Föreningen Ädelkatten 1 CACIB EXO n 7 Hona CH S*Hagabodas Roma LO342640 Kinhult Isabelle ÖSTK
191207 2 ABS EXO f 12 Hona Kis' Herbas Peepers u reg Magnusson Anette MSK
3 HP EXO es 1 Hane SC S*Kung Bore's Zest for Life LO311273 Malmsten Ingela CK
samtliga uppgifter är hämtade från klubbens katalog / inrapporterade resultatlista - (K) identifierar kastrerade katter 4 CAGPIB EXO d 22 6 Hane (K) IP GIC IDP*Wendelvos Berlin LO328039 Clintesparr Patrik PK
eventuella siffror inom parantes för kategori 2,3 och 4 är antalet katter tillhörande preliminärt godkända raser 5 HP NOM EXO e 22 2 Hona (K) SP IC IDP*Wendelvos Paris LO328040 Clintesparr Patrik PK
kategori 1 119 kategori 2 158 kategori 3 78 kategori 4 62 huskatt korthår 10 huskatt långhår 6 6 Internationell Champion EXO e 22 7 Hane CH N*Hemingway D'Eden Lover LO187069 Johansen Trine NORAK
senior 5 senior 4 senior 7 senior 2 huskatt senior 0 7 HP NOM BIS EXO f 22 1 Hona NW SC S*Athelstones The Sign JW LO347637 Larsson Lisbeth NERK
veteran 1 veteran 4 veteran 0 veteran 1 huskatt veteran 0 8 Champion NOM EXO ds 24 62 9 Hane S*Subwoofer Theodor LO352327 Tenggren Ida GRK
fertil hane 23 fertil hane 36 fertil hane 12 fertil hane 6 9 EX1 EXO n 02 62 12 Hona SE*Hypknox's Tini Wini Bikini of HN LO368236 Demervall Malin PK
fertil hona 22 fertil hona 38 fertil hona 13 fertil hona 11 10 EX1 EXO n 03 12 Hane SE*Hypknox's Fat Bastard LO368233 Drozd Molly MIN
kastrat hane 18 kastrat hane 16 kastrat hane 12 kastrat hane 12 11 ABS PER w 62 7 Hane CH S*Scarlet's Davidoff LO360218 Davidsson Olsson Camilla VÄK
kastrat hona 15 kastrat hona 12 kastrat hona 13 kastrat hona 8 12 HP PER w 63 2 Hona (K) SP S*Scarlet's Legacy of Love DSM LO299276 Davidsson Olsson Camilla VÄK
junior hane 9 junior hane 8 junior hane 5 junior hane 2 13 ABS PER w 63 5 Hona IC Starbabies Diamond LO360056 Molin Marie ÄK
junior hona 7 junior hona 21 junior hona 6 junior hona 5 14 HP BIV PER n 1 Hane BW SC Blackfire Aventador JW DSM DVM LO336865 Sigfridsson Marina MSK
ungdjur hane 10 ungdjur hane 9 ungdjur hane 8 ungdjur hane 5 15 CAGCIB PER n 5 Hane Preciousice Wishmaster JW LO359984 Åkerman Annette DK
ungdjur hona 15 ungdjur hona 18 ungdjur hona 9 ungdjur hona 13 16 EX1 PER n 12 Hane SE*Royal Love Black Zafir LO364725 Nilsson Rikard VK
17 CAP PER a 10 Hane (K) SE*Black Charmings Blue Star LO300791 Magnusson Ajimy VK
KATEGORI 1 18 CAGPIB NOM BIS PER f 6 Hona (K) IP GIC S*Athelstones Glossip DSM LO271159 Sigfridsson Marina MSK
Bästa vuxen hane: 19 CACIB PER f 7 Hona CH SE*Applejack's Cherry Iris JW LO358414 Jarl Alexandra MIN
SC S*Asterion's Winston, Hane, RAG n 03 20 EX1 PER f 12 Hona SE*Helostrian's Sparkling Spumante LO366349 Åkerman Annette DK
Äg: Thorén Marie, SYDK 21 CACIB PER g 7 Hona CH S*Scarlet's Coco Chanel LO360219 Davidsson Olsson Camilla VÄK
Bästa vuxen hona: 22 CAP PER gs 10 Hona (K) My Fantasy's Sweet Love LO355532 Branding Lena ÄK
NW SC S*Athelstones The Sign JW, Hona, EXO f 22 23 Internationell Champion PER ns 12 7 Hane CH (N)Lea Blue Timber LO178844 Eliassen Monica Kristel WEBK
Äg: Larsson Lisbeth, NERK 24 CAGCIB PER ny 11 5 Hona IC S*Ogopogo's Jambalaya LO317323 Wantling Christina ÄK
Bästa junior: 25 EX2 PER ny 11 10 Hona (K) S*Ogopogo's Made of Candy LO296403 Wantling Christina ÄK
SE*Norlids Pim Pim, Hane, SBI c 26 CAP PER ny 11 10 Hona (K) DK*Benestar Gipsy RX366748 Johnson Claire GRK
Äg: Verkénius Liz, NERK 27 CAGCIB PER n 22 5 Hona IC Dalida del Falco d'Oro IT LO190570 Johansen Trine NORAK
Bästa ungdjur: 28 EX1 NOM PER f 22 12 Hona S*Hagabodas Önska LO366849 Kinhult Isabelle ÖSTK
S*Asterion's Moon Shadow, Hona, RAG n 03 29 ABS PER n 01 62 5 Hane SW IC S*Headturners Phantom of Hypknox's JW LO337690 Demervall Malin PK
Äg: Thorén Marie, SYDK 30 EX1 NOM PER n 01 62 11 Hona S*Meibel's Mary Montana JW LO363996 Ekström Erman Katarina VK
Bästa kastrat hane: 31 CAGPIB PER n 02 62 6 Hane (K) IP SC S*Headturners Call Me Mr JW DSM LO310119 Eliasson Eva CK
PR SC S*Linéahuset's Quimba DVM, Hane (K), SBI n 32 CACIB PER n 02 62 7 Hane CH S*Livanda's Ballantines LO355514 Kvick Eva PK
Äg: Porat Eva, NERK 33 ABS PER n 03 1 Hane SW SC S*Headturners Nightshade JW DSM LO307151 Ekström Erman Katarina VK
Bästa kastrat hona: 34 EX1 PER n 03 11 Hane SE*Nightshade's Godsmack of HN LO363856 Hermansson Susanna PK
IP GIC S*Athelstones Glossip DSM, Hona (K), PER f 35 Champion PER d 01 62 9 Hane SE*Darling Angels Eternal Flame LO354055 Branding Lena ÄK
Äg: Sigfridsson Marina, MSK 36 ABS PER e 01 63 11 Hane SE*Glimmertwins Surprice Surprice LO363647 Karlsson Pia ÄK
Bästa senior: 37 EX1 PER f 02 62 12 Hona S*Yomano's Lady of Love LO365354 Christensen Christel BIK
IP GIC S*Athelstones Glossip DSM, Hona (K), PER f 38 CACIB PER f 02 21 62 7 Hona CH IDP*Schneider's Madicken LO359837 Kvick Eva PK
Äg: Sigfridsson Marina, MSK 39 CAC PER ns 02 62 9 Hane SE*Darling Angels Northern Light LO359296 Branding Lena ÄK
Bästa veteran: 40 CAPS PER fs 03 22 4 Hona (K) GIP Boggie's Alva LO341828 Söderberg Åse VÄK
WW'13 SP GIC S*Linéahuset's Maharajah DSM DVM, Hane (K), SBI b 41 CAGCIB NOM PER f 21 33 5 Hona IC St. Jude  Chloe of Purrboxes LO189797 Olsen Bror ADEL
Äg: Porat Eva, NERK 42 Premier RAG n 10 Hane (K) S*Creamy Blueeye Milton Nicolas LO350867 Olsson Jeanette ÄK
Bästa uppfödning: 43 CACS RAG a 3 Hona GIC S*Drillos Gladys Knight LO322913 Szabo Adrienn VK
S*Asterion's,  : 48 p 44 CAGCIB RAG a 5 Hona IC S*Mariamores LÎsle de ręves LO337859 Brandin Maria VK
Äg: Thorén Marie, SYDK 45 EX2 RAG a 10 Hona (K) SE*Silverkällan's Siri Nicoya LO355360 Karlsson Emma VK
46 CAP RAG a 10 Hona (K) SE*Silverkällan's Ikara LO355362 Dufva Eva VK
KATEGORI 2 47 EX1 RAG n 21 12 Hona S*Drillos Esther Dale LO366567 Bratthammar Doris SPIN
Bästa vuxen hane: 48 HP BIV NOM BIS RAG n 03 1 Hane SC S*Asterion's Winston LO344108 Thorén Marie SYDK
WW'19 SW CH S*Rockringen's Underdog JW, Hane, NFO n 03 22 1049 CAGCIB RAG n 03 5 Hane NO*Whimsical's Jack Skellington u reg  
Äg: Åberg Barbro, NERK 49 EX2 RAG n 03 11 Hona SE*Wendeltassens Geisha LO363465 Wendel Liselotte SPIN
Bästa vuxen hona: 50 ABS RAG n 03 11 Hona SE*Sweet Estelle's Brunelli Roselle LO364015 Leitis Jönsson Eva SYDK
