Västsvenska Kattklubben 383 Premier NOM EXO n 10 Hane (K) SC (N)Almodovar Tiger Woods LO331381 Siöström Marie GRK
190915 384 CAPIB EXO d 22 8 Hane (K) GIC IDP*Wendelvos Berlin LO328039 Clintesparr Patrik PK
385 EX1 EXO d 22 12 Hane DiKeRo's Return of Star Wars LO19.EXO.007.1 Didriksen Kenneth MU
samtliga uppgifter är hämtade från klubbens katalog / inrapporterade resultatlista - (K) identifierar kastrerade katter 386 Supreme Premier NOM EXO e 22 4 Hona (K) GIP IC IDP*Wendelvos Paris LO328040 Clintesparr Patrik PK
eventuella siffror inom parantes för kategori 2,3 och 4 är antalet katter tillhörande preliminärt godkända raser 387 HP NOM EXO f 22 1 Hona SC S*Athelstones The Sign JW LO347637 Larsson Lisbeth NERK
kategori 1 86 kategori 2 104 kategori 3 68 kategori 4 62 huskatt korthår 8 huskatt långhår 4 388 CACS EXO fs 24 62 3 Hona GIC Almodovar Tornerose LO185827 Hindenes Rita NORAK
senior 4 senior 0 senior 1 senior 2 huskatt senior 2 389 ABS PER w 62 11 Hane S*Scarlet's Davidoff LO360218 Davidsson Olsson Camilla VÄK
veteran 0 veteran 0 veteran 3 veteran 3 huskatt veteran 3 390 CACIB NOM BIS PER w 63 7 Hona Starbabies Diamond LO360056 Molin Marie ÄK
fertil hane 8 fertil hane 20 fertil hane 14 fertil hane 8 391 ABS PER f 9 Hona SE*Applejack's Cherry Iris LO358414 Jarl Alexandra MIN
fertil hona 27 fertil hona 25 fertil hona 18 fertil hona 15 392 CAGCIB PER g 5 Hona IC S*Freeloader's November Rain LO347127 Fredholm Maria PK
kastrat hane 15 kastrat hane 9 kastrat hane 6 kastrat hane 10 393 ABS PER g 11 Hona S*Scarlet's Coco Chanel LO360219 Davidsson Olsson Camilla VÄK
kastrat hona 3 kastrat hona 8 kastrat hona 8 kastrat hona 8 394 HP PER ns 11 2 Hane (K) GIP S*Qimmipek's Kenzo LO289440 Stenholmer Karin CK
junior hane 2 junior hane 9 junior hane 6 junior hane 3 395 EX1 PER ns 11 12 Hona Chimel's Polly RX363945 Antonsson Carina BIK
junior hona 4 junior hona 9 junior hona 9 junior hona 2 396 EX1 PER ns 12 12 Hona S*Ogopogo's Mamma Mia! LO363665 Wantling Christina ÄK
ungdjur hane 13 ungdjur hane 9 ungdjur hane 1 ungdjur hane 6 397 CAGCIB PER n 22 5 Hona IC S*Hagabodas Vega LO353061 Palombo Monica ÖSTK
ungdjur hona 14 ungdjur hona 15 ungdjur hona 6 ungdjur hona 10 398 HP NOM PER d 22 2 Hane (K) SW SP S*Arzish Red Alert DSM LO290191 Bohm Anita ÄK
399 CAGPIB PER d 22 6 Hane (K) IP S*Arzish Sigmund LO341120 Bohm Anita ÄK
KATEGORI 1 400 EX1 PER n 01 62 12 Hane S*Yomanos Love Fortune LO365353 Christensen Christel BIK
Bästa vuxen hane: 401 EX1 NOM BIS PER n 01 62 12 Hona S*Meibel's Mary Montana LO363996 Ekström Erman Katarina VK
GIC S*Asterion's Winston, Hane, RAG n 03 402 ABS PER n 02 62 9 Hane S*Livanda's Ballantines LO355514 Kvick Eva PK
Äg: Thorén Marie, SYDK 403 CACIB PER d 02 62 7 Hona CH Reffsgård Beliz LO185364 Strømnes Linda ÖSTFO
Bästa vuxen hona: 404 CAPS NOM BIS PER e 02 62 4 Hona (K) GIP SC S*Meibel's Mary Poppin JW LO270589 Jonsson Waylett ÖSTK
Starbabies Diamond, Hona, PER w 63 405 EX1 PER e 01 63 12 Hane SE*Glimmertwins Surprice Surprice LO363647 Carlsson Pia  ÄK
Äg: Molin Marie, ÄK 406 EX1 NOM PER f 02 62 12 Hona (N)Lord Bute*s Macarena My Love LO192226 Mørk Hanne Dagny ÖSTFO
Bästa junior: 407 EX2 PER f 02 62 12 Hona S*Yomanos Lady of Love LO365354 Christensen Christel BIK
NO*Fagerlis Little Drummer Boy, Hane, RAG a 03 408 CAGCIB PER g 02 62 5 Hona IC Touch of Heaven Av Reffsgård(N) LO185363 Strømnes Linda ÖSTFO
Äg: Wadsten Britt, NERK 409 EX2 PER g 02 62 5 Hona CH Mimix Ulla LO182260 Nomerstad Kamilla ADELK
Bästa ungdjur: 410 EX1 ej cert PER n 02 21 62 4 Hane (K) GIP IDP*Schneider's Don Juan LO349816 Kvick Eva PK
S*Meibel's Mary Montana, Hona, PER n 01 62 411 ABS PER d 02 21 62 2 Hane (K) SP IC S*Livanda's Benjamin DSM LO321350 Ulveborg Helene PK
Äg: Ekström Erman Katarina, VK 412 CAC PER f 02 21 62 9 Hona IDP*Schneider's Madicken LO359837 Kvick Eva PK
Bästa kastrat hane: 413 CAGCIB PER n 33 5 Hane CH (N) SUPERGRANNY  EMINEM LO188765 Sætre Hanne TERAK
NW SP Kimi Kurt Von Gott, Hane (K), SBI c 414 HP RAG n 1 Hona SC (N)Wickmann's Jamilla RX306831 Bråneke Lena ELK
Äg: Møller Helle, Mundicat 415 Champion RAG a 9 Hane S*Admire's The Sound of Silence LO356981 Bråneke Lena ELK
Bästa kastrat hona: 416 Champion RAG a 9 Hona S*Admire's Dynasty LO351591 Szabo Adrienn VK
GIP SC S*Meibel's Mary Poppin JW, Hona (K), PER e 02 62 417 EX1 RAG b 12 Hona SE*Hjortkullen's Loranga LO362693 Kullberg Jennifer CK
Äg: Jonsson Waylett, ÖSTK 418 CAC RAG f 9 Hona SE*Lavmaicat's Bombalurina LO345363 Landberg Lena CK
Bästa senior: 419 EX1 ej cert RAG n 21 5 Hona IC Midori LO342857 Kullberg Lisbeth CK
SW SP S*Arzish Red Alert DSM, Hane (K), PER d 22 420 CAP RAG n 03 10 Hane (K) CH SE*Lavmaicat's Joy LO320012 Landberg Lena CK
