Föreningen Ädelkatten 506 HP EXO e 22 2 Hona (K) SP IC IDP*Wendelvos Paris LO328040 Clintesparr Patrik PK
191208 507 CAGCIB EXO e 22 5 Hane CH N*Hemingway D'Eden Lover LO187069 Johansen Trine NORAK
508 HP NOM BIS EXO f 22 1 Hona NW SC S*Athelstones The Sign JW LO347637 Larsson Lisbeth NERK
samtliga uppgifter är hämtade från klubbens katalog / inrapporterade resultatlista - (K) identifierar kastrerade katter 509 CACIB EXO ds 24 62 7 Hane S*Subwoofer Theodor LO352327 Tenggren Ida GRK
eventuella siffror inom parantes för kategori 2,3 och 4 är antalet katter tillhörande preliminärt godkända raser 510 CAGCIB EXO es 24 62 5 Hane IC S*Atitza's Silver Lotus LO344310 Gustavsson Gitt SYDK
kategori 1 105 kategori 2 159 kategori 3 73 kategori 4 63 huskatt korthår 10 huskatt långhår 4 511 EX1 EXO n 02 62 12 Hona SE*Hypknox's Tini Wini Bikini of HN LO368236 Demervall Malin PK
senior 4 senior 2 senior 5 senior 1 huskatt senior 1 512 EX1 EXO n 03 12 Hane SE*Hypknox's Fat Bastard LO368233 Drozd Molly MIN
veteran 2 veteran 3 veteran 0 veteran 1 huskatt veteran 1 513 ABS PER w 62 7 Hane CH S*Scarlet's Davidoff LO360218 Davidsson Olsson Camilla VÄK
fertil hane 21 fertil hane 35 fertil hane 16 fertil hane 9 514 HP PER w 63 2 Hona (K) SP S*Scarlet's Legacy of Love DSM LO299276 Davidsson Olsson Camilla VÄK
fertil hona 25 fertil hona 34 fertil hona 15 fertil hona 10 515 ABS PER w 63 5 Hona IC Starbabies Diamond LO360056 Molin Marie ÄK
kastrat hane 14 kastrat hane 15 kastrat hane 11 kastrat hane 10 516 HP BIV PER n 1 Hane BW SC Blackfire Aventador JW DSM DVM LO336865 Sigfridsson Marina MSK
kastrat hona 12 kastrat hona 11 kastrat hona 9 kastrat hona 4 517 CACIB PER n 7 Hona CH Gozels Bernadette LO352930 Siöström Marie GRK
junior hane 6 junior hane 9 junior hane 4 junior hane 3 518 CAGCIB PER n 5 Hane Preciousice Wishmaster JW LO359984 Åkerman Annette DK
junior hona 7 junior hona 22 junior hona 5 junior hona 7 519 EX1 PER n 12 Hane SE*Royal Love Black Zafir LO364725 Nilsson Rikard VK
ungdjur hane 7 ungdjur hane 9 ungdjur hane 4 ungdjur hane 7 520 CAGPIB NOM BIS PER f 6 Hona (K) IP GIC S*Athelstones Glossip DSM LO271159 Sigfridsson Marina MSK
ungdjur hona 13 ungdjur hona 24 ungdjur hona 9 ungdjur hona 13 521 Internationell Champion PER f 7 Hona CH SE*Applejack's Cherry Iris JW LO358414 Jarl Alexandra MIN
522 EX1 PER f 12 Hona SE*Helostrian's Sparkling Spumante LO366349 Åkerman Annette DK
KATEGORI 1 523 Internationell Champion PER g 7 Hona CH S*Scarlet's Coco Chanel LO360219 Davidsson Olsson Camilla VÄK
Bästa vuxen hane: 524 CAP PER es 10 Hane (K) SC Hassellidens Smoke Shalimar LO310129 Larsson Ingrid SYDK
IC SE*Lil'Magics Wake Me Up, Hane, RAG a 03 525 HP PER fs 2 Hona (K) SP CH Hassellidens Smoke Nobility LO245563 Gustavsson Gitt SYDK
Äg: Selfelt Anne-Marie, SYDK 526 CAP PER gs 10 Hona (K) My Fantasy's Sweet Love LO355532 Branding Lena ÄK
Bästa vuxen hona: 527 CAGCIB PER ny 11 5 Hona IC S*Ogopogo's Jambalaya LO317323 Wantling Christina ÄK
NW SC S*Athelstones The Sign JW, Hona, EXO f 22 528 CAP PER ny 11 10 Hona (K) S*Ogopogo's Made of Candy LO296403 Wantling Christina ÄK
Äg: Larsson Lisbeth, NERK 529 CAGCIB PER n 22 5 Hona IC Dalida del Falco d'Oro IT LO190570 Johansen Trine NORAK
Bästa junior: 530 EX1 PER f 22 12 Hona S*Hagabodas Önska LO366849 Kinhult Isabelle ÖSTK
SE*Norlids Pim Pim, Hane, SBI c 531 ABS PER ds 22 62 9 Hona S*Athelstones Fairytale LO354672 Fleron Bech Ditte DARAK
Äg: Verkénius Liz, NERK 532 ABS PER n 01 62 5 Hane SW IC S*Headturners Phantom of Hypknox's JW LO337690 Demervall Malin PK
Bästa ungdjur: 533 EX1 NOM PER n 01 62 11 Hona S*Meibel's Mary Montana JW LO363996 Ekström Erman Katarina VK
S*White Treasure's Yust a Yewel, Hona, SBI c 21 534 Internationell Champion PER n 02 62 7 Hane CH S*Livanda's Ballantines LO355514 Kvick Eva PK
Äg: Johnsson Annika, SPIN 535 ABS PER n 03 1 Hane SW SC S*Headturners Nightshade JW DSM LO307151 Ekström Erman Katarina VK
Bästa kastrat hane: 536 EX1 PER n 03 11 Hane SE*Nightshade's Godsmack of HN LO363856 Hermansson Susanna PK
IP SC (N)Almodovar Tiger Woods, Hane (K), EXO n 537 CACIB PER d 01 62 7 Hane SE*Darling Angels Eternal Flame LO354055 Branding Lena ÄK
Äg: Siöström Marie, GRK 538 ABS PER e 01 63 11 Hane SE*Glimmertwins Surprice Surprice LO363647 Karlsson Pia ÄK
Bästa kastrat hona: 539 EX1 PER f 02 62 12 Hona S*Yomano's Lady of Love LO365354 Christensen Christel BIK
IP GIC S*Athelstones Glossip DSM, Hona (K), PER f 540 EX1 PER g 02 62 12 Hona Lille Fame  Av Reffsgård LO193278 Strømnes Linda ØSTFO
Äg: Sigfridsson Marina, MSK 541 CAC PER g 03 9 Hona SE*Starbounds Dripping in Diamonds LO349716 Drozd Molly MIN
Bästa senior: 542 EX1 PER g 03 12 Hona Nicoline Av Reffsgård LO193264 Strømnes Linda ØSTFO
IP GIC S*Athelstones Glossip DSM, Hona (K), PER f 543 Internationell Champion PER f 02 21 62 7 Hona CH IDP*Schneider's Madicken LO359837 Kvick Eva PK
Äg: Sigfridsson Marina, MSK 544 Champion PER ns 02 62 9 Hane SE*Darling Angels Northern Light LO359296 Branding Lena ÄK
Bästa veteran: 545 Grand Internationell Champion PER f 21 33 5 Hona IC St. Jude  Chloe of Purrboxes LO189797 Olsen Bror ADEL
WW'13 SP GIC S*Linéahuset's Maharajah DSM DVM, Hane (K), SBI b 546 HP NOM RAG n 1 Hona SC (N)Wickmann's Jamilla RX306831 Bråneke Lena ELK
Äg: Porat Eva, NERK 547 Champion RAG n 9 Hona S*Admire's Wild Child LO356979 Bråneke Lena ELK
Bästa uppfödning: 548 CACS RAG a 3 Hona GIC S*Drillos Gladys Knight LO322913 Szabo Adrienn VK
S*Asterion's,  : 34 p 549 CAGCIB RAG a 5 Hona IC S*Mariamores LÎsle de ręves LO337859 Brandin Maria VK
Äg: Thorén Marie, SYDK 550 HP BIV NOM RAG n 03 1 Hane SC S*Asterion's Winston LO344108 Thorén Marie SYDK
551 CACS RAG n 03 3 Hona GIC S*Admire's They call me Karma LO340629 Bråneke Lena ELK
KATEGORI 2 1552 CACS RAG n 03 3 Hane NO*Whimsical's Jack Skellington u reg    
Bästa vuxen hane: 552 CAP RAG n 03 10 Hona (K) GIC SE*SoftEye's Chilla LO317243 Andreasson Berit NERK
WW'19 SW CH S*Rockringen's Underdog JW, Hane, NFO n 03 22 553 ABS RAG n 03 11 Hona SE*Wendeltassens Geisha LO363465 Wendel Liselotte SPIN
Äg: Åberg Barbro, NERK 554 EX1 NOM RAG n 03 11 Hona SE*Lil'Magics Butterfly Flip LO363833 Thisell Anna CK