CH SE*Rivershore's Flisan JW, Hona, NFO fs 02 21 62 51 EX1 RAG n 03 11 Hona SE*Lil'Magics Butterfly Flip LO363833 Thisell Anna CK
Äg: Svensson Jan-Olof (Olle), ELK 52 EX1 RAG n 03 12 Hane S*Asterion's Kansas City Lights LO366188 Bernin Anna-Maria ÄK
Bästa junior: 53 EX2 RAG n 03 12 Hona S*Asterion's Just A Dream LO364999 Thorén Marie SYDK
NO*Rødrev Nora, Hona, SIB ny 24 54 EX1 BIV NOM BIS RAG n 03 12 Hona S*Asterion's Moon Shadow LO366530 Thorén Marie SYDK
Äg: Lunde Mari, TERAK 55 CAGCIB BIV RAG a 03 5 Hane IC SE*Lil'Magics Wake Me Up LO352537 Selfelt Anne-Marie SYDK
Bästa ungdjur: 56 CAGCIB RAG a 03 5 Hona IC S*Settebello's Iris LO326650 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
S*Viento's Jasper, Hane, NFO ds 03 22 57 Champion RAG a 03 9 Hane NO*Fagerlis Little Drummer Boy JW LO361287 Wadsten Britt NERK
Äg: Wester Camilla, ELK 58 EX1 BIV NOM RAG a 03 11 Hane SE*Lil'Magics Valegro LO363838 Thisell Anna CK
Bästa kastrat hane: 59 ABS RAG a 03 11 Hona S*Eurovisions Superstar LO362494 Memedov Zvezdan SPIN
SP SC S*Lubov Sibiri Petrov Nazarov DSM DVM, Hane (K), SIB n 09 24 60 ABS RAG a 03 12 Hane SE*On three hill's Eragon Dragonrider LO366680 Leitis Jönsson Eva SYDK
Äg: Lönnqvist Kerstin, ÖSTK 61 EX2 RAG a 03 12 Hona SE*On three hill's Grace of Monaco LO366677 Danielsson Nina SYDK
Bästa kastrat hona: 62 EX1 RAG a 03 12 Hona S*Asterion's Midnight Blue LO366529 Thorén Marie SYDK
GIP SC S*Räserråttan's Greta DM JW DSM DVM, Hona (K), NFO f 24 63 CAPS RAG d 03 4 Hane (K) GIP S*Jörgårdens QM Blueberry Ivan LO342408 Dümpel Lovisa SPIN
Äg: Bäcklund Ann-Kristin, DÄK 64 EX1 RAG f 03 11 Hona SE*DeBeer's Finest Tennessee LO363267 Lundquist Dorit SPIN
Bästa senior: 65 EX1 RAG g 03 12 Hona SE*Wendeltassens Mary Austin LO365978 Wendel Liselotte SPIN
SC S*Dalkullans Billy Bisquit DM JW DSM DVM, Hane, NFO d 09 24 66 CAP RAG n 03 21 10 Hane (K) S*Klinthede'z Christmas Snow LO359946 Jutman Maja VK
Äg: Andersson Inger, VÄK 67 EX1 RAG n 03 21 11 Hane SE*DeBeer's Finest Brooklyn LO363274 Lundquist Dorit SPIN
Bästa veteran: 1068 EX1 RAG n 03 21 12 Hona Vanilka Abeaxus u reg  
SC S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor DSM, Hane, NFO n 03 22 68 EX1 BIV NOM RAG n 04 11 Hane Diamond Dolls Boy Jack LO369057 Wildering Victoria BIK
Äg: Holgersson Malin, CK 69 EX2 RAG n 04 11 Hane GB*CoolBrittannia Super Trooper LO368334 Olszewska Marzanna SPIN
Bästa uppfödning: 70 ABS RAG n 04 11 Hona S*Yamanis Duschess LO362115 Zacharoff Kicki SPIN
SE*Sankt Halvard's,  : 28 p 71 EX1 RAG n 04 12 Hane S*Wermdö's Unified Artur LO364053 Bratthammar Doris SPIN
Äg: Dahllöf Annelie, ELK 72 EX1 RAG n 04 12 Hona SE*On three hill's Kahleesi LO366678 Danielsson Nina SYDK
SE*Tippy Wee's,  : 28 p 73 HP NOM RAG a 04 2 Hane (K) SP S*Asterion's Orion DSM LO326365 Torphage Malin SYDK
Äg: Andersen Hartman Nettis, SYDK 74 CACIB BIV RAG a 04 7 Hane CH S*Settebello's Jordgubben LO351975 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
75 CAC RAG a 04 9 Hane S*FiaSol's Pondus LO349327 Bratthammar Doris SPIN
KATEGORI 3 76 Champion RAG a 04 9 Hona SE*Ocmamis Gaia LO356432 Olszewska Marzanna SPIN
Bästa vuxen hane: 77 Premier RAG a 04 10 Hane (K) S*Creamy Blueeye Qhristopher Robin LO355103 Olsson Jeanette ÄK
SC S*KungsgardenCats Panda Whale, Hane, BEN n 24 78 EX1 RAG g 04 11 Hona SE*Adde's Glamourous Hope Logan LO364041 Szabo Adrienn VK
Äg: Förhammar Hillevi, SK 79 EX1 RAG g 04 12 Hona SE*Wildering's Blondie LO365239 Karlsson Sofia VK
Bästa vuxen hona: 80 CAP RAG n 04 21 10 Hona (K) S*Klinthede'z Christmas Eve Cupid LO359949 Jutman Maja VK
IC S*Kustens Lucy in Sky With Diamonds, Hona, SIN 81 CAGPIB RAG d 04 21 6 Hane (K) IP S*Klinthede'z Blizzard Chili LO340949 Nyblom Josefine ÄK
Äg: Spetz Stellan, ÄK 82 HP SBI n 2 Hona (K) SP SE*Silverdimman's Ivoiré LO320326 Svensson Patrik SK
Bästa junior: 83 CACS SBI n 3 Hane GIC Taropaves Van Halen JW LO342576 Finnebäck Annelie NERK
SE*Alsmarks Ancestral Grace, Hane, OCI n 24 84 CAGCIB SBI n 5 Hane IC Taropaves Xanax LO354564 Finnebäck Annelie NERK
Äg: Malmberg Jennie, FRÄS 85 Grand Internationell Champion BIV SBI n 5 Hona IC S*Calmiza's Iza JW LO356416 Erkesjö Annika SK
Bästa ungdjur: 86 CACIB SBI n 7 Hane CH Nerey Adoration*RU LO191802 Olsen Aina  AGDER
NO*Gooseberry Fantasea, Hona, MAU ns 87 CAPIB NOM BIS SBI n 8 Hane (K) PR SC S*Linéahuset's Quimba DVM LO316459 Porat Eva NERK
Äg: Løkke Rebekka, ØSTFO 88 EX1 SBI n 11 Hona S*Tinywinys Zudoku Zuperztar LO364110 Westman Gudrun SKKK
Bästa kastrat hane: 89 Grand Internationell Champion SBI a 5 Hona IC SE*Snowglobe's Daenerys Targaryen LO325809 Axelsson Maria ÖSTK
GIP SC Katzalano Whiterock, Hane (K), SIN 90 CAGPIB NOM SBI a 6 Hona (K) IP SC Sweetnes Desaleen  Av Ontario DSM LO176357 Olsen Aina  AGDER
Äg: Spetz Stellan, ÄK 91 EX1 SBI a 11 Hane Wunder von GottDK RX366980 Pirklbauer Gabriella BIK
Bästa kastrat hona: 92 EX2 SBI a 12 Hane SE*Indra Nova's Valiant LO365361 Andersson Annica BIK
GIP IC Baheras Wb Vesna, Hona (K), BML fs 12 93 EX1 BIV NOM SBI a 12 Hane S*Linéahuset's Golden Eye LO368231 Porat Eva NERK
Äg: Helmer Barbro, SKKK 94 HP BIV NOM SBI b 2 Hane (K) WW'13 SP GIC S*Linéahuset's Maharajah DSM DVM LO247169 Porat Eva NERK
Bästa senior: 95 Supreme Premier SBI b 4 Hona (K) GIP SC S*Tinywinys ZuperZnällaZilverZalva LO267362 Westman Gudrun SKKK
GIP IC Baheras Wb Vesna, Hona (K), BML fs 12 96 Internationell Champion SBI b 7 Hona CH Mamma Mia of Sembelance (N) LO188129 Popdimtchev Torhild F AGDER
Äg: Helmer Barbro, SKKK 97 CAPIB SBI b 8 Hane (K) PR S*Raus Höjden's Noble Sir Elton RX338813 Theern Gunilla MIN
Bästa uppfödning: 98 EX2 SBI b 9 Hane S*Morrowdim Bifrost LO353320 Sjöberg Silk Jenny ELK
Baheras,  : 46 p 99 CAC SBI b 9 Hane S*Tinywinys Xpress Xylos LO361306 Montonen Karin SPIN
Äg: Helmer Barbro, SKKK 100 EX1 BIV SBI b 12 Hane S*Tofsmesen Simba LO366949 Gruffman Maud NERK
101 CAPS SBI c 4 Hane (K) GIP Lucky One  of Sembelance LO175364 Hansen Rita AGDER
KATEGORI 4 102 EX1 ej cert SBI c 9 Hona SE*Noble Wonder's Miriam Lady LO360987 Montonen Karin SPIN
Bästa vuxen hane: 103 EX1 NOM BIS SBI c 11 Hane SE*Norlids Pim Pim LO362259 Verkénius Liz NERK
GIC Venessi AnchieSK, Hane, OSH b 22 104 ABS SBI d 12 Hane SE*Amloves How many tears RX364691 Ekström Erman Katarina VK
