson Silvana, SYDK 468 ABS MCO n 3 Hona IC SE*Tippy Wee's Lakrits Puck LO341778 Andersen Hartman Nettis SYDK
Bästa avelshona: 469 Internationell Champion MCO n 7 Hona CH (N) Galions Cats Peppa LO186443 Dørum Randi VKK
IC S*Topzy Tail's Foxy Lady, MCO f 03 22 : 16,7 p 470 ABS MCO n 7 Hona CH SE*Tippy Wee's Sagogryn LO350068 Bjerke Emilia ELK
Äg: Dahllöf Annelie, ELK 471 CACIB MCO a 7 Hane BR*Cardigans Shadowplay LO356691 Öhrberg Annika ÖSTK
Bästa uppfödning: 472 EX1 MCO n 12 Hane DE Buttercupcake's Bellissimo Royal RX362099 Olofsson Petra ELK
S*Myselisia's,  : 40 p 473 EX1 MCO a 12 Hona SE*Manawa Venus LO359586 Andersson Kurt-Inge SYDK
Äg: Gylling Cecilia, ELK 474 Internationell Champion BIV MCO n 03 7 Hane CH DK*Stoltze's Labomé LO229842 Josefsen Maria & Morten JYRAK
475 ABS MCO n 03 7 Hane S*Stortassen's Daniel JW LO350901 Pettersson Mattias ÖSTK
KATEGORI 3 476 CAC MCO a 09 9 Hane SE*Sideshow Anthems To The Welkin LO333946 Wallin Annika VK
Bästa vuxen hane: 477 CAC MCO n 02 62 9 Hona S*ReMaine's Thyra LO352003 Müller Camilla VK
IC Artizto Catz Mo Farah, Hane, BEN n 22 478 CAPS NOM MCO n 22 4 Hona (K) GIP DK*Thomnille's Dana LO217004 Poulsen Grandjean Pernille  JYRAK
Äg: Olovsson Åsa, ÄK 479 CAGPIB MCO n 22 6 Hane (K) SE*Tippy Wee's Kid LO341777 Andersen Hartman Nettis SYDK
Bästa vuxen hona: 480 Internationell Premier BIV NOM MCO n 22 8 Hane (K) PR SC Lynx Lynx Frodo LO299148 Kindbom Charlotta ELK
S*Pagngle's Charley's Girl, Hona, OCI b 24 481 HP BIV MCO n 22 1 Hane SC S*Stortassen's Viktor JW LO336377 Thelin Åsa DK
Äg: Glennsten Agneta, SPIN 482 HP MCO n 24 1 Hona GIC (N) Galions Cats Maya Mi LO182947 Dørum Randi VKK
Bästa junior: 483 Grand Internationell Champion MCO n 24 5 Hane IC (N) Galions Cats Marco Polo LO182949 Eriksen Birthe VKK
S*Mariamores Gull-Britt, Hona, BLH ny 11 484 EX2 MCO a 22 5 Hane IC Queen Tails Coral Blue LO338508 Allotta Andersson Silvana SYDK
Äg: Verkénius Liz, NERK 485 Bedömd utom tävlan MCO n 23 7 Hona CH SE*Katthemmet's Anna Karenina LO345947 Allotta Andersson Silvana SYDK
Bästa ungdjur: 486 EX2 MCO n 22 11 Hane SE*Tippy Wee's Pär-Pjoter den Perfekta RX357341 Andersen Hartman Nettis SYDK
S*Vanilla's Lovikka, Hona, SRL a 487 EX1 BIV MCO a 23 11 Hane S*Country Dream's Dante LO357750 Kindbom Charlotta ELK
Äg: Sandell Joanna, DK 488 EX1 MCO n 24 11 Hona SE*Katthemmet's Tuva-Li LO356635 Allotta Andersson Silvana SYDK
Bästa kastrat hane: 489 EX1 MCO n 22 12 Hane (K) SE*Manawa Romeo LO359589 Cederström Git NERK
SP SC Baheras Wb Torkel, Hane (K), BML by 11 31 490 EX2 MCO a 22 12 Hane (K) SE*Manawa Amor LO359585 Englund Maria ÄK
Äg: Spetz Stellan, ÄK 491 EX2 MCO n 09 22 9 Hane SE*Red Chili Odd LO340622 Müller Camilla VK
Bästa kastrat hona: 492 Champion BIV MCO n 09 22 9 Hane RO*Panco's Te'Zorro RX356036 Westin Elsy ÄK
SP SC FIN*D'manns The Queen DSM, Hona (K), CYM g 09 22 51 493 EX1 MCO n 03 23 11 Hane S*Stortassen's Frank LO356949 Finnilä Maria VK
Äg: Zander Anna, JKK 494 EX4 MCO n 09 22 12 Hane SE*Sankt Halvard's Thom LO359687 Augustsson Martin ELK