Äg: Bohm Anita, ÄK 421 HP NOM BIS RAG n 03 1 Hane GIC S*Asterion's Winston LO344108 Thorén Marie SYDK
422 EX1 BIV RAG n 03 12 Hane SE*Lil'Magics Master of Puppets LO361445 Thisell Anna CK
KATEGORI 2 423 EX2 RAG n 03 12 Hane S*Asterion's In My Dreams LO364249 Sundler Martina VÄK
Bästa vuxen hane: 424 HP RAG a 03 2 Hane (K) SP SC S*Dan Dara's Mr Money Talks LO297727 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
SC Damman Amur Maximus, Hane, SIB ny 24 425 EX1 ej cert RAG a 03 5 Hane IC SE*Misans Atlas LO340987 Ekberg Malin CK
Äg: Lunde Mari, TERAK 426 CAGCIB RAG a 03 5 Hona IC S*Settebello's Iris LO326650 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
Bästa vuxen hona: 427 EX1 BIV NOM BIS RAG a 03 11 Hane NO*Fagerlis Little Drummer Boy LO361287 Wadsten Britt NERK
SE*Rivershore's Flisan, Hona, NFO fs 02 21 62 428 ABS RAG a 03 12 Hane S*Eurovisions I See a Star LO362496 Andersson Johanna RYSS
Äg: Svensson Jan-Olof (Olle), ELK 429 EX2 RAG a 03 12 Hane SE*Fujujung Figaro LO366204 Bartelsen Marie ÄK
Bästa junior: 430 EX1 RAG a 03 12 Hane SE*Fujujung Ferdinand LO366203 Bartelsen Marie ÄK
NO*Rødrev Nora, Hona, SIB ny 24 431 EX1 BIV RAG a 03 12 Hona SE*Fujujung Fiona LO366205 Bartelsen Marie ÄK
Äg: Lunde Mari, TERAK 432 ABS RAG c 03 9 Hona SE*Bongsbos Ellie LO353238 Khodr Ingela SPIN
Bästa ungdjur: 433 EX1 RAG n 03 21 12 Hane SE*DeBeer's Finest Brooklyn LO363274 Lundquist Dorit SPIN
SE*Talina's Ariel, Hona, NFO f 03 24 434 HP RAG a 04 2 Hane (K) SP S*Asterion's Orion LO326365 Torphage Malin SYDK
Äg: Lassnig Helene, ELK 435 EX2 RAG a 04 9 Hona SE*Olem Stars Nilla LO337434 Norlander Marika VK
Bästa kastrat hane: 436 CAC RAG a 04 9 Hona SE*Ocmamis Gaia LO356432 Olszewska Marzanna SPIN
SP SC S*Pax' Galileo JW DVM, Hane (K), NFO n 01 21 62 437 EX1 BIV NOM RAG a 04 11 Hona S*Chorotegas Juliet of Uranus LO358484 Eborn Ulrika SYDK
Äg: Nilsson Eleonor, ELK 438 CAP RAG c 04 10 Hane (K) IC SE*Maggiedoll's Emperor Palpatine LO325979 Knutsson Ida ÄK
Bästa kastrat hona: 439 CACIB RAG f 04 7 Hona CH S*Jörgårdens TT AtLast Mirabel LO320874 Landberg Lena CK
GIP CH SE*Ajca's Mysiga Mimmi, Hona (K), SIB fs 09 24 440 EX1 RAG f 04 11 Hona SE*Fujujung's Ellie Mae LO358851 Bartelsen Marie ÄK
Äg: Johansson Eva, DK 441 CAC RAG g 04 9 Hona SE*Snösvansens Mississippi LO357546 Byström Elina ÄK
Bästa avelshane: 442 EX1 RAG g 04 12 Hona SE*Adde's Glamourous Hope Logan LO364041 Szabo Adrienn VK
SC SE*Tippy Wee's Franz, MCO n 22 : 46,7 p 443 CAGPIB RAG n 04 21 6 Hane (K) IP SE*Alicendy's Catan LO326767 Dümpel Lovisa SPIN
Äg: Andersen Hartman Nettis, SYDK 444 CAPS SBI n 4 Hane (K) GIP SC SE*Noble Wonder's Bazil LO304171 Montonen Karin SPIN
Bästa uppfödning: 445 CACS SBI n 3 Hona GIC SE*Degermossens BamBina LO315193 Östlund Lena VÄK
S*Myselisia's,  : 38 p 446 CAGCIB SBI n 5 Hane CH Prekestolen's Sokrates LO188768 Tufte Anne Kristin TEST
Äg: Gylling Cecilia, ELK 447 ABS SBI n 11 Hona NO*Stalderkattens Niccoline LO191456 Myrseth Nina TEST
448 EX3 SBI n 12 Hane S*Mementos Milos LO361573 Verkénius Liz NERK
KATEGORI 3 449 EX2 SBI n 12 Hane IT*Eragon Dei Draghi Blue LO366331 Johansson Eva DK
Bästa vuxen hane: 450 EX1 SBI n 12 Hane Valdo Von Gott RX9SBI0172 Lidell Bettina MU
SC SE*Forever Loved Yello[w], Hane, BSH ns 22 64 451 EX2 SBI n 12 Hona SE*Degermossens Emerald Ellie RX363103 Östlund Lena VÄK
Äg: Härsjö Lundh Jennie, ÄK 452 EX1 BIV SBI n 12 Hona Shapur Ayala LO191509 Saxegaard Sigrid Caroline RORAK
Bästa vuxen hona: 453 HP BIV SBI a 1 Hona SC Trollehöjds Wild rose RX2019122 Mikkelsen Nanna MU
IC SE*Lindhouse Helga Hufflepuff, Hona, BSH ns 22 64 454 CACS SBI a 3 Hona GIC S*Sun Mountain Inferno LO298489 Jadesjö Karin ELK
Äg: Härsjö Lundh Jennie, ÄK 455 CAGCIB SBI a 5 Hona IC SE*Degermossens Cookie LO333573 Östlund Lena VÄK
Bästa junior: 456 CAC SBI a 9 Hona Tia Von Gott RX2019119 Mikkelsen Nanna MU
Calia cat s  Lucas , Hane, BUR e 457 CACS SBI b 3 Hane IC CaTaLi's Ragnar LO335473 Johansson Eva DK
Äg: Busch Christina, JYRAK 458 EX1 SBI b 11 Hane S*Tinywinys Xpress Xylos LO361306 Montonen Karin SPIN
Bästa ungdjur: 459 HP NOM BIS SBI c 2 Hane (K) NW SP Kimi Kurt Von Gott RX219272 Møller Helle Mundicat
MAUJIK'S On the  Mark of Eternal Spring, Hona, MAU ns 24 460 CAGPIB SBI c 6 Hane (K) IP NO*Zaphirpusen Zalto LO184020 Eriksen Beate TERAK
Äg: Asplund Mia , GRK 461 EX1 SBI c 11 Hona SE*Noble Wonder's Miriam Lady LO360987 Montonen Karin SPIN
Bästa kastrat hane: 462 EX1 NOM SBI c 12 Hane SE*Norlids Pim Pim LO362259 Verkénius Liz NERK
SE*Catstudio's Knock out Keldan, Hane (K), BEN n 24 463 EX1 ej cert SBI e 5 Hane IC IDP*Backkara's Wesley LO335475 Magnusson Helena SPIN
Äg: Otthén Anni, NERK 464 EX1 SBI f 12 Hona SE*Lottabo Kwanzaa LO363056 Magnusson Helena SPIN