Bästa vuxen hona: 555 EX1 RAG n 03 12 Hane S*Asterion's Kansas City Lights LO366188 Bernin Anna-Maria ÄK
GIC Matiblue Bamhi, Hona, SIB ny 22 556 EX1 BIV NOM RAG n 03 12 Hona S*Asterion's Just A Dream LO364999 Thorén Marie SYDK
Äg: Lunde Mari, TERAK 557 EX2 RAG n 03 12 Hona S*Asterion's Moon Shadow LO366530 Thorén Marie SYDK
Bästa junior: 558 CAGCIB BIV NOM BIS RAG a 03 5 Hane IC SE*Lil'Magics Wake Me Up LO352537 Selfelt Anne-Marie SYDK
S*Pysida's Jackpot, Hane, NFO n 24 559 CAGCIB RAG a 03 5 Hona IC S*Settebello's Iris LO326650 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
Äg: Andersson Inger, VÄK 560 CACIB RAG a 03 7 Hane NO*Fagerlis Little Drummer Boy JW LO361287 Wadsten Britt NERK
Bästa ungdjur: 561 CAC RAG a 03 9 Hona SE*SoftEye's Helga LO361340 Andreasson Berit NERK
S*Viento's Jasper, Hane, NFO ds 03 22 562 EX1 BIV RAG a 03 11 Hane SE*Lil'Magics Valegro LO363838 Thisell Anna CK
Äg: Wester Camilla, ELK 563 ABS RAG a 03 11 Hona S*Eurovisions Superstar LO362494 Memedov Zvezdan SPIN
Bästa kastrat hane: 564 EX1 RAG a 03 12 Hane SE*Odontassen Pixel LO366085 Andreasson Berit NERK
SP SC S*Lubov Sibiri Petrov Nazarov DSM DVM, Hane (K), SIB n 09 24 565 EX1 RAG a 03 12 Hona S*Asterion's Midnight Blue LO366529 Thorén Marie SYDK
Äg: Lönnqvist Kerstin, ÖSTK 566 CAPS RAG d 03 4 Hane (K) GIP S*Jörgårdens QM Blueberry Ivan LO342408 Dümpel Lovisa SPIN
Bästa kastrat hona: 567 EX1 RAG g 03 12 Hona SE*Wendeltassens Mary Austin LO365978 Wendel Liselotte SPIN
GIP SC S*Räserråttan's Greta DM JW DSM DVM, Hona (K), NFO f 24 1568 EX1 RAG n 03 21 12 Hona Vanilka Abeaxus u reg    
Äg: Bäcklund Ann-Kristin, DÄK 568 EX2 RAG n 04 11 Hane Diamond Dolls Boy Jack LO369057 Wildering Victoria BIK
Bästa senior: 569 EX1 RAG n 04 11 Hane GB*CoolBrittannia Super Trooper LO368334 Olszewska Marzanna SPIN
SC S*Dalkullans Billy Bisquit DM JW DSM DVM, Hane, NFO d 09 24 570 ABS RAG a 04 2 Hane (K) SP S*Asterion's Orion DSM LO326365 Torphage Malin SYDK
Äg: Andersson Inger, VÄK 571 CACIB RAG a 04 7 Hane CH S*Settebello's Jordgubben LO351975 Svennestam-Nanni Margareta ÄK
Bästa veteran: 572 CACIB RAG a 04 7 Hona SE*Ocmamis Gaia LO356432 Olszewska Marzanna SPIN
SC S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor DSM, Hane, NFO n 03 22 573 CAPIB RAG c 04 8 Hane (K) PR SC SE*Maggiedoll's Emperor Palpatine LO325979 Knutsson Ida ÄK
Äg: Holgersson Malin, CK 574 EX1 RAG g 04 11 Hona SE*Adde's Glamourous Hope Logan LO364041 Szabo Adrienn VK
Bästa uppfödning: 575 EX1 RAG g 04 12 Hona SE*Wildering's Blondie LO365239 Karlsson Sofia VK
SE*Sankt Halvard's,  : 40 p 576 HP NOM SBI n 2 Hona (K) SP SE*Silverdimman's Ivoiré LO320326 Svensson Patrik SK
Äg: Dahllöf Annelie, ELK 577 CACS SBI n 3 Hane GIC Taropaves Van Halen JW LO342576 Finnebäck Annelie NERK
SE*Tippy Wee's,  : 40 p 578 DISK SBI n 4 Hane (K) GIP SC SE*Noble Wonder's Bazil LO304171 Montonen Karin SPIN
Äg: Andersen Hartman Nettis, SYDK 579 CAGCIB SBI n 5 Hane IC Taropaves Xanax LO354564 Finnebäck Annelie NERK
580 CACS BIV NOM SBI n 3 Hona IC S*Calmiza's Iza JW LO356416 Erkesjö Annika SK
KATEGORI 3 581 Internationell Champion SBI n 7 Hane CH Nerey Adoration*RU LO191802 Olsen Aina  AGDER
Bästa vuxen hane: 582 Internationell Premier BIV NOM SBI n 8 Hane (K) PR SC S*Linéahuset's Quimba DVM LO316459 Porat Eva NERK
SC Dancetaria Muffin for Kustens, Hane, SIN 583 EX1 SBI n 11 Hona S*Tinywinys Zudoku Zuperztar LO364110 Westman Gudrun SKKK
Äg: Ljunggren Hans, JYRAK 584 CAGPIB NOM SBI a 6 Hona (K) IP SC Sweetnes Desaleen  Av Ontario DSM LO176357 Olsen Aina  AGDER
Bästa vuxen hona: 585 EX1 ej cert SBI a 9 Hona SE*Indra Nova's Zoe LO345830 Rönnhult Rebecca SPIN
IC S*Kustens Lucy in Sky With Diamonds, Hona, SIN 586 EX1 NOM SBI a 12 Hane S*Linéahuset's Golden Eye LO368231 Porat Eva NERK
Äg: Spetz Stellan, ÄK 587 HP SBI b 1 Hane SC Berlioz RX347155 Pirklbauer Gabriella BIK
Bästa junior: 588 HP SBI b 2 Hane (K) WW'13 SP GIC S*Linéahuset's Maharajah DSM DVM LO247169 Porat Eva NERK
SE*Alsmarks Ancestral Grace, Hane, OCI n 24 589 HP SBI b 2 Hona (K) GIP SC S*Tinywinys ZuperZnällaZilverZalva LO267362 Westman Gudrun SKKK
Äg: Malmberg Jennie, FRÄS 590 CAGCIB SBI b 5 Hona CH Mamma Mia of Sembelance (N) LO188129 Popdimtchev Torhild F AGDER
Bästa ungdjur: 591 ABS SBI b 8 Hane (K) PR S*Raus Höjden's Noble Sir Elton RX338813 Theern Gunilla MIN
FI*Moosegrove Teddy The Tiger, Hane, OCI b 24 592 CAC SBI b 9 Hane S*Tinywinys Xpress Xylos LO361306 Montonen Karin SPIN
Äg: Glennsten Agneta, SPIN 593 EX1 SBI b 11 Hona DK*Liljebacken Sweet Unique La Cocette RX361839 Pirklbauer Gabriella BIK
Bästa kastrat hane: 594 EX1 BIV SBI b 12 Hane S*Tofsmesen Simba LO366949 Gruffman Maud NERK
GIP SC Katzalano Whiterock, Hane (K), SIN 595 CAPS SBI c 4 Hane (K) GIP Lucky One  of Sembelance LO175364 Hansen Rita AGDER
Äg: Spetz Stellan, ÄK 596 CAC SBI c 9 Hona SE*Noble Wonder's Miriam Lady LO360987 Montonen Karin SPIN
Bästa kastrat hona: 597 EX1 NOM BIS SBI c 11 Hane SE*Norlids Pim Pim LO362259 Verkénius Liz NERK
SW SP IC S*Piapizzi's Early Dawn DSM DVM, Hona (K), BUR a 598 ABS SBI d 12 Hane SE*Amloves How many tears RX364691 Ekström Erman Katarina VK
Äg: Ferm Anneli, VÄK 599 ABS SBI f 11 Hona SE*Lottabo Kwanzaa LO363056 Magnusson Helena SPIN
Bästa senior: 600 CAC SBI h 9 Hona SE*Amloves Drop It Like It's Hot RX353483 Ekström Erman Katarina VK
GIP IC Baheras Wb Vesna, Hona (K), BML fs 12 601 ABS SBI h 11 Hona S*Kilenskogens Älsa LO363595 Gruffman Maud NERK
Äg: Helmer Barbro, SKKK 602 HP NOM SBI n 21 2 Hane (K) SP SC S*Raus Höjden's Noah af Raus JW DSM DVM LO291479 Nilsson Christina SYDK
Bästa uppfödning: 603 CACIB SBI n 21 7 Hona SE*Mélynas Starbreez LO353831 Lidström Britt-Inger NERK
Baheras,  : 44 p 604 EX1 BIV SBI n 21 11 Hane S*Ziblora's Love Hurts LO364194 Elfving Inger NERK
Äg: Helmer Barbro, SKKK 605 EX1 SBI n 21 11 Hona S*Sjöhästen's Betty Boop LO363115 Schönström Anna SPIN
606 HP BIV NOM SBI a 21 1 Hane NW SC SE*Amloves Viva La Vida JW LO339032 Ekström Erman Katarina VK
KATEGORI 4 607 Supreme Champion SBI a 21 3 Hane GIC S*MacAnnie's Unique LO328387 Persson Ann SYDK
Bästa vuxen hane: 608 CAGPIB SBI a 21 6 Hane (K) IP SC Esteban Dream St.Ifferini*EE LO304408 Olsson Helena SYDK