Bästa senior: 495 EX1 BIV MCO n 03 24 12 Hane DK*Stoltze's Obelix LO233588 Stoltze Tina JYRAK
SP SC Baheras Wb Torkel, Hane (K), BML by 11 31 496 EX2 MCO n 01 21 62 12 Hane S*Musslan Zeke LO360495 Kindbom Charlotta ELK
Äg: Spetz Stellan, ÄK 497 EX3 MCO n 02 21 62 12 Hane SE*Silvershade's Black & White LO361629 Olsson Jörgen VÄK
Bästa veteran: 498 EX1 MCO n 09 22 12 Hona SE*Sankt Halvard's Tove LO359685 Dahllöf Annelie ELK
SC S*Panorama's The Fairy, Hane, BEN n 22 499 ABS MCO f 22 3 Hona GIC SE*Sankt Halvard's Dream Girl DVM LO302571 Dahllöf Annelie ELK
Äg: Olovsson Åsa, ÄK 500 EX1 MCO d 24 12 Hane Summerplace Alessio LO361354 Westin Elsy ÄK
Bästa uppfödning: 501 CAGPIB NOM MCO f 09 22 6 Hona (K) SE*Sankt Halvard's RoxAnne LO348106 Augustsson Martin ELK
SE*Forever Loved,  : 22 p 502 CAGCIB BIV NOM MCO f 03 22 5 Hona IC S*Topzy Tail's Foxy Lady LO322615 Dahllöf Annelie ELK
Äg: Härsjö Lundh Jennie, ÄK 503 EX2 MCO f 09 23 5 Hona Ne'Ver More des GreenFayleens LO229156 Stoltze Tina JYRAK
504 CAC MCO f 02 21 64 9 Hona DK*Stoltze's Bohée Mienne LO229839 Stoltze Tina JYRAK
KATEGORI 4 505 EX1 MCO d 03 22 12 Hane SE*Sankt Halvard's Theo LO359686 Dahllöf Annelie ELK
Bästa vuxen hane: 506 EX2 MCO f 09 12 Hona SE*Marfinn's Black Widdow RX359112 Finnilä Maria VK
CH S*Splendid's Lion, Hane, OSH ds 24 507 EX3 MCO g 09 12 Hona S*Street Cats You Are The Inspiration LO359929 Christiansson Torgny SKKK
Äg: Eriksson Anette, VK 508 EX1 BIV NOM MCO f 09 22 12 Hona S*Stortassen's Hanna LO361260 Öhrberg Annika ÖSTK
Bästa vuxen hona: 509 CAP MCO es 22 10 Hane (K) SE*Marfinn's Angus Young LO347832 Augustsson Martin ELK
SC SE*Lepidus Lykke to Arextocats, Hona, CRX n 03 33 510 CAGCIB MCO ns 22 5 Hona IC Cosette Duvall Il Guardiano*IT LO347517 Christiansson Torgny SKKK
Äg: Karlsson Helena, BIK 511 EX1 MCO ns 22 11 Hane S*Bisu's Kurt LO355630 Olsson Jörgen VÄK
Bästa junior: 512 EX1 BIV MCO ns 22 12 Hane NO*Wonderbar Dusty LO361764 Ewerlöf Matilda ELK
(N)Kiachero Ziro Zorroto, Hane, SOM o 513 Internationell Premier NOM MCO ds 09 11 8 Hane (K) PR SC Afelio Karma RX181819 Övergård Håkon ÖSTFO
Äg: Wiker Anne, LIRAK 514 CAP NOM BIS MCO fs 09 22 10 Hona (K) CH Emmy Antaria*PL LO343324 Sixtensson Evelina BK
Bästa ungdjur: 515 CAGCIB MCO ds 09 11 5 Hane CH NO* Lady Sansa's Davos RX187436 Övergård Håkon ÖSTFO
SE*Amor Regis Once you have gone Black, Hona, DRX n 516 EX1 MCO ns 09 23 11 Hona SE*Jaliin's Atla LO358450 Brunner Emmy SPIN
Äg: Karlsson Birgitta, SYDK 517 CACS NEM a 3 Hane IC Blue Stella Scorpius LO187689 Rapstad Anja WEBK
Bästa kastrat hane: 518 CACS NEM n 21 3 Hona CH SE*Aurora Stars Beauty LO341018 Michalowski Beata VK
IP S*Splendid's Keenan, Hane (K), SIA e 21 519 ABS NEM n 21 7 Hane Mars Zvezdnaya Rossyp RX343424 Östbye Ann-Marie ELK
Äg: Eriksson Anette, VK 520 CACIB BIV NOM NEM n 21 7 Hane SE*Teslatassarnas Merkurius RX352262 Englund Christina VK
Bästa kastrat hona: 521 EX2 NEM n 9 Hona Fibi Daleka Pķlnoc*PL RX356666 Michalowski Beata VK
GIP SC Leya Princess Amikoshi*RU JW, Hona (K), OSH a 24 522 ABS NEM a 21 9 Hona SE*Teslatassarnas Sol RX352264 Östbye Ann-Marie ELK