Äg: Back Jill, SK 105 ABS SBI f 11 Hona SE*Lottabo Kwanzaa LO363056 Magnusson Helena SPIN
Bästa vuxen hona: 106 CAC NOM SBI h 9 Hona SE*Amloves Drop It Like It's Hot RX353483 Ekström Erman Katarina VK
IC Marilljos Givenchy Amarige, Hona, SIA n 21 107 ABS SBI h 11 Hona S*Kilenskogens Älsa LO363595 Gruffman Maud NERK
Äg: Johansson Inga-Lill, BIK 108 HP SBI n 21 2 Hane (K) SP SC S*Raus Höjden's Noah af Raus JW DSM DVM LO291479 Nilsson Christina SYDK
Bästa junior: 109 CAC SBI n 21 9 Hona SE*Mélynas Starbreez LO353831 Lidström Britt-Inger NERK
Bazilevs Oriclis JW, Hane, OSH b 24 110 EX1 SBI n 21 11 Hane S*Ziblora's Love Hurts LO364194 Elfving Inger NERK
Äg: Schmidt Birgitta, VK 111 HP BIV NOM SBI a 21 1 Hane NW SC SE*Amloves Viva La Vida JW LO339032 Ekström Erman Katarina VK
Bästa ungdjur: 112 CACS SBI a 21 3 Hane GIC S*MacAnnie's Unique LO328387 Persson Ann SYDK
Calenacat's Hillary of La Bell, Hona, SIA n 113 CAGPIB SBI a 21 6 Hane (K) IP SC Esteban Dream St.Ifferini*EE LO304408 Olsson Helena SYDK
Äg: Back Jill, SK 114 CAGPIB SBI a 21 6 Hona (K) IP SC S*Raus Höjden's Bella Luna DSM DVM LO311559 Nilsson Anders SYDK
Bästa kastrat hane: 115 EX1 SBI a 21 12 Hane S*Raus Höjden's Leon af Raus RX366384 Nilsson Christina SYDK
WW'15 SW NW SP SC S*Cross-Bow Crest Intermezzo JW, Hane (K), OSH b 25 116 CAPIB SBI b 21 8 Hane (K) PR CH S*Raus Höjden's Just Magic Jordan RX343403 Theern Gunilla MIN
Äg: Olin Camilla, SVISS 117 CAC SBI b 21 9 Hona S*Raus Höjden's Lady Liberty RX352140 Ekström Lena SYDK
Bästa kastrat hona: 118 EX1 BIV SBI b 21 12 Hane S*Kilenskogens Öjvin LO363599 Silén Maria TCC
IP IC La Bell Xtra Estelle, Hona (K), OSH a 03 119 EX1 SBI b 21 12 Hona S*Tofsmesen Nala LO366950 Ling Marita NERK
Äg: Back Jill, SK 120 HP SBI c 21 2 Hane (K) SP SE*Liljelundens Avatar LO292532 Päjäärvi Sara BIK
Bästa senior: 121 EX1 SBI c 21 12 Hane S*Raus Höjden's Julius af Raus RX368127 Ekström Lena SYDK
IC S*Wildtbergs Venus Verus, Hona, RUS 122 EX1 NOM SBI c 21 12 Hona S*White Treasure's Yust a Yewel LO366264 Johnsson Annika SPIN
Äg: Wildtberg Ywonne, SPIN 123 HP SBI e 21 2 Hane (K) SP S*Lyckohjärtats Enzo LO331994 Olsson Helena SYDK
Bästa veteran: 124 CAGPIB SBI f 21 6 Hona (K) IP IC S*Ida's Amaryllis LO289027 Bentzer Ann BIK
SP S*Bråstorps Katten Carmen, Hona (K), SPH a 21 125 CAC SBI h 21 9 Hona S*Ida's Desiré LO360387 Johansson Eva DK
Äg: Berner Ann-Kathrine, DK 126 EX1 SBI j 21 11 Hona SE*Out of forest's Athena LO362908 Magnusson Helena SPIN
Bästa uppfödning: 127 CAGCIB TUV n 21 61 5 Hane IC S*Lejongapet's Folke Flagyl LO339015 Elofsson Annika VÄK
SE*Recce Pod,  : 36 p 128 CAGCIB TUV d 21 62 5 Hona IC S*Lejongapet's Meta Metronidazol LO339014 Elofsson Annika VÄK
Äg: Lassarp Vanessa, DK 129 EX1 TUV d 21 63 11 Hane SE*Anjivans Vide LO362269 Lindahl Mikael VÄK
130 Grand Internationell Champion TUV g 63 5 Hona IC S*Lejongapet's Petra Petidin RX304363 Elofsson Annika VÄK
HUSKATT 131 CAGCIB LPL n 22 5 Hona IC S*Tovik's Nancy RX333603 Ejemark Anne-Li MIN
Bästa korthår: 132 CACIB LPL n 09 25 7 Hane S*Tovik's Fritz RX333605 Ejemark Anne-Li MIN
Bamse, Hane (K), HCS n 09 133 HP BIV NOM MCO n 1 Hona SC SE*Tippy Wee's Lakrits Puck LO341778 Andersen Hartman Nettis SYDK
Äg: Johansson Madelene, NERK 134 CAGCIB MCO n 5 Hona IC SE*Tippy Wee's Sagogryn LO350068 Bjerke Emilia ELK
Bästa långhår: 135 EX2 MCO n 5 Hona IC S*Country Dream's Lakrits LO351915 Palmgren Anna DK
WW'18 Max DSM, Hane (K), HCL n 03 136 EX2 MCO a 7 Hane CH NO*SaucerfulSecret  Djengis Cat LO190028 Hegna Trine LIRAK
Äg: Hellkvist Eva, BIK 137 CACIB MCO a 7 Hane Lythrum Piccolo LO190116 Nesøen Jeanette ØSTFO
138 Champion MCO n 9 Hane Buttercupcake's Bellissimo Royal RX362099 Olofsson Petra ELK
139 EX1 MCO n 12 Hane Heart Stealer Allure of Love LO367541 Barkholz Camilla SYDK
140 EX1 MCO a 12 Hona SE*Tippy Wee's Second-out Kenzi"" LO366495 Olofsson Petra ELK
141 EX1 MCO n 09 12 Hona SE*Tippy Wee's Black-out LO366496 Andersen Hartman Nettis SYDK
142 CAGCIB BIV MCO a 09 5 Hane IC S*Bisu's Caruso LO351638 Johansson Ella SKKK
143 Champion MCO n 02 62 9 Hona S*ReMaine's Thyra LO352003 Müller Camilla VK
144 HP BIV MCO n 22 1 Hane SC S*Stortassen's Viktor JW DVM LO336377 Thelin Åsa DK
145 ABS MCO n 23 1 Hona SC SE*Tippy Wee's Tip Top LO341776 Samuelsson Pia SYDK
146 CAPS MCO n 22 4 Hane (K) GIP SE*Tippy Wee's Kid LO341777 Andersen Hartman Nettis SYDK
147 CAGCIB MCO n 22 5 Hona IC S*Optimus Heaven-sent LO336127 Johansson Mari SKKK
148 EX1 MCO n 23 12 Hona SE*Tippy Wee's Chill-out LO366497 Andersen Hartman Nettis SYDK
149 HP MCO n 09 22 2 Hona (K) SP S*Dreambox Ester LO280229 Östebo Helen ÄK
150 CAGPIB BIV NOM MCO n 09 22 6 Hane (K) IP Caino Il Guardiano*IT LO347516 Hansson Gunilla SYDK
151 Internationell Champion MCO n 03 22 7 Hane CH Sivkjær's Game Boy LO188136 Hals Sissel Karin VKK
152 EX2 MCO n 09 22 9 Hane SE*Red Chili Odd LO340622 Müller Camilla VK
153 Champion MCO n 09 22 9 Hane SE*Sankt Halvard's Thom LO359687 Augustsson Martin ELK
154 CAP MCO n 02 21 62 10 Hane (K) S*Musslan Ymer LO354107 Andersson Maria ELK
155 EX1 MCO n 03 22 12 Hane S*Magoria's LOK LO364534 Asp Johan VÄK
156 EX1 BIV NOM MCO n 09 22 12 Hona S*Magoria's KISS LO364533 Asp Johan VÄK
157 Supreme Champion MCO d 3 Hane GIC SE*Korsárs Katten Frans LO347520 Samuelsson Pia SYDK
158 Supreme Champion BIV NOM MCO f 22 3 Hona GIC SE*Sankt Halvard's Dream Girl DVM LO302571 Dahllöf Annelie ELK
159 EX1 MCO d 11 Hane SE*Heavy's Whyred LO365117 Molin Lundahl Kajsa VÄK
160 EX1 MCO f 22 11 Hona DK*Stoltze's Pepitta LO366754 Barkholz Camilla SYDK
161 EX1 MCO f 23 12 Hona SE*Sankt Halvard's Xoey LO367695 Bjerke Emilia ELK
162 HP MCO f 09 22 2 Hona (K) SP SE*Sankt Halvard's RoxAnne LO348106 Augustsson Martin ELK
163 CAC NOM MCO d 02 21 62 9 Hane S*Musslan Zanzibar LO360492 Andersson Maria ELK
164 CAC MCO g 09 9 Hona S*Street Cats You Are The Inspiration LO359929 Christiansson Torgny SKKK
165 CAP MCO d 09 22 10 Hane (K) SE*Sankt Halvard's Uno LO359690 Persson Tina SYDK
166 EX1 MCO e 01 21 62 11 Hane SE*Jaliin's Birger LO363278 Brunner Rita SPIN
167 EX1 BIV NOM MCO f 03 22 11 Hona Amanita Bellamoondo*PL LO366732 Andersen Hartman Nettis SYDK
168 EX3 MCO f 09 22 11 Hona SE*Sankt Halvard's Viola LO362541 Nikka Jarlo ÄK