GIC Venessi AnchieSK, Hane, OSH b 22 609 CAGPIB BIV SBI a 21 6 Hona (K) IP SC S*Raus Höjden's Bella Luna DSM DVM LO311559 Nilsson Anders SYDK
Äg: Back Jill, SK 610 CAP SBI a 21 10 Hane (K) SE*Tasselyckan Zende LO338074 Tisell Emelie SPIN
Bästa vuxen hona: 611 EX1 SBI a 21 12 Hane S*Raus Höjden's Leon af Raus RX366384 Nilsson Christina SYDK
CH S*Koroleva Windy of Rebella, Hona, RUS 612 CACIB SBI b 21 7 Hona CH Queen Conchita  Av Ontario LO191127 Hansen Linda GRENL
Äg: Merta Kaija, RYSS 613 ABS SBI b 21 8 Hane (K) PR CH S*Raus Höjden's Just Magic Jordan RX343403 Theern Gunilla MIN
Bästa junior: 614 ABS SBI b 21 9 Hona S*Raus Höjden's Lady Liberty RX352140 Ekström Lena SYDK
Bazilevs Oriclis JW, Hane, OSH b 24 615 ABS SBI b 21 12 Hane S*Kilenskogens Öjvin LO363599 Silén Maria TCC
Äg: Schmidt Birgitta, VK 616 ABS SBI c 21 12 Hane S*Raus Höjden's Julius af Raus RX368127 Ekström Lena SYDK
Bästa ungdjur: 617 EX1 NOM BIS SBI c 21 12 Hona S*White Treasure's Yust a Yewel LO366264 Johnsson Annika SPIN
SE*Recce Pod Navy SEAL JW, Hane, DRX n 03 24 618 HP SBI e 21 2 Hane (K) SP S*Lyckohjärtats Enzo LO331994 Olsson Helena SYDK
Äg: Lassarp Vanessa, DK 619 CAGPIB SBI f 21 6 Hona (K) IP IC S*Ida's Amaryllis LO289027 Bentzer Ann BIK
Bästa kastrat hane: 620 EX1 SBI j 21 11 Hona SE*Out of forest's Athena LO362908 Magnusson Helena SPIN
IP IC S*Limelight's Xcalibur, Hane (K), RUS 621 Grand Internationell Champion LPL a 33 5 Hane IC S*divineCURLYcats Äkta RX349167 Gachkova Natalia VÄK
Äg: Eklind Kenneth, RYSS 622 EX1 LPL c 33 12 Hane Aegon LO366142 Gachkova Natalia VÄK
Bästa kastrat hona: 623 EX1 BIV LPL c 33 12 Hona Akima LO366144 Gachkova Natalia VÄK
IP IC La Bell Xtra Estelle, Hona (K), OSH a 03 624 CAP LPL a 09 21 33 10 Hane (K) SE*Furumogården's BC Lattjo LO356546 Pellonpää Riikka ÄK
Äg: Back Jill, SK 625 HP NOM MCO n 1 Hona SC SE*Tippy Wee's Lakrits Puck LO341778 Andersen Hartman Nettis SYDK
Bästa senior: 626 CAGCIB MCO n 5 Hona IC SE*Tippy Wee's Sagogryn LO350068 Bjerke Emilia ELK
SP SC S*Escarceo's Mr. Cabdriver, Hane (K), OSH c 627 EX2 MCO n 5 Hona IC S*Country Dream's Lakrits LO351915 Palmgren Anna DK
Äg: Olin Camilla, SVISS 628 EX2 MCO a 7 Hane CH NO*SaucerfulSecret  Djengis Cat LO190028 Hegna Trine LIRAK
Bästa veteran: 629 CACIB NOM MCO a 7 Hane Lythrum Piccolo LO190116 Nesøen Jeanette ØSTFO
SP S*Bråstorps Katten Carmen, Hona (K), SPH a 21 630 ABS MCO n 7 Hane Buttercupcake's Bellissimo Royal RX362099 Olofsson Petra ELK
Äg: Berner Ann-Kathrine, SYDK 631 EX1 MCO n 12 Hane Heart Stealer Allure of Love LO367541 Barkholz Camilla SYDK
Bästa avelshane: 632 EX1 BIV MCO a 12 Hona SE*Tippy Wee's Second-out Kenzi"" LO366495 Olofsson Petra ELK
Yukon DevonDream*PL, DRX n 03 24 : 20 p 633 EX2 MCO n 09 12 Hona SE*Tippy Wee's Black-out LO366496 Andersen Hartman Nettis SYDK
Äg: Lassarp Vanessa, DK 634 CAGCIB MCO a 09 5 Hane IC S*Bisu's Caruso LO351638 Johansson Ella SKKK
Bästa avelshona: 635 EX1 MCO n 03 11 Hane Edvard Smart Lynx*LT LO368115 Engemoen Lena SPIN
CH SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma, DRX n 24 : 43,3 p 636 EX1 MCO a 09 11 Hona SE*Marfinn's Dolly Style LO362233 Finnilä Maria VK
Äg: Lassarp Vanessa, DK 637 HP BIV NOM MCO n 22 1 Hane SC S*Stortassen's Viktor JW DVM LO336377 Thelin Åsa DK
Bästa uppfödning: 638 ABS MCO n 23 1 Hona SC SE*Tippy Wee's Tip Top LO341776 Samuelsson Pia SYDK
SE*Recce Pod,  : 34 p 639 CAPS NOM MCO n 22 4 Hane (K) GIP SE*Tippy Wee's Kid LO341777 Andersen Hartman Nettis SYDK
Äg: Lassarp Vanessa, DK 640 CAGCIB MCO n 22 5 Hona IC S*Optimus Heaven-sent LO336127 Johansson Mari SKKK
641 EX1 MCO n 22 11 Hona SE*Djävulskatten's Mefistofeles LO361888 Segerklint Björn ELK
HUSKATT 642 EX1 MCO n 23 12 Hona SE*Tippy Wee's Chill-out LO366497 Andersen Hartman Nettis SYDK
Bästa korthår: 643 EX2 MCO n 22 12 Hona SE*LittleFarm Destiny LO368195 Ringström Carina CK
SW NW Dancer DSM, Hona (K), HCS n 09 23 644 HP MCO n 09 22 2 Hona (K) SP S*Dreambox Ester LO280229 Östebo Helen ÄK
Äg: Hellkvist Eva, BIK 645 CAGPIB MCO n 09 22 6 Hane (K) IP Caino Il Guardiano*IT LO347516 Hansson Gunilla SYDK
Bästa långhår: 646 CAGCIB MCO n 03 22 5 Hane CH Sivkjær's Game Boy LO188136 Hals Sissel Karin VKK
Smilla, Hona (K), HCL f 03 22 647 CACIB MCO n 09 22 7 Hane SE*Sankt Halvard's Thom LO359687 Augustsson Martin ELK
Äg: Hellkvist Eva, BIK 648 Premier BIV MCO n 02 21 62 10 Hane (K) S*Musslan Ymer LO354107 Andersson Maria ELK
Bästa senior: 649 EX1 BIV NOM MCO n 03 22 12 Hane S*Magoria's LOK LO364534 Asp Johan VÄK
Lysa, Hona (K), HCL as 23 650 EX1 MCO n 09 22 12 Hona S*Magoria's KISS LO364533 Asp Johan VÄK
Äg: Sandell Joanna, DK 651 EX1 BIV MCO n 01 12 Hona SE*Silvershade's Leia LO367323 Olsson Jörgen VÄK
Bästa veteran: 652 HP MCO d 1 Hane GIC SE*Korsárs Katten Frans LO347520 Samuelsson Pia SYDK
Goliat DSM, Hane (K), HCS ns 653 HP NOM MCO f 22 1 Hona GIC SE*Sankt Halvard's Dream Girl DVM LO302571 Dahllöf Annelie ELK
Äg: Ewerlöf Matilda, ELK 654 CAP NOM MCO d 22 10 Hane (K) CH SE*Sankt Halvard's Rosso JW LO348109 Boss Jenny SPIN
655 EX1 MCO d 22 11 Hane SE*Believe inMagic Victor LO363615 Segerklint Björn ELK
656 EX1 MCO f 22 11 Hona DK*Stoltze's Pepitta LO366754 Barkholz Camilla SYDK
657 EX2 MCO d 12 Hona PL*Lillycubs Katana LO368160 Finnilä Maria VK
658 EX1 BIV MCO f 23 12 Hona SE*Sankt Halvard's Xoey LO367695 Bjerke Emilia ELK
659 HP MCO f 09 22 2 Hona (K) SP SE*Sankt Halvard's RoxAnne LO348106 Augustsson Martin ELK
660 CAC BIV MCO d 02 21 62 9 Hane S*Musslan Zanzibar LO360492 Andersson Maria ELK
661 CAC MCO g 09 9 Hona S*Street Cats You Are The Inspiration LO359929 Christiansson Torgny SKKK
662 Premier MCO d 09 22 10 Hane (K) SE*Sankt Halvard's Uno LO359690 Persson Tina SYDK
663 EX2 MCO f 03 22 11 Hona Amanita Bellamoondo*PL LO366732 Andersen Hartman Nettis SYDK
664 DRAGEN MCO f 09 22 11 Hona SE*Sankt Halvard's Viola LO362541 Nikka Jarlo ÄK
665 EX1 MCO f 09 22 11 Hona SE*Sankt Halvard's Vera LO362539 Dahllöf Annelie ELK
666 Supreme Champion MCO ns 22 3 Hona GIC Cosette Duvall Il Guardiano*IT LO347517 Christiansson Torgny SKKK
667 omreg MCO fs 3 Hona IC (N)Ladejarlen Bermuda LO 179073 Hals Sissel Karin VKK