Äg: Schmidt Birgitta, VK 523 CAC NEM ny 21 9 Hona NO*Cream Puff's Diva LO187947 Navruz Burcu NORAK
Bästa senior: 524 CACS NOM NEM a 09 21 3 Hane GIC Snejnaya Zima Dunai LO184877 Navruz Burcu NORAK
SP (N)Nature's Kalugha, Hane (K), ABY a 525 Internationell Champion NEM n 03 21 7 Hane CH Watson Vizantiysky Podarok LO189174 Michelsen Alona WEBK
Äg: Slogedal Stine Birgitte, AGDER 526 EX1 NFO n 11 Hona SE*Änglaängen's Alcea LO356258 Johansson Annica ELK
527 EX1 NFO n 12 Hona S*Gracelin's Alexi LO360280 Holgersson Maria MIN
HUSKATT 528 CAPS NOM NFO n 09 4 Hane (K) GIP S*Kronängens Jacob Black LO316783 Czigler Raija NERK
Bästa korthår: 529 CAPIB NFO n 03 8 Hane (K) PR IC S*Little L's Guess LO328032 Wolffram Katarina SPIN
SW NW Dancer DSM, Hona (K), HCS n 09 23 530 CACIB NFO a 03 7 Hona CH NO*Havstrilens Macy Gray LO187576 Bjørkmann Hilde VKK
Äg: Hellkvist Eva, BIK 531 EX1 NOM NFO n 09 11 Hane SE*Änglaängen's Lotus LO356259 Johansson Annica ELK
Bästa långhår: 532 CAPS NFO n 24 4 Hane (K) GIP S*Kronängens Edward Cullen LO316784 Czigler Peter NERK
WW'18 Max DSM, Hane (K), HCL n 03 533 CACIB NFO n 22 7 Hane CH SE*Tofskatten's Foggy Notion LO345154 Dahlkvist Sylvia SPIN
Äg: Hellkvist Eva, BIK 534 EX1 BIV NOM NFO n 23 11 Hane S*Little L's Rising Power LO357470 Pajunen Malin SPIN
Bästa senior: 535 EX1 NFO n 22 12 Hona S*Gracelin's Alice LO360279 Emker Emy ELK
Sören Fernström DSM, Hane (K), HCS n 09 536 HP NOM BIS NFO n 01 21 62 2 Hane (K) SP SC S*Pax' Galileo JW DVM LO321121 Nilsson Eleonor ELK
Äg: Leveau Ann-Sofie, CK 537 ABS NFO n 02 21 64 4 Hane (K) IP IC S*Little L's Whiskey LO306064 Wolffram Katarina SPIN
Bästa veteran: 538 CAGCIB NFO n 09 22 5 Hona CH (N)Migoto's Zelda LO187993 Bjørkmann Hilde VKK
Goliat DSM, Hane (K), HCS ns 539 CACIB NFO n 09 23 7 Hane S*Little L's Mango Tango LO341349 Bjurén Charlie SPIN
Äg: Ewerlöf Matilda, ELK 540 EX1 BIV NOM NFO n 03 24 11 Hane Tumay's Prince LO190005 Leonsen Nygård Gyri NORAK
541 EX1 NFO n 02 21 64 12 Hane Sakeena's The Independent LO(DK)233733 Elkington Sakeena DARAK
542 HP NFO d 2 Hane (K) SP S*Myselisia's Curry DVM LO249826 Nilsson Eleonor ELK
543 CACS NFO f 3 Hona GIC (N) Tingoskatten's Nala LO174264 Bjørkmann Hilde VKK
544 EX2 NFO f 22 3 Hona IC S*Sandliljan's Arya Stark LO314058 Holgersson Maria MIN
545 ABS NFO f 22 9 Hona S*Zimexis Savage Rose LO352194 Allard Helle SPIN
546 CAC NFO d 22 9 Hona S*Pysida's Idun LO352987 Winsnes Camilla ÄK
547 EX1 BIV NOM NFO f 24 12 Hona NO*Loza's Brianna LO190827 Leonsen Nygård Gyri NORAK
548 CAP NFO f 09 22 10 Hona (K) S*Myselisia's Ace Wilder LO350498 Gylling Annie ELK
549 HP BIV NOM BIS NFO f 03 23 1 Hona SC S*Myselisia's Faith JW LO177049 Hansen Janicke ÖSTFO
550 CACS NOM BIS NFO d 02 21 62 3 Hane IC S*Myselisia's Avicii LO350493 Gylling Cecilia ELK
551 CAGCIB NFO g 09 22 5 Hona IC SE*Prana's Pumpkin LO346711 Olin Camilla SYDK
552 ABS NFO d 09 22 9 Hane S*Beyond Garfield LO354516 Zobell Susanne NERK
553 ABS NFO f 09 24 9 Hona NO*Zeras Katinka LO350510 Allard Helle SPIN