169 EX2 MCO f 09 22 11 Hona SE*Sankt Halvard's Vera LO362539 Dahllöf Annelie ELK
170 CACS MCO ns 22 3 Hona GIC Cosette Duvall Il Guardiano*IT LO347517 Christiansson Torgny SKKK
171 Grand Internationell Champion MCO fs 5 Hona IC (N)Ladejarlen Bermuda LO179073 Hals Sissel Karin VKK
172 Internationell Champion MCO ns 7 Hane CH ES*Gattacamoon X-Man JW LO185289 Hals Sissel Karin VKK
173 EX2 MCO ns 22 9 Hane (N)Big Kitty Charlie LO342517 Barkholz Camilla SYDK
174 CAC BIV MCO ns 22 9 Hane S*Topzy Tail's Wulfrick King Osiris LO361210 Cervin Heidi SPIN
175 Internationell Champion MCO ns 23 7 Hona Nordic Leon`s Dixie Chick LO188991 Nesøen Jeanette ØSTFO
176 ABS MCO ns 12 Hona SE*Alcors Umbria LO366611 Svedbom Karina BIK
177 CAGCIB MCO ns 5 Hane IC S*Bisu's Avalon LO351637 Johansson Mari SKKK
178 CAC MCO ns 09 9 Hane DK*Westpricecats Gaston LO360469 Hansson Gunilla SYDK
179 ABS MCO fs 03 12 Hona (N)Spellbound's Delightfully Dangerous LO366699 Olofsson Petra ELK
180 CAGCIB MCO w 63 5 Hane IC Mo's Rocky Boy LO340251 Lells Patrik SVISS
181 CAC MCO w 62 9 Hane Summerplace Yay Yay LO365725 Westin Elsy ÄK
182 ABS MCO w 62 9 Hane SE*Evergrace's Emron Empati LO357412 Rådlund Ylwa HÄK
183 CAGCIB NEM n 21 5 Hane IC SE*Solhems Pärla Anthony RX320751 Fischer Marie VK
184 EX2 NEM n 21 5 Hane IC SE*Teslatassarnas Merkurius RX352262 Englund Christina VK
185 CAGCIB NEM n 21 5 Hona IC SE*Aurora Stars Cordelia LO341023 Lorentzon Joanna VK
186 EX2 NEM ns 21 7 Hane CH SE*Aurora Stars Arrow LO336617 Andréasson Sonja VK
187 CACIB NOM NEM ns 21 7 Hane CH NO*Pearl of Coast Czar LO190079 Bergdal Ann Iren TRØND
188 CACIB NEM a 21 7 Hona SE*Corda Dreams' Princess Asha RX355313 Lorentzon Joanna VK
189 Champion BIV NEM a 21 9 Hona SE*Saltsjö-Boos Georgia LO359426 Finnig Anne BIK
190 EX2 NEM n 21 11 Hona SE*Corda Dreams La Baronesse LO193030  Bergdal Ann Iren TRØND
191 EX3 NEM n 21 11 Hona SE*Corda Dreams' Miss Bardot RX363764 Andersson Josefin VK
192 EX1 BIV NOM NEM ns 21 11 Hona SE*Tant Piggelins Lilla My RX364229 Stridh Marie BIK
193 EX1 BIV NOM NEM a 21 12 Hane SE*Viran's Asterix LO367340 Berg Mikaela ELK
194 EX1 NEM a 21 12 Hona SE*Viran's Agnes LO367342 Berg Mikaela ELK
195 EX2 NEM a 21 12 Hona SE*Viran's Alice LO367345 Fischer Marie VK
196 Grand Internationell Champion NEM n 09 21 5 Hona IC SE*PetaredKatten's Queen LO331141 Forsler Annika VK
197 CAC BIV NEM a 09 21 9 Hane Solomon Snejnaya Zima LO368281 Östbye Ann-Marie ELK
198 EX1 NEM n 09 21 11 Hona SE*Silvanders Inezza LO362363 Forsler Annika VK
199 Champion NFO n 9 Hona S*Gracelin's Alexi LO360280 Holgersson Maria MIN
200 ABS NFO n 03 4 Hane (K) GIP SE*Fursterikets Double Trouble LO322323 Risander Matilda DÄK
201 CAGCIB NFO n 09 5 Hane IC S*Little L's Pineapple LO352486 Andersson Elisabeth MIN
202 CAP NOM NFO n 09 10 Hane (K) SE*Änglaängen's Lotus LO356259 Johansson Annica ELK
203 EX1 NFO n 09 11 Hane S*Little L's Shuffle LO363568 Pajunen Malin SPIN
204 CACIB NFO n 23 7 Hane CH S*Little L's Rising Power LO357470 Pajunen Malin SPIN
205 EX1 NFO n 24 11 Hane S*Pysida's Jackpot LO364697 Andersson Inger VÄK
206 ABS NFO n 24 12 Hane S*Beyond Head Hunter LO367219 Åberg Birgitta NERK
207 HP NFO n 03 22 1 Hane SC S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor DSM LO247555 Holgersson Malin CK
208 HP NFO nt 09 22 2 Hane (K) SP GIC S*Spin Engine's Gold-X LO256660 Jansson Maria NERK
209 ABS NFO n 01 21 62 2 Hane (K) SP SC S*Pax' Galileo JW DSM DVM LO321121 Nilsson Eleonor ELK
210 HP NFO n 09 23 2 Hona (K) SP S*Beyond American Pie LO239460 Åberg Birgitta NERK
211 CACS NFO n 09 24 3 Hane GIC SE*Lisselbacks Giovanni JW LO344861 Widenby Helena DÄK
212 Grand Internationell Champion NOM NFO n 01 21 62 5 Hona IC S*Myselisia's Wea LO345277 Lassnig Helene ELK
213 CAGPIB NFO n 09 24 6 Hane (K) IP CH S*Myselisia's Oliver LO332648 Edqvist Margaretha ELK
214 CACIB NFO n 09 24 7 Hane CH S*Derja's Nemo LO322801 Libenhed Tigerlilja SVISS
215 CAGCIB BIV NOM BIS NFO n 03 22 5 Hane WW'19 SW CH S*Rockringen's Underdog JW LO357119 Åberg Barbro NERK
216 CACIB NFO a 03 24 7 Hona CH S*Björenklo's Nightwish LO351140 Andersson Elisabeth MIN
217 CAP BIV NOM NFO n 03 22 10 Hane (K) S*Rockringen's Unplugged LO357120 Söderberg Åse VÄK
218 EX1 BIV NOM NFO a 09 22 11 Hane SE*Järnskogen's Classic Fantastic LO362998 Dahlkvist Sylvia SPIN
219 EX2 NFO n 03 22 11 Hane S*Dalkullans Nimbo LO362180 Jansson Ewa DÄK
220 EX2 NFO n 09 23 11 Hona DK*Sakeena's Stormy May Day LO365588 Hedhag Annika ÄK
221 EX1 NFO n 09 24 11 Hona S*Rockringen's Waka Waka LO363603 Åberg Barbro NERK
222 EX2 NFO n 03 22 12 Hane SE*Lisselbacks Leonidas LO366620 Widenby Helena DÄK
223 EX1 BIV NOM NFO n 09 24 12 Hane SE*Stjärnflockan's Chester LO366559 Vilén Monia VRK
224 EX1 NFO a 09 22 12 Hona S*Isgården's Tjorven LO368226 Widenby Helena DÄK
225 CACS NFO f 22 3 Hona GIC SE*Kattzelius Dalelia de Alba LO311442 Jansson Maria NERK
226 CAPS NOM BIS NFO f 24 4 Hona (K) GIP SC S*Räserråttan's Greta DM JW DSM DVM LO271750 Bäcklund Ann-Kristin DÄK
227 Champion NFO d 22 9 Hona S*Pysida's Idun LO352987 Winsnes Camilla ÄK
228 EX1 BIV NFO g 22 11 Hona S*Cederskogens Bibbi Blåsippa LO363340 Löfstrand Susanna SPIN
229 HP BIV NOM NFO d 09 24 1 Hane SC S*Dalkullans Billy Bisquit DM JW DSM DVM LO286009 Andersson Inger VÄK
230 CACS NFO g 09 3 Hona GIC S*Poimandres Tomoe Gozen LO255335 Kiefer Monica SVISS
231 CAGPIB NFO e 09 22 6 Hane (K) IP SC SE*Kattzelius Freswick de Alba LO311441 Jansson Maria NERK
232 Grand Internationell Premier NOM NFO f 09 22 6 Hona (K) IP S*Myselisia's Ace Wilder LO350498 Gylling Annie ELK
233 CAC NFO f 09 22 9 Hona S*Viento's Kara Kum LO360778 Andersson Hanna ELK
234 EX1 NFO f 03 24 11 Hona SE*Talina's Ariel LO362727 Lassnig Helene ELK
235 EX2 NFO f 02 21 62 11 Hona SE*Talina's Pandora LO362728 Lassnig Helene ELK
236 ABS NFO d 09 22 12 Hane SE*Bella Lago's Chase LO367931 Moberg Camilla DK
237 EX1 BIV NOM NFO d 01 62 12 Hona S*Glömstaskogens Lucia LO366252 Holgersson Malin CK
238 EX3 NFO f 09 23 12 Hona SE*Prana's Aqua Rosa LO367544 Mårtensson Susanne SVISS
239 EX2 NFO f 09 22 12 Hona SE*Prana's Anastasia LO367542 Halemark Katri SVISS