Bästa kastrat hona: 465 CAP SBI g 10 Hona (K) Citrus Angel heart LO158911 Nomerstad Kamilla ADELK
SW SP SC S*Pymans Maj-Britt DSM DVM, Hona (K), BSH ns 11 466 CAGCIB SBI j 5 Hona IC SE*Lottabo Esther LO341515 Magnusson Helena SPIN
Äg: Nilsson Anne-Maj, TCC 467 CAP SBI n 21 10 Hane (K) SE*Alminz Java LO353008 Josefsson Lina SKKK
Bästa senior: 468 EX1 SBI n 21 12 Hane S*Ziblora's Love Hurts LO364194 Elfving Inger NERK
SW SP IC S*Piapizzi's Early Dawn DSM DVM, Hona (K), BUR a 469 EX1 SBI n 21 12 Hona S*Sjöhästen's Betty Boop LO363115 Schönström Anna SPIN
Äg: Ferm Anneli, VÄK 470 HP NOM SBI a 21 1 Hane NW SC SE*Amloves Viva La Vida JW LO339032 Ekström Erman Katarina VK
Bästa veteran: 471 Internationell Champion SBI a 21 7 Hona (N) Temms ULTRA LO174232 Halstensen Cecilie AGDER
SW SP SC S*Pymans Maj-Britt DSM DVM, Hona (K), BSH ns 11 472 CACS BIV NOM SBI b 21 3 Hona GIC S*Catitzie's Khensani LO296368 Mårtensson Annelie SYDK
Äg: Nilsson Anne-Maj, TCC 473 CAC SBI b 21 9 Hona SE*Norlids Amilia LO353494 Josefsson Lina SKKK
Bästa avelshane: 474 EX1 SBI b 21 12 Hona S*Ziblora's Loretta LO364193 Elfving Inger NERK
SC SE*Forever Loved Yello[w], BSH ns 22 64 : 20 p 475 ABS SBI c 21 9 Hona SE*Norlids Beverly LO337940 Lidström Anna NERK
Äg: Härsjö Lundh Jennie, ÄK 476 ABS SBI e 21 12 Hona NO*Stalderkattens Odessa LO192071 Myrseth Nina TEST
Bästa uppfödning: 477 EX1 SBI h 21 11 Hona S*Ida's Desiré LO360387 Johansson Eva DK
SE*Forever Loved,  : 38 p 478 EX1 SBI j 21 12 Hona SE*Out of forest's Athena LO362908 Magnusson Helena SPIN
Äg: Härsjö Lundh Jennie, ÄK 479 ABS MCO n 10 Hona (K) SE*Sankt Halvard's Onyxia LO339099 Svensson Jan-Olof (Olle) ELK
480 HP NOM MCO n 1 Hona GIC SE*Tippy Wee's Lakrits Puck LO341778 Andersen Hartman Nettis SYDK
KATEGORI 4 481 CAGCIB MCO n 5 Hona IC SE*Tippy Wee's Sagogryn LO350068 Bjerke Emilia ELK
Bästa vuxen hane: 482 CACIB MCO n 7 Hona CH S*Country Dream's Lakrits LO351915 Palmgren Anna DK
Bollinger ArakanCZ, Hane, OSH w 63 483 ABS MCO a 9 Hona S*Tartaruga's Triss LO357448 Bertilsdotter Inger VK
Äg: Westfal Amanda, FRÄS 484 ABS MCO n 11 Hane Buttercupcake's Bellissimo Royal RX362099 Olofsson Petra ELK
Bästa vuxen hona: 485 ABS MCO n 12 Hona SE*Tippy Wee's Zanza LO364388 Olofsson Petra ELK
SC SE*Witty Funny's Miss Angry, Hona, SIA f 486 CAGCIB BIV NOM MCO n 03 5 Hane IC S*Stortassen's Daniel JW LO350901 Pettersson Mattias ÖSTK
Äg: Lindkvist Cathrin, NERK 487 Champion MCO a 09 9 Hane SE*Sideshow Anthems To The Welkin LO333946 Wallin Annika VK
Bästa junior: 488 EX2 MCO n 09 12 Hane Amir Bellamoondo *PL LO365943 Olsson Jörgen VÄK
Marilljos Mercedes, Hona, SIA n 21 489 EX1 NOM MCO n 03 12 Hane SE*Mytomspinna's Fjosok RX364857 Tivholm Emellie VK
Äg: Schmidt Birgitta, VK 490 EX2 MCO n 22 4 Hane (K) GIP SE*Tinova's Elliot LO347047 Stenholmer Karin CK
Bästa ungdjur: 491 CAGPIB MCO n 22 6 Hane (K) IP SC Lynx Lynx Frodo LO299148 Kindbom Charlotta ELK
Malevitch GoldenChild Foxtrot, Hane, RUS 492 CAPS BIV NOM MCO n 22 4 Hane (K) IP SE*Tippy Wee's Kid LO341777 Andersen Hartman Nettis SYDK
Äg: Malevitch Maria Charlotte, MU 493 HP MCO n 22 1 Hane SC SE*Tippy Wee's Franz RX325676 Andersen Hartman Nettis SYDK
Bästa kastrat hane: 494 HP BIV NOM MCO n 22 1 Hane SC S*Stortassen's Viktor JW LO336377 Thelin Åsa DK
GIP S*Koroleva Rebus by Pavlina, Hane (K), RUS 495 CACS MCO n 23 3 Hona GIC SE*Tippy Wee's Tip Top LO341776 Samuelsson Pia SYDK
Äg: Andersson Johanna, RYSS 496 CACIB MCO a 22 7 Hona CH SE*Tippy Wee's Gigantesca LO350072 Andersen Hartman Nettis SYDK
Bästa kastrat hona: 497 CACIB MCO a 24 7 Hane S*Country Dream's Dante LO357750 Kindbom Charlotta ELK
SP SC Leya Princess Amikoshi*RU JW DSM, Hona (K), OSH a 24 498 CAC MCO n 22 9 Hona SE*Tippy Wee's Moa-Majken den Magiska RX357344 Andersen Hartman Nettis SYDK
Äg: Schmidt Birgitta, VK 499 EX1 MCO n 23 11 Hane S*IsaRos Lynx E-type LO361298 Olsson Jeanette SYDK
Bästa senior: 500 ABS MCO n 03 22 9 Hane Umberto Vivacoon*PL LO357133 Saastamoinen Marie SPIN
SC S*Limericks Pannacotta JW, Hona, OSH h 24 501 CAC MCO n 09 22 9 Hona S*Topzy Tail's Valkyria LO357490 Stenholmer Karin CK
Äg: Olin Camilla, SYDK 502 EX1 BIV MCO n 09 22 11 Hane SE*Sankt Halvard's Thom LO359687 Augustsson Martin ELK
Bästa veteran: 503 EX2 MCO n 02 21 62 11 Hane SE*Silvershade's Black & White LO361629 Olsson Jörgen VÄK
SW'08 NW SP IC S*Axiom's Freaky Fläder DSM DVM, Hane (K), CRX n 504 Grand Internationell Champion BIV MCO d 5 Hane IC SE*Korsárs Katten Frans LO347520 Samuelsson Pia SYDK
Äg: Peretic Veronika, ÄK 505 Champion MCO f 22 9 Hona NO*Hardangerkatten Enya LO187193 Rafdal Eva Grete BERAK
506 EX1 MCO d 22 11 Hane SE*Tippy Wee's Totte RX361644 Andersen Hartman Nettis SYDK
HUSKATT 507 EX1 MCO d 22 12 Hane SE*IzTazz Fender LO363194 Nordlund Jenny SYDK