668 CAGCIB BIV NOM MCO ns 5 Hane CH ES*Gattacamoon X-Man JW LO185289 Hals Sissel Karin VKK
669 CAC MCO ns 22 9 Hane (N)Big Kitty Charlie LO342517 Barkholz Camilla SYDK
670 EX3 MCO ns 22 9 Hane NO*Wonderbar Dusty LO361764 Ewerlöf Matilda ELK
671 EX2 MCO ns 22 9 Hane S*Topzy Tail's Wulfrick King Osiris LO361210 Cervin Heidi SPIN
672 CACIB MCO ns 23 7 Hona Nordic Leon`s Dixie Chick LO188991 Nesøen Jeanette ØSTFO
673 EX1 MCO ns 22 12 Hane SE*Big Happy Lynx's Oden LO368379 Ringström Carina CK
674 EX1 MCO ns 22 12 Hona SE*LittleFarm Titiyo LO367868 Ringström Carina CK
675 EX2 MCO ns 5 Hane IC S*Bisu's Avalon LO351637 Johansson Mari SKKK
676 CAC MCO ns 09 9 Hane DK*Westpricecats Gaston LO360469 Hansson Gunilla SYDK
677 ABS MCO fs 03 12 Hona (N)Spellbound's Delightfully Dangerous LO366699 Olofsson Petra ELK
678 CAGCIB MCO w 63 5 Hane IC Mo's Rocky Boy LO340251 Lells Patrik SVISS
679 CAC MCO w 62 9 Hane Summerplace Yay Yay LO365725 Westin Elsy ÄK
680 ABS MCO w 62 9 Hane SE*Evergrace's Emron Empati LO357412 Rådlund Ylwa HÄK
681 CAGCIB BIV NEM n 21 5 Hane IC SE*Solhems Pärla Anthony RX320751 Fischer Marie VK
682 EX2 NEM n 21 5 Hane IC SE*Teslatassarnas Merkurius RX352262 Englund Christina VK
683 EX1 ej cert NEM n 21 5 Hona IC SE*Aurora Stars Cordelia LO341023 Lorentzon Joanna VK
684 EX2 NEM ns 21 7 Hane CH SE*Aurora Stars Arrow LO336617 Andréasson Sonja VK
685 Internationell Champion NEM ns 21 7 Hane CH NO*Pearl of Coast Czar LO190079 Bergdal Ann Iren TRØND
686 CACIB NEM a 21 7 Hona SE*Corda Dreams' Princess Asha RX355313 Lorentzon Joanna VK
687 ABS NEM a 21 7 Hona SE*Saltsjö-Boos Georgia LO359426 Finnig Anne BIK
688 DRAGEN NEM n 21 11 Hona SE*Corda Dreams' Miss Bardot RX363764 Andersson Josefin VK
689 EX1 NOM NEM n 21 11 Hona SE*Corda Dreams La Baronesse LO193030  Bergdal Ann Iren TRØND
690 EX2 NEM ns 21 11 Hona SE*Tant Piggelins Lilla My RX364229 Stridh Marie BIK
691 EX1 BIV NOM NEM a 21 12 Hona SE*Viran's Alice LO367345 Fischer Marie VK
692 CACS NEM n 09 21 3 Hona IC SE*PetaredKatten's Queen LO331141 Forsler Annika VK
693 CAC BIV NEM a 09 21 9 Hane Solomon Snejnaya Zima LO368281 Östbye Ann-Marie ELK
694 EX1 NEM n 09 21 11 Hona SE*Silvanders Inezza LO362363 Forsler Annika VK
695 CACIB NFO n 7 Hona S*Gracelin's Alexi LO360280 Holgersson Maria MIN
696 ABS NFO n 03 4 Hane (K) GIP SE*Fursterikets Double Trouble LO322323 Risander Matilda DÄK
697 CAGCIB NFO n 09 5 Hane IC S*Little L's Pineapple LO352486 Andersson Elisabeth MIN
698 EX1 NFO n 09 11 Hane S*Little L's Shuffle LO363568 Pajunen Malin SPIN
699 EX1 NOM BIS NFO n 24 11 Hane S*Pysida's Jackpot LO364697 Andersson Inger VÄK
700 ABS NFO n 24 12 Hane S*Beyond Head Hunter LO367219 Åberg Birgitta NERK
701 HP NFO n 03 22 1 Hane SC S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor DSM LO247555 Holgersson Malin CK
702 HP NFO nt 09 22 2 Hane (K) SP GIC S*Spin Engine's Gold-X LO256660 Jansson Maria NERK
703 ABS NFO n 01 21 62 2 Hane (K) SP SC S*Pax' Galileo JW DSM DVM LO321121 Nilsson Eleonor ELK
704 HP NFO n 09 23 2 Hona (K) SP S*Beyond American Pie LO239460 Åberg Birgitta NERK
705 Supreme Champion NFO n 09 24 3 Hane GIC SE*Lisselbacks Giovanni JW LO344861 Widenby Helena DÄK
706 EX1 ej cert NFO n 01 21 62 3 Hona IC S*Myselisia's Wea LO345277 Lassnig Helene ELK
707 CAGPIB NFO n 09 24 6 Hane (K) IP CH S*Myselisia's Oliver LO332648 Edqvist Margaretha ELK
708 ABS NFO n 09 24 7 Hane CH S*Derja's Nemo LO322801 Libenhed Tigerlilja SVISS
709 CAGCIB BIV NOM BIS NFO n 03 22 5 Hane WW'19 SW CH S*Rockringen's Underdog JW LO357119 Åberg Barbro NERK
710 CACIB NFO n 09 22 7 Hona CH S*Tigerkatten's Monalisa LO346928 Bengtsson Eva SPIN
711 Bedömd utom tävlan NFO a 03 24 7 Hona CH S*Björenklo's Nightwish LO351140 Andersson Elisabeth MIN
712 CAPIB BIV NOM NFO a 09 23 8 Hona (K) PR SE*Sweet Wolverines Raven Darkholme LO343637 Granlycke Anna-Karen DK
713 EX1 BIV NOM NFO a 09 22 11 Hane SE*Järnskogen's Classic Fantastic LO362998 Dahlkvist Sylvia SPIN
714 EX2 NFO n 03 22 11 Hane S*Dalkullans Nimbo LO362180 Jansson Ewa DÄK
715 EX2 NFO n 09 23 11 Hona DK*Sakeena's Stormy May Day LO365588 Hedhag Annika ÄK
716 EX1 NFO n 09 24 11 Hona S*Rockringen's Waka Waka LO363603 Åberg Barbro NERK
717 EX2 NFO n 03 22 12 Hane SE*Lisselbacks Leonidas LO366620 Widenby Helena DÄK
718 EX1 BIV NOM NFO n 09 24 12 Hane SE*Stjärnflockan's Chester LO366559 Vilén Monia VRK
719 EX1 NFO a 09 22 12 Hona S*Isgården's Tjorven LO368226 Widenby Helena DÄK
720 CACS NFO f 22 3 Hona GIC SE*Kattzelius Dalelia de Alba LO311442 Jansson Maria NERK
721 CAPS NOM BIS NFO f 24 4 Hona (K) GIP SC S*Räserråttan's Greta DM JW DSM DVM LO271750 Bäcklund Ann-Kristin DÄK
722 CACIB NFO d 22 7 Hona S*Pysida's Idun LO352987 Winsnes Camilla ÄK
723 EX1 BIV NOM NFO g 22 11 Hona S*Cederskogens Bibbi Blåsippa LO363340 Löfstrand Susanna SPIN
724 HP BIV NFO d 09 24 1 Hane SC S*Dalkullans Billy Bisquit DM JW DSM DVM LO286009 Andersson Inger VÄK
725 CACS NFO g 09 3 Hona GIC S*Poimandres Tomoe Gozen LO255335 Kiefer Monica SVISS
726 CAGPIB NFO e 09 22 6 Hane (K) IP SC SE*Kattzelius Freswick de Alba LO311441 Jansson Maria NERK
727 CAPS NOM NFO f 09 22 4 Hona (K) IP S*Myselisia's Ace Wilder LO350498 Gylling Annie ELK
728 CAC NFO f 09 22 9 Hona S*Viento's Kara Kum LO360778 Andersson Hanna ELK
729 EX1 NFO d 09 22 11 Hane DK*Kitura's Loki LO364124 Jadesjö Karin ELK
730 EX1 BIV NFO f 03 24 11 Hona SE*Talina's Ariel LO362727 Lassnig Helene ELK
731 ABS NFO d 09 22 12 Hane SE*Bella Lago's Chase LO367931 Moberg Camilla DK
732 EX2 NFO d 01 62 12 Hona S*Glömstaskogens Lucia LO366252 Holgersson Malin CK
733 EX3 NFO f 09 23 12 Hona SE*Prana's Aqua Rosa LO367544 Mårtensson Susanne SVISS
734 EX1 NFO f 09 22 12 Hona SE*Prana's Anastasia LO367542 Halemark Katri SVISS
735 CAGCIB NFO ds 24 5 Hane SW IC (N)Tingoskattens Jazz JW LO344051 Lells Patrik SVISS
736 Internationell Champion BIV NOM NFO ds 7 Hane CH Nebayot Nabatea*ES LO338349 Blomgren Jennie ELK
737 CAP NFO ns 23 10 Hane (K) IC S*Virentoftas Frank LO335428 Palm Denice SVISS
738 EX3 NFO fs 23 12 Hona SE*Lells Lena PH LO364477 Alm Anette SYDK
739 EX1 NFO fs 22 12 Hona SE*Prana's Cheyenne LO366633 Mårtensson Susanne SVISS