240 CAGCIB BIV NOM NFO ds 24 5 Hane SW IC (N)Tingoskattens Jazz JW LO344051 Lells Patrik SVISS
241 CAP NFO ns 23 10 Hane (K) IC S*Virentoftas Frank LO335428 Palm Denice SVISS
242 EX1 NFO fs 22 12 Hona SE*Prana's Cheyenne LO366633 Mårtensson Susanne SVISS
243 EX2 NFO ns 24 12 Hona SE*Prana's Troika LO367547 Holgersson Maria MIN
244 ABS NFO ns 02 21 62 3 Hane GIC S*Pax' Kaligula LO350355 Risander Matilda DÄK
245 CACS NFO fs 03 22 3 Hona GIC S*Lofvens Inez Isn't She Lovely LO323565 Andreasson Lisa SPIN
246 Grand Internationell Premier NFO ns 09 22 6 Hane (K) IP SC S*SillyZone's Payne DVM LO303200 Hansson Annette SYDK
247 EX2 NFO ns 02 21 62 7 Hona CH S*Hemligheten's Cassidy LO349315 Vilén Monia VRK
248 CACIB BIV NOM BIS NFO fs 02 21 62 7 Hona CH SE*Rivershore's Flisan JW LO358265 Svensson Jan-Olof (Olle) ELK
249 Champion NFO ns 09 23 9 Hane SE*Emerentia's Chicago Black Hawk LO354868 Andreasson Lisa SPIN
250 CAC NFO ns 09 9 Hona SE*Prana's Cha-cha-cha LO359896 Pekkala Simone ÄK
251 EX2 NFO ds 03 22 11 Hona S*Dalkullans Nirvana LO362181 Jansson Ewa DÄK
252 EX3 NFO as 09 24 11 Hona S*Sun Mountain Elwing LO364658 Halemark Katri SVISS
253 EX1 NOM NFO fs 03 11 Hona S*Little L's Schottische LO363573 Dahlkvist Sylvia SPIN
254 EX1 BIV NOM BIS NFO ds 03 22 12 Hane S*Viento's Jasper LO366455 Wester Camilla ELK
255 CAC NFO w 64 9 Hona S*NC's Miss Snowflake LO359632 Zobell Susanne NERK
256 EX1 NFO w 63 12 Hane SE*Lells Lancelot LO364475 Lells Patrik SVISS
257 ABS SIB n 2 Hane (K) SP S*Laxforsens Number One Giron RX282032 Stenborg Caroline ÄK
258 CAGCIB SIB n 5 Hane IC SE*Sibir Koshki Amore Mio af Gizmie RX333903 Larsson Jolheden Pernilla SVISS
259 HP BIV NOM SIB n 03 2 Hona (K) SP SE*Lurvtrollets Nanna Bumbi DSM LO316389 Torstensson Eva ÖSTK
260 CAGPIB SIB a 09 6 Hane (K) IP SE*Elara's Peeta Hugosson LO342118 Molin Ida SYDK
261 CAPIB SIB a 09 8 Hona (K) PR IC SE*Elara's Nymeria LO310645 Molin Ida SYDK
262 ABS SIB n 22 3 Hane GIC (N)Einhaugens Adrian Fenrisen DVM LO338447 Svensson Ulrika VK
263 CACS BIV NOM SIB ny 22 3 Hona GIC Matiblue Bamhi LO185599 Lunde Mari TERAK
264 CAGCIB SIB n 24 5 Hane IC S*Ulvstorps Gårds Bruce Grobbelaar LO344283 Malmkvist Jannike SYDK
265 CAGCIB SIB ny 22 5 Hona IC S*Ulvstorps Gårds Cara Caramel LO333190 Eriksson Annelie DK
266 ABS SIB n 22 6 Hane (K) IP SC S*Sibelinaz Oryx DVM LO316860 Westerlind Amanda VK
267 CAPIB SIB n 24 8 Hona (K) PR SE*Angels of sins Brumma LO351656 Eklöf Sofia HÄK
268 Champion SIB n 22 9 Hane SE*Angels of sins Going out in style LO352903 Eklöf Sofia HÄK
269 ABS SIB a 22 10 Hona (K) IC SE*Lurvtrollets Fröken Ellie LO347403 Westerlind Amanda VK
270 EX1 BIV NOM BIS SIB ny 24 11 Hona NO*Rødrev Nora LO191383 Lunde Mari TERAK
271 EX2 SIB n 24 11 Hona S*AceroRamos Xenia RX361546 Lundström Pia VK
272 ABS SIB n 22 11 Hona SE*Ajca's Chicka Diva LO362336 Asper Camilla SYDK
273 EX4 SIB n 22 11 Hona SE*Amfiliki's Juliia av Kaspaar RX363795 Olsson Helén SPIN
274 EX3 SIB n 24 11 Hona S*Sibelinaz High Hope RX363563 Eklöf Katarina HÄK
275 EX1 SIB n 22 12 Hane SE*Amfiliki's Tengel den gode RX368033 Olsson Helén SPIN
276 EX1 SIB n 24 12 Hona SE*Amfiliki's Sol Angelica RX368034 Olsson Helén SPIN
277 HP SIB n 03 23 2 Hane (K) SP SC S*Sibbemaffians Zaitsev DVM LO300803 Johansson Eva DK
278 HP BIV NOM BIS SIB n 09 24 2 Hane (K) SP SC S*Lubov Sibiri Petrov Nazarov DSM DVM RX313889 Lönnqvist Kerstin ÖSTK
279 CACS BIV SIB n 09 24 3 Hona GIC SE*Bellinka's Alsace LO332342 Larsson Jolheden Pernilla SVISS
280 CAC SIB n 09 24 9 Hona SE*Aanainas Medusa of Afrodite LO340069 Fredriksson Sten Gullvi VK
281 CACIB SIB n 03 22 7 Hona S*Bjaro's Nashira LO355028 Lönnqvist Kerstin ÖSTK
282 CAP SIB n 03 24 10 Hona (K) GIC S*Sibbemaffians Rodnina LO300804 Svensson Ulrika VK
283 EX1 SIB n 09 24 11 Hane SE*Bellinka's Kensington LO363967 Malmkvist Jannike SYDK
284 EX1 SIB n 09 22 12 Hona S*AceroRamos Amazing Surprise! RX365685 Lönnqvist Kerstin ÖSTK
285 HP NOM SIB f 23 2 Hona (K) SP CH S*Ulvstorps Gårds Mimosa LO270187 Eriksson Annelie DK
286 EX1 SIB d 11 Hona SE*Silverlyckans Signe af Amsden LO363785 Svärd Michelle SYDK
287 EX1 SIB f 12 Hona SE*Aanainas Megava av Medusa LO364909 Fredriksson Sten Gullvi VK
288 HP SIB f 09 24 2 Hona (K) SP IC S*AceroRamos Page Arizona DSM DVM LO289273 Torstensson Eva ÖSTK
289 Champion SIB f 09 24 9 Hona SE*Sailons Afridite LO339533 Sailon Gustafsson Charlotte VK
290 CAGPIB SIB ds 24 6 Hane (K) IP SE*Gongroff's Vanheden LO349622 Lindahl Jonas CK
291 CACIB BIV SIB ns 22 7 Hona CH SE*Amfiliki's Alexia af Anastasiia RX329261 Olsson Helén SPIN
292 EX2 SIB fs 11 7 Hona CH S*Tunsji's Sashenka Hugovna LO339867 Svärd Michelle SYDK
293 CAPIB SIB ns 24 8 Hane (K) PR S*Magica De Vil's Vassi af Alabor RX310701 Stålberg Sanna BIK
294 CACIB SIB ns 24 7 Hane CH Vologda Lace Chardas RX353548 Sailon Gustafsson Charlotte VK
295 Champion SIB ns 11 9 Hona S*Tunsji's Hermione Umbertovna LO319173 Svärd Michelle SYDK
296 EX2 SIB ns 23 9 Hona S*Zaribs Önska af Aramis LO360917 Berger Inger SYDK
297 EX1 SIB es 11 11 Hane SE*Silverlyckans Balder af Amsden LO363783 Fakhereddin Dima SKKK
298 ABS SIB fs 24 11 Hona SE*FurMountains Suki LO362723 Fakhereddin Dima SKKK
299 EX1 SIB ns 22 12 Hane SE*Amfiliki's Vendel Grip RX368032 Olsson Helén SPIN
300 EX1 BIV SIB ns 12 Hona FI*Lumikissan Neiti Kesäheinä LO367700 Kreivi Riitta DK
301 CACS SIB ns 09 3 Hona GIC SE*Ajca's Söta Suzzie LO343586 Lundström Pia VK
302 CAPS SIB fs 09 24 4 Hona (K) GIP CH SE*Ajca's Mysiga Mimmi LO338436 Johansson Eva DK
303 ABS SIB fs 09 11 9 Hona VinniMur Gordyana RX352030 Finnman Gabriel CK
304 ABS SIB fs 09 11 9 Hona NO*Tangenpus Adorable Anastasia LO191099 Halvorsen-Tangen Elisabeth AGDER
305 ABS SIB fs 09 24 12 Hona (N)Solstorms Call me Sugar LO366979 Eklöf Katarina HÄK
306 EX1 SIB fs 09 24 12 Hona Issy Nas Od Krķlowych *PL u reg Zahl Skaaland Maria AGDER
307 HP BIV BEN n 22 1 Hane SC Artizto Catz Mo Farah RX344682 Olovsson Åsa ÄK
308 CAP BEN n 22 10 Hona (K) SC Artizto Catz Beautiful Shira RX324584 Olovsson Åsa ÄK
309 EX1 BEN n 22 12 Hane Artizto Catz Maserati Khamsin RX365185 Gregorc Johanna ÄK
310 EX1 BEN n 22 12 Hona Artizto Catz Mitsubishi Eclipse RX365182 Gregorc Johanna ÄK