Bästa korthår: 508 EX1 BIV MCO f 25 12 Hona IT*Felix Theory Belinda LO366743 Bråneke Lena ELK
Pipen, Hane (K), HCS n 22 509 EX2 MCO f 22 12 Hona SE*Lazy Lynx Vidia LO363830 Ellertz Sara ELK
Äg: Hellkvist Eva, BIK 510 CAPS MCO f 09 22 4 Hona (K) GIP SE*Sankt Halvard's RoxAnne LO348106 Augustsson Martin ELK
Bästa långhår: 511 CAGCIB MCO f 03 22 5 Hona IC S*Topzy Tail's Foxy Lady LO322615 Dahllöf Annelie ELK
Hjördis, Hona (K), HCL a 09 22 512 CAC MCO d 9 Hane Gingerbread Wallander*PL LO151632 Christiansson Torgny SKKK
Äg: Olsson Pernilla, VK 513 EX1 MCO d 03 22 11 Hane SE*Sankt Halvard's Theo LO359686 Dahllöf Annelie ELK
Bästa senior: 514 EX1 MCO f 03 24 11 Hona S*Stortassen's Hanna LO361260 Öhrberg Annika ÖSTK
Fröken Jasmine, Hona (K), HCS n 23 515 EX2 MCO f 03 22 12 Hona Amanita Bellamoondo LO366732 Andersen Hartman Nettis SYDK
Äg: Ståhlfors Miriam, VK 516 EX1 BIV NOM MCO f 09 22 12 Hona SE*Sankt Halvard's Vera LO362539 Dahllöf Annelie ELK
Bästa veteran: 517 HP MCO ds 22 1 Hane GIC UA*Bluesmaine Edelweiss LO187644 Bachmann Bettina NORAK
Goliat DSM, Hane (K), HCS ns 518 CACS MCO ns 22 3 Hona GIC Cosette Duvall Il Guardiano*IT LO347517 Christiansson Torgny SKKK
Äg: Ewerlöf Matilda, ELK 519 Internationell Champion BIV MCO ns 25 7 Hane CH (N) Afelio Hennessy LO189521 Rafdal Eva Grete BERAK
520 ABS MCO as 22 9 Hona SE*IsaLexCia's Singla LO357966 Persson Elisabeth VÄK
521 EX1 NOM MCO ns 22 11 Hane NO*Wonderbar Dusty LO361764 Ewerlöf Matilda ELK
522 EX1 MCO ns 22 12 Hona SE*Djävulskatten's Belzebub LO361887 Ewerlöf Matilda ELK
523 ABS MCO fs 22 12 Hona SE*IsaLexCia's Bonni T LO363442 Persson Elisabeth VÄK
524 DRAGEN MCO ns 09 23 5 Hane IC S*Froztstjärnan's Zante LO337049 Winterskiöld Pernilla SPIN
525 CAC MCO es 09 22 9 Hane Jimmy od VajgaruCZ LO361963 Ljungberg Jessica VK
526 ABS MCO fs 03 12 Hona Spellbounds Delightfully Dangerous LO366699 Olofsson Petra ELK
527 ABS MCO w 62 9 Hane Summerplace Yay Yay LO365725 Westin Elsy ÄK
528 EX1 MCO w 62 12 Hona (N) Endless Fiona Fortuna RX191842 Bachmann Bettina NORAK
529 ABS NEM fs 21 5 Hona IC SE*Cordell's Lucy LO338913 Stridh Marie BIK
530 CACIB NEM n 21 7 Hane RussianIrbis Champion LO362138 Fredriksson Sten Gullvi VK
531 DRAGEN NEM a 21 9 Hona SE*Aanainas Xena av pandora LO354912 Fredriksson Sten Gullvi VK
532 EX3 NEM a 21 9 Hona SE*Corda Dreams' Princess Asha RX355313 Lorentzon Joanna VK
533 EX2 NEM a 21 9 Hona SE*Alohomora Paws Binny LO357827 Andréasson Sonja VK
534 CAC BIV NOM NEM a 21 9 Hona SE*Saltsjö-Boos Georgia LO359426 Finnig Anne BIK
535 CAGCIB NEM n 09 21 5 Hona IC SE*PetaredKatten's Queen LO331141 Forsler Annika VK
536 EX1 NEM n 09 21 12 Hona SE*Silvanders Inezza LO362363 Forsler Annika VK
537 ABS NEM n 21 7 Hane CH SE*Teslatassarnas Merkurius RX352262 Englund Christina VK
538 CACIB NFO n 7 Hona SE*Änglaängen's Alcea LO356258 Johansson Annica ELK
539 EX1 NFO n 11 Hona S*Gracelin's Alexi LO360280 Holgersson Maria MIN
540 ABS NFO n 03 6 Hane (K) IP IC S*Little L's Guess LO328032 Wolffram Katarina SPIN
541 ABS NFO n 02 64 10 Hane (K) S*Windjammer's Wizard LO353901 Wolffram Katarina SPIN
542 EX1 NFO n 09 12 Hane S*Little L's Shuffle LO363568 Pajunen Malin SPIN
543 ABS NFO a 22 6 Hane (K) IP CH SE*Mästerbos de Havilland Tiger Moth LO336372 Olsson Ström Christina ALFA
544 CAPIB NOM NFO n 22 8 Hane (K) GIC S*Segersjös Scooter LO334268 Bergström Birgitta CK
545 CAC NFO n 23 9 Hane S*Little L's Rising Power LO357470 Pajunen Malin SPIN
546 CACIB NFO n 22 7 Hona S*Segersjös Vimsa LO357686 Bergström Birgitta CK
547 HP NOM BIS NFO n 01 21 62 2 Hane (K) SP SC S*Pax' Galileo JW DVM LO321121 Nilsson Eleonor ELK
548 CAPIB NOM NFO n 09 22 8 Hona (K) CH S*Myselisia's Kreta LO323861 Johansson Annica ELK
549 CAGCIB BIV NFO n 01 21 62 5 Hona IC S*Myselisia's Wea LO345277 Lassnig Helene ELK
550 EX2 NFO n 03 24 9 Hane SE*Crazy Cat Ladys Elvis Presley LO350082 Kullberg Jennifer CK
551 CAC NFO n 09 24 9 Hane S*Viento's Legendary Lure LO357646 Lindström Pia SPIN
552 EX1 BIV NFO a 09 22 12 Hane SE*Järnskogen's Classic Fantastic LO362998 Dahlkvist Sylvia SPIN
553 EX2 NFO n 09 24 12 Hane S*Myselisia's FIFA LO192467 Hansen Janicke ÖSTFO
554 EX1 NFO n 09 24 12 Hona S*Skogslinden's Dixi LO363255 Östling Angelica BIK
555 ABS NFO g 22 12 Hona S*Cederskogens Bibbi Blåsippa LO363340 Löfstrand Susanna SPIN
556 CAGPIB NFO f 09 22 6 Hona (K) S*Myselisia's Ace Wilder LO350498 Gylling Annie ELK
557 HP BIV NOM NFO f 09 24 1 Hona WW'18 SC S*Pysida's Zim-Zalabim JW DVM LO317743 Gylling Annie ELK
558 CACS NOM NFO d 02 21 62 3 Hane GIC S*Myselisia's Avicii LO350493 Gylling Cecilia ELK
559 ABS NFO f 09 22 5 Hona IC S*Gracelin's Vicki LO323331 Holgersson Maria MIN
560 ABS NFO g 09 22 5 Hona IC SE*Prana's Pumpkin LO346711 Olin Camilla SYDK