740 EX2 NFO ns 24 12 Hona SE*Prana's Troika LO367547 Holgersson Maria MIN
741 ABS NFO ns 02 21 62 3 Hane GIC S*Pax' Kaligula LO350355 Risander Matilda DÄK
742 CACS NFO fs 03 22 3 Hona GIC S*Lofvens Inez Isn't She Lovely LO323565 Andreasson Lisa SPIN
743 CAGCIB NFO fs 09 22 5 Hona IC S*Sjöliden's Queen Kassiopeia LO317369 Blomgren Jennie ELK
744 CAPS NFO ns 09 22 4 Hane (K) IP SC S*SillyZone's Payne DVM LO303200 Hansson Annette SYDK
745 CACIB NFO ns 02 21 62 7 Hona CH S*Hemligheten's Cassidy LO349315 Vilén Monia VRK
746 ABS NFO fs 02 21 62 7 Hona CH SE*Rivershore's Flisan JW LO358265 Svensson Jan-Olof (Olle) ELK
747 CAPIB NFO fs 03 8 Hona (K) PR SE*Sweet Wolverines Hermione Granger LO339877 Granlycke Anna-Karen DK
748 CACIB BIV NFO ns 09 23 7 Hane SE*Emerentia's Chicago Black Hawk LO354868 Andreasson Lisa SPIN
749 CAC NFO ns 09 9 Hona SE*Prana's Cha-cha-cha LO359896 Pekkala Simone ÄK
750 EX2 NFO ds 03 22 11 Hona S*Dalkullans Nirvana LO362181 Jansson Ewa DÄK
751 EX1 NFO fs 03 11 Hona S*Little L's Schottische LO363573 Dahlkvist Sylvia SPIN
752 EX3 NFO as 09 24 11 Hona S*Sun Mountain Elwing LO364658 Halemark Katri SVISS
753 EX1 BIV NOM BIS NFO ds 03 22 12 Hane S*Viento's Jasper LO366455 Wester Camilla ELK
754 CAC NOM NFO w 64 9 Hona S*NC's Miss Snowflake LO359632 Zobell Susanne NERK
755 EX1 NFO w 63 12 Hane SE*Lells Lancelot LO364475 Lells Patrik SVISS
756 ABS SIB n 2 Hane (K) SP S*Laxforsens Number One Giron RX282032 Stenborg Caroline ÄK
757 CAGCIB SIB n 5 Hane IC SE*Sibir Koshki Amore Mio af Gizmie RX333903 Larsson Jolheden Pernilla SVISS
758 ABS SIB n 03 2 Hona (K) SP SE*Lurvtrollets Nanna Bumbi DSM LO316389 Torstensson Eva ÖSTK
759 EX1 BIV SIB as 09 24 12 Hona S*Silveråsen's Elsa Beskov Picasso LO365707 Andersson Maj-Britt VK
760 EX3 SIB as 09 24 12 Hona S*Silveråsen's Lady Cocco Chanel LO365706 Norling Helene VK
761 ABS SIB n 22 3 Hane GIC (N)Einhaugens Adrian Fenrisen DVM LO338447 Svensson Ulrika VK
762 CACS BIV NOM BIS SIB ny 22 3 Hona GIC Matiblue Bamhi LO185599 Lunde Mari TERAK
763 CAGCIB SIB n 24 5 Hane IC S*Ulvstorps Gårds Bruce Grobbelaar LO344283 Malmkvist Jannike SYDK
764 CAGPIB BIV NOM SIB n 22 6 Hane (K) IP SC S*Sibelinaz Oryx DVM LO316860 Westerlind Amanda VK
765 CAPIB SIB n 24 8 Hona (K) PR SE*Angels of sins Brumma LO351656 Eklöf Sofia HÄK
766 CACIB SIB n 22 7 Hane SE*Angels of sins Going out in style LO352903 Eklöf Sofia HÄK
767 CAC SIB n 22 9 Hane S*Zaribs Yuri LO353300 Berger Inger SYDK
768 CAP SIB a 22 10 Hona (K) IC SE*Lurvtrollets Fröken Ellie LO347403 Westerlind Amanda VK
769 EX1 BIV NOM SIB ny 24 11 Hona NO*Rødrev Nora LO191383 Lunde Mari TERAK
770 EX2 SIB n 24 11 Hona S*AceroRamos Xenia RX361546 Lundström Pia VK
771 ABS SIB n 22 11 Hona SE*Ajca's Chicka Diva LO362336 Asper Camilla SYDK
772 EX3 SIB n 24 11 Hona S*Sibelinaz High Hope RX363563 Eklöf Katarina HÄK
773 HP SIB n 03 23 2 Hane (K) SP SC S*Sibbemaffians Zaitsev DVM LO300803 Johansson Eva DK
774 HP BIV NOM BIS SIB n 09 24 2 Hane (K) SP SC S*Lubov Sibiri Petrov Nazarov DSM DVM RX313889 Lönnqvist Kerstin ÖSTK
775 CACS NOM SIB n 09 24 3 Hona GIC SE*Bellinka's Alsace LO332342 Larsson Jolheden Pernilla SVISS
776 Champion SIB n 09 24 9 Hona SE*Aanainas Medusa of Afrodite LO340069 Fredriksson Sten Gullvi VK
777 CACIB SIB n 03 22 7 Hona S*Bjaro's Nashira LO355028 Lönnqvist Kerstin ÖSTK
778 CAP NOM SIB n 03 24 10 Hona (K) GIC S*Sibbemaffians Rodnina LO300804 Svensson Ulrika VK
779 EX1 SIB n 09 24 11 Hane SE*Bellinka's Kensington LO363967 Malmkvist Jannike SYDK
780 EX1 BIV SIB n 09 22 12 Hona S*AceroRamos Amazing Surprise! RX365685 Lönnqvist Kerstin ÖSTK
781 EX1 SIB d 11 Hona SE*Silverlyckans Signe af Amsden LO363785 Svärd Michelle SYDK
782 EX1 SIB f 12 Hona SE*Aanainas Megava av Medusa LO364909 Fredriksson Sten Gullvi VK
783 ABS SIB f 09 24 2 Hona (K) SP IC S*AceroRamos Page Arizona DSM DVM LO289273 Torstensson Eva ÖSTK
784 CAGPIB SIB ds 24 6 Hane (K) IP SE*Gongroff's Vanheden LO349622 Lindahl Jonas CK
785 CACIB SIB fs 11 7 Hona CH S*Tunsji's Sashenka Hugovna LO339867 Svärd Michelle SYDK
786 EX2 SIB ns 11 7 Hona S*Tunsji's Hermione Umbertovna LO319173 Svärd Michelle SYDK
787 CAC BIV SIB ns 23 9 Hona S*Zaribs Önska af Aramis LO360917 Berger Inger SYDK
788 EX1 SIB es 11 11 Hane SE*Silverlyckans Balder af Amsden LO363783 Fakhereddin Dima SKKK
789 ABS SIB fs 24 11 Hona SE*FurMountains Suki LO362723 Fakhereddin Dima SKKK
790 EX1 SIB ns 23 11 Hona SE*Amfiliki's Valentiina Av Kaspaar RX363791 Ljunggren Sofia VK
791 EX1 SIB ns 12 Hane S*Silveråsen's Carl Larsson Picasso LO365708 Olsson Inga-Lill VK
792 EX1 BIV NOM SIB ns 12 Hona FI*Lumikissan Neiti Kesäheinä LO367700 Kreivi Riitta DK
793 CACS BIV SIB ns 09 3 Hona GIC SE*Ajca's Söta Suzzie LO343586 Lundström Pia VK
794 CAPS SIB fs 09 24 4 Hona (K) GIP CH SE*Ajca's Mysiga Mimmi LO338436 Johansson Eva DK
795 CACIB SIB ns 09 7 Hane CH SE*Bolshoys Koda Boy af Aramis LO359544 Berger Inger SYDK
796 EX1 ej cert SIB ns 09 7 Hona CH S*Silveråsen's MELISSA Spilloffsia LO343489 Olsson Inga-Lill VK
797 ABS SIB fs 09 11 9 Hona VinniMur Gordyana RX352030 Finnman Gabriel CK
798 ABS SIB fs 09 11 9 Hona NO*Tangenpus Adorable Anastasia LO191099 Halvorsen-Tangen Elisabeth AGDER
799 ABS SIB fs 09 24 12 Hona (N)Solstorms Call me Sugar LO366979 Eklöf Katarina HÄK
800 EX2 SIB fs 09 24 12 Hona Issy Nas Od Krķlowych *PL u reg Zahl Skaaland Maria AGDER
801 HP BIV BEN n 22 1 Hane SC Artizto Catz Mo Farah RX344682 Olovsson Åsa ÄK
802 CAP NOM BEN n 22 10 Hona (K) SC Artizto Catz Beautiful Shira RX324584 Olovsson Åsa ÄK
803 EX1 BEN n 22 12 Hane Artizto Catz Maserati Khamsin RX365185 Gregorc Johanna ÄK
804 EX1 BEN n 22 12 Hona Artizto Catz Mitsubishi Eclipse RX365182 Gregorc Johanna ÄK
805 HP NOM BEN n 24 1 Hane SW SC S*KungsgardenCats UnderDog JW DSM DVM RX335793 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
806 HP BEN n 24 1 Hane SC S*KungsgardenCats Panda Whale RX348832 Förhammar Hillevi SK
807 HP BEN n 24 2 Hane (K) BW SW SP S*KungsgardenCats Rhapsody In Groove DSM DVM RX289795 Förhammar Hillevi SK
808 CACS NOM BEN n 24 3 Hona GIC S*KungsgardenCats Labradoodle JW RX355833 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