554 EX2 NFO f 02 21 63 9 Hona S*Myselisia's Zinda LO349379 Edqvist Margaretha ELK
555 CAC NFO d 01 21 62 9 Hona S*Isalov's Flinga LO355573 Carlsson Thomas ÄK
556 EX1 NFO d 03 23 12 Hane S*Myselisia's Dagg LO360845 Hansen Janicke ÖSTFO
557 EX1 BIV NOM NFO f 09 22 12 Hona S*Viento's Kara Kum LO360778 Wester Camilla ELK
558 EX2 NFO f 03 23 12 Hona S*Myselisia's Dimma LO360847 Gylling Cecilia ELK
559 EX3 NFO f 02 21 62 12 Hona S*Myselisia's Disa LO360844 Palokangas Päivi FMK
560 CACS NFO fs 03 22 3 Hona CH S*Lofvens Inez Isn't She Lovely LO323565 Andreasson Lisa SPIN
561 Internationell Champion BIV NOM NFO ns 03 7 Hane CH Stiv Kuling's Pacino LO182197 Busch Ullaug Vibekke VKK
562 CAC NFO ns 09 23 9 Hane SE*Emerentia's Chicago Black Hawk LO354868 Andreasson Lisa SPIN
563 CACIB NOM NFO fs 03 23 7 Hona SE*Jacama's Villemo Vallmo LO339074 Löfstrand Susanna SPIN
564 CAC NFO gs 03 24 9 Hona S*Säterjäntan's Nikitha LO341396 Dunert Sofie ELK
565 EX2 NFO ns 09 23 9 Hona S*Kronängens Silverclaw LO350777 Andreasson Lisa SPIN
566 EX1 NOM BIS NFO as 09 24 11 Hane S*Kronängens Teddy Boy LO2019/73 Carravieri Lorena ANFI
567 EX1 NFO ds 09 22 12 Hane SE*Duvesjön's Mercy LO359322 Halemark Katri SVISS
568 EX2 NFO d 09 22 12 Hane FI*Louhelan Drummer Boy LO361627 Mårtensson Susanne SVISS
569 EX1 BIV NOM BIS NFO fs 02 21 62 12 Hona SE*Rivershore's Flisan LO358265 Svensson Jan-Olof (Olle) ELK
570 EX3 NFO fs 09 12 Hona S*Säterjäntan's Odessa LO360241 Holländare Anette ÄK
571 EX2 NFO ns 09 12 Hona SE*Prana's Cha-cha-cha LO359896 Pekkala Simone ÄK
572 EX1 NFO w 62 11 Hona S*Zimexis Caitlin Snow LO357720 Dahlkvist Sylvia SPIN
573 EX1 NFO w 61 12 Hane SE*Whiteberry's Back to December LO360365 Conrad Amanda CK
574 ABS NFO w 64 12 Hona S*NC's Miss Snowflake LO359632 Zobell Susanne NERK
575 ABS SIB n 03 2 Hona (K) SP SE*Lurvtrollets Nanna Bumbi DSM LO316389 Torstensson Eva ÖSTK
576 CAPIB SIB n 22 8 Hane (K) PR SC NO*Hinikas Idefix LO328420 Lundström Pia VK
577 CACS BIV SIB n 22 3 Hane GIC (N)Einhaugens Adrian Fenrisen LO338447 Svensson Ulrika VK
578 EX2 SIB n 23 9 Hane SE*Aanainas Oriel av Akilles LO344372 Svendberg Annica SPIN
579 CAC SIB ny 23 9 Hane SE*Aanainas Ulev LO352723 Fredriksson Sten Gullvi VK
580 CAP SIB n 09 24 10 Hane (K) SE*Aanainas Pavlo av julius LO347062 Fredriksson Sten Gullvi VK
581 CAC SIB n 03 24 9 Hane Xanph Vivalavita*RU RX358801 Fredriksson Sten Gullvi VK
582 ABS SIB n 02 21 64 9 Hona SE*Aanainas Petra av nutella LO347058 Karlsson Linda SPIN
583 EX1 SIB f 24 12 Hona SE*Boijhlin's Anastasia Beverly Hills LO357036 Boije Camilla NERK
584 ABS SIB f 09 24 2 Hona (K) SP IC S*AceroRamos Page Arizona LO289273 Torstensson Eva ÖSTK
585 CAGCIB SIB as 12 5 Hane CH od Krolowych*PL Woltan Max LO187801 Halvorsen-Tangen Elisabeth AGDER
586 CAC SIB ns 24 9 Hane Vologda Lace Chardas RX353548 Sailon Gustafsson Charlotte VK
587 CAGCIB SIB ns 09 5 Hona IC SE*Ajca's Söta Suzzie LO343586 Lundström Pia VK
588 EX2 SIB fs 09 24 5 Hona CH NO*Rubel's Pote Enya LO185901 Halvorsen-Tangen Elisabeth AGDER