561 EX1 NOM NFO d 09 11 Hane FI*Louhelan Drummer Boy LO361627 Mårtensson Susanne SVISS
562 EX2 NFO d 03 23 11 Hane S*Myselisia's Dagg LO192020 Hansen Janicke ÖSTFO
563 EX1 NFO f 09 22 11 Hona S*Viento's Kara Kum LO360778 Andersson Hanna ELK
564 EX2 NFO f 03 23 11 Hona S*Myselisia's Dimma LO360847 Gylling Cecilia ELK
565 EX1 NFO d 09 22 12 Hane DK*Kitura's Loki LO364124 Jadesjö Karin ELK
566 ABS NFO d 03 22 12 Hona S*Dalkullans Oasis LO362174 Wester Camilla ELK
567 EX3 NFO f 09 22 12 Hona S*Viento's Wongalee LO361882 Wester Camilla ELK
568 EX1 BIV NOM BIS NFO f 03 24 12 Hona SE*Talina's Ariel LO362727 Lassnig Helene ELK
569 EX2 NFO f 02 21 62 12 Hona SE*Talina's Pandora LO362728 Lassnig Helene ELK
570 ABS NFO ns 03 22 4 Hane (K) GIP S*Sun Mountain Slope style LO307414 Jadesjö Karin ELK
571 ABS NFO ns 03 22 9 Hona S*Skogslinden's Blomma LO324049 Lindström Pia SPIN
572 EX2 NFO ns 09 24 9 Hona S*Silent Hill's Naboo LO345902 Hjorth Anja SKKK
573 CAC NOM BIS NFO fs 02 21 62 9 Hona SE*Rivershore's Flisan LO358265 Svensson Jan-Olof (Olle) ELK
574 EX1 NFO ds 09 22 11 Hane SE*Duvesjön's Mercy LO359322 Halemark Katri SVISS
575 EX1 BIV NOM NFO fs 09 24 11 Hona S*Derja's Pocahontas LO358510 Hjorth Anja SKKK
576 EX3 NFO fs 09 11 Hona S*Säterjäntan's Odessa LO360241 Holländare Anette ÄK
577 EX2 NFO ns 09 11 Hona SE*Prana's Cha-cha-cha LO359896 Pekkala Simone ÄK
578 EX2 NFO as 09 24 12 Hona S*Sun Mountain Elwing LO364658 Halemark Katri SVISS
579 CAPIB NFO w 64 8 Hane (K) PR CH S*Little L's Jazz LO337341 Boss Jenny SPIN
580 EX1 NOM NFO fs 03 12 Hona S*Little L's Schottische LO363573 Dahlkvist Sylvia SPIN
581 HP NOM SIB n 03 2 Hona (K) SP SE*Lurvtrollets Nanna Bumbi DSM LO316389 Torstensson Eva ÖSTK
582 CAGPIB SIB n 22 6 Hane (K) IP SC S*Sibelinaz Oryx DVM LO316860 Westerlind Amanda VK
583 CAP SIB a 22 10 Hona (K) IC SE*Lurvtrollets Fröken Ellie LO347403 Westerlind Amanda VK
584 HP NOM BIS SIB ny 24 1 Hane SC Damman Amur Maximus LO183676 Lunde Mari TERAK
585 CACIB SIB ny 23 7 Hane SE*Aanainas Ulev LO352723 Fredriksson Sten Gullvi VK
586 EX1 NOM BIS SIB ny 24 11 Hona NO*Rødrev Nora LO191383 Lunde Mari TERAK
587 EX1 SIB n 24 12 Hane SE*Island Branch's Bones LO362579 Ögren Ulrika SKKK
588 EX1 BIV SIB n 24 12 Hona S*AceroRamos Xenia RX361546 Lundström Pia VK
589 EX2 SIB a 23 12 Hona SE*Island Branch's Rainbow Dash LO 362576 Klintefjord Linda SKKK
590 CAPIB NOM SIB n 09 24 8 Hane (K) SE*Aanainas Pavlo av julius LO347062 Fredriksson Sten Gullvi VK
591 Premier NOM SIB ny 09 24 10 Hona (K) SE*Schangdobel's Wilma af Sneznyí LO350700 Linderås Madelene B. VK
592 CAGCIB SIB n 09 24 5 Hona IC SE*Bellinka's Alsace LO332342 Larsson Jolheden Pernilla SVISS
593 CACIB SIB n 03 24 7 Hane Xanph Vivalavita*RU RX358801 Fredriksson Sten Gullvi VK
594 EX1 BIV SIB n 09 24 12 Hane SE*Bellinka's Kensington LO363967 Larsson Jolheden Pernilla SVISS
595 ABS SIB a 09 22 12 Hona Tikita  Kubaland*PL LO366311 Fakhereddin Dima SKKK
596 CACIB SIB f 24 7 Hona NO*Sibirpoten s Iriz LO190167 Kristensen Anette TERAK
597 CAC SIB f 09 24 9 Hona SE*Sailons Afridite LO339533 Sailon Gustafsson Charlotte VK
598 CAP SIB ds 24 10 Hane (K) S*Sibelinaz Gandalf LO356428 Linderås Madelene B. VK
599 CACIB SIB ns 24 7 Hane Vologda Lace Chardas RX353548 Sailon Gustafsson Charlotte VK
600 CACIB SIB ns 22 7 Hona SE*Aanainas Olezka av Lamborghini LO344369 Fredriksson Sten Gullvi VK
601 EX1 BIV SIB ns 23 11 Hona S*Zaribs Önska af Aramis LO360917 Berger Inger SYDK
602 CAPS NOM BIS SIB fs 09 24 4 Hona (K) GIP CH SE*Ajca's Mysiga Mimmi LO338436 Johansson Eva DK
603 CAPIB SIB ns 09 24 8 Hona (K) SE*TwiCat's Songbird Serenade LO344779 Linderås Madelene B. VK
604 ABS SIB w 64 12 Hane Ulphi Kubaland*PL LO366312 Fakhereddin Dima SKKK
605 HP BEN n 22 1 Hane SC Artizto Catz Mo Farah RX344682 Olovsson Åsa ÄK
606 Grand Internationell Premier BEN n 24 6 Hane (K) IP S*KungsgardenCats Balthazar RX341582 Möllerstedt Emma SYDK
607 CAPIB BIV NOM BIS BEN n 24 8 Hane (K) SE*Catstudio's Knock out Keldan RX351556 Otthén Anni NERK
608 CAGPIB BEN n 24 6 Hona (K) PR NO*Snow Spots Cheyenne LO172701 Johansen Unni TERAK
609 EX2 BEN n 24 9 Hona S*Junglegias Smulan RX356886 Hattvik Camilla VK
610 CAC BEN n 24 9 Hona SE*Cat Model Xing of Crazy Lazy Cat's RX359283 Wihlén Petra VK
611 EX1 BEN n 22 33 12 Hona Arindi Cats Indy RX365673 Olovsson Åsa ÄK
612 HP NOM BEN n 24 32 2 Hane (K) SW SP S*KungsgardenCats Koala DSM RX324858 Wahlberg Lennart SYDK
613 EX1 BEN n 24 32 12 Hane S*Grandelux Superman by Nox RX363146 Hattvik Camilla VK
614 EX1 BEN n 24 33 11 Hona SE*Cat Model Icy Land of Leos RX361484 Karas Mateusz Robert ÄK
615 CACIB BLH j 7 Hona IDP*Magni'z Jarama Bertone LO356665 Swenson Bäckelin Eleonora ÄK