809 CAGCIB BEN n 24 5 Hona IC Quadzilla's Beatrice LO335615 Rydenfors Göran SYDK
810 CACIB BEN n 24 7 Hane S*Dazlious Mirakel RX359504 Rosenlund Camilla ÖSTK
811 CAPIB BEN n 24 8 Hona (K) Artizto Catz Jungle Jelly Bean RX324595 Bergqvist Annelie VK
812 EX1 BEN n 24 11 Hane Optimus Prime El Embrujo-E LO366730 Rydenfors Göran SYDK
813 EX1 BIV BEN n 24 11 Hona S*KungsgardenCats Honey Drop RX364352 Lindblom Granlid Ulrica SYDK
814 EX1 BEN n 22 32 12 Hona SE*Brimes Senora Descamisada LO365600 Broberg Micaela ÄK
815 EX2 BEN n 22 32 12 Hona Artizto Catz McLaren Senna RX365184 Olovsson Åsa ÄK
816 EX1 BEN n 22 33 11 Hona Arindi Cats Indy RX365673 Olovsson Åsa ÄK
817 HP BEN n 24 32 2 Hane (K) SW SP S*KungsgardenCats Koala DSM RX324858 Wahlberg Lennart SYDK
818 Champion BEN n 24 32 9 Hane Artizto Catz Caribian Larimar RX356614 Skoogh Olsson Belinda ÄK
819 EX2 BEN n 24 32 12 Hona Paradiseapple Coco Brownie LO368762 Wihlén Petra VK
820 EX1 BIV BEN n 24 32 12 Hona SE*Brimes Senora Fanatica LO365596 Skoogh Olsson Belinda ÄK
821 HP BEN n 24 33 1 Hane SC Artizto Catz Just Can't Get Enough RX324590 Lidenskog Sten ÄK
822 EX1 ej cert BEN n 24 33 5 Hane IC Nattregnets Rocket Raccoon LO353647 Rosenlund Camilla ÖSTK
823 EX1 BLH c 11 Hane SE*Nínim's Genesis RX361501 Jensen Andrea ÄK
824 ABS BLH ny 11 9 Hane IDP*Dutchess Bohemian Rhapsody RX365497 Wermundsen Eva-Lisa VK
825 DRAGEN BLH ny 11 7 Hona S*Mariamores Gull-Britt RX358576 Verkénius Liz NERK
826 ABS BLH ny 21 33 11 Hona S*Mariamores Galadriel My Precious LO362970 Brandin Maria VK
827 CACIB NOM BLH ay 21 33 7 Hona S*Mariamores Eva Pixie RX353119 Brandin Maria VK
828 HP BIV NOM BML ns 11 31 1 Hane SC Baheras Trötter LO343095 Westman Gudrun SKKK
829 HP NOM BML by 11 31 2 Hane (K) SP SC Baheras Wb Torkel DSM RX283837 Spetz Stellan ÄK
830 CAGPIB BML ns 11 31 6 Hona (K) IP Baheras Wb Annita LO349052 Helmer Barbro SKKK
831 CAC BML by 11 9 Hona Matilda LO360962 Ahrnberg Dominique ÄK
832 EX1 BML by 11 31 12 Hane Baheras Going Under RX365013 Garpvall Kerstin SKKK
833 CAPS NOM BML fs 12 4 Hona (K) GIP IC Baheras Wb Vesna RX294036 Helmer Barbro SKKK
834 CAGPIB BSH n 6 Hane (K) IP S*Billfeldt's Gore-Tex LO325193 Morstedt Annika CK
835 ABS BSH a 5 Hona IC SE*Lindhouse Alice in Wonderland LO352709 Broberg Mellberg Camilla VRK
836 ABS BSH a 10 Hane (K) S*Brisolid's Zeus LO358968 Juhlin Sofia ÄK
837 ABS BSH ns 11 2 Hona (K) SP CH SE*Tylökatten Ashley LO326001 Arklund Ingrid SVISS
838 Champion BSH ny 11 9 Hona Doris of Golden Neko RX362513 Mattiasson Kerstin VK
839 CAC BSH n 22 9 Hona S*Papadino's Stella Artois LO346927 Sundh Anita CK
840 HP BSH n 24 2 Hane (K) SP SC S*Tassar & Svans Cosmos LO292365 Hultenius Peter JKK
841 CAGPIB BSH n 24 6 Hona (K) IP S*Palace&Main's Spot on LO306355 Morstedt Annika CK
842 HP BSH a 22 2 Hane (K) SP IC S*Gamla Bergets Blueberry Muffin LO278856 Sundh Anita CK
843 EX1 BSH d 25 12 Hona S*Papadino's Zeta LO364851 Sundh Anita CK
844 CAP BSH j 24 10 Hona (K) CH SE*Trollögas Madonna LO338941 Mattiasson Kerstin VK
845 CAGCIB BSH ns 22 64 5 Hane CH (N)Cavallino's Argento Leonardo LO187610 Mikalsen Geir LIRAK
846 ABS BSH ns 22 64 10 Hane (K) SE*Forever Loved Stitch LO358852 Härsjö Lundh Jennie ÄK
847 ABS BSH ns 22 64 11 Hona (N)Cavallino's Argento Mariella LO192391 Mikalsen Geir LIRAK
848 EX1 BSH ns 22 64 12 Hona Schibboleth Silver Aicha LO193257 Mikalsen Geir LIRAK
849 CACIB BSH n 21 33 7 Hane CH Pirot Bell Xtravagansa LO352261 Dickson Maud ÄK
850 EX1 BSH n 21 33 11 Hona Wimpelåsens Azalea RX365513 Dickson Maud ÄK
851 EX1 BIV BSH n 21 33 12 Hona Pirot Point Geisha RX366899 Dickson Maud ÄK
852 CACIB BSH ny 21 33 7 Hane CH Inar GoldenBri LO347014 Dickson Maud ÄK
853 CAC BSH ny 21 33 9 Hona S*Eikefjord's Hedvig RX315854 Bondeson Karin SPIN
854 CAGPIB BUR n 6 Hona (K) IP IC HU*Alba Regia Csiki-Csuki LO301094 Zackrisson Annika VK
855 HP NOM BIS BUR a 2 Hona (K) SW SP IC S*Piapizzi's Early Dawn DSM DVM LO262217 Ferm Anneli VÄK
856 CAPIB BUR a 8 Hane (K) Stjärnviks Samuel des Nacho RX357076 Zackrisson Annika VK
857 ABS BUR b 11 Hane Zour Ocean Eyes 19404 Bjelke Anne Marie MUNDI
858 ABS BUR h 5 Hona IC Blue Jean's Amy Winehouse LO229608 Bjelke Anne Marie MUNDI
859 CACS CYM n 09 52 3 Hona GIC FI*Pikkeen Mignon RX342459 Zander Anna JKK
860 CACS EUR n 22 3 Hane GIC DK Boholdt Louis Armstrong LO229198 Larsen Lene DARAK
861 Champion EUR n 22 9 Hane DK Boholdt Volbeat II LO233310 Boholdt Pernille DARAK
862 CAPS KBL ns 22 4 Hane (K) GIP SE*Kot-ā-Kuril Twinkle little star LO321245 Lundkvist Mona SYDK
863 CAPS KBL n 4 Hona (K) IP IC Malenkaya Rozinka av Yedikule LO 177435 Jacobsen  Tor Arild ADEL
864 ABS KBL ns 22 12 Hona DK Silky Catz Rainbow Dash LO235239 Boholdt Pernille DARAK
865 CAC KBL n 02 21 64 9 Hona DK Silky Catz Rock My World LO233871 Boholdt Pernille DARAK
866 CAGCIB KBL f 23 5 Hona IC SE*Kot-ā-Kuril Arwen Undķmiel RX349034 Nätynki Tuula ELK
867 CACIB KBL d 24 7 Hona SE*Hjällnäs Nikolina RX358849 Sonesson Britt-Marie VK
868 EX1 NOM KBL d 03 22 12 Hane DK Silky Catz Captain America LO193743 Jacobsen  Tor Arild ADEL
869 ABS KOR 2 Hona (K) NW SP SC S*Mästertassen Nadee DSM DVM LO292232 Dessne Karin FRÄS
870 CAGCIB KOR 5 Hona IC S*Mästertassen Lussi LO349335 Dessne Karin FRÄS
871 EX1 KOR 11 Hane Kai-Mook Aram LO368273 Frostander Anne SYDK
872 EX1 NOM MAU ns 12 Hona NO*Gooseberry Fantasea LO192708 Løkke Rebekka ØSTFO
873 CAGPIB NOM MAU ns 24 6 Hane (K) PR SC NO*Gooseberry Donner JW DSM DVM LO169417 Løkke Rebekka ØSTFO
874 EX1 NOM MAU ns 24 11 Hona Maujik On the Mark of Etrnl.Spring LO366517 Asplund Mia GRK
875 EX1 ej cert OCI n 24 9 Hane Cuperis Anapus Slenio*LT LO366314 Singer Aleksandra JKK
876 EX1 NOM BIS OCI n 24 11 Hane SE*Alsmarks Ancestral Grace RX362195 Malmberg Jennie FRÄS
877 EX1 NOM BIS OCI b 24 12 Hane FI*Moosegrove Teddy The Tiger LO368276 Glennsten Agneta SPIN
878 HP NOM BIS SIN 1 Hane SC Dancetaria Muffin for Kustens LO226387 Ljunggren Hans JYRAK
879 CAPS NOM BIS SIN 4 Hane (K) GIP SC Katzalano Whiterock LO299738 Spetz Stellan ÄK
880 CACS NOM BIS SIN 3 Hona IC S*Kustens Lucy in Sky With Diamonds LO340140 Spetz Stellan ÄK
881 CAGCIB SRL ns 5 Hane IC SE*Tasselyckan Curly Collin RX353387 von Bagh Bäckström Louise SPIN