589 EX1 SIB gs 09 24 11 Hona S*Sibelinaz Flinga LO355195 Palombo Alexander ÖSTK
590 EX1 BIV SIB gs 09 11 12 Hona NO* Tangenpus Adorable Anastasis LO191099 Halvorsen-Tangen Elisabeth AGDER
591 EX1 ej cert SIB w 64 5 Hona CH (N)Djenhhis Cat Evita ZiZa LO18478 Halvorsen-Tangen Elisabeth AGDER
592 CACS NOM BIS BEN n 22 3 Hane IC Artizto Catz Mo Farah RX344682 Olovsson Åsa ÄK
593 EX1 NOM BEN n 24 11 Hane S*Svedbergakulle Viking LO358435 Lindhe Jeanette FMK
594 ABS BEN n 24 12 Hona S*KungsgardenCats Pony Play RX359904 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
595 HP NOM BEN n 24 32 2 Hane (K) SW SP S*KungsgardenCats Koala RX324858 Wahlberg Lennart SYDK
596 HP BEN n 24 33 1 Hane SC Artizto Catz Just Can't Get Enough RX324590 Lidenskog Sten ÄK
597 EX1 NOM BIS BLH ny 11 11 Hona S*Mariamores Gull-Britt RX358576 Verkénius Liz NERK
598 HP NOM BIS BML by 11 31 2 Hane (K) SP SC Baheras Wb Torkel RX283837 Spetz Stellan ÄK
599 EX1 BSH a 12 Hane S*Brisolid's Zeus LO358968 Juhlin Sofia ÄK
600 CAGPIB BSH a 24 6 Hona (K) CH S*Bokbackens Marängen LO298037 Treard Sylvia BIK
601 CAC BSH a 24 9 Hona SE*Norekärrs Asta RX353821 Bondeson Karin SPIN
602 CAC BSH ns 22 62 9 Hane IDP*Tigerligan's Lexus LO354309 Treard Sylvia BIK
603 EX1 BIV NOM BSH ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved Stitch LO358852 Härsjö Lundh Jennie ÄK
604 EX4 BSH ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved The Incredible Hulk LO359716 Rask Jenny ÄK
605 EX3 BSH ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved Captain America LO359715 Jochens Hans ÄK
606 EX2 BSH ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved Black Panther LO359718 Jochens Hans ÄK
607 EX2 BSH ns 22 64 12 Hona SE*Forever Loved Black Widow LO359717 Härsjö Lundh Jennie ÄK
608 EX1 BSH ns 22 64 12 Hona SE*Forever Loved Captain Marvel LO359719 Saternus Tone ÄK
609 CAPIB BSH h 33 8 Hona (K) IC Pirot Dane Ivy LO268315 Dickson Maud ÄK
610 HP BSH n 21 33 1 Hane SC BellArden Uriel RX288334 Dickson Maud ÄK
611 CACIB NOM BSH n 21 33 7 Hane Pirot Bell Xtravagansa LO352261 Dickson Maud ÄK
612 EX1 BUR n 11 Hona S*Spitfire's Ruby Heart LO356278 Nordström Matilda GRK
613 ABS BUR a 2 Hona (K) SW SP IC S*Piapizzi's Early Dawn DSM DVM LO262217 Ferm Anneli VÄK
614 HP NOM BIS CYM g 09 22 51 2 Hona (K) SP SC FIN*D'manns The Queen DSM RX288633 Zander Anna JKK
615 CAGCIB KBL n 09 24 5 Hane SE*Hjällnäs Carl-Johan RX347699 Sonesson Britt-Marie VK
616 CAGCIB KBL f 23 5 Hona SE*Kot-ā-Kuril Arwen Undķmiel RX349034 Nätynki Tuula ELK
617 CAGPIB NOM KOR 6 Hona (K) NW PR SC S*Mästertassen Nadee DSM DVM LO292232 Dessne Karin FRÄS
618 Champion KOR 9 Hona S*Mästertassen Lussi LO349335 Dessne Karin FRÄS
619 EX1 KOR 12 Hona S*Mästertassen Meja LO359873 Dessne Karin FRÄS
620 CAGPIB MAU ns 6 Hane (K) PR NO*Gooseberry Loco Motive LO178712 Amundröd Synnöve ÖSTFO
621 CAGCIB MAU ns 5 Hane CH NO*Gooseberry Shh.It's Top Secret! JW LO186251 Solberg Charlotte ÖSTFO
622 CAPS MAU ns 24 4 Hane (K) GIP NO*Gooseberry Neon & On & On LO179119 Nilsen Tormod ÖSTFO