616 CACIB NOM BLH ns 11 7 Hane IDP*Holygateway's Maalik RX355517 Ehrenholm Agneta NERK
617 EX1 BLH as 11 12 Hona S*Mariamores Arwen Snuttetass LO362960 Brandin Maria VK
618 CAC BLH ny 11 9 Hona S*Mariamores Gull-Britt RX358576 Verkénius Liz NERK
619 OMREG (ny 11) BLH ny 25 11 Hane Dutchess Bohemian Rhapsody RX365497 Wermundsen Eva-Lisa VK
620 Champion BLH n 03 9 Hona S*Ullstrumpans Zoya RX343838 Sahlback Kristina BIK
621 Champion BLH ny 21 33 9 Hona Magic Box' Gabriela RX357300 Johnsson Annika SPIN
622 EX1 NOM BLH ny 21 33 12 Hona S*Mariamores Galadriel My Precious LO362970 Brandin Maria VK
623 Premier BML ns 11 31 10 Hona (K) Baheras Wb Annita LO349052 Helmer Barbro SKKK
624 CACIB BSH a 7 Hane CH Raptor Mystery Albion*BG RX350022 Löfström Pia SYDK
625 Champion BSH b 9 Hane Nino Di Dworek*PL LO358695 Vannemyr Camilla VÄK
626 ABS BSH c 11 Hona S*Eel Frank's Denise Daerling Daimler LO357893 Ivarsson Erika MSK
627 HP NOM BIS BSH ns 11 2 Hona (K) SW SP SC S*Pymans Maj-Britt DSM DVM LO211387 Nilsson Anne-Maj TCC
628 ABS BSH ns 11 4 Hona (K) GIP CH SE*Tylökatten Ashley LO326001 Arklund Ingrid DK
629 HP BSH ns 11 1 Hona SC Kafidim Silver Enya RX178433 Hindenes Rita NORAK
630 CAGCIB BSH ny 11 5 Hona CH Roserita Golden Adele RX181299 Hindenes Rita NORAK
631 EX1 BSH ny 11 11 Hona Doris of Golden Neko RX362513 Mattiasson Kerstin VK
632 ABS BSH j 24 7 Hona CH SE*Trollögas Madonna LO338941 Mattiasson Kerstin VK
633 HP NOM BIS BSH ns 22 64 1 Hane SC SE*Forever Loved Yello[w] RX316379 Härsjö Lundh Jennie ÄK
634 CAGCIB BIV NOM BIS BSH ns 22 64 5 Hona IC SE*Lindhouse Helga Hufflepuff LO338167 Härsjö Lundh Jennie ÄK
635 EX1 BSH ns 22 64 11 Hane SE*Forever Loved Stitch LO358852 Härsjö Lundh Jennie ÄK
636 EX3 BSH ns 22 64 11 Hane SE*Forever Loved Captain America LO359715 Jochens Hans ÄK
637 EX2 BSH ns 22 64 11 Hane SE*Forever Loved Black Panther LO359718 Jochens Hans ÄK
638 EX1 BSH ns 22 64 11 Hona SE*Forever Loved Black Widow LO359717 Härsjö Lundh Jennie ÄK
639 EX1 BSH ns 22 64 12 Hona SE*Forever Loved Darling Eleven RX361877 Härsjö Lundh Jennie ÄK
640 CACS NOM BSH ns 24 64 3 Hona GIC SE*Forever Loved Silver Soli LO327227 Härsjö Lundh Jennie ÄK
641 CAGCIB BSH ay 25 5 Hane CH NO*Golden Poem Gianni LO189020 Bjørnsen Camilla WEBK
642 CAGPIB BUR n 6 Hane (K) IP Elvis Av simonstad (N) LO165358 Simonsen Eva Helene LK
643 CAGPIB BIV BUR n 6 Hona (K) IP Altana Katalin Eva Nala RX175574 Simonsen Eva Helene LK
644 EX2 BUR n 6 Hona (K) IP IC HU*Alba Regia Csiki-Csuki LO301094 Zackrisson Annika VK
645 ABS BUR n 10 Hane (K) Stjärnviks Qi Quilava LO356610 Mitzeus Sara FMK
646 ABS BUR n 1 Hona NW SC Stjärnviks Divine Embla JW DSM DVM LO308503 Mitzeus Sara FMK
647 CAC BUR n 9 Hona S*Spitfire's Ruby Heart LO356278 Nordström Matilda GRK
648 EX1 BUR n 12 Hona Calia cat  Molly LO234611 Busch Christina JYRAK
649 HP BUR a 2 Hona (K) SW SP IC S*Piapizzi's Early Dawn DSM DVM LO262217 Ferm Anneli VÄK
650 CAP BUR a 10 Hane (K) Stjärnviks Samuel des Nacho RX357076 Zackrisson Annika VK
651 HP BUR b 1 Hona SC S*PascuumSilva's Magus My Sonja LO320987 Hedlund Alf CK
652 CAGCIB BUR b 5 Hona IC SE*Caruzellen's Lovis LO352339 Bengtsson Susanne CK
653 CAC BUR b 9 Hane Caruzellen s Merlin LO233927 Bjelke Hansen Anne Marie Mundicat
654 CAC BUR b 9 Hona S*PascuumSilva's Ros Rita LO357786 Hedlund Alf CK
655 EX1 BIV NOM BUR b 11 Hona SE*Caruzellen's Naomi LO361271 Bengtsson Susanne CK
656 CAC BUR c 9 Hona Stjärnviks Fair Niobe LO345265 Mitzeus Sara FMK
657 CAGCIB BUR e 5 Hane CH Calia cat s  Eliot  JW LO232237 Busch Christina JYRAK
658 EX1 NOM BIS BUR e 11 Hane Calia cat s  Lucas  LO233859  Busch Christina JYRAK
659 CAGPIB EUR n 22 6 Hane (K) IP IC DK Boholdt Odin Gow LO217220 Boholdt Pernille DARAK
660 CAGCIB EUR n 22 5 Hona CH Wawes  Ny Elvira Madigan LO232035 Boholdt Pernille DARAK
661 HP BIV EUR ns 22 1 Hona SC DK Boholdt Dolly Parton DVM LO224366 Boholdt Pernille DARAK
662 CAGCIB EUR ns 22 5 Hane IC DK Boholdt Store Junior LO231046 Boholdt Pernille DARAK
663 EX1 EUR ns 22 11 Hane DK Boholdt Batman LO233308 Lund Anja DARAK
664 CAPS KBL n 22 4 Hona (K) GIP CH SE*Hjällnäs Natasha RX335963 Åkesson Nina CK
665 EX1 KBL w 62 11 Hona SE*Hjällnäs Nelly RX358847 Sonesson Britt-Marie VK
666 HP BIV KBL n 03 22 1 Hane SC SE*Kot-ā-Kuril Merci Beaucoup LO313184 Hjertkwist Lena VK
667 CAGCIB KBL n 09 24 5 Hane IC SE*Hjällnäs Carl-Johan RX347699 Sonesson Britt-Marie VK
668 CAC KBL a 09 23 9 Hane SE*Kot-ā-Kuril Gandalf the blue RX349032 Hjertkwist Lena VK
669 EX1 KBL n 02 21 64 11 Hona DK Silky Catz Rock My World LO233871 Boholdt Pernille DARAK
670 ABS KBL f 23 5 Hona IC SE*Kot-ā-Kuril Arwen Undķmiel RX349034 Nätynki Tuula ELK
671 EX2 KBL d 24 11 Hona SE*Hjällnäs Nikolina RX358849 Sonesson Britt-Marie VK