882 Champion SRL a 9 Hona S*Vanilla's Lovikka JW RX359013 Sandell Joanna DK
883 ABS SRL g 03 12 Hona S*Tiddlywinks Keep All the Kittens! RX368399 Palokangas Päivi FMK
884 EX1 NOM SRL ns 11 11 Hona Sharmila Queen-of-Hearts RX367667 Tisell Mattsson Annika SPIN
885 CAP SRS n 03 10 Hane (K) S*Tiddlywinks Piertotum Locomotor RX357485 Nilsson Veronica FMK
886 ABS ABY a 12 Hane S*Xanthomelas Winton Blue Circus LO365110 Börje Anna ASK
887 ABS ABY ns 3 Hona GIC S*Saivokattens Neiti Vieno-Kielo LO343687 Wigenborg Maria ASK
888 EX1 NOM ABY ns 11 Hane SE* Inserosens Leonardo LO362239 Wigenborg Maria ASK
889 HP CRX n 2 Hane (K) SP SE*PrimaRex Zinger LO319926 Bergström Torun VK
890 HP CRX a 2 Hane (K) SP S*Chagris Blue Velvet LO332621 Bergström Torun VK
891 HP NOM CRX n 03 1 Hane SC SE*Arextocats Jake Sully DSM DVM LO307175 Karlsson Helena BIK
892 ABS CRX b 03 2 Hane (K) WW'18 SW SP S*Rexlicious Rebus JW LO326700 Jansson Susanne FRÄS
893 EX1 CRX h 12 Hona SE*Curls etc. I am Ayesha LO365067 Berner Ann-Kathrine SYDK
894 HP CRX h 09 24 1 Hona IC SE*Nulli Secundus Berenike LO342135 Robertsson Anna UK
895 CAGPIB CRX f 03 6 Hona (K) IP S*Axiom's Art Deco LO352944 Lann Erica BIK
896 EX1 CRX f 03 11 Hona S*Chagris Parfait Amour LO364198 Berner Ann-Kathrine SYDK
897 HP CRX n 03 33 1 Hona SC SE*Lepidus Lykke to Arextocats LO341997 Karlsson Helena BIK
898 EX1 CRX n 03 33 12 Hona SE*PurrfectCurl'z Diva Worship LO368205 Larsson Katarina  ÄK
899 CAGPIB CRX w 62 6 Hane (K) IP SE*Nulli Secundus Constantin Rex LO355646 Robertsson Anna UK
900 Internationell Premier DRX a 8 Hane (K) PR S*Shadowland's Blue Bombastic LO322342 Hallberg Helle (Helen) ÄK
901 CAC DRX n 9 Hane (N)Diamond Heart's Ramses LO360594 Nasila Terttu ÄK
902 EX1 DRX n 03 12 Hona SE*Recce Pod Cameleon IV440 LO365868 Lassarp Vanessa DK
903 ABS DRX b 09 12 Hona S*Xotic Islands Song of Seraphim LO367951 Griffin Hanna NERK
904 HP NOM DRX f 03 24 1 Hona WW'16 NW SC Ulica Happymiau*PL JW DSM DVM LO320039 Lassarp Vanessa DK
905 HP DRX g 03 24 1 Hona SC SE*Recce Pod Militsiya LO349798 Lassarp Vanessa DK
906 HP NOM DRX f 09 22 2 Hona (K) GIP SC Lustans Panini DSM LO306943 Canbro Jenny ÄK
907 CACIB DRX n 24 7 Hona CH SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma LO344194 Lassarp Vanessa DK
908 ABS DRX b 23 7 Hona CH Extra Fancy LO191820 Linnerud Eva Jane SØRAK
909 EX1 DRX bs 24 11 Hane SE*Amor Regis Sgt Pepper LO364736 Karlsson Birgitta SYDK
910 EX1 BIV DRX n 24 12 Hane SE*Recce Pod Operation Serval LO365654 Lassarp Vanessa DK
911 EX2 DRX bs 24 12 Hane SE*Miss Jenny's Nilax LO369336 Kristiansson Jenny VK
912 EX2 DRX n 24 12 Hona SE*Recce Pod 2S9 Nona LO365867 Bergsten Helena ÄK
913 EX1 DRX bs 24 12 Hona SE*Miss Jenny's Ninja LO369337 Kristiansson Jenny VK
914 CAGPIB DRX n 03 24 6 Hane (K) IP SE*Recce Pod Supacat Jackal 2 LO356386 Bergsten Helena ÄK
915 CAC DRX a 09 24 9 Hona SE*Recce Pod Aleja LO338624 Lassarp Vanessa DK
916 EX1 BIV NOM BIS DRX n 03 24 12 Hane SE*Recce Pod Navy SEAL JW LO365653 Lassarp Vanessa DK
917 EX1 DRX n 03 24 12 Hona SE*Recce Pod F-16 Fighting Falcon LO365650 Lassarp Vanessa DK
918 CAC DRX d 21 32 9 Hane Incus Eliar*PL LO367669 Svedholm Elaine VK
919 CAP DRX a 32 10 Hane (K) CH FI*Mirexin QuePasa LO347493 Persson Carina ÄK
920 EX1 DRX n 21 33 12 Hona SE*Recce Pod Aérospatiale Gazelle LO365656 Lassarp Vanessa DK
921 CACS DRX f 09 21 33 3 Hona GIC SE*Recce Pod Lalunia JW LO338626 Lassarp Vanessa DK
922 EX1 DRX w 62 11 Hona Latisha Kocia Uciecha*PL LO367756 Griffin Hanna NERK
923 EX1 DRX w 64 12 Hane SE*Paw fever's Pee-Wee LO367380 Porseland Jenny ÄK
924 HP DSP n 09 21 2 Hane (K) SP SE*Dragon Ace's Czar Custom Moto-Bald RX300844 Jonasson Liselott SYDK
925 HP DSP d 1 Hane SC Penkrezayo Magic Leksy RX318543 Jonasson Liselott SYDK
926 Champion DSP f 9 Hona Shangri-La Don Amdo RX330317 Engberg Marita VK
927 EX1 GRX a 09 12 Hona SE*OneWorld Shesellsseashells RX365498 Gråsten Miia SYDK
928 CAC GRX n 09 25 9 Hane Irusan's Dapper RX356273 Prahl Kevin SYDK
929 EX1 GRX a 09 33 12 Hona Nina Ricci vom Hause-Jung RX369399 Gråsten Miia SYDK
930 EX1 OSH n 12 Hane S*Asynjas Vi-Dar LO367677 Giorgi Christina ÄK
931 EX2 OSH n 12 Hane SE*RedOne's Simba LO367673 Gustafsson Lena ÄK
932 EX1 OSH h 11 Hona S*Asynjas Ty-Ra LO364209 Rasmussen Theliander Helle ÄK
933 ABS OSH a 24 2 Hona (K) SP SC Leya Princess Amikoshi*RU JW DSM RX331888 Schmidt Birgitta VK
934 CACS NOM BIS OSH b 22 3 Hane GIC Venessi AnchieSK LO353983 Back Jill SK
935 EX1 OSH b 22 11 Hona S*Asynjas Un-Ni RX364212 Pyttynen Katja ÄK
936 EX1 NOM BIS OSH b 24 11 Hane Bazilevs Oriclis JW LO365666 Schmidt Birgitta VK
937 EX1 OSH b 24 11 Hona S*Asynjas U-Na RX364210 Nilsson Riitta ÄK
938 HP NOM OSH b 25 2 Hane (K) WW'15 SW NW SP SC S*Cross-Bow Crest Intermezzo JW LO294655 Olin Camilla SVISS
939 ABS OSH h 24 1 Hona SC S*Limericks Pannacotta JW LO289300 Olin Camilla SVISS
940 CACS OSH ds 24 3 Hane GIC S*Splendid's Lion RX341009 Eriksson Anette VK
941 CAGPIB NOM BIS OSH a 03 6 Hona (K) IP IC La Bell Xtra Estelle LO317938 Back Jill SK
942 ABS OSH f 03 9 Hona SE*Simbelmynes Demeter LO360682 Rasmussen Theliander Helle ÄK
943 ABS PEB b 21 7 Hona CH SE*Odd I's My Heart Is Yearning RX335602 Magnusson Julia FRÄS
944 ABS PEB a 24 83 12 Hane S*Cupcakes Fluffernutter RX368103 Alexandersson Ida ÄK
945 EX1 PEB c 12 Hona Melody East Freya RX369055 Muhr Örtlund Agneta SL
946 CAGPIB NOM BIS RUS 6 Hane (K) IP IC S*Limelight's Xcalibur LO322694 Eklind Kenneth RYSS
947 Internationell Champion NOM BIS RUS 7 Hona CH S*Koroleva Windy of Rebella LO354926 Merta Kaija RYSS
948 EX1 NOM SIA n 12 Hona Marilljos Lillifee LO366033 Johansson Inga-Lill BIK
949 EX2 SIA n 12 Hona Calenacat's Hillary of La Bell LO368763 Back Jill SK
950 EX1 SIA b 12 Hona S*Asynjas Ve-Ra LO367674 Pyttynen Katja ÄK
951 CAGPIB SIA h 6 Hona (K) IP GIC SE*Ediecats Charlie LO342449 Gustafsson Lena ÄK
952 CACS SIA n 21 3 Hona IC Marilljos Givenchy Amarige LO334826 Johansson Inga-Lill BIK
953 CAPS SIA e 21 4 Hane (K) GIP S*Splendid's Keenan RX336649 Eriksson Anette VK
954 ABS SOM n 8 Hane (K) PR (N)Kiachero Aza'kio LO361544 Sundelin Ingrid ASK