311 ABS BEN n 24 1 Hane SW SC S*KungsgardenCats UnderDog JW DSM DVM RX335793 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
312 HP BIV NOM BIS BEN n 24 1 Hane SC S*KungsgardenCats Panda Whale RX348832 Förhammar Hillevi SK
313 HP BEN n 24 2 Hane (K) BW SW SP S*KungsgardenCats Rhapsody In Groove DSM DVM RX289795 Förhammar Hillevi SK
314 EX1 ej cert BEN n 24 3 Hona GIC S*KungsgardenCats Labradoodle JW RX355833 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
315 CAGCIB BEN n 24 5 Hona IC Quadzilla's Beatrice LO335615 Rydenfors Göran SYDK
316 EX1 ej cert BEN n 24 9 Hona Odalhouse Yama LO356518 Sülla Daniel GRK
317 Premier BEN n 24 10 Hona (K) Artizto Catz Jungle Jelly Bean RX324595 Bergqvist Annelie VK
318 EX1 BEN n 24 11 Hane Optimus Prime El Embrujo-E LO366730 Rydenfors Göran SYDK
319 EX1 BEN n 24 11 Hona S*KungsgardenCats Honey Drop RX364352 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
320 EX1 BEN n 22 32 12 Hona Artizto Catz McLaren Senna RX365184 Olovsson Åsa ÄK
321 EX1 BEN n 22 33 11 Hona Arindi Cats Indy RX365673 Olovsson Åsa ÄK
322 HP BEN n 24 32 2 Hane (K) SW SP S*KungsgardenCats Koala DSM RX324858 Wahlberg Lennart SYDK
323 CAC BEN n 24 32 9 Hane Artizto Catz Caribian Larimar RX356614 Skoogh Olsson Belinda ÄK
324 HP BEN n 24 33 1 Hane SC Artizto Catz Just Can't Get Enough RX324590 Lidenskog Sten ÄK
325 EX1 BLH c 11 Hane SE*Nínim's Genesis RX361501 Jensen Andrea ÄK
326 CAGPIB BLH e 6 Hane (K) IP IDP*Misgrens Enrico Caruso LO356751 Persson Sara SYDK
327 EX1 BLH ns 11 12 Hane S*Rödjebackens Balder LO364172 Johnson Claire GRK
328 CAC BLH ny 11 9 Hane IDP*Dutchess Bohemian Rhapsody RX365497 Wermundsen Eva-Lisa VK
329 CACIB BLH ny 11 7 Hona S*Mariamores Gull-Britt RX358576 Verkénius Liz NERK
330 EX1 BLH ns 21 33 12 Hane SE*Odontassen Quinzy LO366232 Renz Helen VK
331 ABS BLH ny 21 33 11 Hona S*Mariamores Galadriel My Precious LO362970 Brandin Maria VK
332 CACIB BLH ay 21 33 7 Hona S*Mariamores Eva Pixie RX353119 Brandin Maria VK
333 HP BIV NOM BML ns 11 31 1 Hane SC Baheras Trötter LO343095 Westman Gudrun SKKK
334 HP BML by 11 31 2 Hane (K) SP SC Baheras Wb Torkel DSM RX283837 Spetz Stellan ÄK
335 CAGPIB NOM BML ns 11 31 6 Hona (K) IP Baheras Wb Annita LO349052 Helmer Barbro SKKK
336 CAC BML by 11 9 Hona Matilda LO360962 Ahrnberg Dominique ÄK
337 EX1 BML by 11 31 12 Hane Baheras Going Under RX365013 Garpvall Kerstin SKKK
338 CAPS NOM BIS BML fs 12 4 Hona (K) GIP IC Baheras Wb Vesna RX294036 Helmer Barbro SKKK
339 CAGPIB BSH n 6 Hane (K) IP S*Billfeldt's Gore-Tex LO325193 Morstedt Annika CK
340 ABS BSH a 5 Hona IC SE*Lindhouse Alice in Wonderland LO352709 Broberg Mellberg Camilla VRK
341 CAPS BSH g 4 Hona (K) GIP FI*SamBelle s Cream Caramel LO1715611 Laiho Silja SATAK
342 HP BSH ns 11 2 Hona (K) SP CH SE*Tylökatten Ashley LO326001 Arklund Ingrid SVISS
343 CAGPIB BSH ns 11 6 Hane (K) IP FI*EmeraldCharm Jungle Frost LO1717339 Laiho Silja SATAK
344 EX1 BSH es 11 12 Hane SE*Tylökatten Onslow LO364264 Arklund Ingrid SVISS
345 CAC BSH ny 11 9 Hona Doris of Golden Neko RX362513 Mattiasson Kerstin VK
346 CAC NOM BSH n 22 9 Hona S*Papadino's Stella Artois LO346927 Sundh Anita CK
347 HP NOM BSH n 24 2 Hane (K) SP SC S*Tassar & Svans Cosmos LO292365 Hultenius Peter JKK
348 CAGPIB BSH n 24 6 Hona (K) IP S*Palace&Main's Spot on LO306355 Morstedt Annika CK
349 HP BSH a 22 2 Hane (K) SP IC S*Gamla Bergets Blueberry Muffin LO278856 Sundh Anita CK
350 Champion BSH a 24 9 Hona SE*Norekärrs Asta RX353821 Bondeson Karin SPIN
351 EX1 BSH d 23 11 Hane Bobbie RX364142 Feldt Margareta ÄK
352 EX1 BSH d 24 12 Hane SE*XLNT Highland's Emil LO367436 Lagerstedt Marcus ÄK
353 EX1 BSH d 25 12 Hona S*Papadino's Zeta LO364851 Sundh Anita CK
354 HP BSH e 24 2 Hona (K) SP S*Billfeldt's Manda Mandarin LO269641 Hellman Jorunn ÄK
355 EX1 BSH g 24 12 Hona SE*XLNT Highland's Elvira LO367438 Lundberg Pernilla CK
356 EX1 BSH h 24 12 Hona SE*XLNT Highland's Edit LO367437 Molin Emelie ÄK
357 CAP BSH j 24 10 Hona (K) CH SE*Trollögas Madonna LO338941 Mattiasson Kerstin VK
358 Internationell Champion BSH ns 22 64 7 Hane CH (N)Cavallino's Argento Leonardo LO187610 Mikalsen Geir LIRAK
359 ABS BSH ns 22 64 10 Hane (K) SE*Forever Loved Stitch LO358852 Härsjö Lundh Jennie ÄK
360 EX1 BIV BSH ns 22 64 11 Hona (N)Cavallino's Argento Mariella LO192391 Mikalsen Geir LIRAK
361 EX1 BSH ns 22 64 12 Hona Schibboleth Silver Aicha LO193257 Mikalsen Geir LIRAK
362 EX1 NOM BSH b 03 24 11 Hona SE*Sandåsen's Barbra Streisand LO363400 Nystedt Åse CK
363 CAGPIB BSH f 33 6 Hona (K) IP FI*SamBelle s Gloria LO1717260 Lehtinen Susanne SATAK
364 CACIB BSH n 21 33 7 Hane CH Pirot Bell Xtravagansa LO352261 Dickson Maud ÄK
365 EX1 BSH n 21 33 11 Hona Wimpelåsens Azalea RX365513 Dickson Maud ÄK
366 EX1 BIV BSH n 21 33 12 Hona Pirot Point Geisha RX366899 Dickson Maud ÄK
367 CACIB BSH ny 21 33 7 Hane CH Inar GoldenBri LO347014 Dickson Maud ÄK
368 CAC BSH ny 21 33 9 Hona S*Eikefjord's Hedvig RX315854 Bondeson Karin SPIN
369 CAGPIB BUR n 6 Hona (K) IP IC HU*Alba Regia Csiki-Csuki LO301094 Zackrisson Annika VK
370 ABS BUR a 2 Hona (K) SW SP IC S*Piapizzi's Early Dawn DSM DVM LO262217 Ferm Anneli VÄK
371 Premier BUR a 10 Hane (K) Stjärnviks Samuel des Nacho RX357076 Zackrisson Annika VK
372 ABS BUR b 11 Hane Zour Ocean Eyes 19404 Bjelke Anne Marie MUNDI
373 ABS BUR h 5 Hona IC Blue Jean's Amy Winehouse LO229608 Bjelke Anne Marie MUNDI
374 ABS CYM n 09 52 3 Hona GIC FI*Pikkeen Mignon RX342459 Zander Anna JKK
375 EX1 ej cert KBL ns 22 4 Hane (K) GIP SE*Kot-ā-Kuril Twinkle little star LO321245 Lundkvist Mona SYDK
376 CAGCIB KBL w 62 5 Hane IC SE*Hjällnäs Cevin JW RX347701 Sonesson Britt-Marie VK
377 CAPS KBL n 4 Hona (K) IP IC Malenkaya Rozinka av Yedikule LO 177435 Jacobsen  Tor Arild ADEL
378 ABS KBL f 23 5 Hona IC SE*Kot-ā-Kuril Arwen Undķmiel RX349034 Nätynki Tuula ELK
379 EX1 NOM KBL d 03 22 12 Hane DK Silky Catz Captain America LO193743 Jacobsen  Tor Arild ADEL
380 ABS KOR 2 Hona (K) NW SP SC S*Mästertassen Nadee DSM DVM LO292232 Dessne Karin FRÄS
381 CAGCIB KOR 5 Hona IC S*Mästertassen Lussi LO349335 Dessne Karin FRÄS
382 EX1 KOR 11 Hane Kai-Mook Aram LO368273 Frostander Anne SYDK
383 EX1 NOM BIS MAU ns 12 Hona NO*Gooseberry Fantasea LO192708 Løkke Rebekka ØSTFO