672 EX1 KBL f 23 11 Hona SE*Kot-ā-Kuril Rebel yell LO360113 Levinsson Malin DK
673 CAPS NOM KOR 4 Hona (K) NW GIP SC S*Mästertassen Nadee DSM DVM LO292232 Dessne Karin FRÄS
674 CAGCIB KOR 5 Hona IC S*Mästertassen Lussi LO349335 Dessne Karin FRÄS
675 ABS MAU ns 24 3 Hona GIC NO*Gooseberry I Love Applause JW LO186247 Løkke Rebekka ÖSTFO
676 EX1 NOM BIS MAU ns 24 12 Hona MAUJIK'S On the  Mark of Eternal Spring LO366517 Asplund Mia  GRK
677 CACIB SIN 7 Hane CH Joy Minimali*PL RX352479 Hellqvist Koshka ASK
678 CAC SRL ns 9 Hane SE*Tasselyckan Curly Collin RX353387 von Bagh Bäckström Louise SPIN
679 EX1 SRL a 11 Hona S*Vanilla's Lovikka RX359013 Sandell Joanna DK
680 CAGPIB ABY o 6 Hane (K) IP S*Jabari's Ziggy Stardust LO188566 Christoffersen Tonje AGDER
681 CAGPIB ABY n 6 Hona (K) PR (N) Tarquinias Iliana LO156712 Horve Ann-Kristin AGDER
682 EX1 ABY n 12 Hane S*Xanthomelas Mookaite Fallingwater LO365113 Börje Anna ASK
683 CACIB ABY a 7 Hona CH S*Backilandets Mercedes von Ekorntorp LO349349 Hellqvist Koshka ASK
684 EX1 ABY a 12 Hane S*Xanthomelas Winton Blue Circus LO365110 Börje Anna ASK
685 EX2 ABY a 12 Hane S*Xanthomelas Toompine Firebird LO365111 Börje Anna ASK
686 EX2 ABY a 12 Hona  FI*Kharn-Ka Tiny Dancer LO366255 Wolffram Katarina SPIN
687 EX1 BIV ABY a 12 Hona S*Xanthomelas Qvilpie Water lilies LO365112 Börje Anna ASK
688 CAGPIB ABY o 6 Hona (K) PR IC (N) Nature`s Joana Chanel LO185262 Horve Helgøy Charlotta Aurora AGDER
689 ABS ABY o 7 Hona CH Sanddrops Chiara LO185065 Reinert Kate NORAK
690 Grand Internationell Premier ABY p 6 Hona (K) IP GIC (N) Nature`s Enzita LO181051 Horve Ann-Kristin AGDER
691 CACS ABY ns 3 Hona IC S*Saivokattens Neiti Vieno-Kielo LO343687 Wigenborg Maria ASK
692 EX1 ABY ns 12 Hane SE* Inserosens Leonardo LO362239 Wigenborg Maria ASK
693 HP CRX n 2 Hane (K) SW'08 NW SP IC S*Axiom's Freaky Fläder DSM DVM LO235987 Peretic Veronika ÄK
694 CAP CRX a 10 Hona (K) SE*PrimaRex Bisque LO319927 Bergström My VK
695 HP NOM CRX n 03 1 Hane SC SE*Arextocats Jake Sully DSM DVM LO307175 Karlsson Helena BIK
696 CAGPIB CRX f 03 6 Hona (K) IP S*Axiom's Art Deco LO352944 Lann Erica ÄK
697 CACS CRX h 09 24 3 Hona GIC SE*Nulli Secundus Berenike LO342135 Robertsson Anna UK
698 CAC BIV CRX h 03 9 Hona S*Axiom's Wild Card LO358272 Windius Lena ÄK
699 EX1 NOM CRX f 03 12 Hona S*Chagris Parfait Amour LO364198 Berner Ann-Kathrine SYDK
700 HP CRX n 01 33 2 Hane (K) SP S*Curls 'n Claws Amazing etc. LO280506 Berner Ann-Kathrine SYDK
701 HP CRX n 03 33 1 Hona SC SE*Lepidus Lykke to Arextocats LO341997 Karlsson Helena BIK
702 Premier CRX w 62 10 Hane (K) SE*Nulli Secundus Constantin Rex LO355646 Robertsson Anna UK
703 CAC DRX b 9 Hona SE*Miss Jenny's Kalixa LO358571 Kristiansson Jenny VK
704 EX1 DRX n 03 12 Hona SE*Recce Pod Cameleon IV440 LO365868 Lassarp Vanessa DK
705 CAPS NOM DRX f 09 22 4 Hona (K) GIP SC Lustans Panini DSM LO306943 Canbro Jenny ÄK
706 CACIB DRX q 02 64 7 Hona CH IDP*Kingfishers Same Same but Different LO349577 Canbro Jenny ÄK
707 CAPIB DRX n 22 8 Hane (K) PR SE*Amor Regis Romeo JW LO352534 Johansson Rönnmark Marie-Louise SYDK
708 ABS DRX bs 24 12 Hane SE*Amor Regis Sgt Pepper LO364736 Karlsson Birgitta SYDK
709 ABS DRX n 24 12 Hona SE*Amor Regis Pennies from Heaven RX364733 Carnbrand Åsa ÖSTK
710 EX1 DRX n 24 12 Hona SE*Recce Pod 2S9 Nona LO365867 Bergsten Helena ÄK
711 EX1 DRX n 03 24 12 Hona SE*Recce Pod F-16 Fighting Falcon LO365650 Lassarp Vanessa DK
712 HP DSP n 09 21 2 Hane (K) SP SE*Dragon Ace's Czar Custom Moto-Bald RX300844 Jonasson Liselott SYDK
713 HP DSP d 1 Hane SC Penkrezayo Magic Leksy RX318543 Jonasson Liselott SYDK
714 ABS DSP f 9 Hona Shangri-La Don Amdo RX330317 Engberg Marita VK
715 CAC DSP g 9 Hona S*Blitz' Angel of Grace RX357569 Engberg Marita VK
716 CAC NOM BIS OSH w 63 9 Hane Bollinger ArakanCZ LO358917 Westfal Amanda FRÄS
717 HP NOM BIS OSH a 24 2 Hona (K) SP SC Leya Princess Amikoshi*RU JW DSM RX331888 Schmidt Birgitta VK
718 EX1 OSH b 24 12 Hane Bazilevs Oriclis LO365666 Schmidt Birgitta VK
719 CAPS OSH b 25 4 Hane (K) WW'15 SW NW GIP SC S*Cross-Bow Crest Intermezzo JW LO294655 Olin Camilla SYDK
720 HP OSH h 24 1 Hona SC S*Limericks Pannacotta JW LO289300 Olin Camilla SYDK
721 CAGCIB OSH ds 24 5 Hane IC S*Splendid's Lion RX341009 Eriksson Anette VK
722 CAPS NOM BIS RUS 4 Hane (K) GIP S*Koroleva Rebus by Pavlina LO339297 Andersson Johanna RYSS
723 CAPIB RUS 8 Hona (K) S*Boginja's Ellie Evilja LO351818 Wennergren Anna-Lena SYDK
724 CAGCIB RUS 5 Hona IC S*Koroleva Wanda of Rebella LO354927 Eklind Kenneth RYSS
725 CACIB BIV RUS 7 Hane CH Kind of Blue Chameleon LO2019307 Malevitch Maria Charlotte MU
726 CAC NOM RUS 9 Hona S*Koroleva Windy of Rebella LO354926 Merta Kaija RYSS