955 EX1 SOM n 11 Hona SE*Eldvaktarns Divine LO363642 Carnestedt Inger SK
956 CAGCIB SOM o 5 Hane IC (N)Kiachero Ziro Zorroto LO189819 Wiker Anne LIRAK
957 EX1 SOM o 11 Hona SE*Eldvaktarns Dacia LO363640 Carnestedt Inger SK
958 EX1 SPH n 02 62 12 Hane S*Shangri-La Felin Sestican LO366043 Kopp Elinore SPIN
959 CAC SPH n 33 9 Hane S*Shangri-La Felin Nergaoul LO360990 Kopp Elinore SPIN
960 1 NOM HCL n 03 14 Hane (K) WW'18 Max DSM LO1767 Hellkvist Eva BIK
961 2 HCL as 23 14 Hona (K) Lysa LO1688 Sandell Joanna DK
962 1 NOM BIS HCL f 03 22 14 Hona (K) Smilla LO1924 Hellkvist Eva BIK
963 3 HCL f 09 14 Hona (K) Izza DSM LO1699 Hellkvist Eva BIK
964 ABS HCL f 09 22 14 Hona (K) pi LO1831 Palokangas Eris FMK
965 ABS HCL n 24 14 Hona (K) Hermine 964 Nesøen Jeanette ØSTFO
966 5 HCS d 09 22 14 Hane (K) Fritzzjunior LO1874 Hellkvist Eva BIK
967 2 HCS n 14 Hane (K) Linus 923 Hansen Linda GRENL
968 4 HCS n 09 14 Hane (K) Findus LO1926 von Bagh Sofia SPIN
969 1 NOM HCS n 09 14 Hane (K) Gizmo LO1931 Ericsson Emelie SPIN
970 ABS HCS n 22 14 Hane (K) Pipen LO931 Hellkvist Eva BIK
971 3 HCS ns 14 Hane (K) Goliat DSM LO1202 Ewerlöf Matilda ELK
972 2 HCS d 09 23 14 Hona (K) Lussie LO1608 Lindahl Ann-Marie CK
973 4 HCS f 09 14 Hona (K) Månstråle LO1928 Hellkvist Eva BIK
974 1 NOM BIS HCS n 09 23 14 Hona (K) SW NW Dancer DSM LO1591 Hellkvist Eva BIK
975 5 HCS n 09 24 14 Hona (K) Nora LO1902 Ståhlfors Miriam VK
976 4 HCS n 24 14 Hona Svea LO1881 Wennergren Cecilia SK
501 CAGPIB NOM BIS EXO n 6 Hane (K) IP SC (N)Almodovar Tiger Woods LO331381 Siöström Marie GRK
502 CACIB EXO n 7 Hona CH S*Hagabodas Roma LO342640 Kinhult Isabelle ÖSTK
503 CAPIB EXO e 8 Hane (K) S*Athelstones Pink Bubbles LO230916 Fleron Bech Ditte DARAK
504 HP EXO es 1 Hane SC S*Kung Bore's Zest for Life LO311273 Malmsten Ingela CK
505 CAGPIB EXO d 22 6 Hane (K) IP GIC IDP*Wendelvos Berlin LO328039 Clintesparr Patrik PK
A501 UTGÅR NFO d 09 24 16 Hane SC S*Dalkullans Billy Bisquit DM JW DSM DVM LO286009 Andersson Inger VÄK
A502 BIS avelshane kat 4 20 poäng DRX n 03 24 16 Hane Yukon DevonDream*PL LO324805 Lassarp Vanessa DK
A503 BIS avelshona kat 4 433 poäng DRX n 24 16 Hona CH SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma LO344194 Lassarp Vanessa DK
A504 2:a avelshona kat 4 20 poäng DRX f 03 24 16 Hona WW'16 NW SC Ulica Happymiau*PL JW DSM DVM LO320039 Lassarp Vanessa DK
C501 SRL ns 11 SRL ns 11 13b Hona Sharmila Queen-of-Hearts RX367667 Tisell Mattsson Annika SPIN
F501 LPL c 33 LPL c 33 13c Hane Aegon LO366142 Gachkova Natalia VÄK
F502 LPL c 33 LPL c 33 13c Hona Akima LO366144 Gachkova Natalia VÄK
F503 SIB as 0924 SIB as 09 24 13c Hona S*Silveråsen's Elsa Beskov Picasso LO365707 Andersson Maj-Britt VK
F504 SIB as 0924 SIB as 09 24 13c Hona S*Silveråsen's Lady Cocco Chanel LO365706 Norling Helene VK
K501 2 SIB 18   CH S*Silveråsen's MELISSA Spilloffsia (2019-06-02) Silveråsen's Olsson Inga-Lill VK
K502 1 (BIS kull kat 2) MCO 18   Pennello Fedelia DM (2019-06-20) Tippy Wee's Andersen Hartman Nettis SYDK
K503 1 (BIS kull kat 3) BEN 18   SC Artizto Catz Beautiful Shira (2019-07-07) Artizto Catz Olovsson Åsa ÄK
K504 1 (BIS kull kat 4) DRX 18   CH SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (2019-05-27) Recce Pod Lassarp Vanessa DK
S506 1 BIS NFO d 09 24 15a Hane SC S*Dalkullans Billy Bisquit DM JW DSM DVM LO286009 Andersson Inger VÄK
S507 ABS SIB f 09 24 15a Hona (K) SP IC S*AceroRamos Page Arizona DSM DVM LO289273 Torstensson Eva ÖSTK
S508 3 BEN n 24 15a Hane (K) BW SW SP S*KungsgardenCats Rhapsody In Groove DSM DVM RX289795 Förhammar Hillevi SK
S509 1 BML by 11 31 15a Hane (K) SP SC Baheras Wb Torkel DSM RX283837 Spetz Stellan ÄK
S510 1 BIS BML fs 12 15a Hona (K) GIP IC Baheras Wb Vesna RX294036 Helmer Barbro SKKK
S511 2 BSH n 24 15a Hane (K) SP SC S*Tassar & Svans Cosmos LO292365 Hultenius Peter JKK
S512 4 BSH a 22 15a Hane (K) SP IC S*Gamla Bergets Blueberry Muffin LO278856 Sundh Anita CK
S513 ABS KOR 15a Hona (K) NW SP SC S*Mästertassen Nadee DSM DVM LO292232 Dessne Karin FRÄS
S1514 1 BIS OSH c 15a Hane (K) SP SC S*Escarceo's Mr. Cabdriver LO292613 Olin Camilla SVISS
S514 ABS OSH h 24 15a Hona SC S*Limericks Pannacotta JW LO289300 Olin Camilla SVISS
S515 1 BIS HCL as 23 15a Hona (K) Lysa LO1688 Sandell Joanna DK
S501 1 BIS PER f 15a Hona (K) IP GIC S*Athelstones Glossip DSM LO271159 Sigfridsson Marina MSK
S502 1 SBI n 21 15a Hane (K) SP SC S*Raus Höjden's Noah af Raus JW DSM DVM LO291479 Nilsson Christina SYDK
S503 3 SBI b 15a Hona (K) GIP SC S*Tinywinys ZuperZnällaZilverZalva LO267362 Westman Gudrun SKKK
S504 2 SBI f 21 15a Hona (K) IP IC S*Ida's Amaryllis LO289027 Bentzer Ann BIK
S505 1 MCO n 09 22 15a Hona (K) SP S*Dreambox Ester LO280229 Östebo Helen ÄK
U501 BIS uppf kat 1 34 poäng 17   S*Asterion's u reg Thorén Marie SYDK
U502 UTGÅR 17   S*Raus Höjden's u reg Ekström Lena SYDK
U503 BIS uppf kat 2 40 poäng 17   SE*Sankt Halvard's u reg Dahllöf Annelie ELK
U504 BIS uppf kat 2 40 poäng 17   SE*Tippy Wee's u reg Andersen Hartman Nettis SYDK
U505 3:a uppf kat 3 32 poäng 17   Artizto Catz u reg Olovsson Åsa ÄK
U506 BIS uppf kat 344 poäng 17   Baheras u reg Helmer Barbro SKKK
U507 2:a uppf kat 3 40 poäng 17   S*KungsgardenCats u reg Lindblom Granlid Ulrica SYDK
U508 20p 17   S*Asynjas u reg Rasmussen Theliander Helle ÄK
U509 BIS uppf kat 4 34 poäng 17   SE*Recce Pod u reg Lassarp Vanessa DK
V506 ABS SIB n 24 15b Hona (K) SP SC S*Klintgården's Sasha DSM DVM RX241055 Ågren Annika GEK
V507 1 BIS SPH a 21 15b Hona (K) SP S*Bråstorps Katten Carmen LO255015 Berner Ann-Kathrine SYDK
V508 ABS HCS n 22 15b Hane (K) Pipen LO931 Hellkvist Eva BIK
V509 1 BIS HCS ns 15b Hane (K) Goliat DSM LO1202 Ewerlöf Matilda ELK
V501 1 PER fs 15b Hona (K) SP CH Hassellidens Smoke Nobility LO245563 Gustavsson Gitt SYDK
V502 1 BIS SBI b 15b Hane (K) WW'13 SP GIC S*Linéahuset's Maharajah DSM DVM LO247169 Porat Eva NERK
V503 1 BIS NFO n 03 22 15b Hane SC S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor DSM LO247555 Holgersson Malin CK
V504 2 NFO nt 09 22 15b Hane (K) SP GIC S*Spin Engine's Gold-X LO256660 Jansson Maria NERK
V505 1 NFO n 09 23 15b Hona (K) SP S*Beyond American Pie LO239460 Åberg Birgitta NERK