623 Grand Internationell Champion MAU ns 24 5 Hona IC Gooseberry I Love Applause LO186247 Løkke Rebekka ÖSTFO
624 CACIB NOM OCI n 24 7 Hona S*Pagngle's My Love RX349002 Glennsten Agneta SPIN
625 ABS OCI a 24 5 Hona IC SE*Hot Thundereans Gami LO349955 Boskär Hans NERK
626 ABS OCI b 24 10 Hona (K) SC S*Pagngle's True Love DVM RX286862 Glennsten Agneta SPIN
627 CACIB NOM BIS OCI b 24 7 Hona S*Pagngle's Charley's Girl RX351823 Glennsten Agneta SPIN
628 CAGCIB SIN 5 Hona IC S*Kustens Lucy in Sky With Diamonds LO340140 Spetz Stellan ÄK
629 CACS SIN 3 Hona SW GIC S*Kustens Chi Sarā Con Te LO341510 Spetz Stellan ÄK
630 EX1 NOM BIS SRL a 12 Hona S*Vanilla's Lovikka RX359013 Sandell Joanna DK
631 CAPIB SRL n 03 8 Hane (K) IC S*Tiddlywinks Drop Dead Gorgeous RX350043 Palokangas Päivi FMK
632 EX1 SRS n 03 11 Hane S*Tiddlywinks Piertotum Locomotor RX357485 Nilsson Veronica FMK
633 ABS ABY n 10 Hane (K) SC S*Xanthomelas Bonkap Mercur DVM LO292287 Börje Anna ASK
634 ABS ABY n 7 Hona CH S*Amber Eyes Enchanting Ezmae LO347016 Lind Audrey GRK
635 HP ABY a 2 Hane (K) SP (N)Nature's Kalugha LO163348 Slogedal Stine Birgitte AGDER
636 CAPIB ABY o 8 Hane (K) S*Jabari's Ziggy Stardust LO188566 Christoffersen Tonje AGDER
637 CAPIB ABY p 8 Hona (K) GIC (N) Nature's  Enzita LO181051 Horve Ann-Kristin AGDER
638 HP CRX n 2 Hane (K) GIP GIC SE*PrimaRex Zinger LO319926 Bergström Torun VK
639 CAPS CRX a 4 Hane (K) IP S*Chagris Blue Velvet LO332621 Bergström Torun VK
640 HP CRX n 03 1 Hane SC SE*Arextocats Jake Sully DSM DVM LO307175 Karlsson Helena BIK
641 ABS CRX f 02 64 9 Hona S*Mumsikoff Xenia Xtravaganza LO355305 Kopp Elinore SPIN
642 CACS NOM CRX b 33 3 Hona GIC S*Catgold's Too cute for you LO338874 Rosén Lise-Lotte DK
643 HP NOM BIS CRX n 03 33 1 Hona SC SE*Lepidus Lykke to Arextocats LO341997 Karlsson Helena BIK
644 CAGCIB CRX h 02 33 5 Hona IC SE*Glädjetorpets Magnefik-Miracel LO331019 Rosén Lise-Lotte DK
645 EX1 NOM BIS DRX n 12 Hona SE*Amor Regis Once you have gone Black RX358871 Karlsson Birgitta SYDK
646 Champion DRX n 09 9 Hona SE*Orbnacs Baherie RX353686 Canbro Jenny ÄK
647 Champion DRX q 02 64 9 Hona IDP*Kingfishers Same Same but Different LO349577 Canbro Jenny ÄK
648 ABS DRX n 22 10 Hane (K) SE*Amor Regis Romeo JW LO352534 Johansson Rönnmark Marie-Louise SYDK
649 Internationell Champion DRX n 23 7 Hane CH S*Fiddlestix Elijah LO188467 Storli Ann Cathrin GRENL
650 CACIB DRX p 24 7 Hona SE*DevoNovaRex U-two LO354320 Fredriksson Katarina ÄK
651 Champion BIV DRX n 24 9 Hona Phu-Quoc's Cinderella.II LO360551 Lifsten Caroline UK
652 ABS DRX n 24 11 Hona SE*Recce Pod Type 99 Sonia LO356043 Lassarp Vanessa DK
653 EX1 DRX n 03 24 11 Hane (K) SE*Recce Pod Supacat Jackal 2 LO356386 Bergsten Helena ÄK
654 EX1 DRX n 03 24 11 Hona (K) SE*Recce Pod Cocker Spaniel LO356384 Bergsten Helena ÄK
655 ABS DRX a 32 6 Hane (K) PR IDP*Tigerligan's Tokiga Ture LO344327 Westin Mia VK
656 EX1 DRX g 21 32 12 Hona SE*Lovling Nest II Fru Vinter LO360866 Löfling Katja BJK
657 ABS DSP f 9 Hona Shangri-La Don Amdo RX330317 Engberg Marita VK
658 ABS DSP g 12 Hona S*Blitz' Angel of Grace RX357569 Engberg Marita VK