727 EX1 RUS 11 Hona SE*Katiusjas Dimitra LO359285 Holmström Christina SYDK
728 EX1 BIV NOM BIS RUS 12 Hane Malevitch GoldenChild Foxtrot LO2019311 Malevitch Maria Charlotte MU
729 EX1 RUS 12 Hona Tsaritzas Wanda LO363542 Nilsson Eva BIRKA
730 EX1 SIA w 67 12 Hona SE*Witty Funny's Carcharias LO363325 Lindkvist Cathrin NERK
731 HP NOM BIS SIA f 1 Hona SC SE*Witty Funny's Miss Angry LO334036 Lindkvist Cathrin NERK
732 CAC SIA n 21 9 Hane Don Papa Little StuartCZ LO357652 Lindkvist Cathrin NERK
733 EX1 NOM BIS SIA n 21 11 Hona Marilljos Mercedes LO359620 Schmidt Birgitta VK
734 CAGPIB SIA e 21 6 Hane (K) IP S*Splendid's Keenan RX336649 Eriksson Anette VK
735 CAP NOM SOM n 10 Hane (K) (N)Kiachero Aza'kio LO361544 Sundelin Ingrid ASK
736 CACS BIV SOM n 3 Hane GIC (N)Kiachero Timian Dan JW LO185975 Wiker Anne TEST
737 CACS SOM n 3 Hona GIC Vidama's Shakyra LO343608 Carnestedt Inger SK
738 CAC SOM n 9 Hona S*Catnip's Belle Berenike LO355271 von Oelreich Birgitta BIK
739 EX1 SOM n 11 Hane Willy Wonka av Revebo(N) LO361164 Wolffram Katarina SPIN
740 EX1 SOM n 12 Hona SE*Eldvaktarns Divine LO363642 Carnestedt Inger SK
741 CACS SOM a 3 Hona GIC S*Catnip's Violet Vinnie LO316699 von Oelreich Birgitta BIK
742 EX1 NOM SOM a 11 Hane NO*Triforce Donner LO361486 von Oelreich Birgitta BIK
743 CACIB SOM o 7 Hane (N) Kiachero  Ziro Zorroto LO189819 Wiker Anne TEST
744 EX1 SOM o 12 Hona SE*Eldvaktarns Dacia LO363640 Carnestedt Inger SK
745 ABS SPH a 03 33 9 Hona GR*Athens Sphynx Nairobi RX364558 Kopp Elinore SPIN
746 EX1 SPH n 33 11 Hane S*Shangri-La Felin Nergaoul LO360990 Kopp Elinore SPIN
747 1 NOM HCL n 03 14 Hane (K) WW'18 Max DSM LO1767 Hellkvist Eva BIK
748 1 NOM BIS HCL a 09 22 14 Hona (K) Hjördis LO1911 Olsson Pernilla VK
749 3 HCL as 23 14 Hona (K) Lysa LO1688 Sandell Joanna DK
750 2 HCL f 09 14 Hona (K) Smilla LO1924 Hellkvist Eva BIK
751 4 HCS a 09 14 Hane (K) Royal LO1369 Ståhlfors Miriam VK
752 2 HCS d 09 22 14 Hane (K) Fritzzjunior LO1874 Hellkvist Eva BIK
753 1 NOM BIS HCS n 22 14 Hane (K) Pipen LO931 Hellkvist Eva BIK
754 3 HCS ns 14 Hane (K) Goliat DSM LO1202 Ewerlöf Matilda ELK
755 1 NOM HCS f 09 14 Hona (K) Månstråle LO1928 Hellkvist Eva BIK
756 4 HCS n 09 24 14 Hona (K) Nora LO1902 Ståhlfors Miriam VK
757 2 HCS n 23 14 Hona (K) Fröken Jasmine LO1394 Ståhlfors Miriam VK
758 3 HCS n 24 14 Hona (K) Svea LO1881 Wennergren Cecilia SK
A4 POÄNG (467) BIS MCO n 22 16 Hane SC SE*Tippy Wee's Franz RX325676 Andersen Hartman Nettis SYDK
A5 UTGÅR MCO f 03 22 16 Hona IC S*Topzy Tail's Foxy Lady LO322615 Dahllöf Annelie ELK
A6 POÄNG (20) BIS BSH ns 22 64 16 Hane SC SE*Forever Loved Yello[w] RX316379 Härsjö Lundh Jennie ÄK
F4 f 22 MCO f 22 13c Hona SE*Lazy Lynx Vidia LO363830 Ellertz Sara ELK
K1 1 (BIS kull kategori 1) RAG 18   SE*Fujujung's Calliope (2019-05-15) SE*Fujujung Bartelsen Marie ÄK
K2 BIS kull kategori 4 ABY 18   S*Xanthomelas Infinite Opal (2019-05-15) Xanthomelas Börje Anna ASK
S9 2 PER ns 11 15a Hane (K) GIP S*Qimmipek's Kenzo LO289440 Stenholmer Karin CK
S10 1 BIS PER d 22 15a Hane (K) SW SP S*Arzish Red Alert DSM LO290191 Bohm Anita ÄK
S11 1 PER e 02 62 15a Hona (K) GIP SC S*Meibel's Mary Poppin JW LO270589 Jonsson Waylett ÖSTK
S12 2 SBI g 15a Hona (K) Citrus Angel heart LO158911 Nomerstad Kamilla ADELK
S13 1 BIS BUR a 15a Hona (K) SW SP IC S*Piapizzi's Early Dawn DSM DVM LO262217 Ferm Anneli VÄK
S14 1 CRX n 01 33 15a Hane (K) SP S*Curls 'n Claws Amazing etc. LO280506 Berner Ann-Kathrine SYDK
S15 1 BIS OSH h 24 15a Hona SC S*Limericks Pannacotta JW LO289300 Olin Camilla SYDK
S16 2 HCL as 23 15a Hona (K) Lysa LO1688 Sandell Joanna DK
S17 1 BIS HCS n 23 15a Hona (K) Fröken Jasmine LO1394 Ståhlfors Miriam VK
U6 UTGÅR 17   S*Asterion's u reg Thorén Marie SYDK
U7 POÄNG (38) BIS 17   S*Myselisia's u reg Gylling Cecilia ELK
U8 UTGÅR 17   SE*Sankt Halvard's u reg Dahllöf Annelie ELK
U9 POÄNG (36) 17   SE*Tippy Wee's u reg Andersen Hartman Nettis SYDK
U10 POÄNG (38) BIS 17   SE*Forever Loved u reg Härsjö Lundh Jennie ÄK
V9 2 BEN n 22 15b Hane SC S*Panorama's The Fairy RX234536 Olovsson Åsa ÄK
V10 1 BSH ns 22 64 15b Hane (K) SC Bossche Bol de Broeckloni DSM DVM RX277627 Härsjö Lundh Jennie ÄK
V11 1 BIS BSH ns 11 15b Hona (K) SW SP SC S*Pymans Maj-Britt DSM DVM LO211387 Nilsson Anne-Maj TCC
V12 2 ABY n 15b Hona (K) PR (N) Tarquinias Iliana LO156712 Horve Ann-Kristin AGDER
V13 1 BIS CRX n 15b Hane (K) SW'08 NW SP IC S*Axiom's Freaky Fläder DSM DVM LO235987 Peretic Veronika ÄK
V14 1 SPH a 21 15b Hona (K) SP S*Bråstorps Katten Carmen LO255015 Berner Ann-Kathrine SYDK
V15 3 HCS a 09 15b Hane (K) Royal LO1369 Ståhlfors Miriam VK
V16 2 HCS n 22 15b Hane (K) Pipen LO931 Hellkvist Eva BIK
V17 1 BIS HCS ns 15b Hane (K) Goliat DSM LO1202 Ewerlöf Matilda ELK