384 Internationell Premier MAU ns 24 8 Hane (K) PR SC NO*Gooseberry Donner JW DSM DVM LO169417 Løkke Rebekka ØSTFO
385 EX1 MAU ns 24 11 Hona Maujik On the Mark of Etrnl.Spring LO366517 Asplund Mia GRK
386 EX1 ej cert OCI n 24 9 Hane Cuperis Anapus Slenio*LT LO366314 Singer Aleksandra JKK
387 EX1 NOM BIS OCI n 24 11 Hane SE*Alsmarks Ancestral Grace RX362195 Malmberg Jennie FRÄS
388 EX1 OCI b 24 12 Hane FI*Moosegrove Teddy The Tiger LO368276 Glennsten Agneta SPIN
389 HP SIN 1 Hane SC Dancetaria Muffin for Kustens LO226387 Ljunggren Hans JYRAK
390 CAPS NOM BIS SIN 4 Hane (K) GIP SC Katzalano Whiterock LO299738 Spetz Stellan ÄK
391 Grand Internationell Champion NOM BIS SIN 5 Hona IC S*Kustens Lucy in Sky With Diamonds LO340140 Spetz Stellan ÄK
392 CAC SRL f 9 Hona Tzari Mazikeen RX366239 Hellman Görel FRÄS
393 EX1 SRL g 03 12 Hona S*Tiddlywinks Keep All the Kittens! RX368399 Palokangas Päivi FMK
394 CAGPIB SRS n 6 Hona (K) IP Tiddlywinks Sotiga Sodom RX290333 Hellman Görel FRÄS
395 ABS ABY a 12 Hane S*Xanthomelas Winton Blue Circus LO365110 Börje Anna ASK
396 HP CRX n 2 Hane (K) SP SE*PrimaRex Zinger LO319926 Bergström Torun VK
397 HP CRX a 2 Hane (K) SP S*Chagris Blue Velvet LO332621 Bergström Torun VK
398 CAP BIV CRX n 10 Hane (K) S*Axiom's Gothic Art LO352945 Nilsson Tina ÄK
399 HP NOM CRX n 03 1 Hane SC SE*Arextocats Jake Sully DSM DVM LO307175 Karlsson Helena BIK
400 HP NOM CRX b 03 2 Hane (K) WW'18 SW SP S*Rexlicious Rebus JW LO326700 Jansson Susanne FRÄS
401 EX1 NOM CRX h 12 Hona SE*Curls etc. I am Ayesha LO365067 Berner Ann-Kathrine SYDK
402 HP BIV CRX h 09 24 1 Hona IC SE*Nulli Secundus Berenike LO342135 Robertsson Anna UK
403 CAGPIB CRX f 03 6 Hona (K) IP S*Axiom's Art Deco LO352944 Lann Erica BIK
404 EX1 NOM CRX f 03 11 Hona S*Chagris Parfait Amour LO364198 Berner Ann-Kathrine SYDK
405 EX1 CRX h 02 64 12 Hona SE*Skillywidden's Emberiza Calandra LO367649 Alftin Ronja HÄK
406 HP CRX n 03 33 1 Hona SC SE*Lepidus Lykke to Arextocats LO341997 Karlsson Helena BIK
407 CAP CRX a 03 33 10 Hona (K) S*Ärenskogens Raindrop LO327487 Nilsson Tina ÄK
408 CAGPIB CRX w 62 6 Hane (K) IP SE*Nulli Secundus Constantin Rex LO355646 Robertsson Anna UK
409 CAPIB DRX a 8 Hane (K) PR S*Shadowland's Blue Bombastic LO322342 Hallberg Helle (Helen) ÄK
410 CAC DRX n 9 Hane (N)Diamond Heart's Ramses LO360594 Nasila Terttu ÄK
411 Champion DRX a 09 9 Hona S*Tösa's Tistelfjun RX355178 Arvidsson Irén BK
412 EX1 DRX n 03 12 Hona SE*Recce Pod Cameleon IV440 LO365868 Lassarp Vanessa DK
413 Premier DRX f 24 10 Hona (K) IC SE*Miss Jenny's Hermaini LO330475 Tinnert Anneli ÄK
414 ABS DRX f 25 11 Hona FI*Åbodas Smilla LO368248 Nasila Terttu ÄK
415 EX1 DRX fs 24 12 Hona SE*Miss Jenny's Niala LO369338 Kristiansson Jenny VK
416 HP DRX f 03 24 1 Hona WW'16 NW SC Ulica Happymiau*PL JW DSM DVM LO320039 Lassarp Vanessa DK
417 HP NOM DRX g 03 24 1 Hona SC SE*Recce Pod Militsiya LO349798 Lassarp Vanessa DK
418 Supreme Premier NOM DRX f 09 22 4 Hona (K) GIP SC Lustans Panini DSM LO306943 Canbro Jenny ÄK
419 ABS DRX n 24 7 Hona CH SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma LO344194 Lassarp Vanessa DK
420 ABS DRX b 23 7 Hona CH Extra Fancy LO191820 Linnerud Eva Jane SØRAK
421 EX1 DRX bs 24 11 Hane SE*Amor Regis Sgt Pepper LO364736 Karlsson Birgitta SYDK
422 EX1 DRX n 24 12 Hane SE*Recce Pod Operation Serval LO365654 Lassarp Vanessa DK
423 EX2 DRX bs 24 12 Hane SE*Miss Jenny's Nilax LO369336 Kristiansson Jenny VK
424 EX1 BIV DRX n 24 12 Hona SE*Recce Pod 2S9 Nona LO365867 Bergsten Helena ÄK
425 EX2 DRX bs 24 12 Hona SE*Miss Jenny's Ninja LO369337 Kristiansson Jenny VK
426 CAC DRX a 09 24 9 Hona SE*Recce Pod Aleja LO338624 Lassarp Vanessa DK
427 EX1 BIV DRX n 03 24 12 Hane SE*Recce Pod Navy SEAL JW LO365653 Lassarp Vanessa DK
428 EX1 DRX n 03 24 12 Hona SE*Recce Pod F-16 Fighting Falcon LO365650 Lassarp Vanessa DK
429 CACIB DRX n 32 7 Hona CH S*Tinnetassens Garona LO350185 Tinnert Anneli ÄK
430 CAP DRX a 32 10 Hane (K) CH FI*Mirexin QuePasa LO347493 Persson Carina ÄK
431 EX1 DRX n 21 33 12 Hona SE*Recce Pod Aérospatiale Gazelle LO365656 Lassarp Vanessa DK
432 ABS DRX f 09 21 33 3 Hona GIC SE*Recce Pod Lalunia JW LO338626 Lassarp Vanessa DK
433 EX1 DRX d 09 21 32 11 Hona Cinika Masterpiece*EE LO368453 Nasila Terttu ÄK
434 EX1 DRX d 09 32 12 Hane SE*OrionNebulosans Bror Söt Betelgeuse LO366578 Englund Andreas ÄK
435 HP DSP n 09 21 2 Hane (K) SP SE*Dragon Ace's Czar Custom Moto-Bald RX300844 Jonasson Liselott SYDK
436 HP DSP d 1 Hane SC Penkrezayo Magic Leksy RX318543 Jonasson Liselott SYDK
437 EX1 GRX a 09 12 Hona SE*OneWorld Shesellsseashells RX365498 Gråsten Miia SYDK
438 EX1 ej cert GRX n 09 25 9 Hane Irusan's Dapper RX356273 Prahl Kevin SYDK
439 EX1 GRX a 09 33 12 Hona Nina Ricci vom Hause Jung *D RX369399 Gråsten Miia SYDK
440 EX1 OSH n 12 Hane SE*RedOne's Simba LO367673 Gustafsson Lena ÄK
441 HP OSH a 24 2 Hona (K) SP SC Leya Princess Amikoshi*RU JW DSM RX331888 Schmidt Birgitta VK
442 CACS NOM BIS OSH b 22 3 Hane GIC Venessi AnchieSK LO353983 Back Jill SK
443 EX1 NOM BIS OSH b 24 11 Hane Bazilevs Oriclis JW LO365666 Schmidt Birgitta VK
444 HP NOM BIS OSH b 25 2 Hane (K) WW'15 SW NW SP SC S*Cross-Bow Crest Intermezzo JW LO294655 Olin Camilla SVISS
445 ABS OSH h 24 1 Hona SC S*Limericks Pannacotta JW LO289300 Olin Camilla SVISS
446 CACS OSH ds 24 3 Hane GIC S*Splendid's Lion RX341009 Eriksson Anette VK
447 CAGPIB NOM BIS OSH a 03 6 Hona (K) IP IC La Bell Xtra Estelle LO317938 Back Jill SK
448 EX1 PEB c 12 Hona Melody East Freya RX369055 Muhr Örtlund Agneta SL
449 CAGCIB RUS 5 Hona IC S*Wildtbergs Venus Verus LO286376 Wildtberg Ywonne SPIN
450 CAGPIB RUS 6 Hane (K) IP IC S*Limelight's Xcalibur LO322694 Eklind Kenneth RYSS
451 CACIB BIV RUS 7 Hona CH S*Koroleva Windy of Rebella LO354926 Merta Kaija RYSS
452 Grand Internationell Premier RUS 6 Hona (K) GIP S*Wildtbergs Elina Slo:sa LO351684 Wildtberg Ywonne SPIN
453 Champion RUS 9 Hona S*Wildtbergs Marielle Slo:sa LO351685 Wildtberg Ywonne SPIN
454 EX2 SIA n 12 Hona Marilljos Lillifee LO366033 Johansson Inga-Lill BIK
455 EX1 NOM BIS SIA n 12 Hona Calenacat's Hillary of La Bell LO368763 Back Jill SK
456 CAGPIB SIA h 6 Hona (K) IP GIC SE*Ediecats Charlie LO342449 Gustafsson Lena ÄK