659 EX1 OSH d 03 24 12 Hane Karnaval Yasynka u reg Lönstrup Pedersen Anne JYRAK
660 CACIB NOM OSH w 63 7 Hane CH Dominori*BY Guliver LO(DK)232480 Tholstrup Kamilla JYRAK
662 EX1 OSH n 24 12 Hona NO*RoGis Fairytale Bianca RX(DK)233929 Lönstrup Pedersen Anne JYRAK
663 HP NOM OSH a 24 2 Hane (K) SP DK Ilikethis Blua Loko LO(DK)224769 Tholstrup Kamilla JYRAK
664 HP NOM BIS OSH a 24 2 Hona (K) GIP SC Leya Princess Amikoshi*RU JW RX331888 Schmidt Birgitta VK
665 ABS OSH b 25 6 Hane (K) WW'15 SW NW IP SC S*Cross-Bow Crest Intermezzo JW LO294655 Olin Camilla SYDK
666 CAC OSH d 24 9 Hane IDP*Lejonhjärtas Tony the Tiger LO356865 Kristiansson Anette SL
667 CACIB OSH f 22 7 Hona NO*Peppergarden's Phiringi Jolokia LO348517 Muhr Agneta SL
668 EX1 OSH g 24 12 Hona DK Tholstrup Skye RX(DK)233531 Tholstrup Kamilla JYRAK
669 EX1 OSH ns 25 12 Hane S*Pilosus Raptor RX361055 Westraeus Camilla VK
670 CAGCIB NOM BIS OSH ds 24 5 Hane CH S*Splendid's Lion RX341009 Eriksson Anette VK
671 CAPS OSH ns 03 4 Hane (K) GIP DK Ilikethis Rapida Kaj Dijak LO(DK)224772 Lönstrup Pedersen Anne JYRAK
672 CACIB PEB b 21 83 7 Hona SE*Odd I's My Heart Is Yearning RX335602 Magnusson Julia FRÄS
673 EX1 PEB b 21 83 11 Hane (K) SE*Odd I's ILL Bill RX356449 Alexandersson Ida ÄK
674 EX1 BIV PEB b 83 11 Hona SE*Odd I's Wu RX356456 Magnusson Julia FRÄS
675 Champion RUS 9 Hona S*Koroleva Wanda of Rebella LO354927 Eklind Kenneth RYSS
676 EX2 RUS 9 Hona S*Koroleva Windy of Rebella LO354926 Merta Kaija RYSS
678 ABS SIA b 9 Hona SE*Sillastigen Lady Kenna LO354888 Kerf Lili SL
679 CAP NOM SIA h 10 Hona (K) GIC SE*Ediecats Charlie LO342449 Gustafsson Lena ÄK
680 ABS SIA n 21 11 Hane Don Papa Little StuartCZ LO357652 Lindkvist Cathrin NERK
681 EX1 NOM SIA n 21 12 Hona Marilljos Mercedes LO359620 Schmidt Birgitta VK
682 CAGPIB SIA a 21 6 Hane (K) IP SC S*Casa el Gatos Elliot LO314757 Kimnäs Regina NERK
683 ABS SIA a 21 9 Hona SE*Sillastigen Queen Mary LO354889 Axelsson Kristina SL
684 CAGPIB NOM BIS SIA e 21 6 Hane (K) IP S*Splendid's Keenan RX336649 Eriksson Anette VK
685 CAGPIB SOM n 6 Hane (K) NW PR SC (N) Kiachero Litchi JW DSM DVM LO180165 Wiker Anne LIRAK
686 ABS SOM n 10 Hona (K) S*Limhamn's K.A. Maomi LO354875 Pilhede Jessica SPIN
687 Grand Internationell Champion SOM n 5 Hane IC (N)Kiachero Timian Dan JW LO187955 Wiker Anne LIRAK
688 EX1 SOM n 11 Hane (K) (N)Kiachero Aza'kio LO361544 Sundelin Ingrid och Ebba ASK
689 EX1 NOM SOM n 11 Hona S*Catnip's Belle Berenike LO355271 von Oelreich Birgitta BIK
690 EX1 SOM n 12 Hane Willy Wonka av Revebo(N) LO361164 Wolffram Katarina SPIN
691 HP SOM a 2 Hane (K) GIP S*Helinka's Yzantos LO158000 Slogedal Stine Birgitte AGDER
692 CACS SOM a 3 Hona IC S*Catnip's Violet Vinnie LO316699 von Oelreich Birgitta BIK
693 EX1 SOM a 12 Hane NO*Triforce Donner LO361486 von Oelreich Birgitta BIK
694 EX1 NOM BIS SOM o 11 Hane (N)Kiachero Ziro Zorroto LO189819 Wiker Anne LIRAK
695 1 NOM BIS HCL n 03 14 Hane (K) WW'18 Max DSM LO1767 Hellkvist Eva BIK
696 1 NOM HCL a 09 22 14 Hona (K) Hjördis LO1911 Olsson Pernilla VK