457 CACS NOM BIS SIA n 21 3 Hona IC Marilljos Givenchy Amarige LO334826 Johansson Inga-Lill BIK
458 CAPS SIA e 21 4 Hane (K) GIP S*Splendid's Keenan RX336649 Eriksson Anette VK
459 CAPIB SOM n 8 Hane (K) PR (N)Kiachero Aza'kio LO361544 Sundelin Ingrid ASK
460 EX2 SOM n 11 Hona SE*Eldvaktarns Divine LO363642 Carnestedt Inger SK
461 EX1 SOM n 11 Hona S*Ianthelagens Siranna LO363932 Ostheller Marie ASK
462 EX1 SOM o 11 Hona SE*Eldvaktarns Dacia LO363640 Carnestedt Inger SK
463 1 NOM BIS HCL n 03 14 Hane (K) WW'18 Max DSM LO1767 Hellkvist Eva BIK
464 2 HCL n 23 14 Hane (K) Rune LO1937 Hegg Helene VK
465 2 HCL f 03 22 14 Hona (K) Smilla LO1924 Hellkvist Eva BIK
466 4 HCL f 09 14 Hona (K) Izza DSM LO1699 Hellkvist Eva BIK
467 3 HCL f 09 22 14 Hona (K) pi LO1831 Palokangas Eris FMK
468 1 NOM HCL g 09 14 Hona (K) Rosie LO1930 Johnson Claire GRK
469 ABS HCL n 24 14 Hona (K) Hermine 964 Nesøen Jeanette ØSTFO
470 2 HCS d 09 22 14 Hane (K) Fritzzjunior LO1874 Hellkvist Eva BIK
471 4 HCS d 09 24 14 Hane Arthur LO1857 Hellman Görel FRÄS
472 1 NOM BIS HCS n 09 14 Hane (K) Bamse LO1761 Johansson Madelene NERK
473 3 HCS n 09 14 Hane (K) Gizmo LO1931 Ericsson Emelie SPIN
474 5 HCS n 22 14 Hane (K) Pipen LO931 Hellkvist Eva BIK
475 2 HCS d 09 23 14 Hona (K) Lussie LO1608 Lindahl Ann-Marie CK
476 5 HCS f 09 14 Hona (K) Månstråle LO1928 Hellkvist Eva BIK
477 1 NOM HCS n 09 23 14 Hona (K) SW NW Dancer DSM LO1591 Hellkvist Eva BIK
478 4 HCS n 09 24 14 Hona (K) Nora LO1902 Ståhlfors Miriam VK
479 3 HCS n 24 14 Hona Svea LO1881 Wennergren Cecilia SK
A1 UTGÅR TUV n 21 61 16 Hane IC S*Lejongapet's Folke Flagyl LO339015 Elofsson Annika VÄK
A2 UTGÅR RAG a 04 16 Hona CH SE*On three hill's Delicious Dahlia LO329220 Danielsson Nina SYDK
A3 UTGÅR NFO d 09 24 16 Hane SC S*Dalkullans Billy Bisquit DM JW DSM DVM LO286009 Andersson Inger VÄK
A4 UTGÅR DRX n 03 24 16 Hane Yukon DevonDream*PL LO324805 Lassarp Vanessa DK
A5 ABS DRX n 24 16 Hona CH SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma LO344194 Lassarp Vanessa DK
A6 UTGÅR DRX f 03 24 16 Hona WW'16 NW SC Ulica Happymiau*PL JW DSM DVM LO320039 Lassarp Vanessa DK
F2001 ABS MCO n 09 13c Hona SE*Tippy Wee's Black-out LO366496 Andersen Hartman Nettis SYDK
F1001 MCO ns 22 MCO ns 22 13c Hane S*Topzy Tail's Wulfrick King Osiris LO361210 Cervin Heidi SPIN
F1 MCO ns 09 MCO ns 09 13c Hane DK*Westpricecats Gaston LO360469 Hansson Gunilla SYDK
F1002 ABS DRX d 09 22 13c Hane (K) SE*Persgårdens katt Hudson LO326264 Waldemarsdotter Veronyca  
K1 ABS RAG 18   CH SE*On three hill's Delicious Dahlia (2019-06-30) On three hill's Danielsson Nina SYDK
K2 2 NEM 18   SE*Saltsjö-Boos Elvira (2019-06-19) Viran's Berg Mikaela ELK
K3 1 MCO 18   Pennello Fedelia DM (2019-06-20) Tippy Wee's Andersen Hartman Nettis SYDK
K4 3 SIB 18   IC S*Magica De Vil's Anastasiia af Abaz (2019-07-30) Amfiliki's Olsson Helén SPIN
K5 2 BEN 18   SC Artizto Catz Beautiful Shira (2019-07-07) Artizto Catz Olovsson Åsa ÄK
K6 1 BLH 18   IC S*Alway's Allison (2019-07-14) XLNT Highland's Lundberg Pernilla CK
K7 1 (bis kull kat 4) DRX 18   CH SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (2019-05-27) Recce Pod Lassarp Vanessa DK
K8 2 DRX 18   CH SE*Miss Jenny's Jijka (2019-08-06) SE*Miss Jenny's Kristiansson Jenny VK
S1 1 NOM BIS PER f 15a Hona (K) IP GIC S*Athelstones Glossip DSM LO271159 Sigfridsson Marina MSK
S2 1 SBI n 21 15a Hane (K) SP SC S*Raus Höjden's Noah af Raus JW DSM DVM LO291479 Nilsson Christina DK
S3 4 SBI c 21 15a Hane (K) SP SE*Liljelundens Avatar LO292532 Päjäärvi Sara BIK
S4 oplac SBI b 15a Hona (K) GIP SC S*Tinywinys ZuperZnällaZilverZalva LO267362 Westman Gudrun SKKK
S5 3 SBI f 21 15a Hona (K) IP IC S*Ida's Amaryllis LO289027 Bentzer Ann BIK
S6 2 MCO n 09 22 15a Hona (K) SP S*Dreambox Ester LO280229 Östebo Helen ÄK
S7 1 NOM BIS NFO d 09 24 15a Hane SC S*Dalkullans Billy Bisquit DM JW DSM DVM LO286009 Andersson Inger VÄK
S8 3 SIB f 23 15a Hona (K) SP CH S*Ulvstorps Gårds Mimosa LO270187 Eriksson Annelie DK
S9 1 SIB f 09 24 15a Hona (K) SP IC S*AceroRamos Page Arizona DSM DVM LO289273 Torstensson Eva ÖSTK
S10 2 BEN n 24 15a Hane (K) BW SW SP S*KungsgardenCats Rhapsody In Groove DSM DVM RX289795 Förhammar Hillevi SK
S11 1 BML by 11 31 15a Hane (K) SP SC Baheras Wb Torkel DSM RX283837 Spetz Stellan ÄK
S12 1 NOM BIS BML fs 12 15a Hona (K) GIP IC Baheras Wb Vesna RX294036 Helmer Barbro SKKK
S13 DRAGEN BSH n 24 15a Hane (K) SP SC S*Tassar & Svans Cosmos LO292365 Hultenius Peter JKK
S14 3 BSH a 22 15a Hane (K) SP IC S*Gamla Bergets Blueberry Muffin LO278856 Sundh Anita CK
S15 3 BSH e 24 15a Hona (K) SP S*Billfeldt's Manda Mandarin LO269641 Hellman Jorunn ÄK
S16 ABS KOR 15a Hona (K) NW SP SC S*Mästertassen Nadee DSM DVM LO292232 Dessne Karin FRÄS
S17 2 SRS n 15a Hona (K) IP Tiddlywinks Sotiga Sodom RX290333 Hellman Görel FRÄS
S1018 1 OSH c 15a Hane (K) SP SC S*Escarceo's Mr. Cabdriver LO292613 Olin Camilla SVISS
S18 ABS OSH h 24 15a Hona SC S*Limericks Pannacotta JW LO289300 Olin Camilla SVISS
S19 1 NOM BIS RUS 15a Hona IC S*Wildtbergs Venus Verus LO286376 Wildtberg Ywonne SPIN
U1 1:a 48p 17   S*Asterion's u reg Thorén Marie SYDK
U2 2:a 20 p 17   S*Raus Höjden's u reg Ekström Lena SYDK
U3 1:a 28 p 17   SE*Sankt Halvard's u reg Dahllöf Annelie ELK
U4 1:a 28 p 17   SE*Tippy Wee's u reg Andersen Hartman Nettis SYDK
U5 3:a 24 p 17   Artizto Catz u reg Olovsson Åsa ÄK
U6 1:a 46 p 17   Baheras u reg Helmer Barbro SKKK
U7 2:a 28 p 17   S*KungsgardenCats u reg Lindblom Granlid Ulrica SYDK
U8 1:a 36 p 17   SE*Recce Pod u reg Lassarp Vanessa DK
V1 1 NOM BIS SBI b 15b Hane (K) WW'13 SP GIC S*Linéahuset's Maharajah DSM DVM LO247169 Porat Eva NERK
V2 1 NOM BIS NFO n 03 22 15b Hane SC S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor DSM LO247555 Holgersson Malin CK
V3 2 NFO nt 09 22 15b Hane (K) SP GIC S*Spin Engine's Gold-X LO256660 Jansson Maria NERK
V4 1 NFO n 09 23 15b Hona (K) SP S*Beyond American Pie LO239460 Åberg Birgitta NERK
V5 2 SIB n 24 15b Hona (K) SP SC S*Klintgården's Sasha DSM DVM RX241055 Ågren Annika GEK
V6 1 NOM BIS SPH a 21 15b Hona (K) SP S*Bråstorps Katten Carmen LO255015 Berner Ann-Kathrine DK
V7 ABS HCS n 22 15b Hane (K) Pipen LO931 Hellkvist Eva BIK