697 2 HCL as 23 14 Hona (K) Lysa LO1688 Sandell Joanna DK
698 3 HCL f 09 14 Hona (K) Izza DSM LO1699 Hellkvist Eva BIK
699 1 NOM HCS d 09 22 14 Hane (K) Fritzzjunior LO1874 Hellkvist Eva BIK
700 2 HCS n 09 14 Hane (K) Sören Fernström DSM LO1299 Leveau Ann-Sofie CK
701 ABS HCS n 09 24 14 Hane (K) NW Prinsen LO1770 Hellkvist Eva BIK
702 3 HCS ns 14 Hane (K) Goliat DSM LO1202 Ewerlöf Matilda ELK
703 2 HCS f 09 14 Hona (K) Hillbergstrollet LO1875 Leveau Ann-Sofie CK
704 1 NOM BIS HCS n 09 23 14 Hona (K) SW NW Dancer DSM LO1591 Hellkvist Eva BIK
705 3 HCS n 09 24 14 Hona (K) Nora LO1902 Ståhlfors Miriam VK
706 ABS HCS n 24 14 Hona (K) Lillsnuttan LO1869 Hellkvist Eva BIK
707 4 HCS n 24 14 Hona (K) Svea LO1881 Wennergren Cecilia SK
1091 CAGCIB MCO n 09 22 5 Hane IC SE*Whitewater's Rocket Man LO345623 Olsson Jörgen VÄK
1140 CACIB NOM NFO n 09 24 7 Hona CH S*Little L's Midnight Pearl LO341350 Dahlkvist Sylvia SPIN
A2 BIS avelshane kat 2  167 poäng MCO a 22 16 Hane IC Queen Tails Coral Blue LO338508 Allotta Andersson Silvana SYDK
A3 BIS avelshona kat 2  167 poäng MCO f 03 22 16 Hona IC S*Topzy Tail's Foxy Lady LO322615 Dahllöf Annelie ELK
F3 HCL a 09 22 HCL a 09 22 13c Hona (K) Hjördis LO1911 Olsson Pernilla VK
K5 3 MCO 18   SE*Katthemmet's Malala Yousafzai (2018-11-22) Manawa Andersson Kurt-Inge SYDK
K6 1 (BIS kull kat 2) MCO 18   IC S*Topzy Tail's Foxy Lady (2018-12-12) Sankt Halvard's Dahllöf Annelie ELK
K7 2 NFO 18   SW SC S*Myselisia's Northern Star DSM DVM (2019-01-23) Myselisia's Gylling Cecilia ELK
K8 1 (BIS kull kat 3) BSH 18   IC SE*Lindhouse Cookies n' Scream (2019-01-04) Forever Loved Härsjö Lundh Jennie ÄK
S12 1 BIS PER e 02 62 15a Hona (K) GIP SC S*Meibel's Mary Poppin JW LO270589 Jonsson Waylett ÖSTK
S13 1 BIS BML by 11 31 15a Hane (K) SP SC Baheras Wb Torkel RX283837 Spetz Stellan ÄK
S14 ABS BUR a 15a Hona (K) SW SP IC S*Piapizzi's Early Dawn DSM DVM LO262217 Ferm Anneli VÄK
S15 1 BIS ABY a 15a Hane (K) SP (N)Nature's Kalugha LO163348 Slogedal Stine Birgitte AGDER
S16 1 OSH f 03 24 15a Hona (K) SP SC Ivanthes Eeenya LO279462 Olin Camilla SYDK
S17 2 SOM a 15a Hane (K) GIP S*Helinka's Yzantos LO158000 Slogedal Stine Birgitte AGDER
S18 1 BIS HCS n 09 15a Hane (K) Sören Fernström DSM LO1299 Leveau Ann-Sofie CK
U6 BIS uppfödning kat 2  400 poäng 17   S*Myselisia's u reg Gylling Cecilia ELK
U7 UTGÅR 17   SE*Sankt Halvard's u reg Dahllöf Annelie ELK
U8 BIS uppfödning kat 3  220 poäng 17   SE*Forever Loved u reg Härsjö Lundh Jennie ÄK
U9 UTGÅR 17   S*KungsgardenCats u reg Lindblom Granlid Ulrica SYDK
V6 1 BIS PER d 15b Hane (K) SP Boggie's Samuel LO233751 Andersson Anette NERK
V7 1 BIS NFO d 15b Hane (K) SP S*Myselisia's Curry DVM LO249826 Nilsson Eleonor ELK
V8 1 BIS BEN n 22 15b Hane SC S*Panorama's The Fairy RX234536 Olovsson Åsa ÄK
V9 ABS BUR b 15b Hona SC Tintomara's Qazzzitha LO228881 Meller Henriette BIK
V10 1 CYM g 09 22 51 15b Hona (K) SP SC FIN*D'manns The Queen DSM RX288633 Zander Anna JKK
V11 1 BIS HCS ns 15b Hane (K) Goliat DSM LO1202 Ewerlöf Matilda ELK